Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2007., 11:26   #141
Keune boje za kosu

Ovako, ovaj mjesec se farbam kod kuće ,imam plavu (obojanu kosu ) a prirodno imam tamno smeđu kosu sa crvenim pigmentom - izrast(1,5cm).
Dobila sam preporuke za Keune 2000 - da ubija žutilo i da dobro posvjetljuje tamnu kosu, čak i sa crvenim pigmentom- dobro pokriva i daje lijepu nijansu.
E sad - moje je pitanje, je li tko od vas probao taj Keune, a da ima prirodnu boju kose sličnu mojoj.Kakva su vaša iskustva?
Trebaju mi odgovori što prije jer se moram ofarbati danas ili sutra!!!

i još jedno pitanjce - ima li u toj farbi hidrogen ( u paketu) s kojoj se miješa?
Ako ne, s kojim da postotkom pomiješam farbu??
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 11:35   #142
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Ovako, ovaj mjesec se farbam kod kuće ,imam plavu (obojanu kosu ) a prirodno imam tamno smeđu kosu sa crvenim pigmentom - izrast(1,5cm).
Dobila sam preporuke za Keune 2000 - da ubija žutilo i da dobro posvjetljuje tamnu kosu, čak i sa crvenim pigmentom- dobro pokriva i daje lijepu nijansu.
E sad - moje je pitanje, je li tko od vas probao taj Keune, a da ima prirodnu boju kose sličnu mojoj.Kakva su vaša iskustva?
Trebaju mi odgovori što prije jer se moram ofarbati danas ili sutra!!!

i još jedno pitanjce - ima li u toj farbi hidrogen ( u paketu) s kojoj se miješa?
Ako ne, s kojim da postotkom pomiješam farbu??
Ja sam se farbala s Keune 1517, ta boja "ubije" žutilo. Prvi dojam - predobro, kasnije je ipak kosa požutila. Za Keune 2000 ne znam, koristi ju moja frendica, ali ona je prirodno svjetla.
Hidrogen nije u paketu, kupi si najmanje 9%. Inače, imaš Keuneov silver šampon, on ti skida žutilo.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 11:37   #143
Hvala.Znam za taj Keuneouv šampon, koristim ga već duže vrijeme.
Jel bi mi samo mogla reći kakvu ti imaš prirodnu boju kose?
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 11:45   #144
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Hvala.Znam za taj Keuneouv šampon, koristim ga već duže vrijeme.
Jel bi mi samo mogla reći kakvu ti imaš prirodnu boju kose?
Takvu kao ti, tamnu s crvenim pigmentom. Već duže se farbam u plavo, ali kosa mi brzo požuti. Tako da sada idem opet na nešto tamniju varijantu.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 11:54   #145
Aha, ok, hvala ti puno!
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 11:58   #146
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
Takvu kao ti, tamnu s crvenim pigmentom. Već duže se farbam u plavo, ali kosa mi brzo požuti. Tako da sada idem opet na nešto tamniju varijantu.
Imam isti problem....dobila sam preporuke za 1001, 1002, 2000 i sad nemam pojma koju
Dunja Laura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:06   #147
Quote:
Dunja Laura kaže: Pogledaj post
Imam isti problem....dobila sam preporuke za 1001, 1002, 2000 i sad nemam pojma koju
Ja najviše cura znam da u tim slučajevima koriste keune 1517 i 12% hidrogen. Ta keune ti je malko ljubičasta, pa neutralizira žutilo i kosa bude lijepa plava. Meni se jednostavno više ne da s plavim gnjaviti jer mi je kosa preuništena, pa idem na nešto tamnije. Ali probaj s tom Keune, mislim da bi ti bila ok.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:13   #148
A ja danas trebam kupiti boju, i stvarno neznam koju bih kupila!
4 prijedloga sam dobila..
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:16   #149
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
Ja najviše cura znam da u tim slučajevima koriste keune 1517 i 12% hidrogen. Ta keune ti je malko ljubičasta, pa neutralizira žutilo i kosa bude lijepa plava. Meni se jednostavno više ne da s plavim gnjaviti jer mi je kosa preuništena, pa idem na nešto tamnije. Ali probaj s tom Keune, mislim da bi ti bila ok.

