Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 23:52   #121
Možda...
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 13:10   #122
Quote:
trinaest i po kaže: Pogledaj post
Prekrižiš li one za koje saznaš da su zauzete?

Izbjegavaš li komunikaciju sa takvima?
Prekrižim ih kao potencijalne djevojke.
Ali naravno da neću potpunosti izbjegavati komunikaciju s njima.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 04:32   #123
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Imam 22 godine i još nikad nisam imao curu. Imao sam nekih manjih simpatija u osnovnoj, ali tu nikad nije bilo ničega. Krajem osnovne su mi se sviđale neke malo starije cure i to sam jednom rekao nekim frendovima i poznanicima s kojima sam bio vani. Poslije me te cure više nisu ni pozdravljale vani, pa sam nekako zaključio da im je netko to prenio i da su stoga odlučile ignorirati.

S vremenom sam skužio da tu nema kruha, a skužio sam da mi je jedna cura iz novog razreda zgodna, a osim toga je bila dosta pametna, pa sam ubrzo postao totalno zatreskan u nju. Počeo sam češće pričati s njom, i to mi je djelovalo kao ugodno druženje, a znao sam je i nasmijati, pa sam nekako zaključio da imam neke šanse kod nje , i počeo razmišljati o tome kako da je pozovem van, i konačno, pitam je za vezu.

Međutim, nakon nekog vremena mi je preko zajedničkog frenda poručeno da njoj ta moja učestala prisutnost oko nje ide na živce i da joj je neugodno - to me onda totalno sjebalo do kraja srednje, nastavio sam se vrtjeti oko nje, nekako se nadao da ću naći način da je ipak nekako zbarim, međutim, naravno, nisam, te mi je postalo i neugodno uopće razgovarati s njom, i na kraju sam došao u situaciju da samo čeznutljivo gledam u nju kao klinac u izlog sa slatkišima, pa je situacija postajala sve neugodnija, njene frendice bi se znale izderati na mene da sam psihički poremećen i sl, dok se ostatak razreda uglavnom ili držao po strani ili smijao svemu. Srećom, na kraju sam nekako uspio izgladiti cijelu situaciju, no sad sam nekako nastojao držati se dalje od nje da je ponovno ne iziritiram, a i da budem iskren, još sam neko vrijeme, pa i na faksu, osjećao nešto prema njoj te se nadao da će ipak biti nečega.

Na kraju sam ipak uspio prijeći preko svega toga i okrenuti se nekim drugim djevojkama. E sad, na faksu imam dosta zgodnih kolegica, međutim, zbog ovog lošeg iskustva iz srednje više ne znam što bih radio. Naime, uvijek me nekako strah da ću postati prenaporan ili iritantan nekoj curi ako počnem češće pričati s njom kad se vidimo, ili se pak počnem češće dopisivati s njom na fejsu (zapravo uvijek imam neki strah da će neka cura pomisliti da mi se sviđa, neovisno o tome je li to istina ili ne, pa osjećam potrebu maknuti se od njih), a uz to, naravno, postoji i ono "ne seri gdje jedeš" pa me strah ponavljanja neugodne situacije ... Osim toga, javlja mi se to da budem zagrijan za neku curu jedan ili dva dana, pa onda umjesto nje dođe neka druga itd...

Tako da nekako ne znam kojoj bih dao prednost. S tim da tu ima i nekih cura koje baš i ne poznajem toliko dobro (neke su i odbile moje friend requestove na fejsu nakon što sam ih upoznao), pa i ne znam kako (a i da li uopće) stupiti u kontakt s njima...Tipa, ono, nekako imam osjećaj da bi reakcija na neki moj pokušaj komunikacije bila "wtf što ovaj s kojim 4 godine jedva da sam riječ progovorila sad hoće" ili nešto sl...A s druge strane, kod ovih cura koje bolje znam me nekako strah da tu riskiram pogoršanje odnosa, izbjegavanje i sl...

Sad, opcije bi bile:
1) održavati status quo, ne brinuti previše o ljubavi i jednostavno čekati da neka "naiđe"
2) početi se više družiti s curama i tako eventualno među njima naći neku s kojom bih mogao ući u vezu
3) usredotočiti se na neku random curu koja mi se sviđa, probati s njom dokle ide, ako ne ide prijeći na drugu i tako redom
4) nešto što mi nije palo na pamet?

