Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 20:48   #81
Vise me zivciraju guzva, gungula, guranje, tinejdzeri koji zuje ko muhe bez glave u svim smjerovima i nemres normalno proci nigdje. Nisam te srece da zapadne metar snijega, no kako sam sredio nogu vjerojatno necu nigdje Pogotovo ne u setnje centrom Zagreba

Kobase i kuhano vino svima! Ne samo njima!!! Nemam s tim problema vidjeti presretne ljude kak gustaju. Samo napred. Vise me zivciraju nepotrebne svadje i napetosti. Pogotovo za blagdane.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 20:53   #82
Quote:
solinemoli kaže: Pogledaj post
što je za solere od ove godine zabranjeno jesti kobasice ili piti kuhano vino ???
Naglasak je na sretnim parovima, ne kobasicama
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 21:30   #83
Quote:
solinemoli kaže: Pogledaj post
što je za solere od ove godine zabranjeno jesti kobasice ili piti kuhano vino ???
Je. !!!!


Imal koji cosmo/teen savjet "obuci se u najljepšu haljinu, pleši kao da te nitko ne gleda, carpe diem, ti moćna solerice"? Daj, sigurna sam da imaš. Amuse me.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:10   #84
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Je. !!!!


Imal koji cosmo/teen savjet "obuci se u najljepšu haljinu, pleši kao da te nitko ne gleda, carpe diem, ti moćna solerice"? Daj, sigurna sam da imaš. Amuse me.
I ne zaboravi citat Koelja! I Simlesu! Jer zivot je lijep i ti si bila spermic koji je pobijedio u utrci
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:16   #85
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
I ne zaboravi citat Koelja! I Simlesu! Jer zivot je lijep i ti si bila spermic koji je pobijedio u utrci
Htjela sam dodati, ali nekako mi se nije uklapao u ovaj ratnički cosmo style.
To je više onako, ezoterija, ploviš kroz život kao jedinstveni oblutak i kotrljaš se kao bačva vina Adventom, a ako sretneš drugu bačvu vina kotrljate se zajedno, ali ako ne, sve je u savršenom spokoju i skladu sa Svemirom i tvoje adventske čakre cirkuliraju protočno. Ti u Coelhu i Advent u vama, a zvijezde solerice ti se smiješe s neba i namiguju: Alice, smiješ jesti kobasice sama. Alice, uživaj u kobasici. Nije grijeh.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:20   #86
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Htjela sam dodati, ali nekako mi se nije uklapao u ovaj ratnički cosmo style.
To je više onako, ezoterija, ploviš kroz život kao jedinstveni oblutak i kotrljaš se kao bačva vina Adventom, a ako sretneš drugu bačvu vina kotrljate se zajedno, ali ako ne, sve je u savršenom spokoju i skladu sa Svemirom i tvoje adventske čakre cirkuliraju protočno. Ti u Coelhu i Advent u vama, a zvijezde solerice ti se smiješe s neba i namiguju: Alice, smiješ jesti kobasice sama. Alice, uživaj u kobasici. Nije grijeh.


Ma gle, zapocnes s teenom I okejem, nastavis s kozmom I kad sazrijes, svrsis s Koeljom
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:33   #87
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post


Ma gle, zapocnes s teenom I okejem, nastavis s kozmom I kad sazrijes, svrsis s Koeljom
a kad dođe pauza za kobasicu na red?

onak, da ipak ima i nešto za želudac a ne samo za dušu.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:35   #88
Pauza za kobasicu nas drži u adventskim suznim noćima.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:40   #89
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pauza za kobasicu nas drži u adventskim suznim noćima.
ma znaš... dok čekam odgovore na neke radove zadnjih dana malo prolistam ove teme na US-u i mogu ti reći da su baš depresivne.

prosto nije za vjerovati koliko predrasuda, budalaština, krivih stavova, loših vibri ... se nakupilo na ovom pdf-u. - ko da čitam neki psiho kauč.

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=CFBxmwlCCpQ
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 02:12   #90
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
ma znaš... dok čekam odgovore na neke radove zadnjih dana malo prolistam ove teme na US-u i mogu ti reći da su baš depresivne.

prosto nije za vjerovati koliko predrasuda, budalaština, krivih stavova, loših vibri ... se nakupilo na ovom pdf-u. - ko da čitam neki psiho kauč.

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=CFBxmwlCCpQ
US je uvijek bio takav.
Ako ga prolistaš, vidjet ćeš da su se iste teme otvarale 2003-e, 2011-e i sad.
Samo je u jednom periodu bilo više pametnijih ljudi koji su svoju usamljenost i nezadovoljstvo kanalizirali kroz općenite rasprave o bitku i svemiru, pardon, međuljudskim odnosima. Ali da su bili zadovoljni in the first place, ne bi se ni obreli na ovom kutku. A kamoli danima raspravljali o stvarima koje realno i nisu raspravljive. Tko što pametno može reći o ljubavi? Prazna slama.
Netko će mlatiti tu slamu kroz ispovjedničke kuku lele postove, a netko će je maskirati u "pametne" općenite postove.

