Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2008., 15:30   #2561
ovo ne može škoditi

[QUOTE=Ivanicapeca;7125683]Zbog vrlo teškog razdoblja u koje zajedno sa teško oboljelim zapadaju i njihovi članovi obitelji kao i drugi bliski ljudi, a nedostatka adekvatne psihološke i druge pomoći unutar našeg društva, odlučila sam se, i sama zahvaćena tim problemom, pokrenuti ovaj forum, gdje ćemo mi koji smo (bili) u tim problemima, pomagati jedni drugima savjetom i podrškom.

JE LI UZROK RAKA JEDNA ČESTA VRSTA GLJIVICA?
By dr.Tullio Simoncini


Prema ovoj hipotezi uzrok raka je infekcija jednom čestom gljivicom candidom albicans. Dobra vijest je da se može izliječiti jakim antimikotikom koji nije moguće patentirati.

Kemoterapija i radioterapija izazivaju gotovo isključivo negativne učinke, kako zbog njihove specifićne nedjelotvornosti tako i zbog njhove visoke toksičnosti i štetnosti po tkiva, što u konačnici pogoduje agresiji gljiva.

Candida pokazuje izuzetnu osjetljivost na natrijev bikarbonat (NaHCO3- tj.soda bikarbona), to je u skladu s činjenicom da Candida ima naglašenu sposobnost razmnožavanja u kiseloj okolini (dakle,treba smanjiti kiselost organizma).
http://www.curenaturalicancro.com/

Najbolji način da se pokuša ukloniti tumor je da ga se dovede u kontakt sa natrijevim bikarbonatom, što je bliže moguće, tj.koristeći oralnu primjenu za probavni trakt, klistir za rektum, ispiranje za vaginu i maternicu, intravenoznu injekciju za pluća i mozak, i inhaliranje za gornje dišne putove.
Potpun ciklus sastoji se od 6dana tretiranja i 6dana bez tretiranja, što treba ponoviti 4puta. Najvažnije nuspojave ovog sustava liječenja su žeđ i malaksalost. Kod raka kože, 7% tinkturu joda treba mazati po zahvaćenom području jednom dnevno, 20-30dana, s ciljem stvaranja kraste od mnogo slojeva. Ova procedura se može primijeniti i kod tretiranja psorijaze.

Zapitajte se koliko je vama poznato slučajeva da je medicina izlijećila rak?! Moj osobni stav je da sve metode koje su bezopasne (što nije slučaj sa kemo) treba uzeti u obzir.
emilli is offline  
Old 02.03.2008., 15:39   #2562
Quote:
emilli kaže: Pogledaj post
Zapitajte se koliko je vama poznato slučajeva da je medicina izlijećila rak?! Moj osobni stav je da sve metode koje su bezopasne (što nije slučaj sa kemo) treba uzeti u obzir.
Ja osobno poznajem jako puno slučajeva kod kojih je upravo medicina USPJELA izlječiti ili barem zaliječiti i kontrolirati rak, a time omogućiti kvalitetniji život. Na zahtjev ću dostaviti njihova imena i prezimena ljudi i kontakte telefona da dokažem tvrdnju.

Recite Vi meni, koliko Vi poznajete slučajeva odnosno ljudi, da su ovim načinom kojeg opisujete, se izlječili ili barem zaliječili? Molim na zahtjev imena i prezimena ljudi sa kontakt telefonom kako bi ih mogla kontaktirati!
fajterica is offline  
Old 02.03.2008., 16:18   #2563
Quote:
emilli kaže: Pogledaj post

Zapitajte se koliko je vama poznato slučajeva da je medicina izlijećila rak?! Moj osobni stav je da sve metode koje su bezopasne (što nije slučaj sa kemo) treba uzeti u obzir.
Dragi emilli, zapitaj se ti koliko je zapravo suvislo, a i drsko postavljati ovakvo pitanje?!
Zaboga, medicina je znanost, a znanost nije nešto ofrlje i površno. Medicina funkcionira isključivo prema znanstvenim istraživanjima, a ljudi koji se time bave su znanstvenici, visoko školovani ljudi. Možeš li ikako apsolvirati kompleksnost i kompetentnost materije?! Mislim, meni stvarno nije jasno kako netko može biti toliko površan u svojim razmišljanjima i proglašavati rak bolešću koja se na "pas mater" liječi.!
Pa dobro ljudi, jeste li vi normalni, pa šta je vama!? Šta vi želite ovdje prodavati?! Pamet bolesnima?! Pa kao netko ima rak, nije mentalno retardiran! Možda je izbezumljen i prestrašen, ali zato imaju nas koji još uvijek trezveno razmišljamo i tu smo da im damo podršku.
Dajte otprdite više s ovog topika sa svojim prokušanim metodama!!!

