Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2007., 13:02   #1
Kako Muslimani u Iraku tretiraju kršćane

Quote:
(AINA) -- According to the Assyrian website ankawa.com, a 14 year old Christian Assyrian boy, Ayad Tariq, from Baqouba, Iraq was decapitated at his work place on October 21.

Ayad Tariq was working his 12 hour shift, maintaining an electric generator, when a group of disguised Muslim insurgents walked in at the beginning of his shift shortly after 6 a.m. and asked him for his ID.

According to another employee who witnessed the events, and who hid when he saw the insurgents approach, the insurgents questioned Ayad after seeing that his ID stated "Christian", asking if he was truly a "Christian sinner." Ayad replied "yes, I am Christian but I am not a sinner." The insurgents quickly said this is a "dirty Christian sinner!" Then they proceeded to each hold one limb, shouting "Allahu akbar! Allahu akbar!" while beheading the boy.

Translated from Arabic by AINA
http://atlasshrugs2000.typepad.com/a...4_year_ol.html

Grupa muslimana u Iraku razapeli 14-godišnjeg dječaka i odrezali mu glavu - nakon što su ga nazvali "kršćanskim grešnikom".

Quote:
...Christians like the thousands of frightened Iraqis who face Christmas in the context of escalating anti-Christian violence. In the most shocking report from Iraq we have received, a toddler was kidnapped in Baghdad in October 2006. The mother could not afford to pay the ransom, and so the kidnappers killed the child. They returned the body to the mother. The little child had been beheaded, roasted and was served on a mound of rice. In another incident a 14-year-old Christian boy was held down by his limbs and beheaded, or, as Iraqi Christians have described it, “crucified”. His Muslim attackers called him a “dirty Christian sinner” and chanted “Allahu akbar” (Allah is great).

* On 4th October a bomb exploded in the mainly Christian district of Camp Sara, Baghdad. As people gathered round to help the wounded there was a second, larger explosion. Nine Christians were killed. The attack was similar to two consecutive car-bombs, small and large, detonated outside a church in Baghdad on Sunday 24th September

* On 10th October Paulos Iskander, an Iraqi church minister, was abducted in Mosul. His family attempted to meet the kidnappers’ demands - a $40,000 ransom, and a public repudiation by Iskander’s church of the remarks about Islam quoted by Pope Benedict XVI in September. They began arranging several loans, and thirty large posters were placed on churches in the city, distancing the Christians from the Pope’s words. However, Iskander’s decapitated body was discovered on 12th October, dumped in an outlying suburb of Mosul. His hands and legs had been severed, and his body showed signs of severe torture. On 19th November another church leader, Doglas Yousef Al Bazy (34) went missing; it is feared he has also been kidnapped and may suffer as Paulos did. The church community are anxiously waiting and praying for news and for his safe return.

* It is not just church leaders being attacked. In late November it was reported that bakers in Baghdad were being attacked because the diamond-shaped loaves of bread they produced vaguely resembled crosses. Christian girls have increasingly become the target in a spate of kidnappings. The girls are taken at gunpoint and are frequently raped and abused, only released if their families pay large ransoms. The shame of their ordeal, which is felt far more in Middle Eastern culture than in the West, can make the victims suicidal. One girl begged her parents not to pay the ransom, too ashamed that she had been gang raped by her kidnappers to want to go home. The family did pay and she was returned to them, but the following morning she was found dead from an overdose of sleeping pills.



Iraqi Christians understand these violent attacks as a threat, that Christians are not wanted in Iraq and this is the treatment they can expect if they stay. Many are fleeing to the Kurdish territories in the north, where the Kurds have been generous in accepting them. Others have fled to Syria and Jordan. Living as refugees in relatively safe places they are struggling with lack of resources, unable to provide for themselves and families.
http://www.barnabasfund.org/news/arc...news_items=233

Kršćanska beba je oteta i kad porodica nije mogla platiti otkupninu - dijete je obezglavljeno, skuhano i servirano roditeljima.

