Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2003., 19:27   #21
Veoma pozitivan i lijep nacin ophodenja

Unutarnji vakum i tegoba ce proci,knedla se da progutati i nastavljas dalje sa svojom Princezom i radi nje. Samo naprijed
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 11:42   #22
Quote:
travica kaže:
Budi iznad njega i čestitaj njoj (pretpostavljam da niste na noževe) nekim ljepim brzojavom s medekom ipak ste sad mame od sestara.

A njemu....pi*ku materinu pa mi žene se telimo po dva dana u rađaoni
tacno tak
evo sad je dosao po malu i odveo je da vidi sestricu
naravno ja rijec informacije nisam dobila
tak da sam i ja njega ignorirala
al poslala sam nevisti bombonjeru u cvijet i cestitala na bebici
njega ko jebe
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 12:35   #23
Chitam ovo, pa se sjetim nekih situacija kojima sam okruzhena, pa mislim, stvarno zhenama, ali bez pretjerivanja, treba jebenog Oskara dodijelit' ponekad.......pa ja te pitam, koji bi mushkarac to tako stisnutih zubi, za svije dijete podnio, znash ti koja je to gorchina u ustima, chitam ovo, razmishljam, slichnu situaciju imam u svojoj okolini i kazhem Sept, dobro, sjajno odradjeno, a kakav ti je ukus u ustima, mogu pretpostaviti.

Koliko zrtve i samokontrole za svoje dijete i za "mir u kuci", sklad odnosa.....

I onda se sjetim genijalnih mushkih primjeraka koji gaze majke i zhenstvo i pomislim, pa to stvarno treba svijetu lobotomiju napravit', komplet' na svakom mushkom mozgu koji tako razmishlja , i ZABORAVLJA da i on ima majku, sestru.......

Ma da je iz maternice vlastite matere ispao......


Ne, znam mozda zvuchi nepovezano, ali ima nekog smisla.....htjedoh reci Sept - svaka chast.

Sjetih se svoje frendice koja je svojem bivshem i na vjenchanje s buketom otishla..........Dignute glave,a lomila se doma.

Nastavi tako, Septi.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 13:17   #24
Quote:
nataniel kaže:
, a kakav ti je ukus u ustima, mogu pretpostaviti.
znas kakav je... ma mogu sad komotno ic lizat WC skoljku da ga malo popravim
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 13:23   #25
Ali neces, iako bi bilo dobro malo se ispucat' sada, znam , ali ne uz Wc skoljku

Nekako se nahrani,daj svojoj tashtini blagu zadovoljshtinu,izadji van,pij kavicu,ne znam, ali ne daj Mu da te devastira do kraja.

Eto.I sretno.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 13:24   #26
Quote:
Septembar kaže:
naravno ja rijec informacije nisam dobila

Koji put si stvarno pozelim biti musko i biti u stanju ovako ici kroz zivot. Puno lakse nego ovo sto mi radimo.

Al onda me prodje.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 18:46   #27
S obzirom da nisam upoznata sa tvojom situacijom sorry unaprijed ako ce ovo zazvucati grubo: meni stvarno nje jasno sto ti imas njemu ili njegovoj drugoj zeni cestitavati na njihovom djetetu. Ne znam koliko su vam odnosi civilizirani ali pijete li kafu svaki dan ili se zovete telefonom, najbolje ste prijateljice...?? Sama cinjenica da ti on nije nista rekao meni vise zvuci kao guilt. Ocekuje li se od tebe da i u babine ides??
Mislim, ucinila si najbolje za svoje dijete i to je jedino sto te treba brinuti.
Imam prijateljicu koja je u slicnoj situaciji i sve sto cuje o "drugima" cuje preko kceri. On se nikada nije potrudio dati ikakavu informaciju. Nedavno je djeci ( iz dugog braka) poslala kolace kad se mala pricestila ( jer otac je morao brzo doma ) , a zena se tu u opce niti ne pominje. na kraju krajeva radi nje je prvi brak i pukao pa cemu se sad folirati i izgravati nesto cega nema?
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 08:49   #28
evo me tu sam!

konačno,

i sept....??

kao je dalje prošlo, nadam se ok

this is (maybe) beggining of the beatiful friendship ?!.

