Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2011., 20:31   #21
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Nije ako si žensko,fizički privlačna i krećeš se među ljudima,u protivnom da,žešća glupost.
Ako misliš da dolazak do (prave i stabilne) veze ovisi samo o ta dva parametra, onda se gadno varaš. Na kraju krajeva da je to tako jednostavno, ne bi bio pun forum ljudi koji kukaju.
Princes.Krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 20:39   #22
Quote:
Princes.Krofna kaže: Pogledaj post
Ako misliš da dolazak do (prave i stabilne) veze ovisi samo o ta dva parametra, onda se gadno varaš. Na karaju krajeva da je to tako jednostavno ne bi bio pun forum ljudi koji kukaju.
To nitko nije rekao,ali činjenica je da je puno lakše doći do prave veze(tj veze uopće) ako si privlačna žena koja zna dosta ljudi i stalno upoznaje nove.
Velika većina tih koji kukaju ne spadaju u navedene kategorije.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 20:45   #23
imam sličan problem. teško mi je pozvati van nekog kog znam: frendicu, kolegicu... uvijek mislim da ako stvar propadne onda radim sebi, a i drugima oko sebe, neugodnu situaciju. tipa ako me odbije ili ako budemo skupa neko vrijeme pa prekinemo, šta ako bude toliko neugodno da više ne možemo normalno komunicirati? to je dosta problematično ako morate surađivati dalje, tipa na poslu, faksu... možda te to tišti.
opet, ako kažeš da nemaš problema inače zbariti curu kad želiš samo s njom spavati, a kod cura koje znaš imaš taj problem, vjerojatno je zato što ti je kod njih (cura koje znaš) više stalo. jer kod ONS-ova, ako zezneš, šta sad, nije bed. dok ako zezneš kod nekog oko kog ti je više stalo, onda je uvijek teže. ali mi se čini da je dobra savjet kaj je netko napisao prije: nemoj tražit curu pošto poto. nemoj svaku curu koju upoznaš gledati kao potencijalnu vezu. druži se s njima, upoznaj ih, a ako ti se stvarno svide, ako počinješ nešto osjećati, onda ih pozovi van. najbolje izravno. reci: sviđaš mi se, htio bi te bolje upoznati, odi sa mnom na <umetni date ovdje>. nije sramota to reći, uostalom, ako si ju pozvao van, to je i jasno.
tomjoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 20:52   #24
Quote:
tomjoad kaže: Pogledaj post
imam sličan problem. teško mi je pozvati van nekog kog znam: frendicu, kolegicu... uvijek mislim da ako stvar propadne onda radim sebi, a i drugima oko sebe, neugodnu situaciju. tipa ako me odbije ili ako budemo skupa neko vrijeme pa prekinemo, šta ako bude toliko neugodno da više ne možemo normalno komunicirati? to je dosta problematično ako morate surađivati dalje, tipa na poslu, faksu... možda te to tišti.
opet, ako kažeš da nemaš problema inače zbariti curu kad želiš samo s njom spavati, a kod cura koje znaš imaš taj problem, vjerojatno je zato što ti je kod njih (cura koje znaš) više stalo. jer kod ONS-ova, ako zezneš, šta sad, nije bed. dok ako zezneš kod nekog oko kog ti je više stalo, onda je uvijek teže. ali mi se čini da je dobra savjet kaj je netko napisao prije: nemoj tražit curu pošto poto. nemoj svaku curu koju upoznaš gledati kao potencijalnu vezu. druži se s njima, upoznaj ih, a ako ti se stvarno svide, ako počinješ nešto osjećati, onda ih pozovi van. najbolje izravno. reci: sviđaš mi se, htio bi te bolje upoznati, odi sa mnom na <umetni date ovdje>. nije sramota to reći, uostalom, ako si ju pozvao van, to je i jasno.
Prvi dio posta ti je kontradiktoran savjetu koji si dao

