Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 13:42   #6361
Stanu li IKEA popluni široki 150 cm u naše standardne navlake od 140 cm :/
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:37   #6362
Pozdrav ekipa,

stigao mi mail od PBZ carda u kojem kaže da IKEA webshop pegla amexicu na 24 rate pa sam htjela malo obnovit stan. Složim si popis, namjestim klikni i preuzmi, dofura me do onog mjesta gdje upisujem broj kartice ali nigdje nema da stavim broj rata.

Jel ima tko iskustva s time? Cifra je poveća pa rekoh da me ne strefi herc ako odvale sve odjedanput idem pitat nekoga tko zna?

Nisam se usudila klikat KUPI
[ZiA] is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 23:50   #6363
Quote:
[ZiA] kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa,

stigao mi mail od PBZ carda u kojem kaže da IKEA webshop pegla amexicu na 24 rate pa sam htjela malo obnovit stan. Složim si popis, namjestim klikni i preuzmi, dofura me do onog mjesta gdje upisujem broj kartice ali nigdje nema da stavim broj rata.

Jel ima tko iskustva s time? Cifra je poveća pa rekoh da me ne strefi herc ako odvale sve odjedanput idem pitat nekoga tko zna?

Nisam se usudila klikat KUPI
na ikeinoj stranici piše, c/p:

"Od 13.11. – 24.12.2017. svaku kupovinu u robnoj kući moći ćeš otplatiti na 24 rate, beskamatno, uz American Express i VISA Inspire (PBZ card) i Mastercard (Zagrebačka banka)."

btw, ovo je super inofrmacija, odoh u šoping...
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 09:53   #6364
Zar je to stvarno nešto super? Ono plaćamo te kartice/članarine.. i sad nam oni kao omoguće da na rate ostavimo novce u nekom dućanu, ma ne, a zašto inače služite kartice? Eh..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 10:17   #6365
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
a zašto inače služite kartice? Eh..
Kakvo pitanje pa da potrošiš odmah ono što nemaš, ali ćeš MOŽDA imat idućih mjeseci
Al ok, netko će sad iskoristit neke "popuste", provući će na 24 rate i plaćati mjesečno, iako ima i trenutno za iskeširati. Ali ako iskešira onda ako se dogodi nepredviđena situacija nema čime pokrpati, a ovako će imati. Ljudi su uvijek htjeli ovce i novce, pod bilo koju cijenu
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 15:22   #6366
Quote:
[ZiA] kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa,

stigao mi mail od PBZ carda u kojem kaže da IKEA webshop pegla amexicu na 24 rate pa sam htjela malo obnovit stan. Složim si popis, namjestim klikni i preuzmi, dofura me do onog mjesta gdje upisujem broj kartice ali nigdje nema da stavim broj rata.

Jel ima tko iskustva s time? Cifra je poveća pa rekoh da me ne strefi herc ako odvale sve odjedanput idem pitat nekoga tko zna?

Nisam se usudila klikat KUPI
Nazovi Amex službu za korisnike. Meni poveći iznos ionako nije mogao proći bez njihovog odobrenja. Nazoveš ih, zatražiš odobrenje i oni te pitaju plaćaš li odjednom ili na rate, pa pretpostavljam tako i odobre plaćanje.
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 22:00   #6367
Ne ide to tako.
Web shop baš mora imati tu mogućnost.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 22:06   #6368
Quote:
[ZiA] kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa,

stigao mi mail od PBZ carda u kojem kaže da IKEA webshop pegla amexicu na 24 rate pa sam htjela malo obnovit stan. Složim si popis, namjestim klikni i preuzmi, dofura me do onog mjesta gdje upisujem broj kartice ali nigdje nema da stavim broj rata.

Jel ima tko iskustva s time? Cifra je poveća pa rekoh da me ne strefi herc ako odvale sve odjedanput idem pitat nekoga tko zna?

