Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2009., 15:10   #181
Pfffff...možete se tu prepucavat do mile volje...ko kakve kvalitete ima...izađite van jebem vas u usta! Zar se mora cijeli društveni život preseliti na internet?! Tu sve saznaš o ljudima za 2 minute i onda nemaš o čemu pričati kad se nađeš uživo. Zar nije ljepše živjeti u neznanju kao nekada,pa se polako s nekim upoznavati... Lako je ovdje tuđim kurcem gloginje mlatit,prepisat neke gluposti s interneta i nasrat curama kak sam ful osjećajan,pažljiv,senzibilan ali i strastven... Kakve gluposti,ko da neki horoskop čitam. Izađite van,upoznajte ljude. Internet je sjebo stvar totalno,u pravom životu su svi zatvoreni ali na internetu se potpuno otvore...jebeš to.
model500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:36   #182
Nema baš neke velike veze sa temom al da ne otvaram samo radi toga novu imam jedno pitanje,pitanje je za cure al mogu i dečki odgovorit......
Situacija je slijedeća,upoznate super curu,znate se oko tjedan dana,recimo da počinjete vezu ili kajgod,cura ima takvu vrstu posla da nije baš ovisna o tome da mora doći svaki dan na posao,odnosno ništa se neće dogodit ako jedan dan ne dođe.....vi je želite iznenadit i pokupite je jedan dan nenadano i odete na more,ajmo reć da je pokupite u sub i vratite se u nedjelju,da li je to ok ili bi se takve stvari trebale najavit,odnosno bez iznenađenja,cure kako bi vi reagirale da vas dragi tako iznenadi???
Nikola_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:47   #183
Quote:
outofspace kaže: Pogledaj post
Eto da i ja otvorim jednu temu.
Priča počinje da je jedna djevojka mome frendu rekla da bi htjela dečka koji je dobar, pažljiv, pristojan, itd., jer za nju zapinju samo neke budale, pa joj je on rekao da zna pravog dečka za nju. Točne detalje neznam, ali uglavnom moj frend kaže da dok je nabrajala karakteristike njoj "poželjnog" dečka on je u tome prepoznao mene. On je rekao da bi nas mogao upoznat i ona je pristala. Kako sam iskusan u takvim stvarima, rekoh mu da ta cura nema pojima o čemu govori i da sigurno ne traži takvog ko ja. No pošto volim nova iskustva, pristadoh da se upoznamo. Dogovorili smo se za neko piće (frend, njegova cura i ja), a pošto se ta cura osjeća ugodno u njegovom društvu i nju,i ona je pristala. Namjera je bila imat ugodnu atmsfer u koj bi se upoznali, pričali i zajebavali. I tako smo se našli u jednom bircu, sjeli, pričali o faksu i td., i onda sam primjetio da cura nakon 20 min gleda na sat. Da skratim, u jednom sam trenutku otišao do WC i dok sam se vratio cura je već obukla kaput i bila spremna otić (pitam se da li bi otišla da mi za WC nije trebalo manje od dvije minute). Uglavnom bez ikakvog opravdanja se pokupila.
Nisam kivan ni na tu curu ni na ženski rod, navikoh na te stvari ( ), no ovo sam napisao iz čisto jednog razloga da kad neka cura od ovih koje ovo pročitaju ne kaže da traži dobrog, pristojnog, pažljivog dečka, jer većina (naglašavam većina) ser. kad to kaže. Svi mi gledamo fizički izgled, i cure vole frajere. Poštujem iskrenost, al mrzim licemjere.
dobar dečko = budala
Aj vi meni lijepo živili! pozdrav

ajme, ajme...
nisam čitala sve, pa samo odgovaram na uvodni post...

greška je što se vodiš zaključkom dobar dečko=dečko prosječnog ili ispod prosječnog izgleda, a frajer,dobar lik=kreten...

kad je rekla normalnog dečka, vjerovatno je mislila nekoga tko će je fizički privući, a da nije jebivjetar koji trči za svakom suknjom, pravi ljubomorne ispade, ili neka druga "kretenska" odlika...

možda niste kliknuli i cura se rapidno išla izvući....ok, malo nezrelo, mogla je dovršiti kafu..

al u globalu, kada žene kažu da traže nekog normalnog, ne znači "nekog tko će samo biti dobar prema njma" jer očito, to nikada nije dovoljno
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 20:15   #184
Quote:
Nikola_zg kaže: Pogledaj post
Nema baš neke velike veze sa temom al da ne otvaram samo radi toga novu imam jedno pitanje,pitanje je za cure al mogu i dečki odgovorit......
Situacija je slijedeća,upoznate super curu,znate se oko tjedan dana,recimo da počinjete vezu ili kajgod,cura ima takvu vrstu posla da nije baš ovisna o tome da mora doći svaki dan na posao,odnosno ništa se neće dogodit ako jedan dan ne dođe.....vi je želite iznenadit i pokupite je jedan dan nenadano i odete na more,ajmo reć da je pokupite u sub i vratite se u nedjelju,da li je to ok ili bi se takve stvari trebale najavit,odnosno bez iznenađenja,cure kako bi vi reagirale da vas dragi tako iznenadi???
Meni bi bilo super da me netko tako pokupi i odvede na izlet, ali ipak bi volila da me prije upozori. Recimo, da mi kaže, idemo nekamo, spakiraj rublje i četkicu za zube

Ali to bi ipak trebao bit frajer kojeg znam dulje od tjedan dana.
Da se tako malo znamo, bilo bi mi neugodno i spooky.
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.