Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2003., 01:23   #21
Re: e jeste neke(i)...

Quote:
Sanjar61 kaže:
Mjesto moga zločina: Kingkros!
U Jankomiru?
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 02:36   #22
Quote:
sanjalica kaže:
a čemu?
idem i ja ali na , umorna sam, popodne sam odspavala samo sat i pol
(ovaj mi je tako super)
Pa hormonone da mi provjere znas vec kako ide s trudnjacama.
Ajd idi
I meni je ovaj D Best!@


IMF nemoj je bas previse grilovati malkice samo
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 02:49   #23
Quote:
LaPerla kaže:
IMF nemoj je bas previse grilovati malkice samo
Zar bi ja?
To sam čuo u reklami na Otvorenom radiju pa pitam.
Inače nisam iz Zg, pa ne znam gdje se to točno nalazi.

jesam li dosta uvjerljiv u pokušaju objašnjavanja kako je moj post potpuno nevin i bez nekih zločestih primisli?
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 03:45   #24
Ma naravno
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 08:12   #25
Quote:
LaPerla kaže:
Pa hormonone da mi provjere znas vec kako ide s trudnjacama.
meni nisu provjeravali hormone . Krv sam vadila zbog krvne grupe, rh faktora, šećera...ali od hormona ni spomena. Ma, nemam pojma .Idem drugi tjedan na kontrolu pa ću napraviti spisak pitanja za moju dr.
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 09:09   #26
Nisu ni meni provjeravali hormone. Ma to samo provjeravaju onima sto imaju visak hormona zabrinutosti.

Usveziglede Iane:

Kupila sam par stvari tu od odjece svojevremeno za stariju kcer. Radilo se o pamucnim stvarima. Poslije par pranja su se izoblicile do maksimuma. Posto sam ih platila papreno, bas sam se nanervirala.

Mladja kcer je dobila jedne pantalonice i bluzu lani na poklon. Isto su bile pamucne stvari, ali ne rastegljive, nego ono, od cvrstoga pamuka, pa se nisu izoblicile, hvalatiboze.

Sve u svemu, nisam sigurna da za svaku stvar koju kupis u Iani dobijes ekvivalent za cijenu koju platis.

Ali zato - Benetton rules!

Iana ima i trudnicku liniju, to znam zasigurno. Ipak, meni nije bila od koristi, jer su imali uglavnom brojeve za onako tanje trudnice, a ja sam izgledala ko ormar u ovoj drugoj trudnoci. A i nije im bio neki izbor. Ali zato sam kupila par predivnih stvari u Mostaru u jednom butiku (Cro moda, tako nesto) izvjesne slovenske linije LaVie. Toplo preporucujem!
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 15:11   #27
Rajna bas tako kako si rekla, hormone provjeravaju ovima sto su previse zabrinuti.
Sanjalice,
Obzirom da sam imala jedan spontani sada se tretiram kao high risk i iz tog razloga mi prate hormone, mislim da je Samantha rekla da su u pitanju HCG prati se njihov rast dokle god rastu znaci da trudnoca ide u pravom smjeru.Ako sve bude dobro u utorak cu raditi ultrazvuk za detekciju kucanja bebinog srca.Receno mi je da kada se to detektuje smanjuje se rizik pobacaja sa 20% na 2%. Eto pa drz'te mi fige! Inace doktorka kaze da sam po njenom racunu 6 tjedana.

A sto se tice linije IANA, neka hvala
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 15:33   #28
Quote:
LaPerla kaže:
Sanjalice,
.Ako sve bude dobro u utorak cu raditi ultrazvuk za detekciju kucanja bebinog srca.Receno mi je da kada se to detektuje smanjuje se rizik pobacaja sa 20% na 2%. Eto pa drz'te mi fige! Inace doktorka kaze da sam po njenom racunu 6 tjedana.

A sto se tice linije IANA, neka hvala
Perlice, bez onog "ako" sve bude u redu, naravno da će biti
Meni je na prošlom pregledu (trudnoća 7/8 tjedana) ustanovila da postoji srčana aktivnost pa predpostavljam da je to ta detekcija otkucaja o kojoj pišeš.
BTW mom je bebaću sada 11 tjedana
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 15:41   #29
cure moje, meni je to tako divno sto pisete...sjetim se sebe od prosle godine... ma nema ljepsih osjecaja na svijetu.
jos kad osjetis tu malu mrvicu kako se pracaka....
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 16:12   #30
Quote:
bigblue2010 kaže:
cure moje, meni je to tako divno sto pisete...sjetim se sebe od prosle godine... ma nema ljepsih osjecaja na svijetu.
jos kad osjetis tu malu mrvicu kako se pracaka....
A ja se sjetim sebe od pretprosle godine...

Samo nastavite!
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2003., 03:09   #31
Sram me priznati, ali da moj muž s djecom ( 3 ) ode na jedan dan mislim da mi ne bi stigli nedostajati jer bih taj dan prespavala. Umorna sam za riknuti. Sada mi završava radni dan. Bolje da odem spavati jer se moja mrvica budi oko 6 .
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.