Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2008., 12:20   #201
Quote:
Kikonja kaže: Pogledaj post
Tako ni stranci ne blate nas turizam ko ti , pa jos ide u cg pa sto je tamo dobro

Ja vam za razliku od naših političara ne pričam priče za spavanje i malu dječicu Naš turizam je u kurcu težem ...tek toliko ...A da li je u cg dobro ?! Odi pa provjeri
Don_Juan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 12:22   #202
Quote:
Tomislav13 kaže: Pogledaj post
Odi ti bolje da te oderu i opljackaju crnogorci

crnogorci te nose ko kap vode na dlanu Kao da si šeik ...a ne da kao na jadranu, da moram nosit bokser i suzavac sa sobom, jer me strah da me konobor ne iscipelari sa kakvim pogledom me gleda dok preko kurca kaže "Izvolite" ....A dok čekam da me posluže, uf ...pročitam jedan dobar roman
Don_Juan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 12:49   #203
Quote:
Don_Juan kaže: Pogledaj post
Evo, ljetujem u Baškoj Vodi već četvrtu godinu za redom, pa ako nekoga zanima nešto ....Znam najbolje restorane, sve Uglavnom, meni osobno najljepše mjesto na Jadranu Pritome mislim na kompletnu Makarasku rivijeru, najljepše plaže, milina ....Baška Voda je udaljena od Makarske 7 km, i poezana je busevima koji voze, ako se ne varam svakih sat, sat i pol ...Jedino je zajeb ako ideš van navečer u Makarasku, da zadnji bud prema Baškoj vozi u 00:00 ..pa ako idš sa namjerom da ostaneš vani duže, a nemaš vlastiti auto, jedina opcija ti je taxi ....
Promajna je full blizu Makarske, ne znam točno u km, ali ja sam od tamo znao pješačit do Makarske....
Hey, ja ću u Bašku Vodu za mjesec dana Daj par dobrih restorana, možda kakvih ribljih (dragi i ja smo ljubitelji morske spize ), piši samo, sve me interesira!
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 13:12   #204
Quote:
klaunina kaže: Pogledaj post
Hey, ja ću u Bašku Vodu za mjesec dana Daj par dobrih restorana, možda kakvih ribljih (dragi i ja smo ljubitelji morske spize ), piši samo, sve me interesira!

Piši ti meni šta te zanima ..Što se tiče restorana ....Najbolji restoran je KING, na samoj rivi, malo uvučen u jednu malu uličicu, ali imaš natpis ispred, nemreš fulat ...Vlasnik restorana je od frendice stari ...Dvije godine me nagovarala da dođem na večeru i nikak mi se nije dalo ...prošle godine sam otišao iz pristojnosti ...I prvo što sam vidio je ono što mi je i ona sama pričala ...Red ljudi čeka da bi ušlo u restoran ...red ljudi nekih 15 metara Ljudi čekaju i kad jedni završe sa jelom drugi ulaze ...Mislim to ti sve govori ...I ja sam htio okrenut se i otič jer mi je fakat bilo glupo ko ubogo dete kreten čekat vani. No iz pristojnosti i obečanja ipak sam otišao...I šta da ti kažem ....jelo je za prste polizat ...Zaista sam jeo u puno restorana ali ovako nešto ....zbilja se isplati ...Osoblje toliko ljubazno ....ne silazi im smješak sa lica...A na kraju večere svakom ponaosobno dođe sam vlasnik restorana pruži ruku i zahvali Nije ni čudno da ljudi čekaju u redu ...Imaju jebenu reputaciju ...I iz prve ruke ti mogu reć pošto znam ljude da je sve svježe ...Osim toga , točno ispred KING-a imaš neki restorančić na samoj rivi, točno ispred ..ne mogu se sjetit kako se zove Palčić ili tako nešto gdje imaš lignje (kolutiće) sa pomfit-om, za nekih 35 kuna ...Isto fino ...I to je to, imaš još jedan morski restač gdje sam srdele samo jeo ...ne znam kako se zove, pitaj tamo znat će sigurno lokalci, jer je jedini specijaliziran samo za morske specijalitete ....I to je to ....Od restorana u Baškoj ....Ali zato je Makarska natrpana restoranima ...što onim ekskluzivnijim tako i onim gdje dobiješ dlake na pizzi i sl.
Don_Juan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:14   #205
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
bratus di nema guzve (prekrasno malo seoce sa također sljuncanom plazom i palmama)

