Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Turnir će osvojiti?
Serena 3 21.43%
Kerber 3 21.43%
Muguruza 2 14.29%
Aga 2 14.29%
Halep 0 0%
Venus 0 0%
Donna Wawrinka 3 21.43%
ostali 1 7.14%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2016., 21:20   #21
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
D

Kakve sam srece svi ce mi fejvsi poispadati do vikenda pa necu imati koga gledati.
Ovo su već slatke brige.

Ne trljaj sol na ranu nama koji možemo vidjeti New York samo u filmovima Woodyja Allena.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 21:44   #22
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
selim se uskoro
Dices ?

Niko ne komentarise 0-2 Wawrinke od Podolskog ?
Mozda uleti kao LL
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 22:09   #23
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Niko ne komentarise 0-2 Wawrinke od Podolskog ?
Ni na kladionici ne znaju kako se zove, napisali Podgorska.
Ja sam kao true patriot odigrala na Wawrinku, imam li osnove za žalbu?
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 22:15   #24
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Dices ?
U Chicago, dakle ne nakraj svijeta, al' ipak znam da ako ne odem ove godine, necu vjerojatno nikad. Pressirana sam da ce mi svi odletjeti do subote.

Donnu nisam ni upratila, bila sam uvjerena da ce to rijesiti.

Jadna Kvitova, navodno se ova grozna vlaga vraca taman na vrijeme za USO, taman da je nadavi onako astmaticnu.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 00:08   #25
Atikusa kupila kofere,seli se prije nego je Trump raseli hihi

Sereni ce u 3.kolu karijeru zavrsit former plejerka.


Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 07:26   #26
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
U Chicago, dakle ne nakraj svijeta, al' ipak znam da ako ne odem ove godine, necu vjerojatno nikad. Pressirana sam da ce mi svi odletjeti do subote.

Donnu nisam ni upratila, bila sam uvjerena da ce to rijesiti.

Jadna Kvitova, navodno se ova grozna vlaga vraca taman na vrijeme za USO, taman da je nadavi onako astmaticnu.
Ja ne znam sto je ovo, ali za tu zenu svi fanovi imaju milijun isprika. I to unaprijed puno puta, prije nego je ista odigrala, da ne govorim o onima poslije izgubljenog meca.

Smeta joj vlaga, smeta joj vrucina, smeta joj igranje navecer (jer inace ide spavati kad i ceske kokosi, valjda naucila na to dok je trenirala u stalama do 16. godine), smeta joj kad protivnica ima mozak, smetaju joj ljubavne peripetije... Tj. ja ne vjerujem da joj sve toliko smeta, ali njeni fanovi, predvodjeni Keysom, nas pokusavaju uvjeriti u to.

Dajte pustite zenu da igra, pobjedjuje i gubi, ne trazite (cesto i unaprijed) razloge za svaki poen koji izgubi.

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 15:34   #27
Ma propustila sam nadodati na post. Nije to bila ozbiljna primjedba. Inace gotivim Petricu ali mi je prekomicno sto se godinama prica da u New Yorku kolje vrijeme nju i njenu astmu.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 17:56   #28
Woz baš propada
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 19:05   #29
Bencicka takoder. Na jedvite jade izvukla ovaj mec.

EDIT: Mirjana izbacila Cornet. Nagrada: Kerber.

Zadnje uređivanje Atticus Finch : 29.08.2016. at 20:11.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 20:48   #30
cornet se nije micala otkad se ozljedila prije dva tjedna
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 00:46   #31
Monica
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 02:20   #32
Donna se posvadala sa hodajucim byem koji je danas igrao protiv Ande Kerber:

Polona Hercog says she had been sick for several days before her first-round U.S. Open match, in which she retired after suffering from dizziness and cramping.

The 120th-ranked Slovenian was trailing 6-0, 1-0 to second-seeded Angelique Kerber on Monday. Hercog says she felt dizzy after long rallies, and her legs started cramping in the fourth or fifth game. The 90-degree heat didn't help.

