Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 19:46   #3661
Ivanche, jedi više puta po manje da ti budu lakše mučnine
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Old 23.07.2014., 20:15   #3662
Snowy takva sam i ja sa poklonima
Pakiraj se brzo i budi u niskom startu, gdje ces veceg gusta od godisnjeg kad krecete?
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 23.07.2014., 20:16   #3663
Ivanche cure su govorile da im je pasalo grickati bademe
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 23.07.2014., 20:22   #3664
Evo prijavljujem da je bol u jajnicima-maternici prestala. Sta god to znacilo.
__________________
Prestadoh se trovati 21.08.2013. :)))
vampirewoman is offline  
Old 23.07.2014., 20:55   #3665
Hvala curke na savjetima Probala sam grickat keksiče one petit, krekere, čokoladu (ona bi mi prije pomagala) al to mi se baš ne jede. Morat ču i bademe probat

Snow baš super što si razveselila muža

Vampire držim fige da se to beba gnjezdi
Ivanche00 is offline  
Old 23.07.2014., 21:19   #3666
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Snowy takva sam i ja sa poklonima
Pakiraj se brzo i budi u niskom startu, gdje ces veceg gusta od godisnjeg kad krecete?
Sutra cu se pakirati, srećom idemo kod muzevih pa ne moram sve peglati.
A gibamo u petak odmah poslije posla, i to starom cestom onako se lijepo izgustati i stati kod Macole na večeru Joj, jedva čekam
snowy_day is offline  
Old 23.07.2014., 21:20   #3667
Ivanche hvala ti i ja se nadam al opet ne vjerujem, sise me nist ne bole, sve me strah da nije kasna ovilacija mozda, a sad ne pokrivamo ne da nam se.
__________________
Prestadoh se trovati 21.08.2013. :)))
vampirewoman is offline  
Old 23.07.2014., 21:52   #3668
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Hvala curke na savjetima Probala sam grickat keksiče one petit, krekere, čokoladu (ona bi mi prije pomagala) al to mi se baš ne jede. Morat ču i bademe probat
Nađi nešto šta ti paše.. Meni je maslo na kruh bila jedina hrana za doručak mjesec dana

Kate
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Old 23.07.2014., 21:56   #3669
moje drage vonabijuše,

samo da vas izvjestim..bijah na papa i UZV. Dr kaže da smao čekam plivača jer da sam spremna ko metak...folikula hrpa..jedan veeeliki...zadebljanje maternice savršeno...sve 5, ali plivača ni za lijeka mamicu im njihovu!!

rekla mi je termine kad da se keksamo pa ću malo kasnije na GO, jbg, sve za bebicu <3

kiss svima!
Aurorica is offline  
Old 23.07.2014., 22:15   #3670
Cro ljube kako si ti? Koliko si sad t? Tko bi vas sve porpatio u zadnjem valu plusica koliko vas je bilo
Aurorice sretna ti akcija vidis da je teren spreman kako to mislis da ti je rekla termine da se sexate i kakve to veze ima sa godisnjim? Ne kuzim
Mene zesca alergija na sunce ulovila i kida mi zivce
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 23.07.2014., 22:17   #3671
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Cro ljube kako si ti? Koliko si sad t? Tko bi vas sve porpatio u zadnjem valu plusica koliko vas je bilo
Aurorice sretna ti akcija vidis da je teren spreman kako to mislis da ti je rekla termine da se sexate i kakve to veze ima sa godisnjim? Ne kuzim
Mene zesca alergija na sunce ulovila i kida mi zivce
hahah nisam ni pojasnila..planirala sam na go 1.8., a muž zbog posla tek 10.8. bi mi se priključio..obzirom da je rekla da se 4.8. moramo keksat, ja produžujem svoje izbivanje sa go do 5.8.

btw. je, moj teren spreman, ali njegov očito nije
Aurorica is offline  
Old 23.07.2014., 22:22   #3672
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Cro ljube kako si ti? Koliko si sad t? Tko bi vas sve porpatio u zadnjem valu plusica koliko vas je bilo
Aurorice sretna ti akcija vidis da je teren spreman kako to mislis da ti je rekla termine da se sexate i kakve to veze ima sa godisnjim? Ne kuzim
Mene zesca alergija na sunce ulovila i kida mi zivce
susosjećam i žao mi je!!

ja sam zadnje 2g imala po nogama alergiju na sunce i vrućinu...tablete, mazanje...sad nekako izbjegavam sve to, maskam se URIAGE cink i bakar i uljem jojobe, nije da je čudo, ali pomaže...
Aurorica is offline  
Old 23.07.2014., 22:37   #3673
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
hahah nisam ni pojasnila..planirala sam na go 1.8., a muž zbog posla tek 10.8. bi mi se priključio..obzirom da je rekla da se 4.8. moramo keksat, ja produžujem svoje izbivanje sa go do 5.8.

btw. je, moj teren spreman, ali njegov očito nije
E sad mi je vec jasnije i ima smisla
Sto je sa plivacima? Los spermio?
A dr. ti je vec tako unaprijed rekla kad da pokrivate? Ja sam mislila da ti je O sad kroz koji dan..
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 23.07.2014., 22:43   #3674
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
susosjećam i žao mi je!!

ja sam zadnje 2g imala po nogama alergiju na sunce i vrućinu...tablete, mazanje...sad nekako izbjegavam sve to, maskam se URIAGE cink i bakar i uljem jojobe, nije da je čudo, ali pomaže...
Meni je to vec dugo godina aktivno.. Proslo ljeto nisam imala godisnji i nisam bas bila na moru pa sam malo zaboravila i nisam pocela pripreme vec na proljece..
Ali dovede me do ludila alergija.. Sad sam jos 4 dana na moru i zelim maximalno iskoristiti a vec vidim da cu dobiti popizditis kod svakog je drukcija ta alergija i druge stvari pomazu ali nitko je ne uspije suzbiti skroz, osim da se zatvori u 4 zida...
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 23.07.2014., 22:46   #3675
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
E sad mi je vec jasnije i ima smisla
Sto je sa plivacima? Los spermio?
A dr. ti je vec tako unaprijed rekla kad da pokrivate? Ja sam mislila da ti je O sad kroz koji dan..
da loš spermio..oligoastheno...užas....

tek mi je 7dc pa je ona izračunala , iako pokrivat ćemo mi i sve prije za svaki slučaj...ali ne mogu vjerovat da svaki treći put za vrijeme plodnih dana smo mi razdvojeni...užas...
Aurorica is offline  
Old 23.07.2014., 22:48   #3676
Ivanche, u apotekama imas lizaljke Lizzy se vozi- od djumbira, protiv mucnina- znam da je masi trudnica pomoglo.

Cathie, nakon godina alergija na sunce, prosle sam godine kupila Astaksantin- nit izgorila, not alergija- preporod!
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 23.07.2014., 22:48   #3677
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Meni je to vec dugo godina aktivno.. Proslo ljeto nisam imala godisnji i nisam bas bila na moru pa sam malo zaboravila i nisam pocela pripreme vec na proljece..
Ali dovede me do ludila alergija.. Sad sam jos 4 dana na moru i zelim maximalno iskoristiti a vec vidim da cu dobiti popizditis kod svakog je drukcija ta alergija i druge stvari pomazu ali nitko je ne uspije suzbiti skroz, osim da se zatvori u 4 zida...
banana!!!

kod mene su krenuli plikovima na nogama...kao snažna iritacija...a ne pomaže ni što na posao moram hulahopke i preko ljeta...kad doma dođem sve bude crveno...

ali moram priznat da more pomaže...
Aurorica is offline  
Old 24.07.2014., 07:00   #3678
Jutro cure

Vidim da ste se raspisali o alergiji na sunce. Evo još jedne koja se bori s njome Ja se svaki dan mažem sa faktorom 50 a na moru mi sveki napravi smjesu s maslinovim uljem, mrkvom i još neke trave za miris i time se mažem, i spasava me.
snowy_day is offline  
Old 24.07.2014., 07:27   #3679
jutar....kaj se tiče alergija nemam nikakvih poznatih meni, pocrvenim ko malo prase i poslije tamnim ko cigan
snowy objavit ću premijerno uradke na forumu
knimao is offline  
Old 24.07.2014., 07:35   #3680
Jutro curke.
Kako ste danas? Evo malo sunca,nije tmurno.Mi se sutra pakiramo na more,a prognoza nije nekaj.Ja nemam alergiju na sunce,hvala Bogu.

Ko piški s menom sutra?
Canjab is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.