Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2009., 01:07   #61
Quote:
MotherEarth kaže: Pogledaj post
obavijestio me usmeno. da li ja mogu drugog odvjetnika poslati i reci da ponistavam punomoc ovom zajednickom? nemam vise povjerenja. mogu li sad kad je potpisana punomoc za sporazumni podici tuzbu?
ne razumijem zašto to ne pitaš odvjetnika? kažeš mu da si izgubila povjerenje, da želiš drugog odvjetnika i pitaš ga koja je procedura.
on ti je dužan dati pravni savjet po pitanju po kojem te (još uvijek) zastupa.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 00:09   #62
Quote:
MotherEarth kaže: Pogledaj post
obavijestio me usmeno. da li ja mogu drugog odvjetnika poslati i reci da ponistavam punomoc ovom zajednickom? nemam vise povjerenja. mogu li sad kad je potpisana punomoc za sporazumni podici tuzbu?
Odeš k ovom starom odvjetniku ili možeš i preko telefona mu veliš da ne želiš da te više zastupa i nek ti pripremi tvoju dokumentaciju da ju pdigneš.
A možeš i otići k ovom i dat mu punomoć i on će u tvoje ime ovog nazavt to obavit
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 00:06   #63
Prvo da zahvalim Samojedici i Butterflies na odgovorima.
A evo i prvo ročište je prošlo. Bilo je gotovo za točno 10 minuta. Onda smo, odmah, isti čas, otišli u CZSS s tim rješenjem koje smo dobili kod sutkinje. Tamo je pravnica doduše primjetila da još nije dobila pismeno rješenje, al sam odmah uletjela da smo upravo sad od suda, pa ak treba čekati...No bila je susretljiva i rekla je da nema razloga da se čeka i da će sad pokrenuti postupak posredovanja. Pitam - kolko treba čekati na poziv za prvi razgovor, a žena veli - ne mislim ja dugo s tim čekati - idući tjedan negdje. I fakat - prekjučer je stigao poziv za prvi razgovor u Centru! Predobro da bi bilo istinito ?! Riječ je o prijedlogu za sporazumni raskid braka. Al sve mi se čini to nekako prejednostavno...Ne znam, još uvijek razmišljam što ako on.....
Vidjet ćemo. U svakom slučaju nastavit ću javljati kako ide...možda ovo bude jedna dobra priča o normalnoj, civiliziranoj rastavi. Ja sam vječni optimist....
lindon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 15:07   #64
Quote:
lindon kaže: Pogledaj post
Prvo da zahvalim Samojedici i Butterflies na odgovorima.
A evo i prvo ročište je prošlo. Bilo je gotovo za točno 10 minuta. Onda smo, odmah, isti čas, otišli u CZSS s tim rješenjem koje smo dobili kod sutkinje. Tamo je pravnica doduše primjetila da još nije dobila pismeno rješenje, al sam odmah uletjela da smo upravo sad od suda, pa ak treba čekati...No bila je susretljiva i rekla je da nema razloga da se čeka i da će sad pokrenuti postupak posredovanja. Pitam - kolko treba čekati na poziv za prvi razgovor, a žena veli - ne mislim ja dugo s tim čekati - idući tjedan negdje. I fakat - prekjučer je stigao poziv za prvi razgovor u Centru! Predobro da bi bilo istinito ?! Riječ je o prijedlogu za sporazumni raskid braka. Al sve mi se čini to nekako prejednostavno...Ne znam, još uvijek razmišljam što ako on.....
Vidjet ćemo. U svakom slučaju nastavit ću javljati kako ide...možda ovo bude jedna dobra priča o normalnoj, civiliziranoj rastavi. Ja sam vječni optimist....
Predivno je čuti da se netko može dogovoriti....nadam se i želim vam od sveg srca da uspjete u tome što duže....
Nek vam je sa srećom i javi kak je bilo....mi isto čekamo poziv za drugi razgovor na kojem ćemo biti prisutni oboje.

Lijep ti pozdrav i drž se....SRETNOOOOO!!!!
Butterflies-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 18:44   #65
Sretno!!!!!!!!!
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.