Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2006., 23:25   #1
Cure traže dobre dečke!?

Eto da i ja otvorim jednu temu.
Priča počinje da je jedna djevojka mome frendu rekla da bi htjela dečka koji je dobar, pažljiv, pristojan, itd., jer za nju zapinju samo neke budale, pa joj je on rekao da zna pravog dečka za nju. Točne detalje neznam, ali uglavnom moj frend kaže da dok je nabrajala karakteristike njoj "poželjnog" dečka on je u tome prepoznao mene. On je rekao da bi nas mogao upoznat i ona je pristala. Kako sam iskusan u takvim stvarima, rekoh mu da ta cura nema pojima o čemu govori i da sigurno ne traži takvog ko ja. No pošto volim nova iskustva, pristadoh da se upoznamo. Dogovorili smo se za neko piće (frend, njegova cura i ja), a pošto se ta cura osjeća ugodno u njegovom društvu i nju,i ona je pristala. Namjera je bila imat ugodnu atmsfer u koj bi se upoznali, pričali i zajebavali. I tako smo se našli u jednom bircu, sjeli, pričali o faksu i td., i onda sam primjetio da cura nakon 20 min gleda na sat. Da skratim, u jednom sam trenutku otišao do WC i dok sam se vratio cura je već obukla kaput i bila spremna otić (pitam se da li bi otišla da mi za WC nije trebalo manje od dvije minute). Uglavnom bez ikakvog opravdanja se pokupila.
Nisam kivan ni na tu curu ni na ženski rod, navikoh na te stvari ( ), no ovo sam napisao iz čisto jednog razloga da kad neka cura od ovih koje ovo pročitaju ne kaže da traži dobrog, pristojnog, pažljivog dečka, jer većina (naglašavam većina) ser. kad to kaže. Svi mi gledamo fizički izgled, i cure vole frajere. Poštujem iskrenost, al mrzim licemjere.
dobar dečko = budala
Aj vi meni lijepo živili! pozdrav
outofspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:45   #2
Quote:
outofspace kaže:
dobar dečko = budala
Aj vi meni lijepo živili! pozdrav
Pa na neki nacin je to istina, no svakav je drugaciji. Po meni uz dobar decko trebalo bi rec i "normalan", tj. nicim se previse ne istice i ne nudi nekakva iznenadenja, sto znaci da je manje zanimljiv. ...hm..
__________________
Mora da sam kreten
Nixon_gorgonzola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 16:30   #3
nijedna cura koja kaže da želi dobrog dečka ne govori istinu....sve što cure traže od dečka je dobar izgled i eventualno novac...tip koji to ima je "savršen tip" za svaku curu
__________________________
Now...you're no different now
Still the same, the Devil's whore
Lilith on the prowl
I...I've got something for you
I know what real pain is
And you will too
__________________
He who is bitten by a wolf and lives
Likantrop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 18:22   #4
Quote:
Likantrop kaže:
nijedna cura koja kaže da želi dobrog dečka ne govori istinu....sve što cure traže od dečka je dobar izgled i eventualno novac...tip koji to ima je "savršen tip" za svaku curu
Ma nije nego si ti frustriran.
Splinter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 09:31   #5
Quote:
Likantrop kaže:
nijedna cura koja kaže da želi dobrog dečka ne govori istinu....sve što cure traže od dečka je dobar izgled i eventualno novac...tip koji to ima je "savršen tip" za svaku curu
__________________________
Now...you're no different now
Still the same, the Devil's whore
Lilith on the prowl
I...I've got something for you
I know what real pain is
And you will too
...svi dečki koji govore da hoće pametnu i zanimljivi curu, isto tako lažu...
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:46   #6
Quote:
outofspace kaže:
Eto da i ja otvorim jednu temu.
