Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 16:22   #1641
aha, nije ti poznata pjevacica koja je imala megahit u 2008. a je teniserka koja je zadnji put relevantna bila bas te 2008. pa od tada odigrala jos jedno GS polufinale i jedno cetvrtfinale ?

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 16:40   #1642
Da
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 16:46   #1643
Ok
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 16:49   #1644
Seen
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 17:25   #1645
Swish swish bish
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 00:56   #1646
PeuskorouTOP5tra Martic prvi puta prezivjela do utorka na Grand Slamu nakon Wimbledona 2013.



Inace od sinoc sluzbeno ne dejtam X osobu srpske vjeroispovijesti, srbe na vrbe, Nadal > Djokovic, ajmo Granlolers

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:15   #1647
Is sotono

Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 05:39   #1648
Upravo to, is sotono ... Sreca na vrijeme sam se okrenuo vjeri, pa znam da je 2018. moja godina

Ugl. moram vam prepricati kako me je ostavilo i imam pitanje, sta znaci rijec fazon ... ugl. sve je pocelo prosli vikend kad sam pitao vidimolse, kaze ono ne bolesno sam ... hmm ja vec odlucim ok ne voli me, prekid, ali odustanem kad je reklo "ali iduci tjedan rado" ... ja kazem hmm u subotu ne mogu, ali nedjelja da ... kaze ono ok supp

Ugl. cijeli tjedan mi se nije javljalo nakon toga ... i ja odem malo stalkati u cetvrtak, imam srecu pa zivi na 1. spratu, i kako je sada vruce uvijek mu je prozor otvoren, a ja u suncanicama iza grmlja onda mogu sve cuti ili cak i vidjeti, iako me strah gledati da me ne uhvati, pa samo slusam

Ugl. ja vidim kod njega caca u posjeti Odmah odlucim ok prekid, sigurno nije ni bilo bolesno, vec nije htjeto da trosi vrijeme na mene jer joj je familija vaznija

I tak, ne javlja se ono meni, a vec vecer s petka na subotu ... hmm ja mu se javim kao jel si i dalje bolesno, kaze ono ne i sa ovim smajlicem " " ... i na kraju bla bla i posalje mi samo " " I ja vidim moram preuzet inicijativu, i pitam kao i ovaj vikend se ne vidimo ... i ono prvi put bude bezobrazno prema meni i kaze "pa ti si rekao da nemos u subotu" inace nikad nije bilo tako bezobrazno, npr. mi se dog. vidjeti u 18h, i ja u pola 18 slazem da ne mogu - ono kaze ok nema veze

I onda ja nesto kazem (ne sjecam se, ali glupo je bilo, htio ispast zrtva) ... kaze ono "ma znam, ali imam previse obaveza i iskreno nisam nesto u fazonu"

cuj ti nju nije u fazonu ?? zna da mrzim nepoznate rijeci, i onda me sa nepoznatom rijeci napuca
______


Ugl. ovo je moj zadnji dan na forumu jer moram razmisliti da li zelim nastaviti dejtanjem i s alter egom Grecom i illuminatima, ili se skroz okrenuti vjeri i asexualnosti ili mozda poluditi kao Katy Perry i ofarbati se u plavo + Moram smisliti osvetu X osobi srpske vjeroispovijesti i javiti se originalnoj X osobi da vidim jel se predomislila i hoce li se udati za mene

Zbogom

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 10:22   #1649
Sve sto cu vam reci je da je Darin novi album u rangu Poziva

Pa sad vi odlucite hocete li ga preslusati

Greco, volim te. <3 Ovo 'nisam u fazonu' ti znaci da mu nije sad do toga. Slobodno pitaj za sve srpske rijeci ili ako te zanima sta najvise pogadja Srbe i pravoslavce

A ja kad mi je tesko samo se sjetim da cu ici na Usce 3 i bude mi lakse. I uvijek sam prije za prostituciju nego za suicid ili farbanje u plavo.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 10:49   #1650
Greco. Predlazem samacki zivot Bar neko vrijeme. Ne moš sad uc u prostituciju, potrošit prste lijeve i desne ruke, pa te više nikad nitko neće htjet.

Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post

Greco, volim te. <3
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:08   #1651
Ne razumijem što je X osoba srpske vjeroispovijesti uradila loše, a da to Y osoba hrvatsko bosansko njemačke vjeroispovijesti nije uradilo njemu još gore.

Ali kad uzmemo u obzir da je Y osoba hrvatsko bosansko njemačke vjeroispovijesti najveća drama queen na prostorima Balkana, srednje i zapadne Europe, a možda i malo šire, sve postane očigledno.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:10   #1652
Hahhah

Koje ste vi vjeroispovijesti?
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:33   #1653
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Sve sto cu vam reci je da je Darin novi album u rangu Poziva

Pa sad vi odlucite hocete li ga preslusati
Jutros sam poslusao prve 4, prva je gorila, a ostale 3 su bile bzvz, ali slusao sam ga u meltdownu, pa cu morati poceti ponovno

Quote:
Greco, volim te. <3 Ovo 'nisam u fazonu' ti znaci da mu nije sad do toga. Slobodno pitaj za sve srpske rijeci ili ako te zanima sta najvise pogadja Srbe i pravoslavce
Prija moja Skuzio sam da vas presira ako a) stanam za kosovo i b) kazem da je vucic cool

Aha u fazonu znaci nije sada do toga, ali mozda bude iduci vikend ? Ali valjda ne misli da cu cekati danima da udje u fazon
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Greco. Predlazem samacki zivot Bar neko vrijeme. Ne moš sad uc u prostituciju, potrošit prste lijeve i desne ruke, pa te više nikad nitko neće htjet.
hmmm vjerojatno cu se odati prostituciji posto ima jedna X ozenjena osoba koja je dosta hot i stalno mi se javlja, mozda mi se slucajno omakne + onda ga mogu ucjenjivati exposom i tako si platiti mjesec dana ljetovanja u spaniji

Dejtanje sigurno ne, a samacki zivot mi takodjer ne odgovara :/

Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem što je X osoba srpske vjeroispovijesti uradila loše, a da to Y osoba hrvatsko bosansko njemačke vjeroispovijesti nije uradilo njemu još gore.
to sto je bilo bezobrazno, povisilo ton i sto je reklo da nije u fazonu + silovanje od prije je nista, da, greco lud i za sve kriv
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:36   #1654
Inace se osjecam kao da je prosinac, skroz je dosadno kad nema teniskih turnira, jedva cekam 3.6 i Bol kvalifikacije
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 01:00   #1655
Znaci tvoja x osoba nije za vezu nego samo za seks kad je u fazonu + Srbin.

Pa brate drzi ne pustaj

To je idealno, ne moras se smarati poklonima za rodjendan i Valentinovo i stalnim dopisivanjem + mozes imati nekog sa strane

Ali dobro, razumijem da u vasim godinama zelite ozbiljniju vezu

A Srbi su osjetljivi na Jasenovac, a gejevi na Karleusu i Natasu B. I ne znam zasto koriste viber skoro svi
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 08:33   #1656
Dobro jutro, prvi stepen ludila

@Luka3 U MOJIM GODINAMA ???
Ugl. nije da tezim vezama, msm ako se slucajno zaljubis (ja se rijetko zaljubin), onda ok ... no ne bavim se prostitucijom + asesualan sam i ses mi je vise naporan i obaveza nego nesto super

Iskoristena break lopta na 3-3 >>> Ses

X osoba lajkalo sve neke rock izvodjace i Amy Winehouse :Solna: a jednom na profilnoj imalo JK -> sreca pa je to moj prosli zivot kojeg se vise ni ne sjecam

Čim te vidim, odmah znam to
Voleo bi da budem tvoje zlato
Ali sa mnom nikom neće biti

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 10:24   #1657
Hahahahahaha pa sta si radio s JK fanom hhahahahhaha

Nije ni cudo sto je takva diva
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:14   #1658



Ovo secanje rusi meni sve
moj Beograde, zagrli me
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:00   #1659
Margaret Court doesn't approve this.

Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:23   #1660
A cek tko je uopce ta Margarita ? Bas sam vidio da su tennis now i sl. stranice izbacili par postova o njoj na fejsu, a ja fkt ne poznajem te likove koji su se bavili badmintonom u doba dinosaura

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.