Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2017., 18:54   #61
Znači ove godine borba za ostanak u svijetskoj skupini,Rafa ne mora niti doći...Ferrer i društvo će biti dovoljni protiv naše B momčadi
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 19:31   #62
Od čega se to Čilić konkretno umorio. Od prošle godine. Igrao finale Dc-a, polufinale Pariza, osvojio Cincy i Basel ispao u trećem kolu US opena, odigrao tri meča u završnom Mastersu.

Ispao na početku obadva turnira ove godine i to zbog zamora. Nije kume nego zato jer si floper.

Ako ti sa 28 godina nemožeš to odigrat ostavi reket i uhvati se nečeg drugog. Para imaš.

Poštenije je da je rekao, ne da mi se.

Isto vrijedi i za Dodiga. Možeš igrati kvalifikacije za AO tri meča i u dublu doć do četvrtfinala a ovo kao ne možeš. Nećeš a ne nemožeš.

Za oirnu se znalo da je uvrijeđen i da vjerovatno neće igrat i to je to.

Nepošteno od sve trojice a posebno nepošteno prema ljudima koji su kupili karte.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 20:14   #63
Marinovi su razlozi posve jasni iz priopcenja, i ne vidim zasto bi trebao ista dodatno objasnjavati.

Covjek ocito osjeca da je kasni zavrsetak zadnje sezone, ukomponiran sa psihickim teretom poraza u finalu pred domacom publikom za kojeg se njega, priznajmo, najvise krivilo, kumovao losem pocetku ove godine. I ne vidim zasto tome netko ne bi vjerovao. On mozda djeluje robotski na izvana, ali bih se kladila da se u sebi itekako zivcira i da mu mnogo sto tesko pada.

Marin je za nas, kao sto je lyra lijepo istaknula prije par strana, igrao uvijek kada je mogao, zrtvovao se kada drugi ne bi (i nisu). A zauzvrat prima verbalne pljuske od zlobnih navijaca koji bi Doktoru i Borni sve oprostili, ali njemu - e njemu, nista. Da ima cetiri slama na rezimeu, opet bi svaki poraz znacio da ne vrijedi ni pisljivog boba, jednostavno je javnosti kao cijeloj nekako na zubu. Zasto, to ne znam, ali je tako.

Ima svako pravo ovo preskociti. I nema tko sto, pa ni ovi sto su karte kupili, njemu zamjeriti, jer nikad on nije ni obecao pojaviti se; dolazak mu je od pocetka bio upitan.

Ekipi koja ce igrati zelim sve najbolje, a Marinu da ostvari super rezultate u nastavku, hejterima u inat.

Zadnje uređivanje Atticus Finch : 24.01.2017. at 20:28.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 21:31   #64
I ja mu želim puno sreće u daljnjoj karijeri ali ovo je mogao igrat. Barem da skupit nešto mečeva kad već ne ide na touru.

I on.

I Dodig.

I Borna.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 23:34   #65
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Marinovi su razlozi posve jasni iz priopcenja, i ne vidim zasto bi trebao ista dodatno objasnjavati.

Covjek ocito osjeca da je kasni zavrsetak zadnje sezone, ukomponiran sa psihickim teretom poraza u finalu pred domacom publikom za kojeg se njega, priznajmo, najvise krivilo, kumovao losem pocetku ove godine. I ne vidim zasto tome netko ne bi vjerovao. On mozda djeluje robotski na izvana, ali bih se kladila da se u sebi itekako zivcira i da mu mnogo sto tesko pada.

Marin je za nas, kao sto je lyra lijepo istaknula prije par strana, igrao uvijek kada je mogao, zrtvovao se kada drugi ne bi (i nisu). A zauzvrat prima verbalne pljuske od zlobnih navijaca koji bi Doktoru i Borni sve oprostili, ali njemu - e njemu, nista. Da ima cetiri slama na rezimeu, opet bi svaki poraz znacio da ne vrijedi ni pisljivog boba, jednostavno je javnosti kao cijeloj nekako na zubu. Zasto, to ne znam, ali je tako.

