Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2005., 12:22   #21
Quote:
Lindelia kaže:
naš dom (jel se tako zove?), tamo kod đamije
da, i ne oderu previse, dobivaju novu robu redovito, ima u blizini (znaju tete u tom ducanu) jos 1-2 mala ducancica bas sa tekstilom za kucu, ne pada im ime ulice na pamet (al mogu opisati kako izgleda )
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 16:40   #22
Thx svima.
Sutra cu obici vecinu tih ducana pa bumo vidli jel' itko ima to kaj ja hocu po nekoj pristojnoj cijeni.
__________________
Comic Sans
buhica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 19:45   #23
ako nema u onom ducanu u Tkalcicevoj prije Krvavog mosta ne znam di onda ima...
follow me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 12:52   #24
Ajde javi ako nades nesto pametno!

ja pocinjem traziti, bas me zanima gdje ih ima i koje su cijene..

Thx
Ninocka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 11:55   #25
Pa evo nadje se lijepih zavjesa po cijeni od cca 100-150 kuna po metru. A ducani u kojima sam to vidla su ta Velana kod Krvavog Mosta i onaj ducan na Velesajmu, ne znam kak' se zove.
Al' moram jos dosta toga obici pa javim rezultate kada vidim kaj se jos nudi
__________________
Comic Sans
buhica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 08:03   #26
Da ne otvaram novi topic, kako se racuna koliko ti metara zavjese treba.
Naime, ako mi je duljina karniša (zida) 2 metra, koliko više zavjesa treba kupiti da budu onako naborane (valovite) kako treba.
Šubidubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 10:54   #27
Pa to ce ti i u ducanu znati preporuciti. No, ovisi o tome kakav je materijal, uzima se od 1,5 pa i do 3 duzine. Ako je materijal tezi, gusci i nece biti posebno nabran onda uzes 1,5 duzinu. Za bolje nabrano uzimas 2 duzine ili vise ako je materijal jako lagan. Ja ipak ne volim pretjerati, obicno uzmem 2 duzine. Znaci npr. za pokriti 2m zida uzmem 4m robe i nesto sitno za rub.
Tremor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 00:25   #28
http://www.velana.si

Odaberi, pa naruči u veleprodaji u Medvredgradskoj, pri vrhu, ne znam točan broj
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 14:00   #29
zavjese u ri?

da li je nekom poznato gdje mogu naći zavjese u Rijeci, ne preterano skupe i pristojne
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 15:54   #30
Moja stara je pred malo svoje kupila na Brajdi, preko puta Elektroprimorja je jedan dućan RT. Prodavačice su bile ljubazne, samo je šivanje bilo malo poskupo ali u krajnjoj liniji možeš uzeti sam materijal pa dat šivati nekom drugom.

Ima i u Starom gradu tamo kod Sporta neki dućan ako se ne varam. Čini mi se da je bio neki i na placi al ne bi baš ruku u vatru... moja mama ne voli hodat po dućanima pa je kupila u prvom u koji je ušla
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 16:20   #31
Iznad nadbiskupije (pri vrhu cestice kojom se od THE garaze izlazi na F. La Guardia) je ducan spcijaliziran za sve vrste zavjesa. Cijene pristojne, usluga dobra. Preporucam.
mestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 08:33   #32
hvala vam puno na uputama još danas ću otići do tih mjesta
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 09:12   #33
jedino shto bih pozheljela imati jest neshto iz Textuma, na Shkoljicu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 08:21   #34
(mestar
Iznad nadbiskupije (pri vrhu cestice kojom se od THE garaze izlazi na F. La Guardia) je ducan spcijaliziran za sve vrste zavjesa. Cijene pristojne, usluga dobra. Preporucam.)

Mestre, koja je to točno ulica? da ne lutam i kako se zove dućan?

hvala unaprijed for the answer!
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 09:25   #35
Quote:
fish_51 kaže:
(mestar
Iznad nadbiskupije (pri vrhu cestice kojom se od THE garaze izlazi na F. La Guardia) je ducan spcijaliziran za sve vrste zavjesa. Cijene pristojne, usluga dobra. Preporucam.)

Mestre, koja je to točno ulica? da ne lutam i kako se zove dućan?

hvala unaprijed for the answer!
Mislim da je mislio na onaj u Slaviše Vajnera Čiče, odmah ispod križanja s Pomeriom. Tamo smo mi kupili karniše, nisam gledala ako imaju zavjesa ali valjda imaju... izbor karniša im je odličan.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 10:34   #36
Quote:
fish_51 kaže:
(mestar
Iznad nadbiskupije (pri vrhu cestice kojom se od THE garaze izlazi na F. La Guardia) je ducan spcijaliziran za sve vrste zavjesa. Cijene pristojne, usluga dobra. Preporucam.)

Mestre, koja je to točno ulica? da ne lutam i kako se zove dućan?

hvala unaprijed for the answer!
Koliko me sjecanje sluzi ducan se zove "Vecerina", za ulicu nemam pojma kako se zove (vjerovatno je vrabac u pravu). Cijela ulica ima 50-ak metara pa ne mozes faliti (uska uzbrdica koja cijelom svojom duzinom ide uz park zgrade rijecke nadbiskupije).
Istina, ja sam tamo kupovao one trakaste zavjese (cesto se vide u uredima) kojima sam btw super zadovoljan, a ne klasicne. Za klasicne ces morati sama provjeriti.
mestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 10:53   #37
VD VEČERINA, D.O.O.
Slaviše Vajnera Čiče 5 a, 51000 Rijeka
Prodavaonica 'Karniša' (051) 336 975
Cronet (098) 398 728

Djelatnosti:
Kuhinjski namještaj i oprema
Namještaj, prodaja


Štreberica
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:52   #38
Talking

HVALA MESTRE!....HVALA VRAPČICE SADA NEMOGU FALITI
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 15:52   #39
Imaš u centru Matulja jedan super dučan i šivanje je uključeno u cijenu. Bave se tendama ali imaju i velik izbor zavjesa. Textum ili tako nešto. Imaju i sajt, potraži
tilopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 19:39   #40
Evo dizem temu jer me zanima ima li kojih novosti sa zavjesama Buhice

Ja pocinjem potragu u ponedjeljak!

Da li u Velani sivaju zavjese?
Ninocka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.