Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2008., 19:02   #741
može jedan primjerak cv-a na
[email protected]

le_sare is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 21:06   #742
hvala za primjerak cv-a
piron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 15:27   #743
Može li i meni primjerak CV-a na [email protected].
Inače ja ću skoro završiti Rudarsko-Geološko-Naftni fakultet, smjer Naftno rudarstvo (najvjerojatnije ću diplomirati za par mjeseci). Znači bušenja on i off-shore, geološka istraživanja i cjevovodi su ono što studiram. Osim praksi na fakultetu nemam nikakvih drugih radnih iskustava u struci (radio sam hrpe studentskih poslova, obavio vojnu obavezu).
Pitanje:
1. Da li imam ikakve šanse dobit posao preko vas ? Znajte da nisam nikakav gospon inžinjer i da sam spreman početi raditi na bilo kojoj poziciji, bilo gdje, bilo kad poradi stjecanja iskustva.
__________________
Za 100 godina, koga će biti briga?
Retsudo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 19:46   #744
I ja se isto zahvaljujem na poslanom primjerku...pozz
Lincoln is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 10:37   #745
cv

Quote:
Lincoln kaže: Pogledaj post
I ja se isto zahvaljujem na poslanom primjerku...pozz
Poštovani dobio sam cv ali ga nemogu otvorit ,ogledni primjerak
molim vas da mi ponovo pošaljete na mail [email protected]
unaprijed zahvalan prazan Cv sam skinuo sa neta
XXL RAZUM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 16:40   #746
"primjerak" CV-a

Dear All,

Ponovno Vam pisem; praznu formu i upute (tj. taj famozni "primjerak" LOL)
mozete slobodno skinuti sa stranice KTM Services Inc. ( www.ktmservices.com ) kad god pozelite.
Tocan link vam je: http://www.ktmservices.com/ktms-cv-form

a taj "primjerak" je "KTMS CV Form Instructions".

Da, na Engleskom je jeziku; kao sto bi i CV Form trebao biti.
Naime, vecina poslova se radi "vani" tj. sa "strancima" stoga je i poznavanje engleskog jezika jedan od uvjeta.
gdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 18:28   #747
Quote:
global2008 kaže: Pogledaj post
predpostavljam da si jedan od onih koje nije ili nije mogao zaposliti ktm , osobno znam nekoliko osoba koje su radili preko ktm a kasnije su potpisali permanent ugovor a kompanijama i danas rade za njih. moj ti je predlog a i drugima ktm nije jedina agencija svoje cv'e saljite i drugima, zna se desiti da za ktmovog klijenta tvoj cv nije dovoljno dobar, ali kod druge mozda jace agencije bi bio sasvim ok i moze se desit da krenes sa drugom agencijom napred , mislim da nema mjesta ljutnji nego se prilagodi situaciji maknes se od ktm a oni nek se kako kazes reklamiraju to je ipak njihova stvar i pravo, vazno se zaposlit a ktm ili netko treci je tu samo posrednik, moj ti je savjet ako znas svoj posao nemoj biti preiskren u svom cv, nisu to ni englezi ni ameri iako lakse dolaze do posla radi pasosa i jezika, sretno
Slažem se sa tobom ali oni su ode na forumu u samo zadnjih nekoliko dana skupili masu kandidata REKLAMIRAJUĆI SE a ne virujem da će šta pomoći jer više si ti pomoga sa svojim onim jednim postom nego oni .


A vi Mr. gdy zasto mi ne ponudite neko bolje misto od ovog šta sad imam. I ponavljam vam nisam ja u kontaktu sa vama od 20. 08. 2008. nego dosta prije , ima godinu i po dana i zato vam govorim da ne virujem da niste imali neku ponudu za električara od tada. Bolju ponudu mi možete slobodno poslati na PM ili na moj mail koji vi imate u svojoj bazi
tonci.persic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 19:39   #748
mene zanima, koliko u prosjeku zarađuju radnici na platformama na početnim pozicijama!? na recimo nekim boljim platformama (američkim, kanadskim, norveškim itd) ono mjesečno! samo to i ništa više, a kasnije možda još nešto, al zasad to!
halba24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 21:46   #749
Quote:
halba24 kaže: Pogledaj post
mene zanima, koliko u prosjeku zarađuju radnici na platformama na početnim pozicijama!? na recimo nekim boljim platformama (američkim, kanadskim, norveškim itd) ono mjesečno! samo to i ništa više, a kasnije možda još nešto, al zasad to!
jesi ti normalan. oni to čuvaju kao zmija noge, to ni žene nesmu znati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
knock nevis
tonci.persic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 23:21   #750
Ovisi gdje radiš-preko cossulicha-oko 2700EU-samo za mjesec kada radiš,inaće na sjeveru oko 2200 funti svaki mjesec
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 00:07   #751
Thumbs up Dobar Dan narode!!!

