Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2011., 14:20   #1001
[QUOTE=Mnemoza;37277800]Draga Naivna

Nemam PS,ali sam našla kako se briše history...ne znam da li je pravo rješenje,ali probaj

Kada otvoriš browser PS-a na joysticku pritisni trokut i na desnoj strani vidiš listu i opcije.Nađeš history na listi i pritisneš X botun i pojavi ti se lista svih stranica koje si posjetila.
Kada si u history prozoru pritisneš opet trokut,na vrhu ti je opcija Delete all i na to pritisneš X i opet ti se pojavi prozor sa pitanjem da li si sigiurna da želiš sve izbrisati-odeš na Yes i opet pritisneš X.Trebalo bi se pojaviti History clear.

Postoji ti još jedna kvaka.Sve što tipkaš u internet browseru PS3 ti pamti,pa ako upišeš npr. F odmah ti izbaci Forum jer si na njemu nedavno bila.
To rješiš ovako; Odeš u Main Menu (XMB),scrolaš do Settings,
odeš na System Settings,pa Delete predictive text dictionary,pritisni X za potvrdu.

Nadam se da ćeš uspjeti.
Vjerujem da nemaš više ni živaca ni volje i da bi htjela brzinsko rješenje iz svog izlaza,ali draga moja znaš da to ne ide baš tako
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 14:27   #1002
isla sam citirat vidim da nije uspilo , puno ti hvala , to sa history sam skuzila kako ide , samo mi je bio problem kako obrisat rijeci koje mi stoje s desne strane tipkovnice , sad cu i to sredit , jos jednom veliko hvala
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 14:39   #1003
nica , udruga mirta mi je najbliza , pogledat cu tu na forumu popis udruga mozda nesto nadjem , puno hvala ,
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 15:08   #1004
Udruga Mirta je zatvorena zbog problema s financiranjem. Sigurnu kuću u Splitu sada vodi Caritas. Evo ti podaci

CARITAS NADBISKUPIJE SPLIT
21000 Split
Zrinsko-frankopanska 43
tel. 021/ 318-740
fax: 021/ 318-744
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
web: http://www.nadbiskupija-split.com

Socijalna služba, Gundulićeva 7, tel. 021/ 480-735
Obiteljsko savjetovalište, Gundulićeva 5
Anita Strujić-Vladanović, tel./ faks 021/ 480-735
Ravnatelj Slavko Jerončić
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 15:27   #1005
puno hvala , na informacijama , ne zelim bjezat jer mi je dosta tog da se ja skrivam, sutra cu ic vidit koliko dodje nova brava ako budem mogla uzet cu je odma , nemam novca osim ono sta mi on ostavi za spizu i to tocno do lipe , tako kad ga izbacim necu imat nista osim hrane u frizu i spize , ali skupit cu ja nesto , sve je bolje od ovog sada
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:09   #1006
naivna, javi se udruzi "domine". oni su ti u splitu.

537 272 ili 344 688. koliko si daleko od st, auto ti nije na raspolaganju?
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:10   #1007
Naivna...tvoj je muž psihički poremećen..vjerojatno ima neki psihotični ili narcisoidni popremećaj pa pazi što radiš jer se sa takvim osobama ne može razumno razgovarati.
To je tip iz knjige Stevena Kinga Rose Madder....pa ne pokušavaj takvu rubnu osobu,iskompleksiranu urazumiti.Niti očekivati fair play.Niti da će on postati bolji i prestati te mlatiti.
Zato budi pametna!
Pazi sebe i djecu i prijavi nasilje.Fućkaš susjede i rodbinu oni to ionako znaju a šute.Ne može se nasilje sakriti..ma koliko on to pokušavao.
Zato jer ćeš imati više koristi ako postoji zapisnik o nasilju,ako imaš snime modrica ako zoveš policiju na uviđaj.
Vjeruj mi da predsjednikova žena prijavi nasilje došli bi na uviđaj a kamoli ne u tvome slučaju.On je samo policajac nije Bog ili Obama.
Igraj, ponavljam, pametno,nemoj se naglo zaletavati sa mijenjanjem brava.On će srušiti vrata ako nisu blindirana.
Svakako nabavi vlasnički list i potraži neku zaštitu.
Pripremi se na torture,ucjenjivanja,prijetnje i nasilje.Pokušaj biti smirena i razumna.
Bez obzira na sve svaki puta pozovi policiju.On je možda šerif u svom kraju ali nije u cijelom gradu ili državi.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:21   #1008
ja sam od splita udaljena 45 min busom , nazalost nemam auto , zapisat cu broj pa ih zovem cim uzmem bon , jer doma imam mob koji je njemu od kluba ali nema kn na racunu jer on mene zove
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:40   #1009
pozitivax, sve ja to znam ja sama mu ne mogu nista , ali kad bi on vidio da ima neko kraj mene e tad se on boji , vrata je vec par puta razvaljiva , kvaka se jedva drzi , da ne spominjem da u stanu nema sobnih vrata jer ih je razvalio , da i pozovem policiju jos bi i od njih dobila plesku , ja sam milijun puta prikazana ko luda , po njegovom vristim bezveze i njega niko ne cuje samo mene , ja sam na rubu , cak mi je doslo i da ga ubijem samo da zivim vise u miru , ali ne mogu zbog djece , ali da ih nema davno bi ja ovo sredila , njega netko treba prepast ,policiju iskljucujem bar ovu iznaseg grada , udruga je vec nesto drugo jer je njega strah da ovo ode u javnost
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:42   #1010
nema ih sada u udruzi. pokušaj s mailom, vjerujem da će ti brzo dati odgovor [email protected]


edit: naivna, stan vam nije bračna stečevina, ono što je ulagao u njega nek potražuje zasebnom parnicom. stan je tvoj. raskusurat ćete se već, ali to ne znači da ga moraš trpjeti. apropo policije - moraju doći na uviđaj i zapisati ukoliko ih pozoveš. a to je jedini način da to ostane negdje evidentirano.
nemoj se bojati poznanika i "seoskih rodjaka" iz policije, imaju i oni nekog poviše sebe. uostalom, split i okolica imaju mnogo policijskih postaja - ne sjede mu u svakoj frendovi, poznanici i ostali.

