Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 23:39   #21
Moja je sreća što poznajem hrpu baš dobrih ljudi, i muškaraca i žena. Nije da nemaju mana, ali su generalno dobri. No problem dobrih ljudi je što nisu glasni i često se ne znaju izboriti za sebe.
Sljedeća tema neka nosi filmski naslov "Malo dobrih ljudi"
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:40   #22
Kvalitetna cura je ona koja ne zajebava. Mislim da mi je to dovoljno. Plus neki opći kriteriji, znači izgled plus karakter, čini mi se (ali nisam siguran) da sam to otprilike opisao i u oglasu kojeg sam stavio.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:41   #23
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Kvalitetne osobe su oni koji vam uletavaju svake subote, a vi ih odjebavate iz nekih svojih glupih razloga.

Što se tiče cure iz uvoda, njoj "kvalitetna osoba" znači "navukla sam se na njega i strah me bit sama, ali nemam pojma što mi je u glavi". Vjerojatno bi to ujedno bila i definicija "kvalitetne osobe".
Ne vjerujem. Dugo je bila sama. Ona zaista misli da on jest kvalitetan, samo kad bi... Vidi potencijal valjda. Ja vidim kretena. Ali to je tako uvijek s frendicama i njihovim kretenima. Vidimo jedne za druge. Nikad za sebe. Dok nije kasno.

Ja sam isto nekad za neke znala zabrijavati da su kvalitetni deep down, ispod tih naslaga bulšita koje prezentiraju, da im treba superljepilo da spoje te svoje probleme u glavi i da će onda biti ono za što se izdaju. Taj dan nikad nije došao. Nekim drugima su super takvi kakvi jesu. Sto ljudi, sto ćudi.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:42   #24
Pojam nista ne označava malo, a ovo sto se navodi ne bi bas zadovoljilo većinu zenu, možda jednom, to bilo kao romantika, ali ako se ponovi vise puta, ispalo bi da nije vrijedan, sto je isto navedena kvaliteta, da je vrijedan zaradio bi pare

Što se tiče teme, malo je kvalitetnih ljudi neovisno o spolu, sto ljudi za sebe vole misliti da su kvalitetni, a dobar dio ih je psihički sjebana nema veze, a o tome koliki je broj ljudi realan i stoji čvrsto na zemlji necu niti komentirati
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:43   #25
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Kvalitetne osobe su oni koji vam uletavaju svake subote, a vi ih odjebavate iz nekih svojih glupih razloga.

Što se tiče cure iz uvoda, njoj "kvalitetna osoba" znači "navukla sam se na njega i strah me bit sama, ali nemam pojma što mi je u glavi". Vjerojatno bi to ujedno bila i definicija "kvalitetne osobe".
Misliš na one koji se moraju napiti da bi smogli hrabrosti uletiti pa frfljaju i imaju problema s ravnotežom? Ili misliš na one koji ti uzmu broj telefona i onda te zovu u 6.3o da dođeš do njih jer su se tada vratili iz vana i oni bi se malo zabavili? Ili na one koji ti ulete a onda saznaš da ih doma cura čeka?
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:45   #26
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Pojam nista ne označava malo, a ovo sto se navodi ne bi bas zadovoljilo većinu zenu, možda jednom, to bilo kao romantika, ali ako se ponovi vise puta, ispalo bi da nije vrijedan, sto je isto navedena kvaliteta, da je vrijedan zaradio bi pare
Zaradio bi pare, da i?
Hoće me sad voljet njegovi novci, a ne on?

