Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 14.12.2011., 19:20   #1
Strah od HIV infekcije

Imam 22 godine i poslednjih 10 dana zivim u velikom strahu da sam hiv positivan. Nemam snage uraditi test, panika me hvata od pomisli da sam pozitivan. Nikada nisam radio test, a imao sam seks sa 4 djevojke bez kondoma.
Razlog za moju brigu je to sto sam nedavno dobio gljivice na genitalijama(navodno tako sto sam slucajno koristio isti peskir kao i osoba koja ih ima). Doktorica mi je uradila testove na klamidiju i gonoreju na kojima sam bio negativan, i prepisala mi Canesten u slucaju da imam gljivice. To je bilo prije 15-ak dana. Meni je u to vrijeme jezik sve cesce poceo dobijati bijelu boju i pojavile su mi se sitne crvene tackice po sredini jezika. (tj mislim da su se pojavile, moguce da su oduvijek bile tu a da nisam primijetio). Na svu srecu nije bila hairy leukoplakia koja je jedan od simptoma hiva. Znam da su akutni simptomi hiva osim hairy leukoplakie, crvenilo po tijelu, temperatura, otecene limpfne zlijezde i bol u grlu i nisam imao nijedan od tih simptoma iako ih danima ocekujem i gledam se u ogledalu svakih sat vremena.
Molim pomoc!! Misljenje?
mentals is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.