Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 01:25   #3201
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ne kuzim uopce ovo gledanje jel ti netko najbolji ili nije. Nema u tom nista objektivno. Kad se zaljubimo u nekog ta osoba postaje najbolja, kad se s nekim emotivno povezemo postaje dragocjena.
Kako cemo znat dal je netko bolji, pa ne mozemo sve ostale upoznati i isprobati.
ovo je vrhunska opservacija.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:26   #3202
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne, zbog nejebice ćemo eventualno pojebat se s nekim tko nam je tako-tako, ali to nam neće učiniti osobu ljepšom. Zaljubljenost je druga priča.
Neće ju učiniti ljepšom istina ali će spustiti letvicu za par brojeva. A onda jebeni leptiri dobiju priliku

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, prije će biti s nekim tko zadovoljava neke druge kriterije, prije svega ekonomske, karakterna privlačnost je vrlo nisko na toj ljestvici( zato i ima toliko friendzoniranja) ma koliko si mnogi umišljali suprotno, jer tako sebe vide u puno boljem svjetlu.
A što se tiče ovih okvira privlačnosti oni su kod muškaraca puno širi tako da to što si napisala znači jako malo.
Frendzoniraju ih (vas?) jer ih ne vlažite, nije dovoljno biti dobar, divan i krasan ako je to upakirano u dosadan šonjav paket. Takvima osim s rijetkim ženama neće pomoći niti dobro financijsko stanje.
Evo sjedi sad ovaj tren stol do mene meni osobno zgodna žena ali vodi već dva sata tako dosadne razgovore (čak iako zanemarim onaj "joj ja bi tako rado blizance čim si muža nađem" dio ) da bez obzira na svu njezinu zgodnoću i kjut naglasak me nimalo više ne privlači.
Da bacim još jedan pogled.....ne, prošao voz. Nimalo.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:30   #3203
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Neće ju učiniti ljepšom istina ali će spustiti letvicu za par brojeva. A onda jebeni leptiri dobiju priliku
Svaka žena želi čut da je prošla zbog zagorjelosti.

I ja bih jebala nekog tako-tako zbog nejebice, ali ga ne bih vodala za rukicu baš.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:31   #3204
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Neki su mi ostala "draga lica".
A svakog sam gledala "kao boga". Ne znam što se to desi u glavi.
Za ovog sam se doslovno pitala "pa koji je meni kurac bio", ali kad sam vidjela drugog bivšeg nakon 7 godina pomisao je bila "oke, znam koji mi je kurac bio" .

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni su dvojica bili objektivno vrlo zgodni i uvijek su mi takvi, dvojica nisu ni kad sam bila s njima.
Ček, kak se točno možeš napalit na nekog tko ti nije zgodan čak i dok si s njim?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:32   #3205
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Svaka žena želi čut da je prošla zbog zagorjelosti.

I ja bih jebala nekog tako-tako zbog nejebice, ali ga ne bih vodala za rukicu baš.
kako znaš šta svaka žena voli čut?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 05:41   #3206
Mastati je korisno. Ali stvarnost je nesto drukcija.
Takvog nekog savrsenog jos ni Japanci nisu uspjeli stvorit.

Ovo je odraz egoizma i perfekcije.
On mora bit idealan za sve moguce situacije i mora tebe razumijeti u onim danima u mjesecu.
A ti npr. ne zelis i ne moras shvatit njegov Dinamo ili jednom mjesecno uplaceni listic od 20 kn u kladionici. Ili mozda pivu dvije sa frendom?

Ostat ces sama sa mackama.

Može pitanje:
Šta ti nudiš zauzvrat?
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 08:14   #3207
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ček, kak se točno možeš napalit na nekog tko ti nije zgodan čak i dok si s njim?
Pa i nisam mogla.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 08:49   #3208
emocije su zajebane.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:55   #3209
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post

Frendzoniraju ih (vas?) jer ih ne vlažite, nije dovoljno biti dobar, divan i krasan ako je to upakirano u dosadan šonjav paket. Takvima osim s rijetkim ženama neće pomoći niti dobro financijsko stanje.
Evo sjedi sad ovaj tren stol do mene meni osobno zgodna žena ali vodi već dva sata tako dosadne razgovore (čak iako zanemarim onaj "joj ja bi tako rado blizance čim si muža nađem" dio ) da bez obzira na svu njezinu zgodnoću i kjut naglasak me nimalo više ne privlači.
Da bacim još jedan pogled.....ne, prošao voz. Nimalo.
O čemu ti pišeš? Lijepo sam napisao da je većina friendzoniranja zbog manjka fizičke privlačnosti unatoč karakternoj kompatibilnosti, i da učestalost takvih scenarija ukazuje prevagu fizičke komponente.

Bez brige najvjerojatnije ni ti njoj nisi privlačan.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:35   #3210
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Svaka žena želi čut da je prošla zbog zagorjelosti.