đizuz, ovaj tvoj se čoha tamo.....

joj što to volim

što volim kad se mi žene međusobno poštujemo

Zapravo na taj način našim malim curicama pokazujemo što znaći biti žena....

nije da nevolim muške ali.....(to je druga tema)

no dakle

jednog dana bit ćeš velika u očima svoje princezice i njezine unučati, srećica ovo je zbilja veliko, ah kad bi bar drugi bili kao ti.

E da si mi ti bar "bivša od mog"

a što na bebu kaže princeza?
 
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 17:24   #29
Quote:
diadora kaže:
S obzirom da nisam upoznata sa tvojom situacijom sorry unaprijed ako ce ovo zazvucati grubo: meni stvarno nje jasno sto ti imas njemu ili njegovoj drugoj zeni cestitavati na njihovom djetetu.


eto pokusavam uzet kredit kod boga i ciniti dobra djela

ustvari suosjecam sa svim majkama, i uzivljavam se u njihovu situaciju. ona je dobra i draga prema mom djetetu, brine se o njoj i korektna je, trudi se oko nje to se vidi. princeza je zadovoljna i to svima olaksava situaciju. zena mi nije nist nazao ucinila, nije ona kriva sto je moj brak propao (to je bilo prije 6 g)
ne vidim zasto bi se njoj "svetila".

Ne znam koliko su vam odnosi civilizirani ali pijete li kafu svaki dan ili se zovete telefonom, najbolje ste prijateljice...??

ne nismo, srele smo se 3-4 puta kad su bile djecije priredbe i slicno, prozborile par rijeci. i to je to
prije svega zelim sa majkom polusestre mog djeteta ne stvarati napetost, jer to ce prvenstveno princezi, a i meni donositi neugodnosti
mi smo sad DOZIVOTNO vezane na neki nacin. i ta njihova veza se moze raspast, ali sestre ce ostati.

Sama cinjenica da ti on nije nista rekao meni vise zvuci kao guilt. Ocekuje li se od tebe da i u babine ides??
to sto on nist ne govori govori u stvari puno- da je suft
a to za babine... e to sam na hiljadu muka... da li ili ne da li?


Mislim, ucinila si najbolje za svoje dijete i to je jedino sto te treba brinuti.
pa i ovo ostalo je za dugorocno "dobro mog djeteta"
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 17:31   #30
Quote:
travica kaže:
evo me tu sam!

konačno,

a di si bila?

i sept....??
kao je dalje prošlo, nadam se ok

pa nist princeza je bila u posjeti, odusevljena je
izabrala je ime maloj
oni su bili fer oboje i nisu dali ime koje se nije svima svidjalo. mama je navijala za jedno, ali je princeza stavila "veto" i dala par drugih prijedloga od kojeg je jedan usvojen
tak da je sad sretna jer je ona krstila sekicu
mislim svaka im cast na tom


this is (maybe) beggining of the beatiful friendship ?!.

pa nebi bas rekla, ali ono u rukavicama nesto se nastvalja

đizuz, ovaj tvoj se čoha tamo.....

coha??? kak/sta mislis?

joj što to volim
što volim kad se mi žene međusobno poštujemo

Zapravo na taj način našim malim curicama pokazujemo što znaći biti žena....

nije da nevolim muške ali.....(to je druga tema)

no dakle

jednog dana bit ćeš velika u očima svoje princezice i njezine unučati, srećica ovo je zbilja veliko, ah kad bi bar drugi bili kao ti.

E da si mi ti bar "bivša od mog"

a što na bebu kaže princeza?
hm kao sto rekoh diadori ta nova od mog je extra korektna i pazljiva prema princezi, i cini se da ju zbilja voli (ah sta mogu kad mi je dijete neodoljivo )
kakva si ti prema djeci od tvog?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 12:20   #31
EVO SAD TEK STIGOH ZA KOMPIĆ

VOLIM IH, VOLE ONI MENE, SMIJEMO SE SVADIMO SE IGRAMO SE UČIMO SKUPA, LJUTIMO SE NA TATU SKUPA, SVI ONI SKUPA NA MENE ITD

MA SVE KAO NORMALNA OBITELJ, PA ČAK I MOJI RODITELJI IH VOLE

(PRAVI AMERIČKI BILL COSSBY...HAHAHA MALO ŠALE ALI ISTINITE)

MISLIM DA TAKVO SHVAČANJE DOLAZI IZ ODGOJA, OBRAZOVANJA, KULTURE, GENA....ŠTA JE ZNAM

MAMU NE SPOMINJEMO U RUŽNOM KONTEKSTU (ONA SPOMINJE NAS, PA OBIČNO NAM ISPRIČAJU ILI SAMO MENI ŠTO JE MAMA REKLA PA ONDA SLJEDE OBJAŠNJAVANJA TIPA - U MENI BURA VANI MED ALI VEĆ SAM I NA TO OGUGLALA) TATICA SE NEKAD NEMOŽE SUZDRŽAT PA MU ZNA IZLETIT ALI UGLAVNOM JE TO JAKO RIJETKO TAKO A JE SU UOPĆE NITI NE SJETIMO.