Ovo boldano je jedino korisno što bi se kao savjet moglo dati inertnim/sramežljivim/njonjavim mužjacima koji nisu sigurni kako reć ženskoj da im se sviđa.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 21:04   #25
ne vidim to kao kontradiktorno. prvo uzimam primjer nečega što mi se čini da bi mogao biti problem, a nakon toga govorim zašto to ne bi trebao biti problem. ne pada mi na pamet ništa drugo što bi mu moglo smetati da priđe curi koju zna, a da ga ne smeta da zbari neku random curu. možda sam to trebao reći izravno.
a savjet nije za inertne i sve oštalo što navodiš jer kao što je pjesnik_zg sam rekao: ne zna kako prići curi s npr. faksa. dakle, problem je da ne zna kako prići određenoj curi. mislim da je direktan prilazak najbolji i da to nije savjet samo za "inertne", nego za i sve one koji smišljaju kako doći do nekog, neke fore, ulete i takom, tj. nepotrebno se zamaraju. a i ja sam bio jedan od tih.
ne mora ni biti loše pozvati nekog preko facea/maila/smsa. nije idealno i ako ti je jako stalo čekanje na odgovor može biti noćna mora, ali ako nemaš drugog izbora (tipa ne vidite se često, nikad ne uhvatiš curu na samo...), onda radi s onim što imaš.
tomjoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 22:48   #26
svi su ti savjeti kako da nađeš curu beskorisni ukoliko se sam nisi dobro analizirao iznutra. ne može to nitko napraviti za tebe, ni u živo a kamoli na forumu. kad to napraviš, znat ćeš na čemu si i zašto ne možeš naći curu: je li to crta ličnosti (trajno obilježje) ili faza (privremeno obilježje), strah od odbijanja (ne mislim na subotnji odjeb nego na nemogućnost emotivno-tjelesnog stapanja s drugim dragim bićem što rezultira frustracijom), od seksa ili možda percepcije okoline, je li to neki potisnuti problem koji s curama nije izravno vezan itd. ovako je tvoje pitanje preopćenito i besmisleno poput onoga "kako da postanem sretan?"
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 23:42   #27
Tako da je ne tražiš, već čekaš da ona nađe tebe.
Šalu na stranu, nisu djevojke kovanice koje tražiš na cesti kad ti ispadnu iz džepa. Ne možeš otići van s namjerom "Danas ću naći curu". Mislim, možeš, ali besmisleno je.
Jednostavno se druži i nastoj upoznati što više ljudi... To je jedini način da naiđeš na neku curu koja će ti se toliko svidjeti da poželiš da ti je djevojka.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 00:08   #28
Meni se čini da stvarno imaš zapravo problem sa samim sobom, tj, nekakav strah od iskrene veze ili neceg ozbiljnog..

Jer realno, ako netko nema problema s upoznavanjem nepoznatih cura, s onima s kojima se češće druži bi trebao imat još manje
Mislim, tu se sve može skužit i dat do znanja i samo s nekim dvosmislenim komplimentima i u poluzezanciji, sve bez da uopće i radiš neki pravi korak.. Tak da je to definitivno lakše inače..

A pošto je tebi teže, ne znam, razmisljaj malo zašto te strah "pravih" cura
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 19:00   #29
Dakle... tražiš curu samo radi veze... Pa, nije baš lijepo biti pokusni kunić...
Najprije se ti zaljubi u neku, pa ćeš vidjeti... Ni zaljubljivanje se naravno ne može programirati... Istraži najprije što želiš od samog sebe...
tonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 19:45   #30
stari nula bodova , također izlazim redovito van , socijaliziran sam dečko , ali jedna stvar ti je sigurna , ni jednu curu nećeš moći upoznati za vezu dokle god ONA TO NE POŽELI...a danas jako malo cura želi vezu , sitnice , briju na materijalizam (čast izuzecima) i jednostavno prije ćeš nać za provod nekog nego za iskrenu i kvalitetnu vezu...da napomenem , ne računam tu one koje su najlakše za uloviti i uletjeti s njima u vezu , svak sebi traži najbolje..

onaj tko ima puno za ponuditi , taj će tražiti sebi onu osobu koja će isto znati i vratiti...a znati cijeniti dato....ne pristaj na ništa manje vrijednije od sebe samoga , inače ćeš tako i završiti...ne cijenjen !
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 08:51   #31
Quote:
a danas jako malo cura želi vezu , sitnice , briju na materijalizam (čast izuzecima)
Kad gledate samo takve cure, tko vam kriv?!
I najlakše je vama muškima da za vlasitiu nesposobnost, nedostatak šarma i nezanimljivu osobnost okrivite svoje (polu)prazne džepove.