Nisam se usudila klikat KUPI
Za vrijeme kad su kreveti bili na popustu se moglo i preko web shopa kupovati na rate,. Tj trebalo moci. Jednostavno kao i tebi sada nije nudilo tu mogucnost,..
Zvala sam sluzbu za korisnike . Nakon natezanja i njihovog uvjeravanja da san krivo unila brojm,datum, ime,.. dvije kartice i isto toliko kombinacija za obe su zakljucili da imaju probleme i da ce se popravit kad spoje web shop i stranicu.
Jer san prvu kupovinu obavila dan prije a drugu na dan spajanja web shopa i stranice. Obecali su da ce u roku od maksimalno tjedan dana proraditi. U tom roku jedino sta su napravili je da su makli sa weba tu obavijest da je moguca kupovina na rate..

Najkrace receno najgori webshop ikad i ocajnom korisnickom sluzbom. Od 5 narudzbi u zadanja 4 mjeseca 3 velika problema,.
Najnovije od proslog tjedna sam kupila onu indukciju sta je bila ma tjednoj akciji, na zalihi ih je jos bilo 8 da bi zvali jucer popodne da me pitaju da li zelim otkazat cijelu narudzbu ili da posalju ostatak?!
Nemam rijeci vise za njih. Doslovno sve sta narucim san spremna za probleme oko dostave i naplate.

O tome da pola vremena ne mogu dovrsit narudzbu jer ne postoji opcija "kupi" vec moran osvjezavat 100 puta iz vise preglednika ili kupovat s mobitela gdje mi ne povuce popis za kupnju ili jednako ne bude mogucnosti za kupiti,.

Toliko lose i razocaravajuce iskustvo da imam ptsp od njihovog webshopa..

Na moju zalost, sve stvari koje sam kupila su zadovoljavajuce kvalitete i ne pronalazim bolja rjesenja u drugim trgovinama pa sam osudena na metodu pokusaja i promasaja..

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 22:26   #6369
I prije kreveta je bar jednom bila ta mogucnost Amex na rate, ali neizvedivo.

Cista jebena katastrofa od shopa. Kao sto sam vec pisala, tamo bi svima od reda trebalo podijelit otkaze.

Ja sam uspjela kupit i dobit jorgan/poplun, bile su mi dimenzije bitne inace bih drugdje.

A navlake sam kupila u H&M, komada dva, u dva navrata, vrlo opustene kupovine i ne mogu si ni zamislit da ista vise uzmem u Ikea webshopu.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:02   #6370
Da li je netko stavljao Ikeine izvlačne žičane košare (ove http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S99010953/ ) u ormar koji nije Ikein, ali je istih dimenzija? Širina korpusa je 1 metar kao i Ikein, između stranica ima 98 cm, ono što me zbunjuje da na dimenzijama košare piše da je okvir jedan metar, a sama košara je 96,5 cm.
Da li bi to stalo u naš ormar?
fiva7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 16:00   #6371
96,5 košara plus koliko su vodilice za nju...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 09:03   #6372
Naručila, sad kako bude. Javim jesmo li ih upasali. Nadam se da hoćemo, baš mi izgledaju praktične.

Sent from my Lenovo S1La40 using Tapatalk
fiva7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 10:13   #6373
Ima li uskoro kakva akcija na Pax ormare?
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 11:19   #6374
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Ima li uskoro kakva akcija na Pax ormare?
I ja to čekam. Bilo je od 26.01. Do 31.03.2017. 20% to je bila ona reklama pospremite zimske stvari...tako nešto. Ne znam da li je šta bilo na jesen.
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:30   #6375
ja se ponavljam...

Quote:
surferica em kaže: Pogledaj post

...zna li tko da li je Docksta stol ikad na nekoj akciji tipa mjesečna ikea family ponuda ili tjedna ponuda koju znaju imati povremeno?