SAVJET:

NIKAD ALI BAŠ NIKAD PRED MALIČKOM NE SPOMINJI U RUŽNOM KONTEKSTU TATU I MAČEHU ILI SEKU.

PRIMJER:

MAMA OD MALIČKEJE REKLA DA SAM RUŽNA FOCA. NA ŠTO JE MALENA TO NORMALNO ODMAH REKLA MENI:

ONA JE REKLA DA SI TI RUŽNA FOKA ALI ODI MOLIM TE S MENOM DOMA DA TE POKAŽEM MAMI DA VIDI KAK SI LJEPA.

MALA JE TO ZAPAMTILA DAN DANAS (VEĆ JE ODRASLA) I DAN DANAS ZNA DOMA U SVAĐI PREDBACI MAMI ZA LAGANJE. JER AKO JE LAGALA DA SAM RUŽNA - LAGALA JE I ZA OSTALO

TO JE SAMO BANALNI PRIMJER JEDNE SITNICE, ALI DJECA TAKVE STVARI PAMTE BOLJE NEGO MI. PONEKAD KAŽEMO NEŠTO U LJUTNJI ŠTO ZAPRAVO I NEMISLIMO ALI MALENI TO DOŽIVE KAO NEŠTO ISTINITO JER IPAK MI RODITELJI NJIMA PREDSTAVLJAMO AUTORITET U MIŠLJENJIMA I OSTALIM STVARIMA.

A NA OVAJ NAČIN ONA SI JE SAMA SEBI POTKOPALA AUTORITET I ZBUNILA DJETE.

ZATO DRAGA MOJA SEPT, (ČOVJEK UČI DOK JE ŽIV) BURU ZA NEKE DRUGE LJUDE.....ZNAM DA JE TEŠKO ALI NAKON PAR SUZDRŽAVANJA PRED MALOM BIT ĆE LAKŠE, KAD ODRASTE I SAMA ĆE SHVATITI I POVEZIVATI KONCE. ZATO TI KAŽEM VEĆ SI SAD VELIKA (ZBOG PROSLAVE) U OČIMA SVOJE (BUDUĆE) 30 GODIŠNJE KĆERI.


OPET SAM OPŠIRNA, A VALJDA ZBOG VELIKH SLOVA

ČAOS I SRETNO
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2003., 09:02   #32
Smile

VELIKI BRAT
Najstariji nećak postao prije nepune dvije godine Veliki brat. Reakcije su mu ispočetka bile slične- sretan, uzbudjen, nestpljiv, iznenadjen ali i strah ( sad moj tata više neće imati vremena za mene), zbunjen, pomalo ljubomoran ( ipak je on prvo unuče u kući). Pa još te njegove lude godine- teenagerske. Sa puno razgovora, strpljivosti, objašnjavanja, smirivanja negativnih osjećaja prevladali su pozitivni osjećaji. Danas je ponosan na svog mladjeg brata. Nježan je prema njemu. Strpljivo mu sve objašnjava i razgovara s njim. I , što mene jako veseli- zaštitnički se odnosi prema njemu. I evo, čekamo i najmladju pridošlicu (kolovoz).
a tebi Septembar, tebi se divim. Velika si kao čovjek i jaka.
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 19:03   #33
..osjecam se ponukana da odgvorim na ovo jer mi je priajteljica nedavno imala slicnu situaciju i ja sam bila rame za plakanje..

dakle Septy, fakat ti se divim na cvrstini
(i i izdrzljivom stomaku prilikom lizanja WC skoljke ) ...za takvo sto je sposobno jako malo zena a i kad iskreno pomislim ni ja se vjerojatno ne bi ubrajala u njih...