imas Konobu Bratus - super ambijent, a ni hrana za bacit, za navečer beach bar Sahara radi dokle ima ljudi, udaljeno od Promajne oko 1 km

u Promajni imaš jedno 5-6 kafića na plaži, pizzeria Posejdon, restorana bar 4-5
sve je na hrpi tak da ne možeš fulat
neve_ergosum is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:20   #206
Quote:
Don_Juan kaže: Pogledaj post
crnogorci te nose ko kap vode na dlanu Kao da si šeik ...a ne da kao na jadranu, da moram nosit bokser i suzavac sa sobom, jer me strah da me konobor ne iscipelari sa kakvim pogledom me gleda dok preko kurca kaže "Izvolite" ....A dok čekam da me posluže, uf ...pročitam jedan dobar roman
Pricas totalne gluposti , i obmanjujes svekoliki puk
Kikonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:33   #207
Quote:
Kikonja kaže: Pogledaj post
Pricas totalne gluposti , i obmanjujes svekoliki puk

Prosvijetli me ti argumentom ...Ljude ne treba obmanjivat, sami vide sliku našeg turizma ..
Don_Juan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 17:26   #208
Dal netko zna kolko je iznajmljivanje bicikla u Makarskoj?

Ako netko zna dobar smještaj nek me pm-ne, apartman za 2 osobe, ništa luksuzno, ne treba mi ni tv, ni sat, samo da ima klimu, štednjak i da je ispod magistrale, i može južni dio grada, sjeverni je predaleko od svega.....
Normalno, da nije baš preskupo....
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 22:18   #209
Aaa!
Zvali smo 50 brojeva...ništa nismo našli....
Spustili smo kriterije... max. cijena može bit 40 eura za dan za apartman sa klimom i kuhinjom+wc....
ali ništa za 2 osobe od 2-6.8.!!!!
Sve je ili...cijena do neba...ili zauzeto...ili tamo skroz na rubnim dijelovima grada.....

__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 10:34   #210
ja u makarsku nisam bio vec 3 godine,ove godine idem il tam il novi vinodolski...bas me zanima sta se promijenilo...
dominator2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 18:12   #211
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Aaa!
Zvali smo 50 brojeva...ništa nismo našli....
Spustili smo kriterije... max. cijena može bit 40 eura za dan za apartman sa klimom i kuhinjom+wc....
ali ništa za 2 osobe od 2-6.8.!!!!
Sve je ili...cijena do neba...ili zauzeto...ili tamo skroz na rubnim dijelovima grada.....

Ah mene ti to ništa ne čudi.. Dragi i ja smo oko 20.5. zivkali sve moguće brojeve i također je bila ovakva situacija kakvu si opisala..

Za Makarsku je to puno prekasno zvati, posebice za udarni termin..

Sretno da nađete nešto!
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 23:20   #212
Ako kome treba, u Brelima, još imam slobodno za 4 osobe (apartman pogodan za 2 odraslih i 2 djece) prvi red uz more, Podrače, 300 od poznate plaže Punta Rata i Kamena Brela u terminu od 24.07 do 04.08

Link neću stavljat, ako se ne varam ne smijem pa me kontaktirajte preko PM-a za link i detalje
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 17:28   #213
ovo ljeto idem prvi put u Bašku (u dalmaciju rodni kraj moje bake/none)...recite mi jel su mi dosta te plaže u Baškoj ili ima boljih drugdje na makarskoj rivijeri?

ovima što se bune da nema smještaja....špica sezone se rezervira (i plaća) mjesecima unaprijed...
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 17:49   #214
Quote:
marioreni kaže: Pogledaj post
ovo ljeto idem prvi put u Bašku (u dalmaciju rodni kraj moje bake/none)...recite mi jel su mi dosta te plaže u Baškoj ili ima boljih drugdje na makarskoj rivijeri?