Neki ljudi ne gledaju na pare kao na najvažniju stvar ikad.
Biti vrijedan znači da nisi jebivjetar i da jednog dana s tom osobom možeš planirat obitelj jer znaš da će se trudit.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:46   #27
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Flat to nisu osnove, ja nisam još upoznala takvog dečka. Za jednog sam mislila da je taj ali na kraju nije ispao iskren. Ako si ti takav, onda si raritet.
slazem se. poznajem samo par takvih ljudi, ali je i dalje sve to osnova.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:47   #28
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Pojam nista ne označava malo, a ovo sto se navodi ne bi bas zadovoljilo većinu zenu, možda jednom, to bilo kao romantika, ali ako se ponovi vise puta, ispalo bi da nije vrijedan, sto je isto navedena kvaliteta, da je vrijedan zaradio bi pare
Ne ispada lijen nego snalažljiv. A ponekad su uvjeti života takvi da možeš biti vrijedan koliko hoćeš ali jednostavno ne možeš živjeti u izobilju (npr. za vrijeme rata).
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:48   #29
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
slazem se. poznajem samo par takvih ljudi, ali je i dalje sve to osnova.
Ako je to za tebe samo osnova onda stvarno imaš visoke kriterije za kvalitetne osobe... Koje osobine mora osoba pored ovih osnovnih imati?
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:55   #30
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ljudi misle da je to osnova i da mnogi imaju osnove. Nemaju. Jednostavno ne.

Od svih s kojima sam bila, samo je jedan bio istinski dobra, poštena, karakterna osoba. Samo jedan. Onako da bih ruku u vatru za njegovo poštenje.

Neki imaju šarm. Neki duhovitost. Neki dobrotu. Neki kičmu. A neki su sve to. Jednom ću možda upoznati sve to.
kvalitetni ljudi ne glumataju i spremni su pokazati slabosti i mane od pocetka, vecina servira idealnog sebe, a kasnije pokazu pravo lice.

problem je da su nam takvi koji se skrivaju na pocetku i najprivlacniji jer ulazu trud u lazno predstavljanje.
mnogi i nesvjesno, a to je jos gore.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:57   #31
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kvalitetni ljudi ne glumataju i spremni su pokazati slabosti i mane od pocetka, vecina servira idealnog sebe, a kasnije pokazu pravo lice.

problem je da su nam takvi koji se skrivaju na pocetku i najprivlacniji jer ulazu trud u lazno predstavljanje.
mnogi i nesvjesno, a to je jos gore.
Pa to spada pod ono moje "iskren"
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:59   #32
Kvalitetna osoba - empatična, neagresivna, prijemčiva za tuđe potrebe, ima svoje i jasno ih zna izraziti, ima jasno izražene granice i njih se drži, pametna u smislu da može doći do svoje autentične misli (da ne ponavlja kao papiga ono što je naučila i da zna inteligentno rješiti zamršene situacije), zna se zajebavati bez obzira na mračnjak situacije, ne boji se pokazati emocije, zna realno procijeniti sebe i svoje sposobnosti, ne precjenjuje i ne podcjenjuje se, ne svrće pozornost na sebe i nema potrebu naglašavati kako je super, ali ne da ni da ju se gazi. Također nema potrebu zabijati nož u leđa drugima niti gaziti po truplima da dođe do onog što želi jer nema ni trunke toga u sebi. Uglavnom se u slobodno vijeme voli baviti stvarima koje zabavljaju nju i/ili ljude oko nje.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:01   #33
Kvalitetnu osobu nekako uvijek bolje i prije detektiram promatrajuci njen odnos s drugima, sa strane... dok ne vidi da promatram
Puno se u tim situacijama moze saznati o covjeku.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:03   #34
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Moja je sreća što poznajem hrpu baš dobrih ljudi, i muškaraca i žena. Nije da nemaju mana, ali su generalno dobri. No problem dobrih ljudi je što nisu glasni i često se ne znaju izboriti za sebe.
Sljedeća tema neka nosi filmski naslov "Malo dobrih ljudi"
nisu bas kvalitetni ako se ne znaju izboriti za sebe.
za dobar zivot moras voljeti sebe, a voljet sebe ne dat se gaziti, ali to ni ne znaci biti silan.
beskicmenjastvo i agresija su bljak.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:06   #35
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Zaradio bi pare, da i?
Hoće me sad voljet njegovi novci, a ne on?