lako se nima (tvom exu i novoj zeni) radovati i biti happy i zahtijevati od drugih da budu happy..oni imaju clean sheet i new life i nasli su ponovo ljubav i blah blah..
lako je njima srat da vole svu djecu podjednako ..mozda i vole ali to ne pokazuju podjednako..jer ne dobije istu kolicinu ljubavi i paznje djeca koja zive s njim i ona koja zive s njim..ma koliko se oni to trudili prezentirati..i ma koliko seruckali okolo



Kad neko dobije novu obitelj to je vrlo jasna poruka bivsoj obitelji da je nova obitelj primarna obitelj ...uvijek se pitam zasto nakon razvoda svi seru da su im sva djeca ista i da svu jednako vole i blah blah..pa ako ih vole, iznad svega onda bi trpili i los brak i sva ostala sranja..nego ih vole, ali ipak vise vole novu zenu i novu bebu..

zato dolje licemjeri!!!I zivile hrabre single mame
TigerLilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 19:12   #34
Quote:
travica kaže:
sept



Bivša, od kad je saznala da sam trudna, pokušava nam onemogućiti donekle normalan život. Opterećuje (još uvijek) djete glupostima.



a stvarno ..the perfect stereotype..a samo si ti divna i krasna i dobra ...

nije ti palo na pamet da je tvoj muzic ima nekog udjela u takvom ponasanju njegove ex...????
TigerLilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 09:00   #35
TigerLilly, sad si me raspi.....la

zašto imam osječaj da si ti nečija bivša

osim toga gore si natrabunjala tolike gluposti da mi se želudac okreće

ti nikad nećeš moći razumijeti septembar ....

osim toga ja volim djecu od svog muža i nemislim se opravdavati nikome (pogotovo osobama kao što si ti - jednosmjerna cesta)tko mi vjeruje vjeruje a tko ne - njegova stvar

i molim te ne seri da tate nevole svoju djecu iz prvog braka to je kretenizam (oni koji su takvi, priznam ima ih) nevole niti sebe niti druge i niža su ljudska bića, prema tome nisu vrijedni ni spomena.

i onaj tvoj bullshitovski da sam kliše....

ne tigerice.... kliše je njegova bivša i takve slične tebi


sept, ja i ostale žene slične nama (koje ližemo skoljku bivših i sadašnjih) su daaaaleko izvan klišea.

a moj muž....eto vidiš draga moja septembar je ljepo odgovorila na to....daleko izvan tvoeg klišeja - dakle ja joj nisam kriva što je njoj brak s dotičnim propao davno prije mene

osim toga mislim da on nije kriv što se ona takva rodila, jer dotična je jednostavno takva (što i sama prizna i ponosi se time) bezobrazna i prema svojim roditeljima, djeci, bratu, sestri i prijateljima.

što ti misliš kako se osječa djete koje voli svog tatu kad mu mama kaže da ga tata nevoli (za tvoju informaciju to je govorila i prije rođenja kako ti kažeš novog djeteta)

pa te ja pitam pametna glavice tko je tu važniji ti i ja ili mala nevina bića koja nisu kriva za loš odabir ili fucking životne situacije svojih roditelja koje su ih navele na razvod

osim toga mislim da si promašila temu ...

gsf hpv br....ti je negdje drugdje - idi i raspravljaj s njim i njemu sličnima

ovdje ti nije mjesto

odvje su razumnja ljudska bića koja se pokužavaju riješiti svoje životne probleme na što mogući bezbolniji način i dobiti koristan savijet od drugih ovaj tvoj odgovor nije savjet nego izljev tvog osobnog gnjeva (čitaj gnoja)




p.s.

da ja sam sama sebi divna i krasna i ponosna sam što sam zavoljela djecu od svog muža i tek zapravo sad vidim koliko sam iznad drugih - jer ipak ja sam ta koja odvaja sve svoje slobodno vrijeme za djecu drugog čovjeka (to je tvoje razmišljanje i viđenje stvari) - ( i nije mi teško jer ih volim) a njihova mamica je ta koja ima tri dana u tjednu slobodno da niti ne pita kako su, mamica je ta koja ide 3 puta na more sama bez svoje djece, a kad djeca pitaju zašto ih nije povela sa sobom onda pazi sad stereotipa:"pa tata je htio biti s vama" - ljepo i u rukavicama da se posereš.

da divna sam i krasna jer mi na svoje godišnje odmore vodimo i njih i nizašto na svijetu nebih propustila dječje veselje kad nakon velebita vide more....eto zbilja sam divna i krasna .... i ljepa.