Molim moderatore da nas oslobode više ovakvih suludih i debilnih spika od tipova koji nemaju kao prvo blage veze što je rak, a da ne pričamo da ne razlikuju tipove raka, a tu žele "pomagati" oboljelima.

A za kraj ću po prvi put ovdje biti fundamentalno zločesta i zlobna prema vama i pod cijenu taman da popijem ban, jer više stvarno ovo ne mogu čitati, pa ću vam s toga reći:

Dragi i mili moji SVI koji znate generalni uzrok i lijek protiv raka, u vrlo bliskoj budućnosti sudbina Hrvata takva je da će svaka treća osoba oboljeti od nekog tipa malignog oboljenja. E sad se dobro između sebe prebrojite i zbrojite i skužit ćete da i vi ulazite u te kvote. E, kad vam se dogodi rak, onda dođite i prodajite ovdje svoje "prokušane" metode, nakon što se njome izliječite.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 02.03.2008., 18:57   #2564
[QUOTE=Ivanicapeca;12897746]Dragi emilli, zapitaj se ti koliko je zapravo suvislo, a i drsko postavljati ovakvo pitanje?!
Zaboga, medicina je znanost, a znanost nije nešto ofrlje i površno. Medicina Dajte otprdite više s ovog topika sa svojim prokušanim metodama!!!

nema problema, otprditi ću sa ovog foruma. žao mi je što sam vas naljutila.
emilli is offline  
Old 02.03.2008., 19:17   #2565
Hmm jako si nas naljutila Emili, sta trebam vjerovati da cu majku koja boluje od glioblastoma izlijeciti sodom bikarbonom??? A sto se tice candide, i sama cesto imam problema s njom i uspjesno je zalijecim acidofilom u vecim kolicinama (
Apple22 is offline  
Old 02.03.2008., 20:18   #2566
[QUOTE=emilli;12897169]
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Zbog vrlo teškog razdoblja u koje zajedno sa teško oboljelim zapadaju i njihovi članovi obitelji kao i drugi bliski ljudi, a nedostatka adekvatne psihološke i druge pomoći unutar našeg društva, odlučila sam se, i sama zahvaćena tim problemom, pokrenuti ovaj forum, gdje ćemo mi koji smo (bili) u tim problemima, pomagati jedni drugima savjetom i podrškom.

JE LI UZROK RAKA JEDNA ČESTA VRSTA GLJIVICA?
By dr.Tullio Simoncini


Prema ovoj hipotezi uzrok raka je infekcija jednom čestom gljivicom candidom albicans. Dobra vijest je da se može izliječiti jakim antimikotikom koji nije moguće patentirati.

Kemoterapija i radioterapija izazivaju gotovo isključivo negativne učinke, kako zbog njihove specifićne nedjelotvornosti tako i zbog njhove visoke toksičnosti i štetnosti po tkiva, što u konačnici pogoduje agresiji gljiva.

Candida pokazuje izuzetnu osjetljivost na natrijev bikarbonat (NaHCO3- tj.soda bikarbona), to je u skladu s činjenicom da Candida ima naglašenu sposobnost razmnožavanja u kiseloj okolini (dakle,treba smanjiti kiselost organizma).
http://www.curenaturalicancro.com/

Najbolji način da se pokuša ukloniti tumor je da ga se dovede u kontakt sa natrijevim bikarbonatom, što je bliže moguće, tj.koristeći oralnu primjenu za probavni trakt, klistir za rektum, ispiranje za vaginu i maternicu, intravenoznu injekciju za pluća i mozak, i inhaliranje za gornje dišne putove.
Potpun ciklus sastoji se od 6dana tretiranja i 6dana bez tretiranja, što treba ponoviti 4puta. Najvažnije nuspojave ovog sustava liječenja su žeđ i malaksalost. Kod raka kože, 7% tinkturu joda treba mazati po zahvaćenom području jednom dnevno, 20-30dana, s ciljem stvaranja kraste od mnogo slojeva. Ova procedura se može primijeniti i kod tretiranja psorijaze.

