Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji solarij preferirate
stojeći 67 49.26%
ležeći 69 50.74%
Glasovatelji: 136. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2004., 12:12   #41
Quote:
Noemi kaže:
Znam taj look.Res-peceno,najdraza nijansa
je, to je bas u Njemackoj popularno. Znam da sam s tom jednom frendicom isla kod kozmeticarke, imale termin u isto vrijeme i sad zena komentira njenu kozu i kaze - vasa koza je krnoloski starija od vas 15 godina. A zena na pocetku tridesetih
Winona is offline  
Old 20.03.2004., 14:20   #42
ja isključim lampu za lice, stavim naočale i preko lica majicu...

a za ono reš speceno ne znam kaj da velim
Clea is offline  
Old 20.03.2004., 16:06   #43
ja bum krenula uskoro..
i to definitivno u turbosolarij, ne da mi se biti nutra 20 min..ja sam prošle godine išla 5x po 10 min i boja mi je bila super... (čak i nakon kaj sam redovito zaboravljala poklopiti se s onim gore dijelom ).. sad mi je jedino zbunjola to lice... sunčala bi ga, neću da bude bijelo (jer sam inače ja snjeguljica), a bed mi je da ne dobijem mrlje od pilula..
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 20.03.2004., 16:20   #44
ne znam da li razlicite tablete razlicito djeluju na te fleke po kozi, ja ih od mojih tableta nisam dobila. Koristila sam kontracepcijske godinama.

Nisam dobila ni na moru fleke ali ima cura koje jesu.

Za lice je bolje slabiji solarij pa 20 minuta nego jaci a krace vrijeme.

Zadnje uređivanje Winona : 20.03.2004. at 17:02.
Winona is offline  
Old 20.03.2004., 16:49   #45
ma gle, ja sam onak svjetloputa al mogu ful dobro pocrnit. mislim imam prirodno plavu kosu i zelene oci al pocrnim bez frke.
e , zato ja odem prije mora jedno 5,6 puta u solarij (turbo stojeci u salonu ana u shopping centru precko) i dobijem fenomenalnu boju - onak da nisam zagorela ali i da nisam najbjelja na plazi.
i onda kad dodjem na plazu krenem se mazat prvi tjedan sa spf 16,17 a drugi za 5,6. i tako en izgorim a potamnim jos koju nijansu.
odi u precko. super je...neznam kolko para mislimd a je bilo 4 kn proslo ljeto.nemoras se najvaljivat samo upadnes.
debelakrava is offline  
Old 25.03.2004., 21:48   #46
malo ste me prestrašile sa tim spikama o raku kože. ali isto mislim da ću poći par put sada kad zatopli. nisam nikad bila pa bi tila malo pocrniti prije ljeta jer na suncu nema šanse da pocrnim. probati ću pa ću viditi. čime se mazati nakon sunčanja kad se otuširam. je obični losion za tijelo ok? i jedno glupo pitanje: je se treba namazati kremom za zaštitnim faktorom prije odlaska u solarij?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 25.03.2004., 22:54   #47
Ne, na solarij ides "na suho". Dakle najbolje (ako mozes to izvesti) sa cistom kozom, bez parfema, sminke te nikako s kremom sa zastitnim faktorom.

Poslije solarija mozes nakon tusiranja nanijeti obican losion, neki malo vlazniji.
lahor is offline  
Old 25.03.2004., 23:29   #48
Quote:
lahor kaže:
Ne, na solarij ides "na suho". Dakle najbolje (ako mozes to izvesti) sa cistom kozom, bez parfema, sminke te nikako s kremom sa zastitnim faktorom.

