Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 23:18   #10001
Un
vectorinvicta is offline  
Old 22.08.2016., 23:19   #10002
Dos
vectorinvicta is offline  
Old 22.08.2016., 23:20   #10003
Tres
vectorinvicta is offline  
Old 22.08.2016., 23:20   #10004
Pet dugih godina je proslo, moj voljeni Tatice...
Vjerujem, da cemo opet jednom biti zajedno...
...tamo negdje........

https://www.youtube.com/watch?v=Q0li2uMNOVs
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 22.08.2016., 23:21   #10005
Sve otišlo u kurac!
vectorinvicta is offline  
Old 22.08.2016., 23:22   #10006
Jebe mi se...
vectorinvicta is offline  
Old 22.08.2016., 23:23   #10007
Ali ne lažem... bok!
vectorinvicta is offline  
Old 23.08.2016., 04:34   #10008
http://67.media.tumblr.com/fc9998c12...q456o1_500.jpg
Tox is offline  
Old 23.08.2016., 06:51   #10009
Joj mene joj {nisam samo broj}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 23.08.2016., 15:04   #10010
razmisljam o svom promasenom zivotu.doso sam do tocke da sam shvatio da nema nikakve pomoci izvana od nikoga. drugi su pakao.njihov zivot ,uvjerenja i sve ostalo nema veze samnom.to je druga galaksija.ne postoji nikakva ljubav niti bog,samo odnosi iz koristi.niko ne zeli da budes ono sto jesi al svak zeli da budes njegov rob.dal fizicki ,dal mentalni,dal tzv spiritualni nije ni vazno. nekad je sredstvo za postizanje ropstva bila prislila ,danas se to uvelike smanjilo i ljudi su voljni robovati,samo robuju idejama i tzv autoritetima.ljubav? neznam sto je to. svjestan sam da sam perfektni materijal za roba,roba ljubavi. robovacu svakom ko mi pokaze malo topline.prazan sam iznutra i izgubljen.govore mi "pomozi si sam" i kad to pokusavam naletim svagdje na zatvorena vrata. zivim u potpunoj izolaciji,bez igdje ikoga.nesmijem pokazati svoje emocije jer se zove policija hitna i narodna garda.ko sam ja da smijem imat svoje emocije? niko i nista,njihov rob."pomozi si sam"- da,zelio bi raditi-covjece nema posla za tebe,niko te nece. "pomozi si sam"-zelio bi nakon 4 i pol jeben duge godine pakla kakvog rijetko ko dozivi osjetit ponovo zagrljaj nekog kome je stalo do mene- hej,nisi bas neki materijal,nisi privlacan,ma nisi pozitivan,ko te jebe. pomozi si sam pa ce ti i bog pomoci.nema nikakvog boga,tu su samo ljudi,boga niko nikad nije vidio. a ti ljudi zele da im budem rob,da sutim i trpim do kraja svog usranog zivota,da oprastam i klecim sa sklopljenim rucicama po cijele dane jer "oni znaju da je to put".najgori su tzv spiritualni autoriteti.maltretirali su te cijeli zivot-oprosti im,kazu.unistili su sve u tebi-voli ih,govore.put do pakla je poplocen dobrim namjerama. ne volim i i ne oprastam im,jebeno sam ljut,najradije bih ih rijesio muke,bih. i opet sve ovo pisem sam sebi jer na ovom svijetu nemam vise nikog,ni jednog jedinog ljudskog bica s kojim se osjecam blisko. sve si sam kriv robert.sam si kriv sto si rodjen u obitelji gdje su te tukli,gusili,ponizavali,omalovazavali,gdje si se tresao svako jutro od deracina i svadja,gdje si sa 13-14 g poceo razimsljat o samoubojstvu a s 20 pao u tesku depresiju. i gdje niko nikad nije reagirao na tebe,niti te pitao sto ti zelis,nego su te iskoristavali na sve moguce nacine,pili ti krv,vampirizirali na tebi,tjerali svoj inat do smrti,gdje se ni nakon prolivene krvi nije dobilo trune suosjecanja da te boli,da te jebeno boli.nikad nista. samo robovanje. sad,na kraju svoj usranog zivota zelim samo reci- da ljudi,evo,sve sam si sam kriv i prosuti si mozak.hvala ti svijete na svemu.
Lapaz is offline  
Old 23.08.2016., 17:07   #10011
We'll be coming back for your one day
Don Michael is offline  
Old 23.08.2016., 17:11   #10012
Samoubojstvo i usamljenost

Usamljenost je jedan od činilaca koji kod ljudi izazivaju depresiju i vode do samoubojstva. Jouko Lönnqvist, koji je predvodio jedno istraživanje o samoubojstvima u Finskoj, rekao je: “Velik broj [onih koji su počinili samoubojstvo] bili su usamljeni. Imali su puno slobodnog vremena, no malo društvenih kontakata.” Kenshiro Ohara, psihijatar s Medicinskog fakulteta Sveučilišta Hamamatsu u Japanu, rekao je kako je “osamljivanje” odgovorno za nedavnu poplavu samoubojstava među muškarcima srednje dobi u toj zemlji.
Lapaz is offline  
Old 23.08.2016., 21:23   #10013
I začuđiše se {u ova vremena}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 23.08.2016., 21:46   #10014
Bit ce bolje {odma i sada}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 23.08.2016., 21:51   #10015
nije isto biti sam i usamljen
croatish7 is offline  
Old 24.08.2016., 00:43   #10016
@ Ne vjerujem u slucajnosti,tim više što sam takvu "slucajnost" i predvidjela.

@ Ti si stvarno zadnja osoba koja je to trebala komentirati s obzirom da 110% ulaziš u tu kategoriju

@ Puno si ljepši dok šutiš. Šarm ti Bogo nije podario,pa cemu forsiranje onda?
PsychoSweety is offline  
Old 24.08.2016., 01:06   #10017
sretan mi, sretan mi!!!
zuba-tac is offline  
Old 24.08.2016., 07:05   #10018
Otvor prozor {svjeźina nek' uđźe}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 24.08.2016., 13:51   #10019
Usranost.
tirkizno is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.