Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2009., 22:02   #141
ne brini,to je najbolje šta si mogla napraviti! s takvim kretenom nemaš šta raditi u životu..bolje će ti biti bez njega,a sreću ćeš već naći s drugime kojemu ćeš biti prva na mjestu,a to zaslužuješ!

sad je samo bitno da se oporaviš,fizički i psihički..nije lako ali uspjet ćeš!

njega izbriši iz svog života i nikako mu se ne vraćaj..ma šta god rekao ili napravio! bilo bi to samo privremeno 'dobro' ponašanje, kasnije bi se sve opet vratilo na isto,a to ti ne treba!

naći ćeš svoju sreću,nisi još toliko stara samo nemoj dopustiti da padneš,da se zadovoljiš sa bilo čime,budi jaka i vjeruj da postoji bolje!

seduced01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 22:57   #142
Hvala ti puno. Trebale su mi baš ove riječi.
Ja znam da muškarac treba staviti ženu koju voli na prvo mjesto, pogotovo ako je i on njoj na prvom mjestu. Ali on to nažalost ne shvaća, on misli da je prvo mjesto zaduženo za njegovog sina, drugo eventualno za njegovu sestru i brata, a ja bi se morala pomiriti s četvrtim. Ne shvaća da su ljubav prema ženi i prema djetetu dvije različite ljubavi i da oboje mogu dijeliti prvo mjesto. Jer ljubav je jedna od rijetkih stvari u životu koja se dijeljenjem povećava a ne smanjuje kao u matematici.

Sve mu je bilo bitnije od mene i mojih emocija, i kuća, i financije i problemi njegove sestre i to da njegov sin povremeno ima glavobolje. Sve su to bili važniji problemi i nije obraćao pažnju da sam povrijeđena, zanemarena i nesretna.

Što je najgore- da nije bilo mene propao bi.
Ja sam mu pomogla da proda kuću (preko svojih veza i poznanstava, čak sam pisala ugovore i sređivala papire) riješio se financijskih problema do daljnjega.
Pomogla sam mu da dobije novi posao (napisala mu program zbog kojeg je unaprijeđen)
Pomogla sam njegovoj sestri čiji je muž bio teško bolestan da dobije operaciju preko veze (uz pomoć moje familije i mojih prijatelja liječnika)
Pomogla mu da se pomiri sa sinom s kojim je izgubio kontakt...

Pitate se kako mi je vratio- tako da me i nakon svega opet stavio na zadnje mjesto.
Kad god njegov sin kihne, ili dobije gljivice na nogama, ja se moram povući dok on ne riješi taj problem.

E, pa odlučila sam se povući zauvijek. I znate što mislim. Propast će on i sad kad sam ga ostavila, ali ja više ne mogu brinuti o tome.
Jaomenijoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 09:45   #143
Quote:
Jaomenijoj kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno. Trebale su mi baš ove riječi.
Ja znam da muškarac treba staviti ženu koju voli na prvo mjesto, pogotovo ako je i on njoj na prvom mjestu. Ali on to nažalost ne shvaća, on misli da je prvo mjesto zaduženo za njegovog sina, drugo eventualno za njegovu sestru i brata, a ja bi se morala pomiriti s četvrtim. Ne shvaća da su ljubav prema ženi i prema djetetu dvije različite ljubavi i da oboje mogu dijeliti prvo mjesto. Jer ljubav je jedna od rijetkih stvari u životu koja se dijeljenjem povećava a ne smanjuje kao u matematici.

Sve mu je bilo bitnije od mene i mojih emocija, i kuća, i financije i problemi njegove sestre i to da njegov sin povremeno ima glavobolje. Sve su to bili važniji problemi i nije obraćao pažnju da sam povrijeđena, zanemarena i nesretna.

Što je najgore- da nije bilo mene propao bi.
Ja sam mu pomogla da proda kuću (preko svojih veza i poznanstava, čak sam pisala ugovore i sređivala papire) riješio se financijskih problema do daljnjega.
Pomogla sam mu da dobije novi posao (napisala mu program zbog kojeg je unaprijeđen)
Pomogla sam njegovoj sestri čiji je muž bio teško bolestan da dobije operaciju preko veze (uz pomoć moje familije i mojih prijatelja liječnika)
Pomogla mu da se pomiri sa sinom s kojim je izgubio kontakt...