Poslije solarija mozes nakon tusiranja nanijeti obican losion, neki malo vlazniji.
puno thanks! samo ja sumnjam da ću uhvatiti nešto boje... ali probati ću
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 26.03.2004., 13:39   #49
Quote:
Annie1 kaže:
Ne, idem tamo na aerobic i tai chi, al sam jako zadovoljna. To je valjda najbolja reklama. Ti ides tam?
Idem
I ja sam jako zadovoljna, al ih necu reklamirat jer je ionak prevelika guzva.
Nadam se da ce bapci koji bi liniju do ljeta nestat za koji dan, ustraseni prejakim treningom (svaki put velim voditeljici: brze! jace!
Zmijica is offline  
Old 26.03.2004., 13:46   #50
Quote:
Zmijica kaže:
Idem
I ja sam jako zadovoljna, al ih necu reklamirat jer je ionak prevelika guzva.
Nadam se da ce bapci koji bi liniju do ljeta nestat za koji dan, ustraseni prejakim treningom (svaki put velim voditeljici: brze! jace!
Imas PM!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Old 27.03.2004., 13:08   #51
Quote:
croft kaže:
nisam nikad bila u solariju.
ni ja.. niti ne namjeravam.. u principu izbjegavam suncanje i na suncu.. jednostavno mi to nije nekaj. a i ponosim se na svoju bijelu put. pa makar to nekome izgledalo ko 'sirela'..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Old 27.03.2004., 13:44   #52
Quote:
xiola bleu kaže:
ni ja.. niti ne namjeravam.. u principu izbjegavam suncanje i na suncu.. jednostavno mi to nije nekaj. a i ponosim se na svoju bijelu put. pa makar to nekome izgledalo ko 'sirela'..
tako sam i ja razmišljala do sada. ali ipak je vrijeme da malo poradim na svome izgledu (ošišala sam se, staviti ću protezu, počela sam za ozbiljno se baviti fizičkim aktivnostima, počela jesti zelenilo... čujte ljudi, mora se ) pa ću i malo boje nabaciti. i svijetla put mi ne stoji baš uz žute majce koje planiram nositi ovo ljeto.
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 27.03.2004., 19:17   #53
Quote:
xiola bleu kaže:
ni ja.. niti ne namjeravam.. u principu izbjegavam suncanje i na suncu.. jednostavno mi to nije nekaj. a i ponosim se na svoju bijelu put. pa makar to nekome izgledalo ko 'sirela'..
ma meni je ljepse da netko i izgleda kao sirela nego umjetno tamnije (ta mi boja nije ni priblizno lijepa kao kod onih koje su to prirodno)
sve je to jos u redu ako se ne pretjera sa solarijem
croft is offline  
Old 27.03.2004., 19:31   #54
Quote:
croft kaže:
ma meni je ljepse da netko i izgleda kao sirela nego umjetno tamnije (ta mi boja nije ni priblizno lijepa kao kod onih koje su to prirodno)
sve je to jos u redu ako se ne pretjera sa solarijem
da, baš mi je komično viditi žene tipa one stare babe iz filma 'all about mary''
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 29.03.2004., 21:02   #55
Solarij, sunčanje, beta karoten tablete.....

ok...u jednom od topika sam navela taj novi spray od sally hanson..i posto je danas bio na snizenju,rekoh-ajde da to kupim i isprobam!
dakle zene,dok jos nemate sansu za sncanje a toplo je i rado biste otkrili svoje noge..ali bi radije da su malo tamnije-to je nesto za vas(i mene)
nime,posprejas si noge(ima u tri tona-svjetlo,tamnje i najtamnije)i onda blendas...i fakat izgledaju osuncane...naravno-to se sve ispere,medutim dobro je to da ti se ne skida od robe ili cak vrucine...i naravno -samo za ono prvo pokazivanje nogu nakon duge zime...ipak mislim da bi se cim mozete morale prebaciti na suncanje suncem.ali za onaj prelaz-
AFRODITA69 is offline  
Old 29.03.2004., 21:38   #56
Vec tri godine koristim kremu za samotamnjenje,samo u vrijeme kad jos nije tako vruce za suncati se,a rado bi nosila suknjice,pa da ne budem bas bijela.
Imala sam i onaj Lorealov u spreju ali draze su mi kreme.

Ipak,jedva cekam suncanje.
croft is offline  
Old 29.03.2004., 22:03   #57
al ovo nije krema za tamnjenje..ovo je spray za instant glow,ujutro metnes-navecer skines kao make up...i da pokriva kapilare i zile i smanjuje izgled celulita...tak bar pise.inace ova najtamnija nijansa je ustvari ono kao suncane noge...one dve su valjda jako svetle...inace ja isto imam tu za tamnjenje kremu-clarinsova je dobra i lancomova(frendica mi radi za lancome pami dofura svega toga jos prije nego stave u pravu prodajnu ambalazu!)i koristim za dekolte samo ili nekad ruke...ne volim puno jer se kad se pocne guliti dole-izgleda uzasno!i to samo zimi...a inace nema mi drazeg nego sunce!ove godine mi fali calif.tam bi vec sad bila totalno crna...a ovak jos cekam!
narucila sam jedan kao bronzer u kremi zove se brazilian...nekaj...od becce i to je super na faci-bas onak pravi preplanuli prirodan ten...
AFRODITA69 is offline  
Old 29.03.2004., 22:04   #58
ja sam neki dan na cnn-u gledala da u japanu imaju nekakav sprej, nasprejaš ga po nogama i onda ti noge izgledaju kao da imaš najlonke , a nemaš onaj ružni šav na prstima

inače ja na noge stavljam nivein sprej za tamnjenje i to mi je skroz ok dok ne pocrnim
pink_cat is offline  
Old 29.03.2004., 22:07   #59
pa to je to o cemu pisem!!!!!!!!!!izgleda ko najlonke...ali izblize vidis da je koza samo tamna!
AFRODITA69 is offline  
Old 29.03.2004., 22:11   #60
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa to je to o cemu pisem!!!!!!!!!!izgleda ko najlonke...ali izblize vidis da je koza samo tamna!
ovo što su pokazivali je fakat izgledalo kao da žena ima najlonke, onak je malo svjetlucalo. a kak je to u živo? kolko košta?
pink_cat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.