Btw, kakva su vaša mišljenja o Docksti? Čitam po internetu da se zna klimati - ali i da je to posljedica neadekvatne montaže...
pa ako netko ima kakvu informaciju?
jer u suprotnom bi išla kupiti dockstu sad kad nude mogućnost obročne otplate na više rata. iako bi radije čekala neki popust tipa 20%
hvala.
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 15:56   #6376
Da li netko zna koji lonci iz Ikee idu na indukciju ...
Ali da je 100% provjereno ...
Kupila sam neki dan ploču za kuhanje i što je nevjerovatno onaj set lonaca koji je označen da radi na indukciju ne radi mi uopće , a onaj koji nema nikakvu oznaku taj radi
I sad moram kupiti dodatni set lonaca jer mi ovaj jedan nije dovoljan ...
Dakle da li ono posuđe 365+ Ikea radi na indukciju ili onaj set Oumbarling http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30286416/

Meni se ovaj 365 +sviđa zbog staklenih poklopaca , ali nisam u mogućnosti otići do Ikee i provjeriti sa magnetom dno lonca ...
Piše na stranici da rade na indukciju , međutim to mi je pisalo i ona onim starim loncima pa na kraju ne rade ...

Jel može pomoć ?
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 16:31   #6377
Ima li netko GODMORGON -visoki element za kupaonicu u boji: visoki sjaj bijela? Mora li se montirati dugačka ručkica na frontu (je li fronta već izbušena na mjestu gdje dolazi ručkica) ili bi bilo izvedivo ugraditi tip-on mehanizam umjesto ručkice?
Evo link: http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...069/#/80344065
Hvala.
QantaqaMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 16:56   #6378
Quote:
OrchidLover kaže: Pogledaj post
Da li netko zna koji lonci iz Ikee idu na indukciju ...
Ali da je 100% provjereno ...
Kupila sam neki dan ploču za kuhanje i što je nevjerovatno onaj set lonaca koji je označen da radi na indukciju ne radi mi uopće , a onaj koji nema nikakvu oznaku taj radi
I sad moram kupiti dodatni set lonaca jer mi ovaj jedan nije dovoljan ...
Dakle da li ono posuđe 365+ Ikea radi na indukciju ili onaj set Oumbarling http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30286416/

Meni se ovaj 365 +sviđa zbog staklenih poklopaca , ali nisam u mogućnosti otići do Ikee i provjeriti sa magnetom dno lonca ...
Piše na stranici da rade na indukciju , međutim to mi je pisalo i ona onim starim loncima pa na kraju ne rade ...

Jel može pomoć ?
posuđe 365+ radi na njihovoj indukciji...imam njihovu indukciju i dupli set 365+ i savršeno fercera 😉
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:31   #6379
Pomoć! Kupila bih si kutnog kivika preko webshopa (ovdje ste pisali da je vrlo udoban i obiteljski?) ali nisam sigurna oko izbor tkanine a ne mogu ga isprobat jer sam u Splitu. Mene bojom najviše privlači tamnoplava hillared. Kakva je to tkanina? Skuplja je od bored i od orrsta-a kakve su ove?
__________________
We never really grow up, we only learn how to act in public.
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 07:50   #6380
Quote:
Mono* kaže: Pogledaj post
Pomoć! Kupila bih si kutnog kivika preko webshopa (ovdje ste pisali da je vrlo udoban i obiteljski?) ali nisam sigurna oko izbor tkanine a ne mogu ga isprobat jer sam u Splitu. Mene bojom najviše privlači tamnoplava hillared. Kakva je to tkanina? Skuplja je od bored i od orrsta-a kakve su ove?

Ja imam kivika, Hillared bež i mogu ti reći da je uživo ogromna razlika u kvaliteti tkanine, ove jeftinije zbilja izgledaju jeftinije, pogotovo siva koja mi se preko neta činila dobra, uživo je baš jeftilen, ono..plastična već na oko, nismo ju ni pipali, bila je izložena na povišenom podestu, odmah smo odustali od nje.
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.