Sad kad opet čitam što sam napisao, nekako mi se dosta toga čini glupavo i blesavo, al ajd, dugo sam pisao sve skupa pa neću brisati.
Svi savjeti su dobrodošli.
zaboravio si 5. opciju, onu koju koriste pravi muškarci, prvo sve koje znaš pitaš jesu li za vezu ili samo za prašenje, ako su pametne dogovoriti ćete se sve, ako nisu sve ih otkantaj i pokušaj upoznati neke nove s kojima ćeš možda dobiti ono što trebaš
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 00:40   #124
lol, koji savjeti! lol neki su stvarno komični

Imam dosta iskustva s dečkima kojima sam se svidjala, neki su stvarno da tako kažem glupi i ne znaju čitati znakove. Ja uvijek znam čitati znakove, znam kome se svidjam a kome ne. To se vidi iz malih stvari, a nekako to osjećaš i u "gut".
Ti ili ne slušaš samog sebe ili držiš previše do sebe. Jer kako može biti da si ti mislio da imaš šanse, a ona te izbjegavala?!
Nekad su i žene "guske" da tako kažem, pa šalju zbunjujuće znakove, paše im pažnja i društvo, zapravo iskorištavaju tipa, ali ne bi ništa više od toga. A manje iskustan tip to ne kuži.
To je meni pokvareno, ja sam uvijek bila izravna i da ne bude zabune!
Ali neki i pored toga misle da su krivo shvatili.

Tebi treba "sluha" a i ne moraš još imati curu! Tko kaže da moraš imati curu samo zato jer ti tako kažu ljudi oko tebe ili misliš da bi trebao imati, ili ti fali cura. 22 godiine to je mlaaaaado! Što ako imaš curu, a ona zatrudni, bi li se ti ženio sa 23? lol
Eee razmisli! Bolje ti prvo sebe sredi i vrati roditeljima ono što su ti dali, a za cure ima vremena. Druži se s njima neobavezno, ne forsiraj se.

Evo ti jedna tajna: uvijek je više usamljenih žena, nego muškaraca, završi faks, pa ćeš vidjeti kako će se već neka zalijepiti za tebe lol. Ima puno žena koje samo gledaju kako da se dobro udaju! A onda ćeš tu biti ti, s diplomom u djepu, momak i po.

Poslije cure vide: hej taj uopće nije loš, to je sad faca. A sad gledaju samo tvoje prišteve hahaha.
Mani se toga zasad, studiraj i misli kako si organizirati život, već će se sve posložiti.
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 05:28   #125
Pa u početku me nije izbjegavala. Zato sam mislio da imam šanse. Poslije sam se bio zaljubio pa nisam mogao prihvatiti da me neće.
Ne znam, nekad mi bude malo bed kad promislim kako ja još uvijek imam 0 iskustva u ljubavi/seksu, dok se većina mojih vršnjaka time počela baviti još u srednjoj (i sam sebi djelujem infantilno u pristupu tim stvarima u usporedbi s nekima od njih). A i plaše me malo neki komentari na LJES-u u stilu "joj ne, djevac u krevetu, ni u ludilu", "neću ja njemu biti učiteljica" i sl. Al valjda mi takve osobe i ne trebaju u životu.

Inače, imam sad 2 nove kandidatkinje, samo je problem što nijednu od njih neću vidjeti do kraja ljeta. :zubo
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 00:34   #126
UPDATE: Uspio se dogovoriti s jednom za kino sutra. Tko zna, možda bude nešto od toga.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 00:47   #127
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
UPDATE: Uspio se dogovoriti s jednom za kino sutra. Tko zna, možda bude nešto od toga.
Sretno!

Kupi kokice i stavi ih u krilo.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:47   #128
Kako je prošao dejt?
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 14:15   #129
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Sretno!

Kupi kokice i stavi ih u krilo.
taman da njoj zalutaju prsti
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 18:46   #130
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Ne znam, nekad mi bude malo bed kad promislim kako ja još uvijek imam 0 iskustva u ljubavi/seksu, dok se većina mojih vršnjaka time počela baviti još u srednjoj (i sam sebi djelujem infantilno u pristupu tim stvarima u usporedbi s nekima od njih). A i plaše me malo neki komentari na LJES-u u stilu "joj ne, djevac u krevetu, ni u ludilu", "neću ja njemu biti učiteljica" i sl. Al valjda mi takve osobe i ne trebaju u životu.
Gle, ja sam se do svoje 25-te družio samo s desnicom, mislim da me ni Superman ne bi mogao pobijediti u obaranju ruku tada

A kad je došlo do toga, osjećaji i želja su toliko jaki bili obostrano bili da to nije bilo bitno. Mislim da to i generalno tako ide.