Nije US nikad bio daleko od Psihokauča, eventualno light verzija istog.
Zna biti zabavno, ali suština i podloga pdfa je jad. Tako da, pinokio, na krivom si pdf-u.
Naravno, uvijek ima i onih koji pišu samo da pokažu koliko su ostvareni i sretni. Takvi su divni. Pokažu ostalima kako postoji svjetlo na kraju US tunela. Vrate se u tunel samo da bi to rekli. Uvjerljivo divno.

No nema se tu svrhe nervirati. Sreća je precijenjena skupa stvar. I za nju se valja boriti. Lakše je tipkati.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 10:58   #91
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nije US nikad bio daleko od Psihokauča, eventualno light verzija istog.
Zna biti zabavno, ali suština i podloga pdfa je jad. Tako da, pinokio, na krivom si pdf-u.
Ljudi su društvena bića a USamljenost dovodi do depresije, u čemu nema ništa zabavno niti pozitivno.
A nedostatak seksa uz psihičke ostavlja i negativne fizičke posljedice.

US mora biti depresivan, inače to više nije US.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 11:34   #92
Ja ne volim Božić, živcira me ta buka, to mahnito kupovanje i gužva u trg. centrima.
Kobasice ne jedem, a ni kuhano vino me ne privlači, posebno da se smrzavam negdje samo zbog toga. Isto ne podnosim što mi se javljaju ljudi za koje ne želim da mi se javljaju jer je eto Božić. Mislim da su ljudi kojima ovo vrijeme teže pada jer su solo pod utjecajem propagande iz filmova i reklama gdje idealiziraju to vrijeme kao i međusobne odnose, a u stvarnosti je to jako rijetko tako.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:24   #93
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
ma znaš... dok čekam odgovore na neke radove zadnjih dana malo prolistam ove teme na US-u i mogu ti reći da su baš depresivne.

prosto nije za vjerovati koliko predrasuda, budalaština, krivih stavova, loših vibri ... se nakupilo na ovom pdf-u. - ko da čitam neki psiho kauč.

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=CFBxmwlCCpQ
E jest pun negative i svakakvih zaključaka. Malo ću skrenuti u drugom smjeru, ali mislim da je za to zaslužno opće raspoloženje u državi koje je direktna posljedica politike, ekonomije, konzumerzima i sl. Ljudi imaju potrebe koje ne mogu zadovoljiti i još kad se na to nadoveže manjak ljubavi i nježnosti za kojima ljudi žude dobiješ frustracije na kvadrat.

Inače, puno su mi gori problemi na žud-u, tamo je depresivnije.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:22   #94
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
:

Sto cete, kako cete?
Jel vam ide na zivce sto ste solo, a oko vas sretni parovi jedu kobasice i piju kuhano vino?
U cemu vi utapate cemer i jad?
Za razliku od prošle dvije, ove godine ne radim za Božić, ni za Novu godinu.

Više mi je znalo ići na živce dok sam bio u vezi, a oko mene sretni parovi koji... Ok, nisam bio na adventu nikad. Da, bilo bi bolje da sam s nekim sretan, ali drago mi je i što nemam problem s time što sam solo. Na mahove možda, iako to nema veze s blagdanima.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:11   #95
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
US je uvijek bio takav.
Ako ga prolistaš, vidjet ćeš da su se iste teme otvarale 2003-e, 2011-e i sad.
Samo je u jednom periodu bilo više pametnijih ljudi koji su svoju usamljenost i nezadovoljstvo kanalizirali kroz općenite rasprave o bitku i svemiru, pardon, međuljudskim odnosima. Ali da su bili zadovoljni in the first place, ne bi se ni obreli na ovom kutku. A kamoli danima raspravljali o stvarima koje realno i nisu raspravljive. Tko što pametno može reći o ljubavi? Prazna slama.
Netko će mlatiti tu slamu kroz ispovjedničke kuku lele postove, a netko će je maskirati u "pametne" općenite postove.

Nije US nikad bio daleko od Psihokauča, eventualno light verzija istog.
Zna biti zabavno, ali suština i podloga pdfa je jad. Tako da, pinokio, na krivom si pdf-u.
Naravno, uvijek ima i onih koji pišu samo da pokažu koliko su ostvareni i sretni. Takvi su divni. Pokažu ostalima kako postoji svjetlo na kraju US tunela. Vrate se u tunel samo da bi to rekli. Uvjerljivo divno.