Neki ljudi ne gledaju na pare kao na najvažniju stvar ikad.
Biti vrijedan znači da nisi jebivjetar i da jednog dana s tom osobom možeš planirat obitelj jer znaš da će se trudit.
Nece te voljeti njegovi novci nego on, ali eto ti novci su samo dokaz kako je on kvalitetan čovjek, vrijedan i sposoban, tako zena nece reci bitno da ima pare, vec da je ambiciozan, a eto iz toga dolaze pare

Možda novci nisu bitni svima, ali jesu većini zena, ali eto sada ce me većina popljuvati sto govorim istinu,. Koliko parova znate gdje zena zarađuje vise od muškarca, realno da zene gledaju na to, rijetko koja ce to priznati, ali kada se pogledaju parovi sve je jasno

Imam jednu frendica super curu, sve pet ali ono zarađuje ultra malo, dečko zarađuje vise od prosjeka, njemu nije bitno, da je obrnuta situacija, veze ne bi bilo, dam ruku u vatru, on bi ispao ne ambiciozan i osoba koja nije vrijedna, kada se radi o zenskoj osobi, onda pare nisu bitne, niti je novac osnova za nesto vise

Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ne ispada lijen nego snalažljiv. A ponekad su uvjeti života takvi da možeš biti vrijedan koliko hoćeš ali jednostavno ne možeš živjeti u izobilju (npr. za vrijeme rata).
Posto većina zivi u hrvatskoj ili negdje na balkanu, pricamo o uvjetima tu, ne kako je negdje gdje se vodi rat, ali jasno mi je Zasto ne zelis priznati ono sto sam rekao, ono kada se to kaze dobiva se negativna konotacija, a realno to je tako. Brzo bi ti njemu rekla da ti nisi neka klinika i da se ti neces vucarati po nekim plazama, klupama i slično vec da ti u tim godinama zaslužujes nesto bolje
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:07   #36
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Misliš na one koji se moraju napiti da bi smogli hrabrosti uletiti pa frfljaju i imaju problema s ravnotežom? Ili misliš na one koji ti uzmu broj telefona i onda te zovu u 6.3o da dođeš do njih jer su se tada vratili iz vana i oni bi se malo zabavili? Ili na one koji ti ulete a onda saznaš da ih doma cura čeka?
mislim da misli na dobrice, a tu postoji kvaka.
nisi dobar ako si iznerviran svojom "dobrotom".
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:07   #37
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Moja je sreća što poznajem hrpu baš dobrih ljudi, i muškaraca i žena. Nije da nemaju mana, ali su generalno dobri. No problem dobrih ljudi je što nisu glasni i često se ne znaju izboriti za sebe.
Sljedeća tema neka nosi filmski naslov "Malo dobrih ljudi"
Ma da. Inertnost nema veze s dobrotom.
Ajde jos samo napisi da ljudi koji dobro zaraduju su korumpirana gamad a svi bez novca "postenjacine".


Za mene je kvalitetna osoba osoba koja je svjesna svojih mana i vrlina, cvrsto stoji na zemlji i nosi se sa svima sto zivot baci pred nju. Koja napreduje intelektualno i emocionalno. Ona koja se nakon "1000 udaraca bicem" dize i sa smjeskom pita "jel gotovo?"
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:07   #38
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
nisu bas kvalitetni ako se ne znaju izboriti za sebe.
za dobar zivot moras voljeti sebe, a voljet sebe ne dat se gaziti, ali to ni ne znaci biti silan.
beskicmenjastvo i agresija su bljak.
Napisao sam da su dobri, ne idealni.
Beskičmenjaštvo prvenstveno vidim kao neimanje stava, a ne kao nesposobnost da se osoba izbori sama za sebe.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:08   #39
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Pa to spada pod ono moje "iskren"
sto je sa ovima koji su nesvjesni u tome?
vecina je takvih.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:08   #40
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Nece te voljeti njegovi novci nego on, ali eto ti novci su samo dokaz kako je on kvalitetan čovjek, vrijedan i sposoban, tako zena nece reci bitno da ima pare, vec da je ambiciozan, a eto iz toga dolaze pare
Većinom su muški ti koje pizde oko toga ako mu žena zarađuje više.
Jer smo na brdovitom Balkanu.

Ambicija se može vidjet i kroz sasvim neprofitabilna zanimanja. Bar ovo što ti opisuješ kao takva.
Oš primjer?
Učitelj.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.