Masovne otmice i silovanja kršćanskih djevojčica također ne zanimaju svjetske medije. Pitam se zašto...
Sarmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 13:25   #2
aj sad napiši i kako se krščani odnose prema muslimanima u iraku
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 13:43   #3
Quote:
Sarmica kaže: Pogledaj post
http://atlasshrugs2000.typepad.com/a...4_year_ol.html

Grupa muslimana u Iraku razapeli 14-godišnjeg dječaka i odrezali mu glavu - nakon što su ga nazvali "kršćanskim grešnikom".


http://www.barnabasfund.org/news/arc...news_items=233

Kršćanska beba je oteta i kad porodica nije mogla platiti otkupninu - dijete je obezglavljeno, skuhano i servirano roditeljima.

Masovne otmice i silovanja kršćanskih djevojčica također ne zanimaju svjetske medije. Pitam se zašto...
ja se nemam što pitati ja znam tko je kriv: anglo- saksonski imperijalizam i židovski cionizam

a sada se ti upitaj da je sadam na vlasti dali bi se takvo nešto dešavalo?
jer ne zaboravi drugi čovjek u iraku tariq aziz je bio krščanin,
a koliko ih sada ima?

za vrijeme sadama krščani su uživali privilegije,kakve im više niko neće dati,pa ni amerikanci.

vidim što pokušavaš,židove,izazvati bijes u krščana,a protiv muslimana,radi ovih strahota,
međutim kod ovog krščana nisi uspio.
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 13:59   #4
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
ja se nemam što pitati ja znam tko je kriv: anglo- saksonski imperijalizam i židovski cionizam

a sada se ti upitaj da je sadam na vlasti dali bi se takvo nešto dešavalo?
jer ne zaboravi drugi čovjek u iraku tariq aziz je bio krščanin,
a koliko ih sada ima?

za vrijeme sadama krščani su uživali privilegije,kakve im više niko neće dati,pa ni amerikanci.

vidim što pokušavaš,židove,izazvati bijes u krščana,a protiv muslimana,radi ovih strahota,
međutim kod ovog krščana nisi uspio.
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 14:01   #5
Bolje kršćanima u Bagdadu, nego msulimanima u Zagrebu!
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 14:03   #6
Quote:
MiGo kaže: Pogledaj post
Bolje kršćanima u Bagdadu, nego msulimanima u Zagrebu!
a je li Ri§, šta njima u zagrebu fali??
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 14:11   #7
Quote:
MiGo kaže: Pogledaj post
Bolje kršćanima u Bagdadu, nego msulimanima u Zagrebu!
e sada si se izasrao koliko si dugačak ,dobro kaže napoleon,što vam fali,doduše nemate đamiju kao za vrijeme NDH u centru,ali imate na periferiji.
ma koliko je muslimanskih djevojčica ubijeno u zagrebu,samo zato što je muslimanka???

međutim ja mislim da ti i nisi musliman nego neki židovski troll koji misliš sa ovakvim šugavim izjavama postići ono što je mislio i Sarmica
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 14:41   #8
Quote:
-napoleon- kaže: Pogledaj post
aj sad napiši i kako se krščani odnose prema muslimanima u iraku
Bolje nego muslimani prema muslimanima u Iraku.
Naša Kvačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:10   #9
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Bolje nego muslimani prema muslimanima u Iraku.
a je baš im je krasno. američka okupacija je nešto najbolje šta im se dogodilo
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:08   #10
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Bolje nego muslimani prema muslimanima u Iraku.
i šijti i suniti su muslimani,
i pravoslavci(srbi) i katolici(hrvati) su krščani,pa kakav je odnos na balkanu katolika i pravoslavaca?? biseru,nevole se muslimani između sebe u iraku a da će voljeti krščane
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:09   #11
Quote:
-napoleon- kaže: Pogledaj post
aj sad napiši i kako se krščani odnose prema muslimanima u iraku
najčešće bježeći doć nisu došle oslobodilačke snage.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 18:57   #12
Od svih vjera, muslimani su najmanje tolerantni prema vjerskim manjinama. Bili su napredniji od krščana u srednjem vijeku, ali mi smo izašli iz srednjeg vijeka, a oni ne
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 18:58   #13
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Od svih vjera, muslimani su najmanje tolerantni prema vjerskim manjinama. Bili su napredniji od krščana u srednjem vijeku, ali mi smo izašli iz srednjeg vijeka, a oni ne
al to i nema baš veze s onim što se danas dogadja u iraku
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:04   #14
Quote:
-napoleon- kaže: Pogledaj post
al to i nema baš veze s onim što se danas dogadja u iraku
Ako to nema veze, ja neznam što ima...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:11   #15
Quote:
Sarmica kaže: Pogledaj post
http://atlasshrugs2000.typepad.com/a...4_year_ol.html