I ja bih jebala nekog tako-tako zbog nejebice, ali ga ne bih vodala za rukicu baš.
..bilježim se sa štovanjen, ne triban rukicu
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:52   #3211
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
O čemu ti pišeš? Lijepo sam napisao da je većina friendzoniranja zbog manjka fizičke privlačnosti unatoč karakternoj kompatibilnosti, i da učestalost takvih scenarija ukazuje prevagu fizičke komponente.

Bez brige najvjerojatnije ni ti njoj nisi privlačan.
Potpuno u pravu. To je najčešći scenarij kod mene, samo što ja ne želim biti prijatelj s njima, pa prekinem komunikaciju dok vidim da ništ od onog što sam ja htio.
Kome trebaju ženske prijateljice?!??!

Imam jednu, i ta mi je sasvim dovoljna.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:27   #3212
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Yep. Solidno razmisljanje od doticnog. (Iako je MGTOW)
On ima zenu i kcer tak da tesko da je mgtow.
Prije da je samo realan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:53   #3213
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Svaka žena želi čut da je prošla zbog zagorjelosti.
Nekako sumnjam da bi se ta tema ikada komunicirala u tom slučaju.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
O čemu ti pišeš? Lijepo sam napisao da je većina friendzoniranja zbog manjka fizičke privlačnosti unatoč karakternoj kompatibilnosti, i da učestalost takvih scenarija ukazuje prevagu fizičke komponente.

Bez brige najvjerojatnije ni ti njoj nisi privlačan.
aha, većina. Dakle tu nisi mislio na sebe i tvoj stav da su sve žene sponzoruše (jer koji bi drugi razlog bio da ti ne daju kvragu??) nema veze s time?
Jer u pravu si u jednom, nisam se sigurno niti ja toj maloj svidio. Razlika između nas dvojice je što ja za to ne okrivljujem njezine financijske porive. Moj ego iako krhak kakav već samo muški može biti zapravo jako dobro podnosi činjenicu da se ne može svidjeti svakome.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:45   #3214
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post
Mastati je korisno. Ali stvarnost je nesto drukcija.
Takvog nekog savrsenog jos ni Japanci nisu uspjeli stvorit.

Ovo je odraz egoizma i perfekcije.
On mora bit idealan za sve moguce situacije i mora tebe razumijeti u onim danima u mjesecu.
A ti npr. ne zelis i ne moras shvatit njegov Dinamo ili jednom mjesecno uplaceni listic od 20 kn u kladionici. Ili mozda pivu dvije sa frendom?

Ostat ces sama sa mackama.

Može pitanje:
Šta ti nudiš zauzvrat?
O pa vi ste, vidoviti Milane.

Vidim da znate što ja ne želim i ne moram shvatiti. Projekcija much?

Super su mi ta pitanja "što nudiš zauzvrat". Stvarno očekuješ da ću ti ja ovdje izlistati popis svojih osobina ili što?

Btw, sve i da ostanem sama s mačkama, one su još uvijek daleko bolje društvo nego neki muškarci.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:47   #3215
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
O pa vi ste, vidoviti Milane.

Vidim da znate što ja ne želim i ne moram shvatiti. Projekcija much?

Super su mi ta pitanja "što nudiš zauzvrat". Stvarno očekuješ da ću ti ja ovdje izlistati popis svojih osobina ili što?

Btw, sve i da ostanem sama s mačkama, one su još uvijek daleko bolje društvo nego neki muškarci.
I meni su to uvijek zakon pitanja
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:51   #3216
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
O čemu ti pišeš? Lijepo sam napisao da je većina friendzoniranja zbog manjka fizičke privlačnosti unatoč karakternoj kompatibilnosti, i da učestalost takvih scenarija ukazuje prevagu fizičke komponente.

Bez brige najvjerojatnije ni ti njoj nisi privlačan.
I zanimljiva stvar je da gotovo uvijek muskarci budu ti koji su friendzonirani.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 16:37   #3217
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Pa i nisam mogla.
Čemu onda?
Bolje s bilo kim nego sama ili?

Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
I zanimljiva stvar je da gotovo uvijek muskarci budu ti koji su friendzonirani.
Da... Jer žene obično "ne" shvate kao "ne", dok muškarci vrlo često ostaju u blizini djevojke koja ih je odbila i kojoj su daleko od prijatelja... Više u stilu "jebote, opet se ovaj javlja, pa 7 puta sam rekla da neću na kavu".

Friendzone je mit.
Tvrdoglavi muški koji misle da jebe uporan, a ne zgodan su problem .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 16:48   #3218
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Tvrdoglavi muški koji misle da jebe uporan, a ne zgodan su problem .
Lijepo da zena ovo prizna. Ja im objasnjavam da je izgled najbitniji ali ne zele da cuju.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 17:09   #3219
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Čemu onda?
Bolje s bilo kim nego sama ili?
Jednako kao što su neki bili u vezi s nekim s kim nije štimalo nešto drugo.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 17:14   #3220
muski ovo, zene ono, fajt fajt fajt uuaajmooo!
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger