Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2014., 21:40   #5121
Quote:
maya1234 kaže: Pogledaj post
nova sam pa se nesnalazim bas a koristim preko mobitela pa mi je teze..trazila sam po internetu simptome trudnoce i naisla na forum registrirala se i pitala.. nista drugo zanimalo me dali je tko imao sta slicno u trudnoci
I meni nije jasno kako nekome to smeta,i ja sam postavila pitanje da li je koja imala slicne simptome kao sto ja sad imam.ne vidim tu nista lose.pa tu smo da pitamo ili odgovorimo.
monalisa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 21:44   #5122
I nije se ovo odnosilo samo na tebe..
moze bit stitnjaca, moze biti anksioznost il neki drugi psihicki poremecaj...ako sumnjas na t-uradi test! Najmanje 2 tj.od "sumnjivog" odnosa. Gravignost mini je super i dode oko 15 kn!
Sve su curke dobro rekle!
Zelim ti svu srecu!
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 21:50   #5123
Isuse boze...
Jeste procitale prvi post? Ili nekoliko stranica?
Necu se navlacit.
I fakat vam zelim srecu!
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 22:30   #5124
mozda sam ja pogresno shvatila..al zbilja nisam imala koga pitat svi moji su daleko s majkom nisam mogla razgovarat o tome nema je.. trazila sam po netu simptome jer sumnjam pa sam naisla na forum i pitala vas sa iskustvom.hvala vam na pomoci jos jednom.
maya1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 07:51   #5125
Evo samo da komentiram ovo s majkom...ja sam svoju pitala tj. rekla sam joj da me UŽASNO bole grudi i da sam zabrinuta. Ona se isto zabrinula jer sam prije par godina imala neku krvžicu, pa išla na uzv dojke, pa svašta. Sve simptome sam joj govorila jer sam se osjećala grozno, ali nisam još mislila da sam trudna, nego da sam iscrpljena ili bolesna. Ona nije imala nikakve simptome osim grčeva u nogama i žgaravice i to pred kraj trudnoće, sretnica!
A ja - sise bolile za popi*dit, ne spavam na trbuhu već 3 mj, a i kad se okrećem na bok, razbudi me bol u toj sisi (a nemam baš velike sise ), bol u donjem dijelu leđa (mislila sam da je od propuha i zamotala sam se dekicom i tako spavala), žgaravica (u 2. tjednu već!! a nikad ju inače nemam), bol u jajnicima i osjećaj da ću dobiti (toliko me bolilo, kao da već imam i popila sam Neofen, bila sam sigurna da ću dobiti!), pišanje, pišanje, pišanje!!, užasna glad, mučnina od gladi koja se razvila u mučninu općenito, a najgori mi je stalni umor i nesposobnost da obavim obične radnje dulje od 15 min, npr. usisavanje, peglanje, kuhanje, svako malo moram leći...živi užas! Mislim da je moja mama sad više zabrinuta nego kad je ona bila trudna
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 08:39   #5126
Mene ta konstantna glad i pisanje zivciraju...
a tolko mi je mucno bilo ujutro da sam mislila da cu poludit..a tek 5+1..
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 11:33   #5127
Pozdrav s plaže. Jutros popišala plus. Simptomi nisu puno izraženi od već prije nabrojenih, jedino bi izdvojila napadaje vrućine, nekad mi parilo da iman fumade, nekad mi je bilo puno vruće toliko da sam se znojila. Drugima je bilo ugodno. To mi je najvise zvonilo. I prije 2 dana kava mi pocela smetat, nekako nisam mogla uzivat u njoj. Eto,nadam se da ce nekome pomoć
__________________
20.06.2009.... jedna duša u dva tila
lipanjskamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 14:55   #5128
Bokíć cure.

