Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 13:21   #1
Dragi odugovlači s rastavom od svoje žene

zajedno živimo 4 godine.
prije toga smo bili godinu dana u zabranjenoj vezi.
on je živio sa ženom i djecom a ja sa dečkom.

nakon godinu dana neizdržive boli od odvojenosti blalba (duga priča) počeli smo zajedno živjeti.
i super nam je. uživamo i dan danas jedan u drugome. ja volim njegovu malodobnu djecu ona vole mene ... blabla ...
sada čekamo naše zajedničko dijete.

problem je u tome što se on nikako rastati od svoje žene.
u početku zbog specifičnosti početka naše zabranjene veze nisam polagala na važnosti da li će se odmah rastati ili ne.
sada, kada je prošlo 4 godine zajedničkog života... jednostavno ne vidim razlog zašto se ne rastati.


prije 2 godine mi je rekao da hoće za par mjeseci
pa prošle godine da će sve riješiti na jesen 2008
i zadnji put kada smo za n.godinu imali ogromnu svađu...molio me na koljenima da mu dam 2 tjedna da će sve srediti.

i opet ništa.

neki dan sam ga pitala on šuti. kaže da ne zna kada će se rastati.
ja ga pitam dobro u čemu je problem? ako voliš svoju ženu još uvijek reci mi.... vrati joj se...pusti onda mene da idem svojim putem... a on odgovara uvijek isto: da je njemu ta papirologija tlaka i da mu se neda kroz to sve prolazit... isto kao što mu se neda plaćati račune...
ko je tu lud?
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 18:08   #2
Quote:
ndizder kaže: Pogledaj post
zajedno živimo 4 godine.
prije toga smo bili godinu dana u zabranjenoj vezi.
on je živio sa ženom i djecom a ja sa dečkom.

nakon godinu dana neizdržive boli od odvojenosti blalba (duga priča) počeli smo zajedno živjeti.
i super nam je. uživamo i dan danas jedan u drugome. ja volim njegovu malodobnu djecu ona vole mene ... blabla ...
sada čekamo naše zajedničko dijete.

problem je u tome što se on nikako rastati od svoje žene.
u početku zbog specifičnosti početka naše zabranjene veze nisam polagala na važnosti da li će se odmah rastati ili ne.
sada, kada je prošlo 4 godine zajedničkog života... jednostavno ne vidim razlog zašto se ne rastati.


prije 2 godine mi je rekao da hoće za par mjeseci
pa prošle godine da će sve riješiti na jesen 2008
i zadnji put kada smo za n.godinu imali ogromnu svađu...molio me na koljenima da mu dam 2 tjedna da će sve srediti.

i opet ništa.

neki dan sam ga pitala on šuti. kaže da ne zna kada će se rastati.
ja ga pitam dobro u čemu je problem? ako voliš svoju ženu još uvijek reci mi.... vrati joj se...pusti onda mene da idem svojim putem... a on odgovara uvijek isto: da je njemu ta papirologija tlaka i da mu se neda kroz to sve prolazit... isto kao što mu se neda plaćati račune...
ko je tu lud?
Ti.Zašto da kupuje cijelu kravu ako je mlijeko zabadava?Ima te i bez braka pa zašto da se jadnik muči.Nije ni on blesav.Puno je tu posla.
Ne vrijeđamte ,to se tako kaže.Malo mi je taj tvoj inertan.A čekate dijete .
kreat-ivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 23:59   #3
Čeka da ga jedna od vas prva nogira.
Ja svog muža jesam. Sad je s ljubavnicom. I odugovlači rastavu jer mu se neće plaćati alimentaciju. Mislim stvarno, kakvih sve smr****a ima.
Budi bez brige, nije tvom stalo puno ni do koga osim do sebe i svoje komocije.
sloncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 06:45   #4
Quote:
kreat-ivna kaže: Pogledaj post
Ti.Zašto da kupuje cijelu kravu ako je mlijeko zabadava?Ima te i bez braka pa zašto da se jadnik muči.Nije ni on blesav.Puno je tu posla.
.