No nema se tu svrhe nervirati. Sreća je precijenjena skupa stvar. I za nju se valja boriti. Lakše je tipkati.
ma nije, da je bio US takav ne bi bilo tak dobro na druženjima.

zašto misliš da nema zadovoljnih samaca na US-u? - nije uparivanje uvijek sretno, to je svakom jasno al ak si nesretan solo nosiš samo loše vibre u pokušaje uparivanja.

ljubav je super stvar. samo nisu svi sposobni je niti dati a ponekad niti primiti. žalosno je u šta su se ljudi ovdje pretvorili.

na krivom pdf-u sam? - ne bi reko. upoznao sam drage osobe s ovog us_a.
čak i bio dosta puta zbaren. sramise:
doduše tu je, moram priznati, bilo i situacija za psihokauč. al sve se dobro riješilo.

možeš me uvrstiti u one koji samohvalom svijetle na kraju tunela al to je više zajebancija nego utabavanje staze.
bar ja razmišljam da sam sretan kad to ja osjetim a ne kad to neko misli.

da budem skroz iskren - da, miljenik sam sreće pa mi se događaju dobre stvari - može se i tako reći ili određene akcije uzrokuju određene reakcije.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:23   #96
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
E jest pun negative i svakakvih zaključaka. Malo ću skrenuti u drugom smjeru, ali mislim da je za to zaslužno opće raspoloženje u državi koje je direktna posljedica politike, ekonomije, konzumerzima i sl. Ljudi imaju potrebe koje ne mogu zadovoljiti i još kad se na to nadoveže manjak ljubavi i nježnosti za kojima ljudi žude dobiješ frustracije na kvadrat.

Inače, puno su mi gori problemi na žud-u, tamo je depresivnije.

Via Tapatalk
da, nije lako živjeti u ovoj zemlji ako želiš svojim radom i znanjem uspjeti.
još ako te loše vibre osjete u društvu ... teško se tako afirmirati.

ne čitam žud jer ne stignem al hvala na info - lijepo je znati koja područja treba izbjegavati.

nadam se je ostalo još dovoljno vremena da ti se ove godine ispuni bar jedna želja a iduće sve ostale.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:31   #97
Ne bih znala, pinokio, meni je na druženjima bilo uglavnom dosadno. Izuzev par ljudi. Ali ja sam dosadni introvert koji ne voli velike skupine.
I kad sam bila i u lošoj fazi veze, nisam baš imala potrebu pisati ovdje jer ono, imala sam nekog pored sebe i čemu?
Ali sto ljudi, sto ćudi.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:34   #98
Još jedna propuštena godina... US-ovci, plačite!

Zamislite vi taj osjećaj samoće usred mase veselih zaljubljenih ljudi koji se sa iskrom u očima tove kobasicama i piju vino muvajući se u osmicama uokolo kićasto uređenih drvenih kućica dok trešti Frank Sinatra.
Čemer u tvojim grudima se samo pojačava svakom notom...
A iza svega leži nelagodna spoznaja da će svaki sljedeći dan pred Badnjak biti još veseliji...ali veseliji za druge ljude, a još tužniji za tebe...
To je tuga koja se gomila, raste...

Tada će, pred sam Badnjak, nastupiti trenutak nalik trenutku kada smrtno bolesni pacijent živne u zadnji predsmrtni čas.
To je euforija samozavaravanja:

"Hej, ma sve je to u redu, i samoća je za ljude!" zabavljat ću se sam/a! Hahaha! Svako je kovač svoje sreće! Evo, ludo se provodim! Ludo je!
Plešem pijan/a na kiši i pjevam od sreće! Nitko mi ništa ne može!"

Ali kako se ponoć bude bližila, u trenutku krešenda sreće, i opet shvatit ćeš...
Bit će to vrhunac sreće drugih ljudi...

Na sam Božić, ti ćeš ostati sam/a kao ker pored tarabe u slavonskom selu iz kojega su svi do zadnje babe pobjegli u Irsku.

A tada nastupa saznanje, mučno poput tupe sjekire u abdomenu, da će otkucati i 1. sijećanj, a da će i taj datum biti repriza Badnjaka...

I poslije tog datuma, koji je kao veliki pečat na potvrdu totalnog gubitništva, nastupa dugo, maglovito, gluho, najosamljenije, samo-propitkivajuće doba godine.
I duboko shvaćanje, da je prošla godina propuštena, a da nova, koja će biti ista kao i prethodna, tek počinje...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:36   #99
Tomo, uvijek si bio pjesnička duša, ali ovo je vrhunski.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:48   #100
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne bih znala, pinokio, meni je na druženjima bilo uglavnom dosadno. Izuzev par ljudi. Ali ja sam dosadni introvert koji ne voli velike skupine.
I kad sam bila i u lošoj fazi veze, nisam baš imala potrebu pisati ovdje jer ono, imala sam nekog pored sebe i čemu?
Ali sto ljudi, sto ćudi.
svako druženje je meni bilo veselo i poprilično nasmijano. vjerujem da je tako bilo i ljudima u blizini ( nadam se da nisu fejkali )

nisi ti dosadni introvert... samo još nitko nije raspakirao tvoj asortiman ponude.
danas bi večina sve na brzaka od hrane do sveg ostalog (lakše je pobrati palu jabuku s poda nego ubrati onu daleko bolju )...
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.