Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2010., 17:19   #15041
Quote:
Mavis kaže: Pogledaj post
Tako rekoše da su ga prozvali nakon što je vratio nazad izgubljene kilograme, smijali smo se tome već. :duje:
Jadničak.

http://www.jutarnji.hr/kim-verson--j...jubila/818825/

 
Old 06.06.2010., 23:39   #15042
Kim

Dat ću jedan završni komentar.

Vili i Kim u finalu - ja nisam neki moralista, i klikao sam kao i svi na članke o sexu i nasilju, ali ovo u zadnje vrijeme - ne možeš otvoriti bilo koji news portal, da ti ne iskoče 2-3 brutalna ubojstva ili silovanja, i sise ili guzica od Nives Celzius, Maje Nemorales i sličnih, stvarno dosadilo.

U tom smislu su mi Kim i Vili u finalu pravo osvježenje. Ljudi se valjda malo normalnosti zaželili, naravno podržano njihovim pjevačkim kvalitetama.
Kimfan is offline  
Old 07.06.2010., 15:14   #15043
Quote:
Kimfan kaže: Pogledaj post
Kim

Dat ću jedan završni komentar.

Vili i Kim u finalu - ja nisam neki moralista, i klikao sam kao i svi na članke o sexu i nasilju, ali ovo u zadnje vrijeme - ne možeš otvoriti bilo koji news portal, da ti ne iskoče 2-3 brutalna ubojstva ili silovanja, i sise ili guzica od Nives Celzius, Maje Nemorales i sličnih, stvarno dosadilo.

U tom smislu su mi Kim i Vili u finalu pravo osvježenje. Ljudi se valjda malo normalnosti zaželili, naravno podržano njihovim pjevačkim kvalitetama.
Upravo tako! Ovaj svijet je poludio! A zato mislim da je ovo dvoje ljudi kvalitetno!
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Old 07.06.2010., 17:40   #15044
Quote:
marian0185 kaže: Pogledaj post
S užitkom sam pratila tvoje postove i iz njih bi se moglo zaključiti da sa scenskim nastupom ti vjerojatno ne bi imala problema.

Ako si intonativno i vokalno tako nadarena, slobodno se prijavi za godinu-dvije. Do tada ne bi bilo loše da uzmeš sate pjevanja - čisto radi usavršavanja tehničke strane.

Čini mi se da više voliš rock pa ako se, u isključivo pjevačkom i glazbenom smislu, u tebi krije npr. ženski Freddie Mercury, e onda ...
hehehe. ma ja to samo kazem premda bih vise voljela završit skolu(srednju, a tako ce i bit) a onda ako ce to jos uvijek postojat onda ako mi se bude dalo tko zna mozda se i prijavim! a za glazbene sate, vidis cak sam i razmisljala uz srednju i glazbenu skolu jer glazba je dio zivota i tako uzivam u njoj
 
Old 07.06.2010., 19:27   #15045
Quote:
pa kaj onda? kaže: Pogledaj post
EDIT: Vic dana mi je bilo ono prekenjavanje da samo Sting more pivat Desert Rose, ta svaki iole dobar pjevač to otpjeva bez po' muke
nije baš tako.. treba imat fizičke izdržljivosti za izzavijat cijelu pjesmu.. di će to duje.... može to svatko otpjevat, al nama u glavi to treba zvučat onako kako je sting pjevo, jer inače nešto fali.... a i treba imat tu neku uvjerljivost, zato mislim da jedino sting to može zadovoljavajuće izvesti; svatko tko ima ispod 40 godina izgleda glupo dok to pjeva.. jer je pjesma nekako stara, zrela, ne znam... to sam mislila kad sam rekla da samo sting može pjevat desert rose. mogu i ja to tehnički otpjevat, al izgledat ću ko budala.

inače, zadovoljna sam kiminom pobjedom.

nisam glasala, i nisam gledala finale, jer mi je predosadna i sama ideja da 4 sata gledam kim i vilibalda. sori.

al, bolja je pobjedila...
__________________
Mojot svet se osum noti
Edna duša balkanska
nevermind is offline  
Old 07.06.2010., 21:47   #15046
Kad se ta mala misli poševit?? Neće nikad ako ju mediji budu ovako pritiskali...
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Old 07.06.2010., 22:00   #15047
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Kad se ta mala misli poševit?? Neće nikad ako ju mediji budu ovako pritiskali...
Za tjedan dana, za 2 godine, za 4 godine - kad joj bude odgovaralo, šta si ti njen ginekolog ? Ne vidim drugi razlog da bi te to mučilo ?
Kimfan is offline  
Old 07.06.2010., 23:35   #15048
To je retoričko pitanje.
sexy_ciccolina is offline  
Old 08.06.2010., 00:45   #15049
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Kad se ta mala misli poševit?? Neće nikad ako ju mediji budu ovako pritiskali...
Da, to bi joj trebalo biti prvo na pameti
Slade is offline  
Old 08.06.2010., 11:56   #15050
ms black jedaaan veliki
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 08.06.2010., 12:01   #15051
Ona je dama i princeza, i teško joj je nać nekog dostojnog, a izmjenjivanje tjelesnih tekućina s priprostim pukom ostavlja Ms. Black
Kimfan is offline  
Old 08.06.2010., 15:09   #15052
Ms. Black WTF??? kaj briješ ti??
 
Old 08.06.2010., 15:12   #15053
Zanimljivo:

http://en.wikipedia.org/wiki/Idol_series_winners
Kimfan is offline  
Old 08.06.2010., 17:28   #15054
Quote:
Kimfan kaže: Pogledaj post
Za tjedan dana, za 2 godine, za 4 godine - kad joj bude odgovaralo, šta si ti njen ginekolog ? Ne vidim drugi razlog da bi te to mučilo ?


Quote:
Kimfan kaže: Pogledaj post
Ona je dama i princeza, i teško joj je nać nekog dostojnog, a izmjenjivanje tjelesnih tekućina s priprostim pukom ostavlja Ms. Black
I jedan dupli:
Ova traži nekog dostojnog i za prvi poljubac

Quote:
viva_la_vida kaže: Pogledaj post
Ms. Black WTF??? kaj briješ ti??
Daj odi, prijavi se na HTZ
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Old 08.06.2010., 17:30   #15055
prijavim se ja
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 08.06.2010., 17:31   #15056
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
prijavim se ja
Ozbač? Da napokon imamo insajderske informacije
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Old 09.06.2010., 21:56   #15057
Nisam znala gdje da napisem, pa pisem ovdje!
Za sve one koji vole Zorana, on ce sutra u 19 sati odrzati humanitarni koncert u Osijeku, na igralistu osnovne skole "Jagode Truhelke", u Donjem Gradu, a cijena ulaznice je deset kuna.
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Old 10.06.2010., 03:05   #15058
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Ozbač? Da napokon imamo insajderske informacije
ma to je ono viva la vida bia sarkazam

nemam ja tolike hrabrosti, a ni pjevačkog talenta za ovakvo nešto
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 10.06.2010., 17:51   #15059
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
nemam ja tolike hrabrosti, a ni pjevačkog talenta za ovakvo nešto
Nije imo ni Duje, kaj te briga. :duje:
 
Old 10.06.2010., 20:49   #15060
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
ma to je ono viva la vida bia sarkazam

nemam ja tolike hrabrosti, a ni pjevačkog talenta za ovakvo nešto
Daj ne kenjaj nego se izvoli prijavit

Ovaj pdf je postao baš bzvz, niko ne piše u temama koje sam ja čitala
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.