e dobra ti je ova da
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 06:47   #5
Quote:
sloncica kaže: Pogledaj post
Čeka da ga jedna od vas prva nogira.
Ja svog muža jesam. Sad je s ljubavnicom. I odugovlači rastavu jer mu se neće plaćati alimentaciju. Mislim stvarno, kakvih sve smr****a ima.
Budi bez brige, nije tvom stalo puno ni do koga osim do sebe i svoje komocije.

ne čeka ništa jer se davno odnogirao od žene. a za djecu daje više para nego za sebe. tu fakat ne štedi. ni ne zna što je alimentacija.

a ovo da je njemu stalo do njegove komocije..to potpisujem.
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 07:18   #6
Quote:
ndizder kaže: Pogledaj post
sada čekamo naše zajedničko dijete.
Quote:
a ovo da je njemu stalo do njegove komocije..to potpisujem.
Dijete. Helou, dijete! D i j e t e.

Pretpostavljam zajedničkom željom i odabirom, pristali ste na to da više nema pojmova poput "komocija", štoviše nema ni "tebe" ni "njega" u smislu samostojećih jedinki kojima je ovo ili ono "tlaka".

Dijete, eeeeeeej!!!
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 08:03   #7
Quote:
ndizder kaže: Pogledaj post
... da mu se neda kroz to sve prolazit... isto kao što mu se neda plaćati račune...
ko je tu lud?
ja stvarno vjerujem da mu je tlaka, i to baš takva kako kaže - ko kad mora plaćat račune.

samo, nije mi jasno, ako prije niste marili za to što je još uvijek u braku, a živi s tobom, što svakak poštujem, jer jebo papir, kakav vam/mu je bio stav o divljem braku i vašem djetetu u njemu prije tog planiranja zajedničkog djeteta? vašeg?
pričali ste o tom nekad, ili?
emeral is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 09:20   #8
A jel ti želiš da se on rastavi pa da bi vi mogli u brak ili jednostavno zato da bude "čista" situacija?

Dragi ti je stvarno malo prekomotan, četri godine zajedničkog života + dijete na putu a on još u braku sa prvom ženom Po meni je to potpuna glupost.

Kada sam počinjala vezu sa svojim dragim ni on još nije bio službeno razveden iako nisu živjeli zajedno. Ni njemu se nije dalo prolazit kroz sve to ali kad sam ja nakon 2 mjeseca veze potegla tu temu shvatio me i razveo se u roku 3 mjeseca.

Mislim da se u startu nisi baš pametno postavila i da sumnjaš u njegove motive i odgovore. Možda još i više zbog načina na koji ste započeli tu vezu.

Ukratko, tko želi - razvede se. Tko ne, tu mi nešto debelo ne štima.
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 11:01   #9
Možda da pustiš da stvari idu svojim tokom
sama kažeš da je tip koji ne voli pressing i da mu je tlaka zajebavat se sa pairologijom,a sada kada vam je dijete na putu i boji se previše da bi ga mogla ostaviti.
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 11:58   #10
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
sama kažeš da je tip koji ne voli pressing i da mu je tlaka zajebavat se sa pairologijom,a sada kada vam je dijete na putu i boji se previše da bi ga mogla ostaviti.
Jesam ja ovo dobro skužila?

Mogla bi ga ostaviti ako se rastavi od prve žene?
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 13:59   #11
Možda nije sporazumno? Njegova žena isto želi rastavu?
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 14:05   #12
Ja to ne bih prožvakala u trenutku dok čekam s njim djete. S njim imati djete a on je u braku s drugom...
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 18:48   #13
Quote:
emeral kaže: Pogledaj post
ja stvarno vjerujem da mu je tlaka, i to baš takva kako kaže - ko kad mora plaćat račune.