Zadnje uređivanje Azz : 20.12.2011. at 16:51.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:50   #1011
ne znam zasto ali ne mogu na yahoo mail ne otvara mi stranicu , mozda ima neke veze sta pisem preko ps3, probat cu opet
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:58   #1012
on u stan nije ulozio nista , jedino sta je njegovo je kuhinja za koju sam mu rekla da je slobodno nosi ca skupa sa svim ostalim sta smatra da je njegovo , sve stvari i namjestaj koji sam ja naslijedila od svoje pok mame su vec davno razbijene i bacene ,
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:06   #1013
ja sam na rubu , dalje ne ide , ili on van pjehe ili ce mene iznit u sanduku , mirna sam mozda cak i premirna , znam sta me ceka , danas , sutra , prekosutra , nije vise ni bitno , ali ovaj put vracam nazad prvom stvari koju dohvatim , bilo bi lipo da me dohvati u kuhinji
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:13   #1014
vjerujem da si na rubu, ali najtoplije ti savjetujem da ne odgovaraš nikakvim nasiljem - niti verbalno, niti letećim projektilima, a pogotovo ne kuhinjskim predmetima s oštrim vrhovima. ne treba ti to. trebaš mir za sebe i djecu, a to nećeš dobiti ako mu vraćaš "milo za drago" i dugoročno gledano samo ćeš si otežati u procesima koji vam tek slijede.
budi mudra i odigraj ovih nekoliko ključnih koraka pametno. izdržala si 12 godina, predugo je to. pregrizi jezik još samo malo, zbog djece. ne kažem da mu se namjestiš za udaranje, ali najbolje bi bilo ne ulaziti u rasprave s njim. dobro ga poznaješ, znaš što su mu okidači i nastoj ih zaobići koliko god možeš. drži se u mislima da si na putu promjena koje ćeš i ostvariti.

da li je agresivan prema djeci?
jer te agresivne gnjide udaraju uvijek po naslabijima, pa me ne bi iznenadilo da kad vidi da se ne može na tebi iživljavati krene na djecu.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:29   #1015
Quote:
naivna budala kaže: Pogledaj post
ja sam na rubu , dalje ne ide , ili on van pjehe ili ce mene iznit u sanduku , mirna sam mozda cak i premirna , znam sta me ceka , danas , sutra , prekosutra , nije vise ni bitno , ali ovaj put vracam nazad prvom stvari koju dohvatim , bilo bi lipo da me dohvati u kuhinji
Osjeća li on po tebi da si na rubu ili ne?
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:33   #1016
ma sve znam ali jednostavno ne mogu vise , djecu ne tuce ali ih psihicki terorizira , sta dodje na isto , mali mi dodje i kaze mama bacit cu se sa zgrade i to kroz smijesak , djeca ne mogu vise , ja isto tako , jedino je njemu super ,
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:38   #1017
osjeti da , jer vidi da se nesto promijenilo , i sad je njega strah jer ne zna kome sam ja sve ovo ispricala , sad ili ce me ubit batinama ili mirno otic ca ,
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:48   #1018
Quote:
naivna budala kaže: Pogledaj post
ja sam na rubu , dalje ne ide , ili on van pjehe ili ce mene iznit u sanduku , mirna sam mozda cak i premirna , znam sta me ceka , danas , sutra , prekosutra , nije vise ni bitno , ali ovaj put vracam nazad prvom stvari koju dohvatim , bilo bi lipo da me dohvati u kuhinji
Možda je ipak najbolje da nazoveš caritas i makneš se sa djecom iz stana na neko vrijeme. Ja mislim da ti prvo treba mira i tišine i vremena da središ misli i sa stručnjacima se savjetuješ kako i što dalje. I definitivno zovi policiju ako opet počne s nasiljem. Ma moraju napravit zapisnik bez obzira što su mu prijatelji. A ako inzistiraš da te zbog ozljeda odvedu na pregled u bolnicu onda će ga pogotovo trebat procesuirat.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 18:00   #1019
Quote:
naivna budala kaže: Pogledaj post
osjeti da , jer vidi da se nesto promijenilo , i sad je njega strah jer ne zna kome sam ja sve ovo ispricala , sad ili ce me ubit batinama ili mirno otic ca ,
ne razumijem se puno u nasilnike, ali mislim da neće napraviti niti jedno niti drugo.
Napasti te sada neće jer shvaća da bi nasilje moglo eskalirati do toga da te ozbiljno povrijedi, a on se sada boji modrica i dokaza nasilja
Otići neće jer nema gdje, a i zašto bi
Vjerujem da će sada igrati na kartu kako će to tebe proći kao i masu puta do sada u ovih 12 godina
zato: obrati se obavezno caritasu i neka ti oni KONKRETNO pomognu
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 18:04   #1020
ok, hvala , sredit cu to
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.