Zadnje uređivanje Septembar : 23.05.2003. at 11:25.
 
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 11:06   #36
Quote:
travica kaže:
TigerLilly, SAD SI ME RASPI.....LA

ZAŠTO IMAM OSJEČAJ DA SI TI NEČIJA BIVŠA
pa naravno da sam necija bivsa, bivsa od vise njih..imam preko 3 banke.. ali niti imam djece niti se kod mene radi o slicnoj situaciji..osim toga ja sam i necija sadasnja..

Quote:
travica kaže:


TI NIKAD NEĆEŠ MOĆI RAZUMIJETI SEPTEMBAR ....


SEPT, JA I OSTALE ŽENE SLIČNE NAMA (KOJE LIŽEMO SKOLJKU BIVŠIH I SADAŠNJIH) SU DAAAALEKO IZVAN KLIŠEA.

a zasto je tebi tolko stalo da se Septy-ju uvuces u paksu..izmedju tebe i nje postoji bitna razlika jer ona o novoj zeni nije rekla ni jednu ruznu rijec a za tebe je bisa azdaja i pokusava vam onemoguciti zivot..ma daj molim te..

Quote:
travica kaže:


OSIM TOGA JA VOLIM DJECU OD SVOG MUŽA I NEMISLIM SE OPRAVDAVATI NIKOME (POGOTOVO OSOBAMA KAO ŠTO SI TI - JEDNOSMJERNA CESTA)TKO MI VJERUJE VJERUJE A TKO NE - NJEGOVA STVAR
vjerujem da ih volis..volim i ja djecu iz susjedstva..ali ih ne volis kao njihova bioloska majka..ona ih voli puno vise


Quote:
travica kaže:

I MOLIM TE NE SERI DA TATE NEVOLE SVOJU DJECU IZ PRVOG BRAKA TO JE KRETENIZAM (ONI KOJI SU TAKVI, PRIZNAM IMA IH) NEVOLE NITI SEBE NITI DRUGE I NIŽA SU LJUDSKA BIĆA, PREMA TOME NISU VRIJEDNI NI SPOMENA.
ja nisam rekla da ih ne vole ..boze sacuvaj..naravno da oni MORAJU sebe u takvoj situaciji ubijediti da vole svu djecu podjednako jer ne bi izdrzali sa svojom savjescu..

ali ako ih vole podjednako, oni sigurno svoju ljubav i paznju ne daju podjednako..ne zato sto ne bi htjeli nego zato stoje za to potebno zivjeti s djetetom 24/7..

djeca iz prvog braka se ne mogu usred noci uvuci tati u krevet, spontano kad ih probudi ruzan san ..njima tata ne cita pricu prije spavanja svaku noc ko sto je meni citao..takve male stvari..a od njih je satkano djetinjstvo..

znam dosta ljudi kojima se se roditelji razveli kad su bili mali..i oni svi kazu da jedostavno dobivaju i dobivali su uvijek vise ljubavi i paznje od onih roditelja s kojima su zivjeli..nije da oni danas imaju chip on the shoulder zbog toga..nego to prihvacaju kao dio zivota..ali kao djeci im sigurno nije bilo lako..
zato ako bas hocemo biti 100 % iskreni prema sebi (prema djeci ne trebamo niti mozemo) mislim da moramo priznati da su djeca koja ne zive s oba roditelja na neki nacin zakinuta.. i da su za taj zakid krivi , svjesno ili nesvjesno roditelji..i oni moraju s tim zivjeti...







Quote:
travica kaže:

A MOJ MUŽ....ETO VIDIŠ DRAGA MOJA SEPTEMBAR JE LJEPO ODGOVORILA NA TO....DALEKO IZVAN TVOEG KLIŠEJA - DAKLE JA JOJ NISAM KRIVA ŠTO JE NJOJ BRAK S DOTIČNIM PROPAO DAVNO PRIJE MENE

OSIM TOGA MISLIM DA ON NIJE KRIV ŠTO SE ONA TAKVA RODILA, JER DOTIČNA JE JEDNOSTAVNO TAKVA (ŠTO I SAMA PRIZNA I PONOSI SE TIME) BEZOBRAZNA I PREMA SVOJIM RODITELJIMA, DJECI, BRATU, SESTRI I PRIJATELJIMA.

ako pogledamo s jedne strane, sama cinjenica da je tvoj hubby bio ozenejn s takvom rospijom govori nesto i o njemu , zar ne..
ti naravno nisi kriva sto se neciji brak raspao (ili mozda ipak jesi ??) ali on sigurno nije clean sheet ..on je dosao tebi s osobinama kakve je vec imao i prije, s problemima kakve je imao prije, sa glupostima koje je cinio prije.cisto sumnjam da je nevinasce.sacekaj malo..mozda ces ustanoviti da ta bivsa zena u nekim stvarima ima pravo...