samo, nije mi jasno, ako prije niste marili za to što je još uvijek u braku, a živi s tobom, što svakak poštujem, jer jebo papir, kakav vam/mu je bio stav o divljem braku i vašem djetetu u njemu prije tog planiranja zajedničkog djeteta? vašeg?
pričali ste o tom nekad, ili?
jesmo jesmo u biti on zna moj stav.
mene boli ona stvar hoću li biti udana ili neću. meni je sada bitno da riješi više taj papir. mislim ako ti nije toliko važan pa pobogu šta ga onda više imaš?!!!


on se bi oženio samnom...to mi je rekao..on je više romantik. ja nisam.

kužim ako mu je teško zbog osjećaja njegove žene. ja sam prekinula dvije duge veze svojedobno....pa nikako nisam mogla priznat bivšem da imam novog dečka...ali brate fakat je 4 godine too much.
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 18:50   #14
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Možda da pustiš da stvari idu svojim tokom
sama kažeš da je tip koji ne voli pressing i da mu je tlaka zajebavat se sa pairologijom,a sada kada vam je dijete na putu i boji se previše da bi ga mogla ostaviti.

to mi i stara govori..da ga pustim na miru ... ali ne kužim
ako hoćeš da bude po tvome toliko dugo pa zašto onda mene ne saslušaš i moje argumente da me to sada smeta?!! nego i dalje ja moram slušati njegove rezignirane odgovore.

a ne mogu ga odjebat.
fakat nemamo drugih problema...
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 18:51   #15
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Možda nije sporazumno? Njegova žena isto želi rastavu?
pa ne želi. da se nju pita.

ali se ne protivi rastavi. to znam sigurno. molila ga je da pričeka sa papirima dok ne nađe posao....a našla ga je odavno...
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 18:52   #16
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Ja to ne bih prožvakala u trenutku dok čekam s njim djete. S njim imati djete a on je u braku s drugom...

znam. sve znam...
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 18:58   #17
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Mislim da se u startu nisi baš pametno postavila i da sumnjaš u njegove motive i odgovore. Možda još i više zbog načina na koji ste započeli tu vezu.

.
e ovo si baš pogodila.

ja se apsolutno nisam nametala nikada u toj vezi. nije mi smetalo uopće što se papirnato nije rastao niti sam vršila presing na njega. njemu je bilo užasno teško zbog djece i jednostavno nisam se htjela uplitati više od same činjenice što postojim. e i sad kud me ta tolerancija dovela?!! sad se on naviknuo na tu situaciju i sad ga ježi!

da i željeli smo zajedno dijete...i baš smo ga radili...samo iskreno nisam očekivala da će se tako brzo primiti odnosno da će on i dalje odugvlačiti sa rastavom..
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 15:16   #18
Quote:
ndizder kaže: Pogledaj post
pa ne želi. da se nju pita.

ali se ne protivi rastavi. to znam sigurno. molila ga je da pričeka sa papirima dok ne nađe posao....a našla ga je odavno...
pa kad je našla posao onda je ON trebao pokrenuti rastavu, i sve 5. da nije ipak do alimentacije?
_ana__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 15:23   #19
hahah skoro da sam mislila da me netko zeza. ista ti je situacija kod mene. mi živimo 2 godine i čekamo dijete, i još ništa od rastave, kao zbog djece !?!? (koja nisu primijetila da tata više ne živi s njima), pa onda kao nema se novaca za to.
Kad to previše spominjem onda se naljuti i uopće mi se ne da svađati zbog toga, ali to mi mi je takvo nepoštovanje prema meni.....
čak mogu reči da sam malo jadna zbog svega toga jel da se misli pomiriti s ženom pretpostavljam da bi već davno otišao, nego samo lijenost, komocija i sve ostalo
uh sad sam se ponovo naljutila
Lily2do is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 19:43   #20
Quote:
_ana__ kaže: Pogledaj post
pa kad je našla posao onda je ON trebao pokrenuti rastavu, i sve 5. da nije ipak do alimentacije?

ma nije zbog alimentacije. on daje svaki mjesec jako puno za djecu i još što god treba sa strane od odjeće, igračaka i tečajeva..sve još dodatno plaća i po meni je to super. i ja bi tako za svoju djecu da ih imam iz prvog (tj. sadašnjeg jelte) braka.
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.