Zapitajte se koliko je vama poznato slučajeva da je medicina izlijećila rak?! Moj osobni stav je da sve metode koje su bezopasne (što nije slučaj sa kemo) treba uzeti u obzir.
rak NIJE univerzalna bolest koja se liječi po određenom receptu i nažalost - izvor bolesti ne može biti jedan jedini!

U svojoj obitelji od 4 člana oboljela od ove pakosti mogu navesti 3 koja su se uspješno izliječila ili se liječe i to samo medicinskim preparatima! Moj otac je živ preko 30godina. Nikad se nije služio alternativnim metodama. Moja baka je 2 različita raka preživjela i bori se i dalje. Moju majku kad pitaš kako joj je uspjelo da kad je i izgledalo nemoguće - ona je učinila da postane moguće, odgovorit će ti : "samo sam slijedila upute doktora!"

Treba razmotriti alternativne metode al ne znači da su čudotvorne!
ko_ka is offline  
Old 02.03.2008., 21:25   #2567
Quote:
INDIGO22 kaže: Pogledaj post
Draga Leny, popis sastojaka i točan protokol u liječenju karcinoma ću opisati popodne jer sam sad na poslu pa me se stalno prekida.
Samo da naglasim da sam i sama bila u sličnoj situaciji kao i ljudi ovdje i uspjela sam od bolesne osobe doći do potpuno zdrave u samo tri mjeseca.
Ja cekam...
__________________
"kao andjeo slomljenih krila, hodam po zemlji,
pomozi mi da poletim i povescu te sa sobom"
Ana74 is offline  
Old 03.03.2008., 08:30   #2568
glioblastom i sva čuda ljudskog mozga

Sorry ljudi, sad ću malo skrenuti temu s ovih razgovora vođenih preko vikenda...

Otkad mi je sestra u petak navečer preko telefona čitala post od Blaise da se malo nasmijemo, čekam ponedjeljak da vam se javim (da,da,doma sam bez interneta jer se inatim T-comu i čekam drugog providera u ulici).

Dakle, od petka smo mama i ja službeno cimerice.
Pa iako je to bila samo selidba iz jednog zagrebačkog kvarta u drugi, mami se čini da je preselila u rodni Vukovar...ili Afganistan...ili...ovisno o situaciji!
Kad gleda Dnevnik i vidi muškarce s oružjem, pita me ima li i «tu kod nas» nekih nemira...

Gleda kroz prozor i kaže da je mislila da će se s 4.kata bolje vidjeti Dunav.

A dobila sam i kompliment da je u mom dnevnom boravku jako dobar zbor i orkestar kakvog ona nije imala kod sebe jer je na progamu bila ona neka emisija «Svirci moji» ili kako se već zove...

Mi polako učimo njezin jezik i igru asocijacija i ja zateknem samu sebe da nakon par sati doživim 'aha efekt' jer sam konačno shvatila što je ona mislila reći nekom besmislicom koju je izvalila.

I koliko god je situacija ozbiljna i teška, ovaj vikend smo se sestra i ja stvarno više puta dobro nasmijale s mamom.

I sad bih rekla svima onima koji su bolesni,ili čiji najmiliji su bolesni,a sačuvan im je zdrav razum da mogu biti sretni zbog toga, bez namjere da omalovažim nečiju patnju. Ova kombinacija tjelesnog i mentalnog propadanja je zbilja među najgorim stvarima koje se čovjeku mogu dogoditi.

S druge strane, kod skoro svih vrsta tumora prisutni su bolovi i svijest o dijagnozi, lošim prognozama, težini situacije, a što nije slučaj kod mame pa zato nekad mislim da je možda i bolje ovako.

Našla sam jedan sjajan stari post od Ivanicepece. Hvala ti i opet na savjetu, sve je točno tako.

Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Znam taj osjećaj nemoći i stalno postavljanje pitanja samom sebi jesi li napravio sve što si mogao. Mislim da je najbolje biti ono što oduvijek jesi i pokušati održati svakodnevnicu na uobičajenom nivou maksimalno koliko se to može, a prema bolesti tj. liječenju se odnositi kao prema nekoj obavezi koja se rješava i nikad, nikad pokazivati očaj i suze pred njim. Kad ti stvarno dođe slabo, odi u kupaonu, otvori tuš uzmi jastuk i vrišti u njega. Mene je vrištanje oslobađalo. Poslije sam se tako osjećala mirnom i osjećala sam neku lakoću u sebi.
Ved is offline  
Old 03.03.2008., 17:55   #2569
Glioblastoma - idemo dalje

Pozdrav svim borcima i njihovim najbližim,

Danas moja supruga navršava 18 mjeseci od dijagnoze. Bogu hvala do sada je ona sasvim normalna žena. Ne primjećujem ništa neuobičajeno. Nastavljamo dalje u optimističnom tonu i ne opterećujemo se mislima o budućnosti, za koju (od nas dvoje) ja znam da će jednog dana doći.
Hvala svima koji nam daju podstrek za borbu i praktične savjete za suočavanje s tom bolešću.

Lijepi pozdrav svima i samo hrabro naprijed.
BEDNKACIN is offline  
Old 03.03.2008., 21:04   #2570
[QUOTE=emilli;12897169]
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Zbog vrlo teškog razdoblja u koje zajedno sa teško oboljelim zapadaju i njihovi članovi obitelji kao i drugi bliski ljudi, a nedostatka adekvatne psihološke i druge pomoći unutar našeg društva, odlučila sam se, i sama zahvaćena tim problemom, pokrenuti ovaj forum, gdje ćemo mi koji smo (bili) u tim problemima, pomagati jedni drugima savjetom i podrškom.

JE LI UZROK RAKA JEDNA ČESTA VRSTA GLJIVICA?
By dr.Tullio Simoncini


Prema ovoj hipotezi uzrok raka je infekcija jednom čestom gljivicom candidom albicans. Dobra vijest je da se može izliječiti jakim antimikotikom koji nije moguće patentirati.

Kemoterapija i radioterapija izazivaju gotovo isključivo negativne učinke, kako zbog njihove specifićne nedjelotvornosti tako i zbog njhove visoke toksičnosti i štetnosti po tkiva, što u konačnici pogoduje agresiji gljiva.

Candida pokazuje izuzetnu osjetljivost na natrijev bikarbonat (NaHCO3- tj.soda bikarbona), to je u skladu s činjenicom da Candida ima naglašenu sposobnost razmnožavanja u kiseloj okolini (dakle,treba smanjiti kiselost organizma).
http://www.curenaturalicancro.com/

Najbolji način da se pokuša ukloniti tumor je da ga se dovede u kontakt sa natrijevim bikarbonatom, što je bliže moguće, tj.koristeći oralnu primjenu za probavni trakt, klistir za rektum, ispiranje za vaginu i maternicu, intravenoznu injekciju za pluća i mozak, i inhaliranje za gornje dišne putove.
Potpun ciklus sastoji se od 6dana tretiranja i 6dana bez tretiranja, što treba ponoviti 4puta. Najvažnije nuspojave ovog sustava liječenja su žeđ i malaksalost. Kod raka kože, 7% tinkturu joda treba mazati po zahvaćenom području jednom dnevno, 20-30dana, s ciljem stvaranja kraste od mnogo slojeva. Ova procedura se može primijeniti i kod tretiranja psorijaze.

Zapitajte se koliko je vama poznato slučajeva da je medicina izlijećila rak?! Moj osobni stav je da sve metode koje su bezopasne (što nije slučaj sa kemo) treba uzeti u obzir.
Svaka čast emilli! Ovo što je emilli napisala je u velikoj mjeri točno i koliko god ste očajni zbog situacija u kojima se nalazite ne morate u svakom pokušaju osobe koja možda ne dijeli vašu sudbinu vidjeti nešto loše ili omalovažavanje.
Obično ljudi koji žele promijeniti stvari ili način mišljenja na bolje možda i nemaju primjeren način komunikacije ali to ne umanjuje želju da pomognu.
I zapamtite ...nitko od nas tako "nesuosjećajnih" ne bi bio tu da mu nije stalo do toga da pomogne.
INDIGO22 is offline  
Old 03.03.2008., 21:09   #2571
Quote:
INDIGO22 kaže: Pogledaj post