Quote:
onaj tko ima puno za ponuditi , taj će tražiti sebi onu osobu koja će isto znati i vratiti...a znati cijeniti dato....ne pristaj na ništa manje vrijednije od sebe samoga , inače ćeš tako i završiti...ne cijenjen !
Oh, really??! Problem je možda upravo u tome što su ljudi nerealni i najčešće sami sebe precjenjuju. A da se malo spuste konačno na Zemlju?! Učinili bi si veliku uslugu!
Princes.Krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 13:13   #32
Quote:
Princes.Krofna kaže: Pogledaj post
Oh, really??! Problem je možda upravo u tome što su ljudi nerealni i najčešće sami sebe precjenjuju. A da se malo spuste konačno na Zemlju?! Učinili bi si veliku uslugu!
A što je s onima koji jesu realni?
Takvi nisu dovoljno poduzetni, dovoljno atraktivni, dovoljno zanimljivi... dovoljno nešto. Tako da nije ni vrit nije ni mimo.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 14:09   #33
Quote:
Princes.Krofna kaže: Pogledaj post
Kad gledate samo takve cure, tko vam kriv?!
I najlakše je vama muškima da za vlasitiu nesposobnost, nedostatak šarma i nezanimljivu osobnost okrivite svoje (polu)prazne džepove.
svak normalan gleda privlačnu osobu , e sad , razlika je ta , što te privlačne vani mogu biti sponze a mogu bit obične ženskice koje su kupile skupe štikle samo da si dignu ego i samopouzdanje , a samim tim cipelicama poberu malo i tog bahatog ponašanja sa sobom , tako da , u globalu , dobiješ 2 ista tipa ženski vani , samo jedne ko pepeljuge postanu nazad dobre tek kad doma skinu svu masku sa sebe , a ove glupe ostanu takve i kad legnu spavat sa 10 kg šminke na sebi...

poanta je , da danas ne možeš razlučiti tko je kakav , i nisu tome muškarci samo krivi , toliko samo...

Quote:
Princes.Krofna kaže: Pogledaj post
Oh, really??! Problem je možda upravo u tome što su ljudi nerealni i najčešće sami sebe precjenjuju. A da se malo spuste konačno na Zemlju?! Učinili bi si veliku uslugu!
baš naprotiv ,ja sam jako realna osoba , čvrsto s obje noge na zemlji , i što je čovjek ako sebe ne cijeni barem malo ?! uvijek ću misliti o sebi najmanje to , da nisam zla osoba , da imam dobro i neiskvareno srce , nisam manekenski građen , nisam ljepotan koji obara prisustvom u prostoriji , ali se znam ponašati jer imam odgoja , što se za mnoge nebi moglo reći , muške a i ženske...
moja letvica za kriterije kod žena je na otpimalnoj visini , mogao bih biti kao i te "žene" i tražiti ženu visine 172cm , 55kg , koja ne sluša cajke , ne puši , ne vara partnera , vjerna je , iskrena , puna poštovanja , ali to bi bilo nerealno od mene , jer takve žene danas postoje na kapaljku...ili su već u sretnim brakovima...

dakle , trebaju se i žene malo zamisliti , koliko ustvari visoko letvice stavljaju i dali im se to isplati , jer samim time pokazuju očito da ciljaju na neke situirane tatine sineke , a ne nekog priprostog zagorca koji zna šarmirati i dojmiti žensku osobu , i koji ima manire bečke škole , iako od Zaboka do Beča ima pun kufer jahanja , a Beč je videl jedino prek google pictures-a !

žene u globalu pate više za sitnicama nego muški , i to je činjenica , amen , točka , nema dalje , argumenata koliko hoćeš , samo traži , ljudi će ti se javiti sa svojim dojmovima i odjebima , koje su doživjeli , i vidjet ćeš ustvari koliko su plitki ti odjebi bili...