Priča počinje da je jedna djevojka mome frendu rekla da bi htjela dečka koji je dobar, pažljiv, pristojan, itd., jer za nju zapinju samo neke budale, pa joj je on rekao da zna pravog dečka za nju. Točne detalje neznam, ali uglavnom moj frend kaže da dok je nabrajala karakteristike njoj "poželjnog" dečka on je u tome prepoznao mene. On je rekao da bi nas mogao upoznat i ona je pristala. Kako sam iskusan u takvim stvarima, rekoh mu da ta cura nema pojima o čemu govori i da sigurno ne traži takvog ko ja. No pošto volim nova iskustva, pristadoh da se upoznamo. Dogovorili smo se za neko piće (frend, njegova cura i ja), a pošto se ta cura osjeća ugodno u njegovom društvu i nju,i ona je pristala. Namjera je bila imat ugodnu atmsfer u koj bi se upoznali, pričali i zajebavali. I tako smo se našli u jednom bircu, sjeli, pričali o faksu i td., i onda sam primjetio da cura nakon 20 min gleda na sat. Da skratim, u jednom sam trenutku otišao do WC i dok sam se vratio cura je već obukla kaput i bila spremna otić (pitam se da li bi otišla da mi za WC nije trebalo manje od dvije minute). Uglavnom bez ikakvog opravdanja se pokupila.
Nisam kivan ni na tu curu ni na ženski rod, navikoh na te stvari ( ), no ovo sam napisao iz čisto jednog razloga da kad neka cura od ovih koje ovo pročitaju ne kaže da traži dobrog, pristojnog, pažljivog dečka, jer većina (naglašavam većina) ser. kad to kaže. Svi mi gledamo fizički izgled, i cure vole frajere. Poštujem iskrenost, al mrzim licemjere.
dobar dečko = budala
Aj vi meni lijepo živili! pozdrav
Meni nikad nije bio bitan fizički izgled jer ti osoba postane lijepa tek kad otkriješ ono nešto u njoj. A tipa ako mi je netko zapeo za oko kao jebeno fizički zgodan lik brzo bi mi dosadio jer je presavršen. A najčešće i umišljen Malo ružnjikavo je lijepo Fizičke mane znaju bit lijepe
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 01:26   #7
Quote:
Dolores_Claiborne kaže:
Meni nikad nije bio bitan fizički izgled jer ti osoba postane lijepa tek kad otkriješ ono nešto u njoj. A tipa ako mi je netko zapeo za oko kao jebeno fizički zgodan lik brzo bi mi dosadio jer je presavršen. A najčešće i umišljen Malo ružnjikavo je lijepo Fizičke mane znaju bit lijepe
Tebi ce bit yebeno na tulumu forumasa
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:01   #8
Quote:
NeVeR kaže:
Tebi ce bit yebeno na tulumu forumasa
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 20:29   #9
Quote:
Dolores_Claiborne kaže:
Meni nikad nije bio bitan fizički izgled jer ti osoba postane lijepa tek kad otkriješ ono nešto u njoj. A tipa ako mi je netko zapeo za oko kao jebeno fizički zgodan lik brzo bi mi dosadio jer je presavršen. A najčešće i umišljen Malo ružnjikavo je lijepo Fizičke mane znaju bit lijepe
Neko ko koristi i mozak a ne samo onu stvar kad je rijec o drugim ljudima, lijepo je znati da na ovom svijetu nisu ipak svi idioti koji samo guraju ruke u dzepove i onda poslije u hlace (ili haljine, sto god)

It is better to die for The Emperor than live for yourself!
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 22:57   #10
Thumbs up Pa među rijetkima si, svaka čast

Quote:
Dolores_Claiborne kaže:
Meni nikad nije bio bitan fizički izgled jer ti osoba postane lijepa tek kad otkriješ ono nešto u njoj. A tipa ako mi je netko zapeo za oko kao jebeno fizički zgodan lik brzo bi mi dosadio jer je presavršen. A najčešće i umišljen Malo ružnjikavo je lijepo Fizičke mane znaju bit lijepe
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:47   #11
a jeb.. ga sine niste jedno za drugo...