Svaka čast emilli! Ovo što je emilli napisala je u velikoj mjeri točno i koliko god ste očajni zbog situacija u kojima se nalazite ne morate u svakom pokušaju osobe koja možda ne dijeli vašu sudbinu vidjeti nešto loše ili omalovažavanje.
Obično ljudi koji žele promijeniti stvari ili način mišljenja na bolje možda i nemaju primjeren način komunikacije ali to ne umanjuje želju da pomognu.
I zapamtite ...nitko od nas tako "nesuosjećajnih" ne bi bio tu da mu nije stalo do toga da pomogne.
Aha, onda dobro


Ajde pliz pomozi nam i nemoj nam pomagati. Hvala.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 03.03.2008., 21:18   #2572
Ja sam već rekla da sam imala početak karcinoma i meni je taj pripravak pomogao. Napisat ću vam sastojke i dati informacije gdje da to nabavite i gdje možete provjeriti sve to na netu.
Sastojci: - stabilizirani kisik (Oxymax - pod tim imenom se može naručiti i u Hrvatskoj, na stranici Calivita, košta oko 250,00kn)
- ocat (čisti, ne jabučni ili vinski)
- sok od jabuke ili naranče (ocijeđeni)
- može se zasladiti onim šećerom u obliku pločica šta se dobije kad se daje krv(ne znam kako se zove)

Detaljan opis pripravka: zadnji broj NEXUS magazina veljača/ožujak
www.miraclemineral.org (na ovoj stranici su opisani točni protokoli kod raznih vrsta bolesti pa i kod karcinoma)
www.foodreserves.com/stabilizedoxygen.html ( opisana svojstva stabiliziranog kisika, svjedočanstva ljudi koji su ga isprobali)

Ništa ne možete izgubiti jer nema nus-pojava, a velikom brzinom vraća imunitet.
Eto toliko od mene. Ako budete imali kakvih pitanja odgovarat ću samo na privatne poruke. Hvala.
INDIGO22 is offline  
Old 03.03.2008., 21:43   #2573
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Dragi emilli, zapitaj se ti koliko je zapravo suvislo, a i drsko postavljati ovakvo pitanje?!
Zaboga, medicina je znanost, a znanost nije nešto ofrlje i površno. Medicina funkcionira isključivo prema znanstvenim istraživanjima, a ljudi koji se time bave su znanstvenici, visoko školovani ljudi. Možeš li ikako apsolvirati kompleksnost i kompetentnost materije?! Mislim, meni stvarno nije jasno kako netko može biti toliko površan u svojim razmišljanjima i proglašavati rak bolešću koja se na "pas mater" liječi.!
Pa dobro ljudi, jeste li vi normalni, pa šta je vama!? Šta vi želite ovdje prodavati?! Pamet bolesnima?! Pa kao netko ima rak, nije mentalno retardiran! Možda je izbezumljen i prestrašen, ali zato imaju nas koji još uvijek trezveno razmišljamo i tu smo da im damo podršku.
Dajte otprdite više s ovog topika sa svojim prokušanim metodama!!!

Molim moderatore da nas oslobode više ovakvih suludih i debilnih spika od tipova koji nemaju kao prvo blage veze što je rak, a da ne pričamo da ne razlikuju tipove raka, a tu žele "pomagati" oboljelima.

A za kraj ću po prvi put ovdje biti fundamentalno zločesta i zlobna prema vama i pod cijenu taman da popijem ban, jer više stvarno ovo ne mogu čitati, pa ću vam s toga reći:

