Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2006., 13:19   #61
meni to niš nije radilo...ako misliš na one razne pore minimizere koji se stavljaju poslije kreme ili prije pudera....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 23:54   #62
Ja mislim da se proširene pore mogu dobit ako koristiš krivu kremu. Tak se to meni desilo sa L'orealovom Hydrafresh... i kad sam promijenila kremu, pore su nakon par tjedana nestale? E sad, ne znam jel to znanstveno dokazano, pitajmo Stefitzu ili lucu , one sigurno znaju.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 09:41   #63
Quote:
Crow Jane kaže:
Tak se to meni desilo sa L'orealovom Hydrafresh...
I meni isto Odnosno, nisu se prosirile (jer im je to konstantno stanje), vec su se abnormalno brzo napunile i zacepile

Nikako da nadjem dobru hidratantnu kremu a koja nije premasna
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 10:54   #64
kad se mrvicu namrštim vidim puno borica i puno porica. (28, skoro 29g. op.a.) u irisu su mi uvalili Givenchy kremu (plus tonik, plus tubicu za bore oko očiju) od zelenog čaja za bore u nastajanju. Paket košta cca 450 kn i koristim ga tek tjedan dana, ali čini mi se da mi je koža nekako vlažnija nego prije. I dalje koristim Shiseido dnevnu kremu s faktorom (koja mi je totalni mrak), a za noc stavljam ovu.

Javit ću vam rezultate.

Međutim, i dalje ne znam hoće li to rješiti pitanje proširenih pora. Kad se nasmijem, sama sebi izgleda rupičasto
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:14   #65
Na mejkoverima iz kucne radinosti tijekom srednjoskolskih dana mi smo znale stavljati masku od bjelanjka koja cudesno stisne pore i izgladi kozu. Trenutno rjesenje i nije za one sa suhom kozom, ali zaista djeluje. Ja sam je stavljala samo na nos i bilo je super.
A prije toga peeling kriskom rajcice, sve izvuce van.

Poznajem curu koja se znala umivati u limunadi (razrijedjenom limunovom soku), uvijek je imala krasan ujednacen ten.
dafloydian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:16   #66
u limunadi? hm...zvuči zanimljivo... to nekako izgriza mrlje, ali kakve veze ima s porama?
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:27   #67
limun ima adstrigentno, antiseptichko, antivirusno i antibakterijsko djelovanje. za eterichno ulje limuna i kazhu da se koristi u tretmanima masne kozhe i kose, izmedju ostalog.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:30   #68
Quote:
magic kaže:
limun ima adstrigentno
e da me ubiješ ne mogu odgonetnuti, samo mi se neke strige motaju po glavi
ajd debela, napiši kae to
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:33   #69
stringere - tal. stiskati

dakle - ne mazhi na sise
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:36   #70
Pojma nemam. Ona je uvjerena da ima veze s vitaminom C i antioksidansima koji obnavljaju kozu.
dafloydian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:44   #71
:confused:

znači razblažena limunada bi mogla smanjivati pore na licu?
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:49   #72
ako chvrsto vjerujesh i djed Mraz postoji
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 11:58   #73
je,da...to sam se i mislila
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 12:07   #74
ja se bojim da takvo sredstvo ne postoji reče mi jedna teta primarijus dermatologica da je veličina pora stvar gena i tu se zapravo malo što može popraviti... možeš ići na neke pilinge, abrazije ili kaj ja znam kaj, ali pore će se nakon nekog vremena opet "vratiti" jer ti je tak "zapisano"
bar nije srala ko neke druge samo da im iskrcaš lovu za razno-razne tretmane bez posebnog efekta
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 12:09   #75
Ja bih probala. Zapravo, vjerojatno i hocu. Ne vjerujem da moze skoditi, s obzirom na sve sto je tu receno. A dovoljno je jeftino da si priustis.
dafloydian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 12:12   #76
Quote:
magic kaže:
dakle - ne mazhi na sise
zašto
oli su mi male

a baš mi je ova limunada dala lude ideje
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 05:48   #77
Za pore ti je dobar i učinkovit svaki proizvod koji sadržava u sebi aha kiselinu. Provjereno i isprobano
Jabuka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 08:20   #78
garnier ima jako dobru masku Pure Deep Pore Sauna mask za ciscenje T -zona i suzavanje pora.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 08:23   #79
Ja koristi Uriage s AHA kiselinom prema preporuci dermatologa i pore su mi vidno manje, no bila sam i na pilingu s AHA kiselinama, tako da ovime samo držim stvar pod kontrolom, no mislim da vrijedi pokušati.
Jabuka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 09:49   #80
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
garnier ima jako dobru masku Pure Deep Pore Sauna mask za ciscenje T -zona i suzavanje pora.
Od Garnierove kozmetike me peče lice.

Moram vam javiti da je upotreba Givancy kreme (s ekstraktom zelenog čaja i za tretiranje prvih bora) urodila plodom. Lice mi je malo glaće, a pore su mi se, čini se, smanjile.

Zadovoljna sam
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.