jedno je zahvaliti se curi jer izgledom ne zadovoljava , a drugo je opet moram koristiti nedavni primjer , da cura radi "možebitne" situacije , odjebe do tada po nju , jako dobrog muškarca....to je taj sklop Krofnice , ženama jako malo treba da odjebu dobru priliku...
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 08:40   #34
@Pinkasti:
Žene su inače kompliciranije od muškaraca, zato ispadaju sitničave-u svemu, ne samo pri odabiru partnera. Čak i ako misliš da ti ništa ne fali i ako si zadovoljan sobom i pitaš se zašto me ova glupa koza otkantala to znači da joj se nisi svidio i gotovo. Možeš biti divan i krasan, ali joj se ne sviđaš. Amen. Kad ti se netko ne sviđa u cjelini, onda razlozi za otkantavanje mogu biti tvoja grozna frizura, sintetička trenirka, krivi zubi, tanki novčanik i milijun drugih stvari koji djeluju površno. Kad ti se netko istinski sviđa, prelaziš preko svega. Shvati da se ne može svatko svakom svidjeti. Bilo bi prelagano. Točka. Na netu nemaš priliku doživjeti osobu u kompletu tako da je odloptati nekoga još i puno lakše. Kad znaš kako funkcioniraju neke stvari, osjećat ćeš manje gorčine.
Princes.Krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 10:25   #35
ja više i ne tražin..a šta kada san ružan
OttoRino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 15:42   #36
Quote:
Princes.Krofna kaže: Pogledaj post
@Pinkasti:
Žene su inače kompliciranije od muškaraca, zato ispadaju sitničave-u svemu, ne samo pri odabiru partnera. Čak i ako misliš da ti ništa ne fali i ako si zadovoljan sobom i pitaš se zašto me ova glupa koza otkantala to znači da joj se nisi svidio i gotovo. Možeš biti divan i krasan, ali joj se ne sviđaš. Amen. Kad ti se netko ne sviđa u cjelini, onda razlozi za otkantavanje mogu biti tvoja grozna frizura, sintetička trenirka, krivi zubi, tanki novčanik i milijun drugih stvari koji djeluju površno. Kad ti se netko istinski sviđa, prelaziš preko svega. Shvati da se ne može svatko svakom svidjeti. Bilo bi prelagano. Točka. Na netu nemaš priliku doživjeti osobu u kompletu tako da je odloptati nekoga još i puno lakše. Kad znaš kako funkcioniraju neke stvari, osjećat ćeš manje gorčine.
naprotiv , ne osjećam radi ljudi koje ne znam i koji me ne zaslužuju kao osobu nimalo gorčine , drago mi je što su žene danas takve , jer mi ne oduzimaju moje slobodno vrijeme i osjećaj i vrijeme za osobe koje me zaista cijene i vole...

a žene s takvom površnošću će završiti u braku sa visokim tamnim tipovima , koji će jebat sve oko nje , a ona će doma biti uzorna domaćica i mislit će da "samo nju voli i s njom navečer legne u krevet" , eto ti sretnog života , dolazimo do zaključka - ženama je bitan materijalizam , sigurnost i financije , pa makar to značilo da će njihov muž jebavat okolo sve što stigne ...ja takvu ne želim , a ovim površnim stvarima koje žene odjebavaju muškarce , samo će si takve natovariti na grbaču , i biti sretne godinu , možda dvije , tri plafon ....

Sretna Nova 2012.godina , draga Krofnica , i ostali forumaši , nek ste mi živi i zdravi , pozdravlja vas i voli vaš Pinkasti !
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 15:45   #37
Quote:
Crveni22 kaže: Pogledaj post
Da tako. Onda ispada da netreba ništa poduzimat, a veza će doć sama od sebe, nije baš tako.
pa ako si zgodan, veca vjerojatnost je da nekoga upoznas
samim time sto se kreces medju ljudima ne
kretanje je poduzimanje
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 15:49   #38
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
svak normalan gleda privlačnu osobu , e sad , razlika je ta , što te privlačne vani mogu biti sponze a mogu bit obične ženskice koje su kupile skupe štikle samo da si dignu ego i samopouzdanje , a samim tim cipelicama poberu malo i tog bahatog ponašanja sa sobom , tako da , u globalu , dobiješ 2 ista tipa ženski vani , samo jedne ko pepeljuge postanu nazad dobre tek kad doma skinu svu masku sa sebe , a ove glupe ostanu takve i kad legnu spavat sa 10 kg šminke na sebi...
....je, svak gleda njemu privlačnu osobu....a šta će kome bit privlačno razlikuje se od osobe do osobe....ako je nekome privlačno sto kila šminke i štikle, i to mu vrhunac privlačnosti kod žene, e jebiga, taj i ne zna razliku žene i lutke u izlogu...
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 15:55   #39
Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
....je, svak gleda njemu privlačnu osobu....a šta će kome bit privlačno razlikuje se od osobe do osobe....ako je nekome privlačno sto kila šminke i štikle, i to mu vrhunac privlačnosti kod žene, e jebiga, taj i ne zna razliku žene i lutke u izlogu...
tako je , a isto tako one koje tu istu šminku stavljaju na sebe i misle da je to način na koji će privući sebi normalne tipove - te ne znaju što znači privlačno i kako privući nekog normalnog....
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 15:56   #40
ja san bija da oglas u novine.
i tako san se oženija
OttoRino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.