Dobar Dan dobri ljudi !!!!
Vidim svi pricate o tim platformama pa dobro jel to vazi za Bosance sa BIH drzavljanstvom i kako kontaktirati te kompanije firme ili kako vec to ide svakako ako ima neko dobre volje a pun informacija neka se javi na mail [email protected] pozzzz


Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Znam da je ful teško došo do tog posla.
Smjene su 28-28 dana. Radi se od 6 ujutro do 6 navečer s jednom većom pauzom za ručak i jednom manjom za kavu (nisam baš sigurna za pauze, nemoj me baš držat za riječ).
Plaća mislim oko 1500 juro.
Radi sve što treba.
On je tu negdje u Italiji.
Tamo ima sobu koju dijeli s još trojicom. U sobi ima tv. WC i kupaona zajkednički, ali jako čisti i uredni. Klopa odlična, veliki izbor svega (gl. jela, juhe, salate, voće, jogurti, slatkiši.... kaže ima svega). Ima 1-2 kompa s netom i velika sala s TVom.

Tako mi je on reko, ako me je lagao, ja lažem tebe.


Ma, meni je to koma...
speedfreak1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 00:29   #752
proćitaj malo sve postove pa ćeš pronaći odgovore praktički na sve
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 07:28   #753
Quote:
derrickman kaže: Pogledaj post
Ovisi gdje radiš-preko cossulicha-oko 2700EU-samo za mjesec kada radiš,inaće na sjeveru oko 2200 funti svaki mjesec

2700 za početak? Znači da je dignuo plaću, jer je meni bio nudio 1800 za pitura
Boris_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 08:27   #754
Tako sam ćuo,pa me nemoj hvatati za riječ mogu ti samo reći da pitur na steni ima 3100 funti svaki mjesec što je 100% istina jer tamo radim,Moja isprika ako sam falio za cosullicha.
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 12:58   #755
Jel mi može netko reći nešta vezano uz liječnički pregled i certifikat vezano uz to...

prvo pitanje...
jel se liječnički može obaviti bilo gdje u Hrvatskoj ili je taj liječnički u sklopu firme za koju idete raditi pa vam ona to organizira ili kako već to ide?

drugo pitanje...
kad obavim liječnički i dobijem taj certifikat da sam ga obavio koliko mi to traje, jel moram svake godine vaditi novi ili mi on traje duže?

treće pitanje...
jel netko zna koliko otprilike traje školovanje za neki zanat, npr. za zavarivača, cjevara ili električara, pretpostavljam da je 3 godine ili...?

hvala.
Lincoln is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:22   #756
Stena

Derrickman, imas ti mozda brata koji radi na Noble drilling?
niner.alpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:24   #757
Ako ideš raditi na sjever moraš napraviti ukooa valid medical a koliko ja znam to u Hrv možeš napraviti samo u Rijeci-medico na zametu,važi 2 godine a obično ga napraviš prije ukrcaja ,ovisno o kompaniji ko ga plača
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:26   #758
Niner-a zašto ti je to važno
derrickman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 18:14   #759
jel mi moze molim vas netko poslati na pm da ne pretrazujem bas 28 stranica teme samo gdje i kako naci i zavrsiti te nekoliko mjesecne tecajeve tako da ako bi otiso na naftnu platformu da ne radim bas ko fizikalac najgori?

i kako i gdje naci firme koje su na "dobrom glasu" sto se tice placanja i uvjeta?
Vermillion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 21:18   #760
derrickman,svaka čast,
pročitao sam svih 28 stranica i mogu reč da sam najviše saznao od tvojih tekstova
na 21.stranici si napisao da ako nekome treba primjerak cv-a, da ostavi mail ,
pa bih te zamolio da mi pošalješ ako nađeš vremena
[email protected]
Hvala
piron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.