ovima što se bune da nema smještaja....špica sezone se rezervira (i plaća) mjesecima unaprijed...
valjda u Basku Vodu : -)
Baska voda ima veliku dugacku sljuncanu plazu i lijepa je stvarno i jako je popularna tak da je to jedna od najnapucenijih plaza na makarskoj rivijeri..
ima boljih, tj. manje napucenih plaza :-) jer su sve plaze na makarskoj rivijeri jako lijepe-sljuncane s borovom sumom..imas i one sa skorz sitnim sljunkom..kad ides od baske vode prema istoku (smjer makarska)dolazis brzo do kampa basko polje, imas tam plaza koliko hoces..i onda jos od kampa basko polje produzis prema promajni,bratusu, krvavici, predivne plaze a uopce nema guzve (osim sama glavna plaza u promajni, isto napucena)
s baske vode prema zapadu (smjer split) dodjes do brela, tamo ima plaza koliko ti dusa voli, 8 km plaza :-)
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 21:30   #215
Ma Makarska je zakon. Bio sam prije dvije godine dole, što se tiče mora, izlazaka i provoda, najjače mjesto u Dalmaciji. Baš sinoć kad sam se vraćao sa poslovnog puta, sam se prisjetio kako je dolje dobro, a dve moje frendice su svako malo dolje. Po ljeti, čekale su i Novu Godinu dolje, pa svako malo prek godine se zalete.
Ove godine idem na Brač, ali iduće sam ziher tam.
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 11:28   #216
Jel istina da dolje kroz 6,7,8mj skoro pa i nema kiše???

Meni je uvijek fobija da ću doći na more, a baš taj tjedan kišni..
Zato smo ove godine uzeli 2 tjedna, mada moj dragi mene uvjerava da dolje kroz ljeto neeeema kiše.
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 14:38   #217
Quote:
klaunina kaže: Pogledaj post
Jel istina da dolje kroz 6,7,8mj skoro pa i nema kiše???

Meni je uvijek fobija da ću doći na more, a baš taj tjedan kišni..
Zato smo ove godine uzeli 2 tjedna, mada moj dragi mene uvjerava da dolje kroz ljeto neeeema kiše.
Od Splita na dolje gotovo da nema kiše. To je istina, pogotovo na otocima: Brač, Hvar, Korčula, Mljet, i poluotok Pelješac.
Sve ispod Splita su odlične lokacije. Velim ti kad smo bili u Makarskoj prije 2 god. ,prvo jutro kad smo došli na plažu gledam kak su svi crni ko ugljen bokte
A poslije par dana mi je bilo i jasno, sunce tak jako prži prek dana da dobiš mjehure po koži ak se malo duže sunčaš
A po noći jedva zaspiš od vrućine, ak nemaš klimu dizanje ti je u 7 ujutro u lokvi znoja
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 10:19   #218
evo imam potrebu se pridružiti pohvalama za makarsku rivijeru, to je za mene najljepši dio Jadrana, more skroz čisto, vrijeme ok, ma sve je savršeno....ALI sam prije 10 dana bila u Makarskoj i malo me šokiralo što im oko ponoći sve staje, kafići se zatvaraju, na plaži ni psa...nadam se da to još za njih nije bila sezona,a i iskreno nisam si dala truda potražiti noćne klubove ili diskače , ugl. svakom tko ima dilemu gdje ljetovati osobno preporučujem Makarsku, Brela, Bašku vodu pa čak i Omiš. pusa svima
cura na zadatku is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 23:25   #219
Nemoj reć
Ja kad sam bio, bio sam u terminu od jedno 22,23.7 pa jedno 10 dana. Znam da kad se već pri jutro danilo da je bilo ljudi po rivi, i da su bircevi radili. A oko 22, 23h po rivi nisi mogao ni hodat koliko je ljudi bilo. A u centru kafić do kafića, sve krcato.
A za ovo nisam znao, a dobro možda još nije špica dolje.
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 20:31   #220
Ovako, tražim na netu smještaj u Makarskoj, ali koliko vidim slobodno je samo iznad magistrale. Pa ako netko zna za koji slobodan apartman za četiri osobe ispod magistrale, u razdoblju od 31.7. do 09.08. na tjedan dana. Radi se o četiri odrasle osobe pa tražim i takav apartman (normalni ležajevi). Koliko gledam cijene su oko 20 eura pa sam toliko računala.
Može na PM. Hvala!
U obzir dolazi i Baška Voda i Brela ali prvo bi vidjela za Makarsku.
the redCat is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.