Zato, dijete drago, de malo olabavi, dogoditi će se i to ako nisi neki ultra-asocijalni ili ultra-nasrtljiv manijak.
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 20:53   #131
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
Kako je prošao dejt?
Pa ne bih baš to nazvao dejtom, al sve u svemu ok, al ništa posebno.
Našli se na faksu nakon predavanja, otišli do kina, uranili, popili kavu prije filma, i rastali se praktički odmah nakon izlaska iz kina.

Dobra je stvar što uopće nisam bio nervozan, ali sam skužio da sam dosta neelokventan te da imam tendenciju da se zapetljam dok govorim.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 02:12   #132
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Pa ne bih baš to nazvao dejtom, al sve u svemu ok, al ništa posebno.
Našli se na faksu nakon predavanja, otišli do kina, uranili, popili kavu prije filma, i rastali se praktički odmah nakon izlaska iz kina.

Dobra je stvar što uopće nisam bio nervozan, ali sam skužio da sam dosta neelokventan te da imam tendenciju da se zapetljam dok govorim.
U tom slucaju ti treba praksa, pa onda vezbaj vise puta, a ne jednom godisnje. Zapetljas se kada govoris, samo ako pocnes nesto da pricas, pa ne znas sta hoces da kazes. Zato bi trebao da imas gotovu misao u glavi, pre nego sto pocnes da govoris.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:54   #133
Događa mi se to i inače kad razgovaram s ljudima.

Nego, sad otkad smo bili u kinu, nažalost i nismo baš kontaktirali uživo - tj. uglavnom nam se susreti svode na bog-bog u prolazu, a osim toga baš i ne razgovaramo; doduše, jesmo izmijenili par mailova nakon toga (jer ona nema Facebook) - tj. ja sam to inicirao i nadovezao se na neke stvari jedno 10 dana nakon kina (prvo sam se nadao da ću uspjeti o tome s njom popričati uživo, ali očito ništa od toga); zbog vremena koje je prošlo nisam baš bio siguran jel baš pametno to slati (tj. bilo me strah da ću ispasti needy ili creepy ili tako nešto), ali eto na kraju sam se ipak odvažio na to.
Ona mi je odgovorila, i tako smo razmijenili još par mailova - i zapravo mi ovi njeni nisu djelovali kao nešto pisano preko kurca; međutim, sad mi na zadnji mail još nije odgovorila - a znam da će uskoro biti projekcija još jednog filma koji bi je mogao zanimati, pa sam je mislio zvati na to, međutim opet me strah da bih ispao needy ako pošaljem mail prije nego ona odgovori; doduše, nedavno sam popričao s jednom zajedničkom poznanicom, i ona mi je rekla da ta cura ima dosta pozitivno mišljenje o meni, pa me to malo ohrabruje.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 01:10   #134
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
..
Sad, opcije bi bile:
1) održavati status quo, ne brinuti previše o ljubavi i jednostavno čekati da neka "naiđe"
2) početi se više družiti s curama i tako eventualno među njima naći neku s kojom bih mogao ući u vezu
3) usredotočiti se na neku random curu koja mi se sviđa, probati s njom dokle ide, ako ne ide prijeći na drugu i tako redom
4) nešto što mi nije palo na pamet?

Sad kad opet čitam što sam napisao, nekako mi se dosta toga čini glupavo i blesavo, al ajd, dugo sam pisao sve skupa pa neću brisati.
Svi savjeti su dobrodošli.
@Duck morat ćeš se malo upoznati sa realnostima života. A to je da žene uglavnom lijepo izgledaju ali muški to pogrešno protumače pa pomisle da je cijeli paket tako nevino lijep i bez komplikacija.

Žene razmišljaju instinktima, to je jače od njih. To je prokletstvo i blagoslov. Da bi ih osvojio moraš se spustiti na razinu instinkta a ne razbijati glavu šta da napraviš ili kažeš.

Instinkt je prisiljava da se zagrije za onog kojeg je teže osvojiti, koji je bezobrazniji i direktniji, kojemu je manje stalo, koji je dominantniji i samouvjereniji (ne i pokvareniji, iako malo nije naodmet), tajanstveniji, koji miriše na avanturu, viši, zgodniji, bogatiji. Prirodna selekcija, žene su instinktivna bića vrlo u skladu sa prirodom.