Had Hercog withdrawn before the match, a "lucky loser" who fell in qualifying could have replaced her. Told that Croatian player Donna Vekic had sarcastically tweeted "classy" about the match, Hercog said: "It's not my fault she lost in the last round of qualies."

Hercog says she felt OK during warmups and wanted to take advantage of the opportunity to face the Australian Open champ on Arthur Ashe Stadium.

http://www.usatoday.com/story/sports...wins/89539852/
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 09:48   #33
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Hercog says she felt OK during warmups and wanted to take advantage of the opportunity to face the Australian Open champ on Arthur Ashe Stadium.
Jest žena prozirna.
Htjela je ona pare, nikakav susret s Anđom.
Iskoristila je to na što je imala pravo, ali neka šuti onda, a ne priča ovakve pizdarije.

Da, Donna si je sama kriva što je ispala u kvalifikacijama, naravno. Polonina replika je u rangu one da je nebo plavo. Ali isto tako je Polona kriva što Donna nije upala kao LL.

Seljanka, ide mi nakon ovog na prvo mjesto hejt liste.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 11:05   #34
Da li je Donna normalna ? Trazi od Polone da se odrekne 40k i igranja protiv Kerber na centralnom terenu ... da bi ona mogla uzeti 40k i 3 gema Andjelki ?

Pa nitko na Hercog mjestu ne bi odustao od meca

Idi pravi snapchatove, karijera ti je ionako gotova
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 16:31   #35
ne mogu vjerojavti da je djevojci koja se uskoro udaje za multimilijunaša toliko stalo do tih par tisuća dolara
vjerujem da je vidila svoju sportsku šansu. dona može kad želi i hoće . budi kao dona
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 18:19   #36
Ana servira za drugi set protiv Bertens, koja je uzela prvi set. Ajmo, Ane!

Ivanovicka samo sto nije izletjela protiv Allertove, a imala prvi set pod kontrolom.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 18:28   #37
Ja ovo tek sada vidim

Kako se ta cura sramoti,znači ova je bila bolesna i izašla na teren odigrati meč,kasnije predala i ova kaže da što nju nije pustila

Neka nađe nekog ko će joj vodit ove društvene mreže da se više ovako ne blamira.

Dobro joj je odgovorila,dobij nekog pa onda seri.

@atticus šta se sekiraš radi ivanović,ionako na kraju sezone završava karijeru i seli se kod tebe u new york
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 18:37   #38
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Ana servira za drugi set protiv Bertens, koja je uzela prvi set. Ajmo, Ane!
Obratno, Ana je uzela prvi set, a Bertens drugi. Ana odmah brejknula na početku trećeg, ali nažalost brejk i izgubila.


Quote:
Ivanovicka samo sto nije izletjela protiv Allertove, a imala prvi set pod kontrolom.
Izgleda da niže ne može. Ili može?

Ali lako za to što je opet izgubila, koga briga više u ovoj fazi, jedan poraz više-manje. Nego bio sam mazohist i pogledao dio drugog seta. Majko mila. Ivanovićka više uopće ne igra tenis, ono što ona radi na terenu se zaista više ne može nazvati tenisom. I ti i bilo tko s foruma može uskočiti kao nositeljica na USO umjesto nje, ne bi se ništa promijenilo.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 18:42   #39
problem sa Live Scores i IBM Slamtrackerom u Mozilli samo kod mene (i na PC-u i na laptopu, 2 različita OS-a) ili ...
radi samo HTML scores s ručnim refreshom

u Chromeu sve radi OK ...
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 18:55   #40
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post
Ali lako za to što je opet izgubila, koga briga više u ovoj fazi, jedan poraz više-manje. Nego bio sam mazohist i pogledao dio drugog seta. Majko mila. Ivanovićka više uopće ne igra tenis, ono što ona radi na terenu se zaista više ne može nazvati tenisom. I ti i bilo tko s foruma može uskočiti kao nositeljica na USO umjesto nje, ne bi se ništa promijenilo.
Da, vidim sad da sam falila, navijala za krivu da mazne set.

A sto se tice Ivanovicke, pa jos joj je forhend okej radio u onom drugom mecu na RG-u. Zena je bas zesce propala.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.