Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2009., 01:30   #21
Kad razmišljam - od dva zla da me vara izabrala bih manje - ljubavnicu, čini se ipak manje zlo...mislim da je strašno takvo saznanje, živjeti s tim svaki dan..srećom nemoj sebi ništa predbacivati- nisi nigdje fulala: dobra žena, dobra majka, zaposlena..on je takav valjda bio - i da si drugačija nebi valjala.

Nemoj nagliti sa iseljavanjem, neznam kakve su vam financijske mogućnosti, čiji je stan u kojem živite ali nemoj mu se lako micati sa puta samo zato što ti se sad gadi i što ga nemožeš gledati. Nemoj donositi odluke brzinski jer jednom kad iseliš iz stana za koji si radila i ulagala svaki dan dio sebe sumnjam da ćeš se lako vratiti.

Ti si u prednosti i iskoristi tu prednost, a njegova vrijeđanja su tako niska i jadna i neka te to uopće ne dira.

Pozz i drž se. I nikako na godišnji sa prijateljicom, dobro zvuči ali ostavi to za neka bolja vremena. Uzmi godišnji ali odmori sama ili sa djecom.
karamelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 09:02   #22
ja baš mislim da joj u ovom trenu treba prijateljica...
On,koliko god ne želim biti diskriminacijski nastrojena je fuj...
Još je više fuj jer te ide psihički ubijati sa nepriznavanjem takvog nečeg i ubjeđivanjem da si ti luda.
Slažem se da ne trebaš brzati sa ničim,ipak na tvom mjestu bi potražila pomoć psihologa,odvjetnika ,a i otišla bi do Centra.
Trebat će ti puno vremena da prihvatiš što si uopće vidjela ,da posložiš svoju glavu,da se smiriš.
Potraži pomoć u svemu tome.
Odgovori će ti postepeno dolaziti sami.
Uh,grozote...
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 20:18   #23
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Odmah me je dočakao i rekao mi ako ne želim živjeti snjim da mogu slobodno otići. Jedna velika sreća je u tome što mi baka živi sama u ogromnom stanu pa ću odseliti.
Spakiraj mu stvari, ostavi ih vani i promijeni bravu.
Ako sama odes. Ne znam kako u RH, ali u zapadnim zemljama ako sam odstupis, odselis po svojoj volji, poslije mozes imati problema oko imovine.

------------

meni se vise od prevare gadi pomisao da ju je godinama, sustavno izlagao razno raznim spolno prenosivim bolestinama kroz svoje rizicno ponasanje
najbolje se ujedno i odmah testirati na hepatitis A/B/C i Aids
ovu tocku svakako bih uvrstila u zahtjev za razvod braka
to je isto neka vrst prevare, a prevara je kaznjivo djelo
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 14:23   #24
Napokon slobodna, definitivno sam u komi jedva se vučem po stanu-ulovila me neka prehlada, al sam sretna odselila sam se i sad dišem lakše. Baka mi je dala stan na raspolaganje-osjećam se čudno i nekako nestvarno. Sva sam u nekom pobuđenom stanju, a moj ljigavi muž se trudi da neispadne kriv za naš razlaz. Kao ja sam se jednostavno ohladila i otišla, a on mene i dalje voli.

Rekla sam mu da ako već sere da barem ne upliće mene u to.

Koja dvoličnost koje licemjerje i koji egoista e to nisam vidjela, tek sad sam vidjela pravo lice ono koje je skrivao godinama.

I da testovi su pokazali da sam barem zdrava-ajde barem nešto mislio je na svoje zdravlje.

Hvala na savjetima i podršci još jednom.
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 10:31   #25
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Sva sam u nekom pobuđenom stanju, a moj ljigavi muž se trudi da neispadne kriv za naš razlaz. Kao ja sam se jednostavno ohladila i otišla, a on mene i dalje voli.
Ja ne bi skrivala razlog raspada braka,bar medu uzom obitelji....a onda se uvjek netko nade da prosiri dalje
To nije tvoja sramota pa nek s njom zivi onaj cija je!!
nikkia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 16:55   #26
Grozno, jadna djeca. Otac im dvocijevka...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 18:07   #27
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
Ja ne bi skrivala razlog raspada braka,bar medu uzom obitelji....a onda se uvjek netko nade da prosiri dalje
To nije tvoja sramota pa nek s njom zivi onaj cija je!!
Velika sramota. Čija je veća, ako jest?

Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Grozno, jadna djeca. Otac im dvocijevka...
A šta? Je li to neka manje vrijedna vrsta ljudi?
zodax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 18:14   #28
meni je žao što se je dogodilo. teško je homosexualcima . jako teško . naročito mužu jer ima "više" godina i svi stariji od njega koji su homosexualcima su u brakovima iz jednostavnog razloga jer je tako "bolje" prihvaćeniji u društvu pod kišobranom braka. žao mi je i tebe i njega . da je društvo liberalnije , nikad ne bi bio u braku s ženom već s muškim..ja imam prijatelja koji je homosexualac i također u braku. to vam je vrhunska gluma. i njega i žene. i žao mi je..ima jedan mlađi tip koji ima partnera. oni su otvoreni, slobodniji i baš ih boli briga. i ja ih podržavam. moraš muža razumjeti na trenutak, nije to lako.uopće.
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 18:16   #29
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
isuse boze, mala zaista mi je zao
najbolje kaj mozes napravit,a trebala bi radi sebe je da budes iskrena i sve mu velis pa da vidis kakva ce bit njegova reakcija, da ga dovedes pred istinu
nema gore stvari kad ti se zivot okrene u roku par minuta za 360 stupnjeva i pogotovo zbog takve stvari,ajd da je neka zenska al musko ajooj ajooj
nemam nikaj protiv gay ljudi,daleko od tog,al imam protiv ljudi kaj su u braku i kaj em varajhu,em jos varaju sa svojim spolom, k a t a s t r o f a
a da varaju sa suprotinim onda manja katastrofa. da nismo ogrčeni na homoskesulace ne bi takvi ni bili. vjeruj
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 18:59   #30
Quote:
zodax kaže: Pogledaj post
Velika sramota. Čija je veća, ako jest?


A šta? Je li to neka manje vrijedna vrsta ljudi?
Ma nemam ja ništa protiv njih, ali zamisli kakav će biti život djeci kad se sazna da im je stari homić. To će biti traume...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:02   #31
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Ma nemam ja ništa protiv njih, ali zamisli kakav će biti život djeci kad se sazna da im je stari homić. To će biti traume...
Imaš. Kako ne, kako si ih nazvala. A u vezi djece, ima i gorih trauma samo mama je ta koja bi trebala malo o tome. Sva čuda za vremena.
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:09   #32
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
meni je žao što se je dogodilo. teško je homosexualcima . jako teško . naročito mužu jer ima "više" godina i svi stariji od njega koji su homosexualcima su u brakovima iz jednostavnog razloga jer je tako "bolje" prihvaćeniji u društvu pod kišobranom braka. žao mi je i tebe i njega . da je društvo liberalnije , nikad ne bi bio u braku s ženom već s muškim..ja imam prijatelja koji je homosexualac i također u braku. to vam je vrhunska gluma. i njega i žene. i žao mi je..ima jedan mlađi tip koji ima partnera. oni su otvoreni, slobodniji i baš ih boli briga. i ja ih podržavam. moraš muža razumjeti na trenutak, nije to lako.uopće.
Kad ga tako žališ pozovi si ga doma a neka djeci ostavi stan itd.
To što će upropastiti život ženi i djeci, ko ih je.. nego jadan on, nemože bez ku... i guzice. Stvarno bolesno a i ti sa njim. protjerao bi ja njega barem na 200km udaljenosti da više ne ponižava ženu i djecu.
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:21   #33
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Kad ga tako žališ pozovi si ga doma a neka djeci ostavi stan itd.
To što će upropastiti život ženi i djeci, ko ih je.. nego jadan on, nemože bez ku... i guzice. Stvarno bolesno a i ti sa njim. protjerao bi ja njega barem na 200km udaljenosti da više ne ponižava ženu i djecu.
i tebe mi je žao, pa najbolje da otovrim kuću za žaljenje.--svega i svačega...jel ne?
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:24   #34
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
i tebe mi je žao, pa najbolje da otovrim kuću za žaljenje.--svega i svačega...jel ne?
Fakat si bolesna
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:25   #35
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Fakat si bolesna
Tješim se.
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:35   #36
Previše je ova priča fantastična i dramatična, da ne bi bila barem malo upitna.
Zovite me Nevjerovani Toma.

Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Polako sam i ja počela koračati i približavati se nekom šumarku.!
Zašto prema šumarku? Što te navelo da se tamo uputiš?
Kažeš da si čula/vidjela da su izmjenjivali brojeve mobitela. Morala si biti vraški blizu.

Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post

Vrištala sam noćas djeca su bila u šoku
Nisi smjela. Nemaš opravdanja.
Quote:
Probala sam razgovarati s njim o tome
Vrišteći?
Nije ni čudo sljedeće:


Quote:
a on mi je rekao da sam luda
A što drugo?
Quote:
Malo sam mu uzdisala i glumila nekog tipa "to nabij me daj mi ga"-oprostite na izrazima- počela sam vrištati
Ako je bilo noću, pretpostavljam i to pred djecom.

Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Imam godišnji i uzet ću ga drugi tjedan-pa ću malo zanemariti svoju obitelj i otići s prijateljicom malo na oporavak.
A djeca?

Quote:
Razmišljam o njemu i on je za mene bio muškarac snova lijep, dobar, drag, šaljiv, pun razumjevanja, krasan otac uvjek spreman za glupiranje s djecom,
Očito ne razmišljaš o tome dovoljno. Razmisli opet, naročito o boldanom.
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Napokon slobodna, definitivno sam u komi jedva se vučem po stanu-ulovila me neka prehlada, al sam sretna odselila sam se i sad dišem lakše.
A djeca?
Opet o njima ni riječi.

Oprosti, ne vjerujem u fantastičnu priču iz početnog posta.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:44   #37
I meni je taj dramatični uvod i šumarak upao u oči odmah. Nelogično skroz. Ali nisam htio da to potenciram da se ne provalim. Drago mi je da je još neko skontao, i vidim da sam bio u pravu kad sam na prvu loptu skontao da je priča izmišljena.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:56   #38
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Previše je ova priča fantastična i dramatična, da ne bi bila barem malo upitna.
Zovite me Nevjerovani Toma.



Zašto prema šumarku? Što te navelo da se tamo uputiš?
Kažeš da si čula/vidjela da su izmjenjivali brojeve mobitela. Morala si biti vraški blizu.


Nisi smjela. Nemaš opravdanja.

Vrišteći?
Nije ni čudo sljedeće:



A što drugo?

Ako je bilo noću, pretpostavljam i to pred djecom.


A djeca?



Očito ne razmišljaš o tome dovoljno. Razmisli opet, naročito o boldanom.

A djeca?
Opet o njima ni riječi.

Oprosti, ne vjerujem u fantastičnu priču iz početnog posta.
Potpisujem
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 20:26   #39
Ja ne potpisujem jer je to isto doživila moja ex, ni 6 mjeseci nakon udaje. Jbg požurila ženska a još i rođak k tome a i optužen za navođenje na pedofiliju a usput se i drogira. I da sve napišem, nije za vjerovati, a konkurancija joj je vjenčani kum.
Koma.
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 21:01   #40
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Ja ne potpisujem jer je to isto doživila moja ex, ni 6 mjeseci nakon udaje. Jbg požurila ženska a još i rođak k tome a i optužen za navođenje na pedofiliju a usput se i drogira. I da sve napišem, nije za vjerovati, a konkurancija joj je vjenčani kum.
Koma.
Ja sam uvjeren da nije istina, a ta tvoja priča je već druga stvar.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.