Nema mjesta empatiji. Nikada ne vjeruj što žena kaže jer ona i samoj sebi nesvjesno laže. Umjesto toga gledaj kako se ponaša i reagira. A reagirati će uglavnom u skladu sa ovim univerzalnim pravilima. Ne izgovaraj volim te ni po cijenu života, čuvaj tu riječ kao dragi kamen veličine jajeta.

Nažalost 80-90% muškaraca ima problem sa svime time, da ne kažem da se osjećaju povrijeđeni nepravednošću te činjenice i svojom nedoraslošću situaciji. Zato je toliko frustriranih žena.

No ima to i dobre strane. Pošto žene ne mogu protiv svojih instinkta onaj tko ih zna čitati ima natprosječno uspjeha, jer zainteresiranost kod žene nije stvar slobodne volje. 'Znalci' pritišću prave gumbe a žene tu uglavnom ne mogu ništa.

Kako se spustiti na nivo instinkta. Ako nisi 'natural', popij pivu i lupaj što ti prvo padne napamet. Ne razmišljaj više od 3 sekunde što ćeš reći, to će te natjerati da reagiraš instinktivno a ne razumom. Za početak dovoljno, pa vidi kako dalje. Nitko nije rekao da je lako, ali vrijedi truda

Evo, da li sam ti pomogao, vjerojatno nisam

Zadnje uređivanje rolandus : 24.11.2017. at 01:27.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 02:49   #135
The Great Duck jesi li ti možda djevica u horoskopu? Jer vidim da stalno nešto analiziraš i razmišljaš.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 22:44   #136
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Pa ne bih baš to nazvao dejtom, al sve u svemu ok, al ništa posebno.
Našli se na faksu nakon predavanja, otišli do kina, uranili, popili kavu prije filma, i rastali se praktički odmah nakon izlaska iz kina.

Dobra je stvar što uopće nisam bio nervozan, ali sam skužio da sam dosta neelokventan te da imam tendenciju da se zapetljam dok govorim.
Samo daj do znanja dio koji se tiče friend zone
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 15:45   #137
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
The Great Duck jesi li ti možda djevica u horoskopu? Jer vidim da stalno nešto analiziraš i razmišljaš.
Nisam. 😛
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Samo daj do znanja dio koji se tiče friend zone
Iz posta iščitavaš da me friendzonala? Ili da prikrivam nešto što bi upućivalo na friendzone?

Inače, poslije smo se nastavili dopisivati preko maila, izmijenili stotinjak mailova u zadnja dva mjeseca...I vidim da imamo dosta toga zajedničkog i da se slažemo u dosta toga...
Zvao sam je i vani, ali nažalost nije mogla zbog obaveza. Neki bi rekli da je to pokazatelj nezainteresiranosti, al ne znam, ipak je prihvatila prvi poziv u kino...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 21:38   #138
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Nisam. 😛

Iz posta iščitavaš da me friendzonala? Ili da prikrivam nešto što bi upućivalo na friendzone?

Inače, poslije smo se nastavili dopisivati preko maila, izmijenili stotinjak mailova u zadnja dva mjeseca...I vidim da imamo dosta toga zajedničkog i da se slažemo u dosta toga...
Zvao sam je i vani, ali nažalost nije mogla zbog obaveza. Neki bi rekli da je to pokazatelj nezainteresiranosti, al ne znam, ipak je prihvatila prvi poziv u kino...
Pa čisto da usmjeriš to u pravcu koji želiš. Ako ti se dopada onda joj to daj do znanja, nemoj čekati 300 mailova. Gle ljudi imaju obaveze, ne mora bit tumačeno da je nezainteresirana.
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 22:32   #139
Ma mislim joj to dati do znanja uživo, nakon par kava - sad zbog praznika nismo u istom gradu, pa to nije baš izvedivo.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 01:11   #140
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Nisam. 😛

Iz posta iščitavaš da me friendzonala? Ili da prikrivam nešto što bi upućivalo na friendzone?

Inače, poslije smo se nastavili dopisivati preko maila, izmijenili stotinjak mailova u zadnja dva mjeseca...I vidim da imamo dosta toga zajedničkog i da se slažemo u dosta toga...
Zvao sam je i vani, ali nažalost nije mogla zbog obaveza. Neki bi rekli da je to pokazatelj nezainteresiranosti, al ne znam, ipak je prihvatila prvi poziv u kino...
A što si onda?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.