Dragi i mili moji SVI koji znate generalni uzrok i lijek protiv raka, u vrlo bliskoj budućnosti sudbina Hrvata takva je da će svaka treća osoba oboljeti od nekog tipa malignog oboljenja. E sad se dobro između sebe prebrojite i zbrojite i skužit ćete da i vi ulazite u te kvote. E, kad vam se dogodi rak, onda dođite i prodajite ovdje svoje "prokušane" metode, nakon što se njome izliječite.
Draga moja, ja sam svoj rak imala i prebolila ga , a ti i dalje toni u svom očaju. Jedina osoba koja je ovdje bezobrazna si upravo ti, ali ti to i neuviđaš.
INDIGO22 is offline  
Old 03.03.2008., 21:52   #2574
Quote:
INDIGO22 kaže: Pogledaj post
Ja sam već rekla da sam imala početak karcinoma i meni je taj pripravak pomogao.
Govoriš da si imala početak karcinoma? O kojem karcinomu se radi?
fajterica is offline  
Old 03.03.2008., 22:00   #2575
Quote:
INDIGO22 kaže: Pogledaj post
Draga moja, ja sam svoj rak imala i prebolila ga , a ti i dalje toni u svom očaju. Jedina osoba koja je ovdje bezobrazna si upravo ti, ali ti to i neuviđaš.
Draga moja, ja sam svoju mamu pokopala prije 4 mj. (toliko o tome koliko si jezgrovito pročitala topic i upoznala se sa ljudima koji ovdje dolaze i s kakvim problemima, a tim ljudima si došla pomoć), a sada sam osnovala udrugu koja pomaže konkretno oboljelima (i o tome si se vrlo jezgrovito mogla upoznati da si pročitala par zadnjih stranica isto), a ne pišem pizdarije i ne radim ljude s rakom i njihove članove obitelji koji su prerovali brda i doline da dođu do nečeg provjerenog i konkretnog što bi im pomoglo, mladim majmunima koji nemaju pojma i ne vrijeđam im inteligenciju, jer sam se, eto, na temelju nečeg neodređenog uvjerila kako je lijek za sve tipove raka soda bikarbona vulgaris.
Možemo eventualno pričati o nečemu da diže imunitet i pomaže da se čovjek stablilzira i podnese jedino legitimno dokazano i provjereno liječenje koji ipak ima najviše i najbolje rezultate, a to je MEDICINA, ali ne možeš ovdje, niti pod razno dolaziti s nebulozama da se radi o lijeku. Za to ti je potrebno nešto više od tvoje isključive riječi kako si preboljela rak isključivo zahvaljujući tome. Možeš čak pisati kako ti vjeruješ da ti je nešto pomoglo, ali nemaš pravo proglašavati nešto generalno lijekom, a istovremeno pljuvati po medicini, na način na koji si to izvela ovdje. I da upravo radi toga, bezobrazna sam prema takvim ljudima, duboko u dušu sam bezobrazna, i uvijek ću biti (možeš se u to kladiti), jer neću dozvoliti da se pred mojim očima ljudima u takvoj ekstremnoj teškoj životnoj situaciji prodavaju spike o lijeku za rak koje nemaju veze sa zdravom pameti. Ljudi u takvoj situaciji su ne rijetko sposobni iz očaja donjeti odluke, tipa napuštanja medicine, koje im mogu jako naškoditi. Možeš li živjeti s eventualnim posljedicama koje bi moglo prouzročiti tvoje sugeriranje?!
Moj bezobrazluk u usporedbi sa tvojim i tvojom, i tebi sličnima, sebičnošću da budete face, jer ste im "pomogli" sa blagovijestima kako ste otkrili univerzalni lijek za sve tipove raka, su dva u potpunosti različita bezobrazluka.
Moj je opravdan i isprovociran, a tvoj, osim što je i glup, nije, pa da ga krstiš i prekstiš ponovo. A sad si ti misli i reci kaj te volja.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.

Zadnje uređivanje Ivanicapeca : 03.03.2008. at 23:03.
Ivanicapeca is offline  
Old 03.03.2008., 22:40   #2576
Quote:
INDIGO22 kaže: Pogledaj post
Draga moja, ja sam svoj rak imala i prebolila ga , a ti i dalje toni u svom očaju. Jedina osoba koja je ovdje bezobrazna si upravo ti, ali ti to i neuviđaš.
Ostala sam zatečena ovim tvojim komentarom. Naime, u trenucima kad nisam vidjela vlastita izlaza i kad sam imala želju za imalo podrške - Ivanicapeca je našla snage napisati mi kakav savjet iako je sama prolazila vrlo tešku borbu sa majkom.

Na forumu nema mjesta za prepucavanje, pogotovo ne na ovom topicu. Ovdje smo da jedni drugima damo nadu, pomognemo u vjeri, u borbi..i ovaj topic je s tom namjerom upravo otvorila Ivanicapeca.