Ima svako pravo ovo preskociti. I nema tko sto, pa ni ovi sto su karte kupili, njemu zamjeriti, jer nikad on nije ni obecao pojaviti se; dolazak mu je od pocetka bio upitan.

Ekipi koja ce igrati zelim sve najbolje, a Marinu da ostvari super rezultate u nastavku, hejterima u inat.
iskreno nemam pojma kakva mu je percepcija poraza. ali ako si je to previše zakucao u mozak, i on bi trebao mijenjati, i sportski prihvaćati poraze

pa šta ako nismo uspjeli u finalu. nismo morali ni vidjeti to finale. uspjeh je da smo uopće došli do njega. i umjesto da se to doživljava na takav, zdravi način, zakopavanje nekih bedastih emocija nikome ne treba. ni marinu ni bilo kome drugome, ili trećem
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 23:38   #66
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
I ja mu želim puno sreće u daljnjoj karijeri ali ovo je mogao igrat. Barem da skupit nešto mečeva kad već ne ide na touru.

I on.

I Dodig.

I Borna.
znaš što bi bilo interesantno
baš svaki potencijalni sudionik ima bar jedan validni razlog zašto ne nastupati
pazi sad delića, mektića, franka, draganju. hej, svaki od njih je autsajder realno. šta im to treba? ono, zašto bi itko nastupao? najbolje bi bilo fiskalno predati

i baš si zamišljam da se to i napravi. da nitko ne pristane odigrati, i da predamo. ono, pa izgubili smo ionako, čemu se zajebavati

trebalo bi priuštiti doživjet takvu lakrdiju, pa da se svi zapitaju, a ono...koji je bio smisao ovog svega?

__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 23:49   #67
Ima pravo da ne nastupi i ima pravo da se odmori.Točka.

Sve je perfektno objašnjeno u priopćenju.Ko ne želi shvatit,ni neće...
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 10:58   #68
Oooooo, pa ide se sve i da sjekire padaju.

A to hoće li odmarati ili ne...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:39   #69
Sedan i friendship, nisam vas imala namjeru prozvati, kao ni bilo koga drugoga na temi. Ovo je bio moj generalni osvrt, jednako namijenjen i hejterima, i onima koji inace ne hejtaju uopce ali im ovaj konkretni potez nije jasan ili nije dobro legao.

Ja se slazem da svaki poraz treba prihvatiti i ici dalje, ali ja nisam javno poznati sportas koji igra teske meceve i trpi pljuske za svaki poraz. Ne mogu znati kako mu je. Samo znam da je igrao za DC onako pozrtvovno kako mnogi nisu, i da mu ne mozemo, tj. ne bi trebali, nista zamjeriti.

Da preskace npr. Olimpijadu, pecnulo bi me, ali ovo je tek jedan susret i covjek ga ima pravo preskociti. Nadam se da ce ekipa koja ide odraditi najbolji moguci posao.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:55   #70
ma nikakvo prozivanje, ne brini meni je jednostavno iz sportske strane nekako krivo da se porazi tako teško proživljavaju

dobar sportski aspekt nekad je bio sportski prihvatiti svaki poraz. a ne da te 'psihički dotuče'

meni se čini da su barem pojedini sportaši jednostavno svim tim nastupima, pobjedama i porazima, dali preveliki značaj. i da se u toj pričici izgubio onaj zdravi odnos prema sportu

a ista pojava je prisutna i među navijačima, interesantno
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 19:00   #71
http://www.index.hr/sport/clanak/u-o...je/946630.aspx