Ja imam tanju kosu i bojim se da bi 12% hidrogena bilo previše za moju kosu..hmmm ... Što ti misliš?
jel i tvoja kosA tanja i jel ti je je prejak 12 % jer si rekla da ti je kosa dosta uništena?
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:50   #150
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Ja imam tanju kosu i bojim se da bi 12% hidrogena bilo previše za moju kosu..hmmm ... Što ti misliš?
jel i tvoja kosA tanja i jel ti je je prejak 12 % jer si rekla da ti je kosa dosta uništena?
Je, imam kosu "ko perje", jako tanku. Uništena mi je baš zbog tih agresivnih preparata, no stvar je u tome da s 9% hidrogenom teško možeš dobiti željeni efekat. Ne znam kaj bi ti preporučila, mislim da ti u uputama piše koji hidrogen moraš staviti. E da, u te svjetle farbe ti idu po 2 hidrogena.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:01   #151
SkyAngel, zaboravila sam napisati da sam ja prvo izblajhala kosu, a onda gore stavila farbu. Sama farba bez blajha ne prima na tamnu kosu. No koliko sam shvatila, ti si već plava... U svakom slučaju, ako ćeš stavljati samo farbu bez blajha, uzmi 12% hidrogen. Meni je blajh uništio kosu.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 14:08   #152
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
Ja najviše cura znam da u tim slučajevima koriste keune 1517 i 12% hidrogen. Ta keune ti je malko ljubičasta, pa neutralizira žutilo i kosa bude lijepa plava. Meni se jednostavno više ne da s plavim gnjaviti jer mi je kosa preuništena, pa idem na nešto tamnije. Ali probaj s tom Keune, mislim da bi ti bila ok.
hvala za ovo...najprije ću sa 1517...svaka wanna be plavuša mora se obračunati sa žutom...

moram reći da mi korijen puno bolje prihvaća boju....tako da kako kosa bude rasla tako ću šišati ove dijelove dolje i doći na svoje
Dunja Laura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 14:09   #153
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Ja imam tanju kosu i bojim se da bi 12% hidrogena bilo previše za moju kosu..hmmm ... Što ti misliš?
jel i tvoja kosA tanja i jel ti je je prejak 12 % jer si rekla da ti je kosa dosta uništena?

meni 12 % nije uništio kosu
Dunja Laura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 14:12   #154
Mene je jako pekla ta farba (Keune 2000) za glavu. Inače znam jednu curu koja se stim farbala i boja joj je bila predivna - skroz platinasto-bijela.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 17:47   #155
Evo kupila sam Keune 1517 + 9% i 12% hidrogen.
Vidjet ćemo kako će ispasti...Javim vam rezultate.
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 17:52   #156
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Ovako, ovaj mjesec se farbam kod kuće ,imam plavu (obojanu kosu ) a prirodno imam tamno smeđu kosu sa crvenim pigmentom - izrast(1,5cm).
Dobila sam preporuke za Keune 2000 - da ubija žutilo i da dobro posvjetljuje tamnu kosu, čak i sa crvenim pigmentom- dobro pokriva i daje lijepu nijansu.
E sad - moje je pitanje, je li tko od vas probao taj Keune, a da ima prirodnu boju kose sličnu mojoj.Kakva su vaša iskustva?
Trebaju mi odgovori što prije jer se moram ofarbati danas ili sutra!!!

i još jedno pitanjce - ima li u toj farbi hidrogen ( u paketu) s kojoj se miješa?
Ako ne, s kojim da postotkom pomiješam farbu??
Definitivno ti treba 12 % hidrogen jer imas tamnu kosu, sa manjim bi ti bilo zuto.
Keuene 1001 i 1012 ti je super bas za tvoju kosu, da ubije zutilo; znam jer mi se mama tako farba i ima istu kosu kao ti.
Kad je stavila 2000 bilo joj je zuto...
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 17:54   #157
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Evo kupila sam Keune 1517 + 9% i 12% hidrogen.
Vidjet ćemo kako će ispasti...Javim vam rezultate.
Aha, kupila si 1517.
Bas me zanima kako ce ti ispast, obavezno javi! Gud lak!
Btw, ti zelis da ti kosa izgleda prirodnije (ali bez zutila) ili bas onako bijelo, sivo?
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 18:06   #158
Da se 'priljepim' na temu,jel neko ima ideju jel bi taj silver šampon mogao malo 'ubiti' crveni odsjaj na tamnosmeđoj kosi?
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 18:14   #159
Quote:
ninani kaže: Pogledaj post
Aha, kupila si 1517.
Bas me zanima kako ce ti ispast, obavezno javi! Gud lak!
Btw, ti zelis da ti kosa izgleda prirodnije (ali bez zutila) ili bas onako bijelo, sivo?
Ma ja želim plavu kosu bez žutila.. više sam za "prirodniju" nijansu. Joj, sad se idem bojat, pa vam javim rezultat!
Pozdrav
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 20:01   #160
Hej cure, evo ofarbana sam
Boja je jako lijepa, od žutila nema ni ž.
Vuče malo na sivkasto (neki pramenčići), al kaže teta prodavačica da se taj ''odsjaj'' gubi već pri prvom pranju.
SAMO NEMOJTE DUGO DRŽATI BOJU NA GLAVI!!!
Ja sam je držala 30 ak minuta.
Ubuduće ću koristit ovu farbu al samo ću je malo manje držati na glavi jer se onda počne hvatati sivkasta nijansa - jer to je ipak sivo - ljubičasto blond. Iako ne na izrastu!! Na izrastu nema nekog sivila, pravo je svijetlo - ali ujednačeno je sve.
Kaže mi mama da mi tako ujednačeno izrast nije ni frizerka ofarbala...
Apsolutno bez žutila-to mi se najviše sviđa.
Eto, javite mi šta ste vi odlučile i svoje rezutate!
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.