Svatko tko se ne slaže s nečim - smije to iznijet al bez grubih osuda i epiteta. Svako iskustvo i savjet su dobrodošli bez obzira o čemu se radilo!

kiss

Zadnje uređivanje ko_ka : 03.03.2008. at 23:09. Reason: tipfeleri
ko_ka is offline  
Old 03.03.2008., 23:16   #2577
Moj stav o postovima od Emili i Indigo22

Ljudi, moram s vama podijeliti neka svoja razmišljanja o postovima koje su napisale Emili i Indigo22.

Izjave da je rak bolest izazvana gljivicama su mi neprihvatljive. Dalje, informacije koje sam pročitala na toj stranici su mi također neprihvatljive iz više razloga:
-sama stranica prije svega nije transparentna
-nema konkretnih informacija o kontaktu: nema adrese, broja telefona, žiro računa - ničeg.
-nema detaljnih i jasnih informacija o studiji koja mora biti provedena i na temelju koje se donosi odluka o efikasnosti lijeka
-nema podataka o bolnicama gdje se ta terapija primjenjuje, samo se navodi podatak da se negdje primjenjuje. To se ne može uzeti kao istinit podatak.

Moje mišljenje i stav je da su ovi postovi od emili i indigo22 više zlonamjerni nego dobronamjerni. Mislim da te žene ili djevojke, barataju sa podacima koji mogu opasno utjecati na ljude koji se prvi put susreću sa dijagnozom rak. Mislim da njihovi savjeti nisu dobronamjerni jer unaprijed stvaraju jednu sliku o kemoterapiji kao nečemu što će čovjeku više štete nanjeti nego dobroga. Ja to ne mogu prihvatiti. Zaista ne mogu. I sama sam bila u situaciji kada sam se hvatala za svakakve načine liječenja. I skoro sam se izgubila u toj poplavi šund podataka.

Moj suprug je prošao 10. ciklusa kemoterapije i cca 30 zračenja. Na početku liječenja prognoza je bila poražavajuća. Imao je sarkom mekog tkiva, koji je nakon operacije odstranjen samo polovično. Ostalo ga je 9,5x9,5 cm na pulmonalnoj arteriji između srca i pluća. Međutim, kemoterapija i zračenje su ga rastopili. Sarkoma po zadnjim nalazima više nema. Zahvaljujući klasičnoj medicini, zahvaljujući kemoterapiji i zračenju.

Zahvaljujući liječnicima koji su proveli protokol liječenja koji je provjeren i priznat svugdje u svijetu.

Dalje, postoje rakovi koji su, nažalost, imuni na klasične načine liječenja. Postoje rakovi za koje još nije otkrivena djelotvorna terapija. I mislim da se baš na ovakvim slučajevima otvara prostor za raznorazne čudotvorce. Ne znam... mene osobno jako pogađa ovakav način razgovora. Mislim i vjerujem da za ovakve stvari treba dati istinite dokaze.
fajterica is offline  
Old 04.03.2008., 00:00   #2578
Thumbs up

[QUOTE=INDIGO22;12916534][QUOTE=emilli;12897169]

hvala indigo22. vratila sam se na forum samo da vidim šta ti nudiš (naravno, znam za to). iako se čudim da si išta napisala, nakon što su mene onako popljuvali jer "prodajem čudo", običnu sodu bikarbonu od 5kn
emilli is offline  
Old 04.03.2008., 00:15   #2579
Emili, postavila sam Vam pitanje. Niste mi odgovorili... Ponovit ću ga u nadi da ćete mi odgovoriti: Ja osobno poznajem jako puno slučajeva kod kojih je upravo medicina USPJELA izlječiti ili barem zaliječiti i kontrolirati rak, a time omogućiti kvalitetniji život. Na zahtjev ću dostaviti njihova imena i prezimena ljudi i kontakte telefona da dokažem tvrdnju.

Recite Vi meni, koliko Vi poznajete slučajeva odnosno ljudi, da su ovim načinom kojeg opisujete, se izlječili ili barem zaliječili? Molim na zahtjev imena i prezimena ljudi sa kontakt telefonom kako bi ih mogla kontaktirati!

Dalje, spominjete cijenu... pa ovdje nije riječ o cijeni. Ovdje se radi o istini...
fajterica is offline  
Old 04.03.2008., 02:32   #2580
tuzna cinjenica
ko_ka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.