Pitate se kako mi je vratio- tako da me i nakon svega opet stavio na zadnje mjesto.
Kad god njegov sin kihne, ili dobije gljivice na nogama, ja se moram povući dok on ne riješi taj problem.

E, pa odlučila sam se povući zauvijek. I znate što mislim. Propast će on i sad kad sam ga ostavila, ali ja više ne mogu brinuti o tome.
Nekako mi se čini da je on imao brak prije tebe?
Ako je tako samo potvrđuje moju teoriju da bježite od muškaraca koji imaju djecu iz prethodne veze
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 13:01   #144
Quote:
Jaomenijoj kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno. Trebale su mi baš ove riječi.
Ja znam da muškarac treba staviti ženu koju voli na prvo mjesto, pogotovo ako je i on njoj na prvom mjestu. Ali on to nažalost ne shvaća, on misli da je prvo mjesto zaduženo za njegovog sina, drugo eventualno za njegovu sestru i brata, a ja bi se morala pomiriti s četvrtim. Ne shvaća da su ljubav prema ženi i prema djetetu dvije različite ljubavi i da oboje mogu dijeliti prvo mjesto. Jer ljubav je jedna od rijetkih stvari u životu koja se dijeljenjem povećava a ne smanjuje kao u matematici.

Sve mu je bilo bitnije od mene i mojih emocija, i kuća, i financije i problemi njegove sestre i to da njegov sin povremeno ima glavobolje. Sve su to bili važniji problemi i nije obraćao pažnju da sam povrijeđena, zanemarena i nesretna.

Što je najgore- da nije bilo mene propao bi.
Ja sam mu pomogla da proda kuću (preko svojih veza i poznanstava, čak sam pisala ugovore i sređivala papire) riješio se financijskih problema do daljnjega.
Pomogla sam mu da dobije novi posao (napisala mu program zbog kojeg je unaprijeđen)
Pomogla sam njegovoj sestri čiji je muž bio teško bolestan da dobije operaciju preko veze (uz pomoć moje familije i mojih prijatelja liječnika)
Pomogla mu da se pomiri sa sinom s kojim je izgubio kontakt...

Pitate se kako mi je vratio- tako da me i nakon svega opet stavio na zadnje mjesto.
Kad god njegov sin kihne, ili dobije gljivice na nogama, ja se moram povući dok on ne riješi taj problem.

E, pa odlučila sam se povući zauvijek. I znate što mislim. Propast će on i sad kad sam ga ostavila, ali ja više ne mogu brinuti o tome.
znaš šta ja mislim....ako on tako to sve tolerira svojoj bivšoj,a i sama kažeš da je ljuta i bijesna..znači još osjeća nešto prema njemu a najvjerojatnije i on prema njoj inače bi on odavno raskrstio s njom i riješio problem oko kuće itd itd....
nažalost ti si mu zadnja rupa na svirali,nema ikakvog poštovanja prema tebi....služila si mu samo kao 'rame za plakanje' i nemoj si dopustit da čekaš ovakvu budalu jer ga nikad nećeš dočekat......u najgorem slučaju mogao bi se vratit svojoj ženi i pustit i tebe i dijete ako bi ga npr. dobili a to sigurno ne želiš....

budi s onime koji ima čiste odnose s bivšima..on nema!i to odmah na početku zahtijevaj dok ne zaglibiš dublje...
i postavi se tako da budeš prva,iako su djeca isto tako bitna al kao šta kažeš to su dvije različite ljubavi koje mogu dijeliti prvo mjesto..

sretno!
seduced01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 12:34   #145
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Nekako mi se čini da je on imao brak prije tebe?
Ako je tako samo potvrđuje moju teoriju da bježite od muškaraca koji imaju djecu iz prethodne veze
Čitaj cijelu temu, nema tako puno, samo 4 stranice pa će ti biti jasnije.
BTW, generaliziranje je fuj.

@Jaomenijoj - probala si. Nije išlo. Kreni dalje, njega ostavi u prošlosti.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:41   #146
PA ŠTA JE SE SVE DOGODILO???AKO SI U STANJU PRIČATI...
miffyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 05:56   #147
Sad i mene zanima,sto se desilo? Procitala sam temu od pocetka i bas mi je zao
drzi se.
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.