Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2008., 15:28   #1
Zasto je Srbija u tenisu bolja od Hrvatske?

Kako to objasniti?
Cool is offline  
Old 25.01.2008., 15:32   #2
bili smo mi bolji od njih pa su ljubićić i anćić sve zasr.li
wlattkouzd is offline  
Old 25.01.2008., 15:36   #3
bit će u ovoj temi svega.. najmanje tenisa
uncle_skunk is offline  
Old 25.01.2008., 15:37   #4
Zašto je Crna Gora bolja u rukometu od Srbije?
Zašto je Srbija bolja od Hrvatske u odbojci (ž)?
Zašto je Hrvatska bolja od Slovenije u alpskom skijanju?

--> Shit happens.
fortaleza is offline  
Old 25.01.2008., 15:39   #5
Izgleda da njihov tenis drže tri obitelji, te je to jedini razlog trenutnim boljim igrama, kao što je pred par godina Janica harala u skijanju, a nije imala nikakve uvjete sam obitelj...
Neman is offline  
Old 25.01.2008., 15:39   #6
Poklopili se talenti i dobar rad u skolama. Kako i bilo gdje u svijetu, tako i tamo i kod nas. Pitanje je samo da li ce tenis u Srbiji steci status nekog gledanog i popularnog sporta i privlaciti novu djecu. Kod nas je recimo obitelj Kostelic napravila boom sa skijanjem pa sada imamo i drugih skijasa koji nisu uvijek "sjajni 58." kao Vedran Pavlek i neki Austrijanac prije 10-15 godina.
Kraljica Torcide is offline  
Old 25.01.2008., 15:40   #7
a trenutno je tako, što se tiče muških, đoković je izvanserijski lik, nešto poput našeg ivaniševića samo s još većim potencijalom, boljom glavom

što se tiče žena, čuj lakše je uspjeti u ženskom sportu nego u muškom, pokazuje to ogroman broj ruskinja u top 10 i top 20, znači rad i samo rad, jasno je da rusiji neki puno ulažu u tenis, a to što nemaju jednaki broj kvalitetnih muških tenisača, to ipak nešto govori to objašnjava i srpkinje, dvije talentirane cure iza koje stoji ozbiljan rad. imali smo i mi majoli ali nažalost, ozbiljan rad kod nje je kratko trajao...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 25.01.2008., 15:41   #8
Quote:
Neman kaže: Pogledaj post
Izgleda da njihov tenis drže tri obitelji, te je to jedini razlog trenutnim boljim igrama, kao što je pred par godina Janica harala u skijanju, a nije imala nikakve uvjete sam obitelj...
tenis je do obitelji, tako je u cijelom svijetu
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 25.01.2008., 15:42   #9
Koja tema

Osim ako je Cool neki Srbin, sto bi mu bila olaksavajuca okolnost

Ali najbolji su mi srpski portali, "Australci su ljubomorni na Noleta", "Tsonga je drogiran", "Tsonga nosi voodoo magija", "U Svicarskoj dan zalosti"
Vanjushka is offline  
Old 25.01.2008., 15:54   #10
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Koja tema

Osim ako je Cool neki Srbin, sto bi mu bila olaksavajuca okolnost

Ali najbolji su mi srpski portali, "Australci su ljubomorni na Noleta", "Tsonga je drogiran", "Tsonga nosi voodoo magija", "U Svicarskoj dan zalosti"
Nakon nekoliko godina Federer izgubi u polufinalu GS i odmah je smak svijeta, a što se tiče žalosti u Švicarskoj, ne vjerujem da će ljudi reagirati jer imaju drugih briga u svojim životima, a ne u kojem je kolu ispao najbolji sportaš....
Neman is offline  
Old 25.01.2008., 16:10   #11
Ala brale teme
A zašto srbija ima više stanovnika?
MEP is offline  
Old 25.01.2008., 16:17   #12
Dajte skulirajte se.
Nimoy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.