Quote:
travica kaže:

OVDJE TI NIJE MJESTO
o tome sigurno ne odlucujes ti..


Quote:
travica kaže:

A NJIHOVA MAMICA JE TA KOJA IMA TRI DANA U TJEDNU SLOBODNO DA NITI NE PITA KAKO SU, MAMICA JE TA KOJA IDE 3 PUTA NA MORE SAMA BEZ SVOJE DJECE, A KAD DJECA PITAJU ZAŠTO IH NIJE POVELA SA SOBOM ONDA PAZI SAD STEREOTIPA:"PA TATA JE HTIO BITI S VAMA" - LJEPO I U RUKAVICAMA DA SE POSEREŠ.
kakva je da je ona je mama te djece i ona njima znaci sigurno vise od tebe...
Hajde pkazi velicinu i dostojansto pa nemoj pljuvati po njoj..

I na kraju : FOR FU**'S SAKE STOP USING CAPITALS::IT IS SOO ANNOYING !!
TigerLilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 11:27   #37
capitals sam promjenila
a vi se prestanite svadjat zbog mene
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 12:27   #38
Quote:
..pa ako ih vole, iznad svega onda bi trpili i los brak
Tiger Lily mozda ce ti ovo biti sasvim novo saznanje- u losem braku najvise TRPE DJECA, pa bi svaki roditelj takav brak trebao ili poboljsati ili okoncati ( jedno uivjek ide ) bas za dobrobit svojega djeteta.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 12:37   #39
citat: vjerujem da ih volis..volim i ja djecu iz susjedstva..ali ih ne volis kao njihova bioloska majka..ona ih voli puno vise


Ovo je totalno netocno. O " ljubavi" pojedinih majki mozes procitati u susjednom topicu

Osim toga, moj muz rjedje pjeva kceri prije spavanja od mene, manje joj je puta promijenio pelene, nije je rodio... Jel je zato manje voli?
Da se nas dvoje razvedemo bi li on nju manje volio? Zasto?
Ako bi se razveo od mene ne bi od nje. Mi smo pupcanu vrpcu odavno prerezale i svaka je posebno ljudsko bice.
Tiger, s oprostenjem, nemas pojma o cemu pricas.
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 12:48   #40
tiger skinimise


prvo i osnosvno: ne uvlačim se ja nikomu u pakšu nego želim pomoć i volim kad iz govna od života ljudi izvlaće najbolje - očito tebi nepoznat pojam

- bitna razlika uopće ne postoji - teško je uoće biti mama i odgojit djete

-kad budeš imala svoje djete (nedaj bože naše situacije) onda ćeš možda razumijeti puno više

-po bivšoj ne pljujem (govorim samo činjenice jer si me ti povukla za jezik) - ona pljuje po meni

definitivno nisam kriva za raspad njihovg braka (mi smo u braku 2 godine (hodanje 1 godinu), oni se rastavili prije 8 ili 9 tako nešto)

eto vidiš da si gnjevna! i mislim da si ti ta a ne frendica

i vjeruj mi kad se 3 dana u tjednu brineš oko nečije djece - to ti nisu djeca iz susjedstva već ih prihvačaš kao svoje

fala bogu na mom suprugu, mislim da je dobar čovjek (joj nemoj sad pilit - zahtjev je podnešen obostrano tj. na njenu inicijativu)

a tko kaže da ona nevoli svoju djecu - zato što neide s njima na more, žena je komotna, moja mama je komotna i šta sad treba svijet stat ili je to ogovaranje možda. to su samo činjenice. ali ionako sam to govorila u kontekstu djece, kako ona to doživljavaju...eto

i zbilja sam divna jesam i neda mi se više prepucavat

zato

Zadnje uređivanje Septembar : 24.05.2003. at 11:26.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.