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:48   #12
nema to veze s izgledom, nego je curi vjerojatno bilo neugodno, jer jer situacija bila umjetna i namjestena.
slicno se i meni dogodilo veceras. ne mogu biti dugo u situaciji u kojoj se ne osjecam prirodno. i ako mi drustvo ne odgovara, jednostavno odem.
naravno, pristojno se ispricam, ne pobjegnem glavom bez obzira
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:56   #13
mozda ne mozes namjestiti kemiju (to bi se ipak trebalo dogodit spontano)...ali da ju je necim zaintrigrirao ne vjerujem da bi se skupila za 20 min...u svakom slucaju, slazem se...cure ipak vise padaju na frajere...sad but true
inchun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:58   #14
Quote:
inchun kaže:
mozda ne mozes namjestiti kemiju (to bi se ipak trebalo dogodit spontano)...ali da ju je necim zaintrigrirao ne vjerujem da bi se skupila za 20 min...u svakom slucaju, slazem se...cure ipak vise padaju na frajere...sad but true
ma prvo, glupo je inscenirati susret na kavi. i jos ako ona ZNA da joj namjestaju frajera, jos je stoput gore.
mislim, svaka joj cast da se uopce pojavila. meni bi to bilo prejadno.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:03   #15
Quote:
Natch kaže:
ma prvo, glupo je inscenirati susret na kavi. i jos ako ona ZNA da joj namjestaju frajera, jos je stoput gore.
mislim, svaka joj cast da se uopce pojavila. meni bi to bilo prejadno.
a možda je cura fakat očajna...pa je mislila...ak uleti uleti...ak ne...nemam kaj za izgubit..
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:03   #16
Quote:
Bajum kaže:
a možda je cura fakat očajna...pa je mislila...ak uleti uleti...ak ne...nemam kaj za izgubit..
pa kazem, stvar je ultrapateticna.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:08   #17
ok, inace i mene od spomena kojekakvog "blind datea" ili namjestanja prode jeza...ali po prici s pocetka se dalo naslutit da je cura mozda bila ocajna u potrazi za "dobrim, pazljivim, pristojnim mr.x"...ocajne situacije zahtjevaju ocajne mjere kakogod...curi nisi "sjeo" i amen...mozda bi prica bila drugacija da ste se upoznali pod drugacijim okolnostima (bez posrednika)
inchun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:10   #18
Quote:
inchun kaže:
ok, inace i mene od spomena kojekakvog "blind datea" ili namjestanja prode jeza...ali po prici s pocetka se dalo naslutit da je cura mozda bila ocajna u potrazi za "dobrim, pazljivim, pristojnim mr.x"...ocajne situacije zahtjevaju ocajne mjere kakogod...curi nisi "sjeo" i amen...mozda bi prica bila drugacija da ste se upoznali pod drugacijim okolnostima (bez posrednika)
ili možda da je karu bacio na stol...uz riječi curo očisti pušku...
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:09   #19
Joj, nije bilo ništa iscenirano. Zapravo je to po dogovoru nje i mog frenda, ja sam samo pristao. I nije stvar što tu nema kemije jer meni je po najprije bitno ugodno druženje. Stvar je u tome što je ona prvo rekla da traži u muškom neke osobine koje nisu stvar fizičkog izgleda, a otpilila me nakon 20 minuta, a upoznavanje je daleko više od toga. Btw nisam baš ružan, tako reć, samo imam 10 kila viška, što na visinu od 187 cm i nije nešto.
Ja sam osoba koja kaže da joj je fizički izgled bitan, ali bih svakoj osobi da bar sat, dva da popričamo i vidimo dal imamo neke zajedničke teme, pa ak postanemo prijatelji meni super. Nisam opterečen vezama.
Samo me smeta licemjerje s kojim se svaki dan susrećem.
Niti je ona u meni pobudila zanimanje za neku vezu, al sam ju bar htio malo upoznat ko osobu. Jel sam glup zato!?
outofspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:11   #20
Quote:
outofspace kaže:
Samo me smeta licemjerje s kojim se svaki dan susrećem.
Niti je ona u meni pobudila zanimanje za neku vezu, al sam ju bar htio malo upoznat ko osobu. Jel sam glup zato!?
gle, ocito se jedno drugom niste svidjeli, s tim da je ona bila hrabrija pa to prva prekinula.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.