Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2010., 12:42   #1
iPhone 3G loš ili No Service problem

Upalim iPhone i T-mobile signal mi jako slab, jedna crtica ili mi piše No Service, a kad stavim u drugi mobitel signal je pun, u čemu je problem? Mobitel sam tek aktivirala.
SIM kartica je stara godinu dana, već sam ju koristila u iPhonu 3G 16GB prošle godine i sve ok, sad imam iPhone 3G 8GB i taj problem.

Kako to rješiti?
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 01:38   #2
Quote:
st2l kaže: Pogledaj post
Upalim iPhone i T-mobile signal mi jako slab, jedna crtica ili mi piše No Service, a kad stavim u drugi mobitel signal je pun, u čemu je problem? Mobitel sam tek aktivirala.
SIM kartica je stara godinu dana, već sam ju koristila u iPhonu 3G 16GB prošle godine i sve ok, sad imam iPhone 3G 8GB i taj problem.

Kako to rješiti?
imao sam isti problem,i rekli su mi da je hardverski kvar,antena se bila pokvarila,nije do sim kartice nažalost
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 10:15   #3
ovaj put je bilo, stavila sam novu karticu i sad je ok, sreća
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 21:11   #4
Quote:
st2l kaže: Pogledaj post
ovaj put je bilo, stavila sam novu karticu i sad je ok, sreća
ajde sreća za tebe
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 19:53   #5
meni zna doć do momenta da mi varira sa no service na pun signal i to traje nekakvih 20 minuta i u tom intervalu ne mogu ništa radit, ni internet ni pozivi i sam rad na njemu otežan stalnim blokavanjem po par sekundi.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 12:33   #6
jutros još i zvuk otišao. ne zvoni alarm, ne zvoni na pozive...sad odmah nakon toga i ovo ponovo sa variranjem signala i blokiranjem rada
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:10   #7
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
jutros još i zvuk otišao. ne zvoni alarm, ne zvoni na pozive...sad odmah nakon toga i ovo ponovo sa variranjem signala i blokiranjem rada
Što je sa drugim zvukovima? Na primjer zvuk zvona ili iPod.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 20:59   #8
evo danas uzeo ovaj najnoviji update i još mi se nije oporavio, stalno signal se napuni do kraja i onda no service i tako već 5 sati, prije bi trajalo samo nakon paljenja uređaja kakavih pola sata. sad cijelo popodne i ko zna do kad.

da li netko ima slična iskustva??? šta mi je činiti? jel moguće da je do sim kartice, netko mi je rekao da eventualno do tog može bit nešto.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:23   #9
imam i phone 3 gs i imam isti problem kao lovački-varira mi signal mreze.
mobitel je na mrezu 098 i probao sam s svim resetiranjima,vadjenje sim kartice itd.
imam najnovije update
odin77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.