Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2012., 23:01   #201
Zar bas nitko
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 21:11   #202
Pozdrav forumaši. Trebao bi mali savjet. Želim kupit auto navigaciju, koja mi i nije toliko potrebna, znači koristio bi je povremeno. Limit je nekih 900 kn.
Malo sam gledao Garmin nuvi 50 sa Adria rutom. Pa sam pitao u trgovini, pa mi tip kaže da za te novce nema istočne Europe (kao što piše u jednom od prospekata) već samo Hrvatska i okolne zemlje našega balkana. Ja bi rađe da mogu ubacit i karte Europe, nikad se nezna kad će zatrebat. I sad lutam po trgovinama i u Eurotradu naletim na Navman f 45 po cijeni pristupačan od 700 kn, i on ima softwer Mireo Don't panic, sa kartama (Češka, Slovačka, Mađarska, Bugarska, Austrija, Italija, Vatikan, San Marino, Malta, Monako, Francuska, Švicarska, Njemačka, Lihtenštajn, Luxemburg, Belgija, Nizozemska.
Mireo karte: Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Slovenija, Srbija i Crne Gora ) I naravno meni laiku se čini ovo puno boljom opcijom, jer nudi više još k tome za manje novaca nego Garmin. Još mi čovjek veli da kod Garmina samo skuplji modeli imaju mogućnost besplatne nadogradnje karata, a jeftiniji (kao što je ovaj koji sam gledao nuvi 50, e oni nemogu besplatno nadograđivat)
Mene nekako privlači ovaj Navman f45 što po tome koje sve karte ima te cijni. E sad dal se netko susreo ili zna od nekog, koja je preciznost ili ti ga točnost podataka na tim uređajima, kako oni funkcioniraju dal imaju neke mane. Volio bi da mi savjetujete nešto da ne bacim novce, jer prvi put kupujem nešto takvog. Hvala vam, pozdrav
AnToNio06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 00:30   #203
da li netko zna ima li koja web stranica za skidanje free(besplatnih) navigacijskih mapa za iGO primo navigaciju za windows 6ce ili za neku jeftinu cijenu konkretno karta Europe inače se radi o Oriana 7 Inch Gps Navigator Portable Navigator 8GB-256MB+Sunshade Gps dakle kineska navigacija
robi64 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.