Zanima ako je koja imala iscjedak poslije O a prije plusa. Kakav je bio,dal stalno,svaki dan?
Hvala
Canjab is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 18:58   #5129
Ja san imala iscjedak i u prvoj t i sad, ali san mislila da iman neku upalu. Sad mi je iscjedak nekad jači, nekad slabiji, ali je gust i bijel. Imala san par puta osjećaj upišanosti koliko ga je bilo
__________________
20.06.2009.... jedna duša u dva tila
lipanjskamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 19:15   #5130
posli ovulacije, a prije plusa sam imala jednaki iscjedak kakav sam inače imala prije menge, ništa specifično.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 00:57   #5131
Meni je sve bilo kao pred mengu, samo malkoc jača bol u grudima i malkoc jače mučno...al ne da bi pomislila na trudnoću. Prvi znak je bio kašnjenje. prvi pravi znak. drugi, nakon 3 dana kašnjenja: plus na štapiću.



a uvijek sma brijala da ću aj to osjetit. ma odmah ću osjetit
telence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 11:45   #5132
tako i ja. mislila sam da ću 100% znat, da ću nešto osjetit, ali - ništa. apsolutno sve isto ka i prije bilo koje menge koje sam imala u životu, nikakvih drugih simptoma. kad mi je kasnilo 2-3 dana onda sam napravila test, vidila plus, i to je bilo to.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 12:50   #5133
da i onda sam dva tjedna mislila, wow i dalje niš ne osjećam, znači nisam na mamu i baku, neće bit mučnina, oujea
i onda je doša 6i tjedan i osjetila sam sve
telence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 12:52   #5134
ja ni poslje nisam imala nikakve simptome.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 20:35   #5135
Pliz, mam pitanje..moze li rana i kratka menstruacija biti znak trudnoce? Ima li smisla kupovati test? I stuca mi se jako..
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 21:15   #5136
da, može...imaš to implantacijsko krvarenje koje se javlja 6 do 12 dana nakon začeća, kada se embrij prihvati za zid maternice.

ja sad kad se unatrag sjetim nisam imala u to vrijeme krvarenje, al sam imala skroz neobične grčeve u maternici, da sam se budila cijelu noć...al ja tuka mislila bit će žešća menga...
telence is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 21:21   #5137
Quote:
telence kaže: Pogledaj post
da, može...imaš to implantacijsko krvarenje koje se javlja 6 do 12 dana nakon začeća, kada se embrij prihvati za zid maternice.

ja sad kad se unatrag sjetim nisam imala u to vrijeme krvarenje, al sam imala skroz neobične grčeve u maternici, da sam se budila cijelu noć...al ja tuka mislila bit će žešća menga...

hvala, ne znam ni sama, uranila tjedan dana i trajala upola krace.. vidjet cu jos malo pa po test
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 21:38   #5138
Ma najbolje ti je test...imaš u deemu i bok...ja sam se jednom bojala da sma trudna i tolko sam se bojala da od šoka menga nije dolazila...a kad sam napravila test i vidjela negativna, za par sati, od opuštanja, došla


Mislim, ne mora biti, ne znam da li imaš još neki simptom, kažem moji su bili minimalni, tek sam ih unatrag uspjela skužiti, ali ono jedva sam hodala koliko su me sise bolile...

pričekaj još tjedan dana, pa test iao postoje i oni za rano utvrđivanje, al šta ja znam...ili idi doktorici vaditi krv ako je hića
telence is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 16:36   #5139
Curke ja sam nova ovde a citam vas vec nekoliko dana.Mengu ocekujem (zapravo NE OCEKUJEM ) 30tog.Juce su pocele sise da me bole i bradavice.Veoma sam nestrpljiva zelim bebuuuuuu
Ivona24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 12:57   #5140
Molim savjet ak je tko imao slično iskustvo.. dobila sam menstruaciju tjedan dana ranije i bila je kratka ali bolna, napravila sam test u međuvremenu ali izgleda da nije valjan jek se nije pojavila niti jedna crtica a slijedećih par.dana nemam gdje kupiti..mene muci što mene boli u podrucju jajnika i cesto piskim.. pa samo pitam ima li nade da je to bila lažna menstruacija i jel imao tko slicno iskustvo.. hvala
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.