Quote:
gradonačelnik Ivan Vrkić kaže:
"Nisam siguran da mi netko neće prigovoriti, ne znam jesam li imao sve elemente i sve znao kada sam izdvajao javni novac iz Grada Osijeka za jednu veliku manifestaciju koja će, kako stvari stoje, biti ispod razine koju smo očekivali. Izražavam svoje žaljenje ovakvim razvojem situacije, ali kao odgovoran čovjek ne odustajem od onoga što smo dogovorili. Iskreno, žao mi je što dajemo novac za jednu namjeru, a ispadne druga."
da li ima pravo ovo reći?
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 19:18   #72
Tako se osjecaju svi koji razgrabili karte u par sati.
A gospodin Vrkic je prevaren.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 19:24   #73
ciljam subotu, mogao bi Rafa parove odigrati. Srecom, prodao sam svoje nakon sto je objavljeno da dolazi.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:36   #74
Pa on je, kad je izdvajao novce, mogao obratiti paznju na to da je Marin jasno i glasno rekao da je dolazak upitan. Cak i ako je uzeo zdravo za gotovo da bi Marinov neulazak u drugi tjedan Australije automatski znacio dolazak u Osijek (sto se nikad nije trebalo pretpostaviti), valjda nije mogao znati kako ce Marin proci u Australiji kada je izdvajao novce. Riskirao je u svakom slucaju.

Je li kontao da ce ovaj stoposto ispasti ili je mozda kontao da je ovaj toliki jadnik da ce pokupiti prnje za Osijek i pojaviti se kao poslusno dijete bez obzira na sve? Samo da usreci one iste kojima je zadovoljstvo pljuvati ga?
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 22:33   #75
oni koji su kupili ulaznice, sad za osijek, nisu pljuvači
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 22:37   #76
biće biće
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 23:39   #77
one u dvorani sigurno neće ispljuvati
ako ispljuju one koji se nisu pojavili, jer se nisu pojavili...jebiga
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 23:57   #78
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
...
dobar sportski aspekt nekad je bio sportski prihvatiti svaki poraz. a ne da te 'psihički dotuče'

meni se čini da su barem pojedini sportaši jednostavno svim tim nastupima, pobjedama i porazima, dali preveliki značaj. i da se u toj pričici izgubio onaj zdravi odnos prema sportu

a ista pojava je prisutna i među navijačima, interesantno
Apsolutno. Postoji ona izjava Dražena Petrovića o porazima:
 
"Nitko nikad nije dobio sve utakmice. Što prije to shvatiš, bit će ti lakše. Plakanje za jednim porazom, ma kako bolan bio, samo će usporiti karijeru. Ako si čist pred sobom, ako znaš da si učinio sve za pobjedu, najbolje je – zaboravi. Zaboravi odmah.''

Jedini ispravan stav.
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 01:04   #79
O čemu ovaj priča, kao da je prevaren. I ja sam na ovoj temi najavljivao nas sastav za Osijek, ako je čovjek neinformiran to je njegov problem. Ispada glup sa takvim izjavama.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 02:21   #80
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
iskreno nemam pojma kakva mu je percepcija poraza. ali ako si je to previše zakucao u mozak, i on bi trebao mijenjati, i sportski prihvaćati poraze

pa šta ako nismo uspjeli u finalu. nismo morali ni vidjeti to finale. uspjeh je da smo uopće došli do njega. i umjesto da se to doživljava na takav, zdravi način, zakopavanje nekih bedastih emocija nikome ne treba. ni marinu ni bilo kome drugome, ili trećem
Ma uopće to drkanje na Davis Cup od strane ekipa koja 99% vremena ostatak desetljeća uopće ni ne zna da se igra tamo neki tenis, a kad vide Del Potra, iz četvrtog reda donjeg prstena (jer im je to tatica osigurao) postavljaju pitanja a la "dobar ovaj Del Potro, za koji kklub igra?" i sl...


Općenito ta nakaradna atmosfera, domoljubno nabrijavanje, ima mi jako malo poveznica s tenisom koji je sve samo ne takav sport.

Ti debili koji su prozivali Čilića, a bilo ih je masu, nemaju pojma o ničemu, jer Del Ptro je odigrao nestvarna zadnja tri seta i dobio bi SVAKOG. A Čilić je odigrao meč života i svejedno izgubio.

I šta sad. Dobro ti kažeš, promijenit pristup sportu, ne sve gledat kroz negativu i život/smrt.


I promijenit psihologa, ova sadašnja mu je previše prisna



Nego ovaj mali pederko Čorić, jako mi se zamjerio u cijeloj ovoj priči. NIsam očekivao da će se ponijet ko baš ovolika pičketina. A 100% nije u pravu u nastupu.
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.