Grupa muslimana u Iraku razapeli 14-godišnjeg dječaka i odrezali mu glavu - nakon što su ga nazvali "kršćanskim grešnikom".


http://www.barnabasfund.org/news/arc...news_items=233

Kršćanska beba je oteta i kad porodica nije mogla platiti otkupninu - dijete je obezglavljeno, skuhano i servirano roditeljima.

Masovne otmice i silovanja kršćanskih djevojčica također ne zanimaju svjetske medije. Pitam se zašto...
Vrlo interesantno koliko cinosticki mediji mogu lagati a nisu ni svijesni da im vise niko ne vjeruje . Bas prosle godine sam gledao otvaranje crkve u Bagdadu i to gle cuda na HRT-u
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:15   #16
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ako to nema veze, ja neznam što ima...
a reci mi jesu li muslimani trebali bit sretni i dočekat raširenih ruku svoje okupatore koji su ih uništili i opljačkali?
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:20   #17
Quote:
-napoleon- kaže: Pogledaj post
a reci mi jesu li muslimani trebali bit sretni i dočekat raširenih ruku svoje okupatore koji su ih uništili i opljačkali?
A zašto se kolju međusobno, odrubljuju ljudima glave, raznose se se na trgovima, ubijaju malu djecu...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:21   #18
problem je sto muslimani ne vjeruju u boga i nemaju ga u sebi, a lupanje macevima po glavi je od opijuma jer da seljaci vjeruju u boga, takodjer kao i krscani, onda ne bi ni pomislili da tako nesto naprave!!!a ni jedna dr vijera...
no krscani su glede toga puno blazi, dok idioti muslimani i zidovi a bome i pravoslavci su totalno podlozni laznim pricama i vodi ih vijerski fanatkik kojeg je smjestio neki idiot...umijesto da ga umlate, oni omamljeno ne znaju sta rade
-jebo vas vas bog sve zajedno, jer to nije bog, nego sotona!!!
moj bog je u meni, u mom srcu i dusu i slavim ga koliko mogu ,postujem svoga bliznjega bez obzira navijeru, jer jedan je bog i jedan svijet i znam da nikada ne bi tako sta napravio a ni pomislio...jer vi ste sotonska stoka a ne vjernici!!
izdajice boga i cijelog svijeta...cak izdajice svoga naroda!!!!
-malo procitajte svoje biblije i sjetite se rijeci svoga boga, mozda skuzite o cemu pricam...bog ne sije mrznju i nikad nije, bog je dobar i voli sve!!!a vi?!
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:25   #19
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
A zašto se kolju međusobno, odrubljuju ljudima glave, raznose se se na trgovima, ubijaju malu djecu...
dok im je bio sadam nije bilo takve anarhije. al sad imaju "demokraciju" i ništa više.
a što se tiče odrubljivanja glava, najviše odrubljuju amerima ili taocima. recimo kad uhvate nekog novinara oni traže da ta zemlja povuče svoju vojsku iz iraka ili ce ubit novinare. ako oni to ovi odbiju, novinarima leti glava
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:53   #20
no u drugu ruku kazem da je u ovoj prici muslimanski narod zajeban...cijeli svijet gleda u njih a sve je radi novca i nafte i naravno , pa zidovi su htjeli drzavu
neke stvari rade da bi okrutnim cinom udaljini neprijatelja no.. to nije rijesenje, iako je nuzno al nije rijesenje...to nije po bozijem!!!sve radivrag iupravlja ljudima, onda dobre pokrene i okrene na losu stranu jer je nuzno cinit lose za promjenu!
izgubilisu svi...podupiru zlo i rade zlo!!
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.