Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2015., 18:39   #2841
E hvala
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 21:08   #2842
Popust 10% Pet centar do 31.03. kod: AP32N7H4.

Biti će mi drago ako netko iskoristi, vidjela sam danas da je datum 31.03. a meni za sada ne treba.
Bubinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 11:31   #2843
Quote:
Bubinjo kaže: Pogledaj post
Popust 10% Pet centar do 31.03. kod: AP32N7H4.

Biti će mi drago ako netko iskoristi, vidjela sam danas da je datum 31.03. a meni za sada ne treba.
Zašto ne staviš kod prije a ne kad vrijedi samo par dana?
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 12:01   #2844
Pa imali ste i prije taj kod napisan
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 14:11   #2845
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Jeftinije,veći izbor,često gratis proizvod,skupljaš bodove koje možeš mijenjati za svašta nešta,također dobivaš i kune ili bodove (sad to nisam baš sigurna) ako dovedeš još kupaca.
Plaćam kunama,račun i bude u kunama
Obzirom na deset mačaka doma, hranjenje (uz sterilizaciju) dvorišnih, nešto ptica, svaki dan moram gledati akcije.
Zaista nema pravila, ponekad u susjednoj ulici u zoo dućanu bude akcija pijeska, ponekad je to Pet centar, a ponekad Zooplus.
Razlika je u tome što je kod Zooplusa plaćanje unaprijed, a kod ostalih imaš opciju kod primopredaje.
Pikavo Prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 14:29   #2846
Ja sam usporedjivala cijene na slovenskom i njemackom i za dehidrat koji ja uzimam nema razlike. Prvo sam se sokirala kako je jeftinije na slovenskoj stranici, a onda sam skuzila da je na slovenskom manje pakiranje, pa zato i razlika.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 09:57   #2847
A ne znam zooplus je ok za neke stvari ali naravno kao i kod svih proizvoda nešto je jeftinije jedan tjedan na jednom mjestu, drugi tjedan na drugom, nema pravila.
Zooplus je meni ok što se tiće dehidrtata za velike/gigantske pasmine jer je jeftiniji, ali dodatna oprema (lajne, četke, šamponi) je skupa dosta, tako da se to kupuje na drugim mjestima...
opet pet centar ima npr. sad akciju acane hrane koja je inaće skuplja kod njih al s tom akcijom je ok cijena.
To je sve promjenjivo, bitno je da znaš da postoji još jedno mjesto na kojem možeš pogledati što ti treba.
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 12:15   #2848
hellie i ekipa, prebacila sam ovu zadnju raspravu o ovratnicima na temu Njega operiranog / bolesnog ljubimca
Twinkle T is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 08:48   #2849
Kopiram s Plave šape:

Quote:
Butterfly1990 kaže: Pogledaj post
Promo kod 10% za travanj AP4G23F17
sijamka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 15:15   #2850
Pitanje. Malo sam si glup sto se tice placanja prek weba. Jel mogu ja narucit sa zoo.plusa i platit karticom od tekuceg racuna?
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 18:04   #2851
Načini plaćanja pišu na stranici, prihvaćaju Visa i MasterCard kreditne kartice, i može se i platiti unaprijed, tj. uplatiti novce na njihov račun.

više na linku
Rosie-Posie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 18:08   #2852
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
Pitanje. Malo sam si glup sto se tice placanja prek weba. Jel mogu ja narucit sa zoo.plusa i platit karticom od tekuceg racuna?
ako imaš jednu od onih novih, što je zapravo visa onda bi trebalo proći.
ako je maesto, onda ne
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 20:05   #2853
I karticama Maestro može se plaćati na internetu, ali ovisi o prodajnom mjestu i izdavatelju kartice. To što ne piše eksplicitno da prihvaćaju Maestro ne mora značiti da je istina. Nedavno sam platio Maestrom na jednom mjestu gdje je pisalo da prihvaćaju MasterCard. Ukucao sam broj Maestra i plaćanje uspjelo.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 22:02   #2854
Maestro je. Budem probala. Tnx
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 00:05   #2855
Ventus, imaš opciju da platiš preko tekućeg računa, samo onda čekaš jedan dan da stigne potvrda o uplati. Vidi malo na njihovim stranicama.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 09:04   #2856
joj ja nikad ne plaćam preko tekućeg nego preko žiro računa - obje su zapravo visa kartica, ali ja to zbog sigurnosti radim preko žiro računa.
Prebacim onoliko novaca koliko mi treba za taj račun, bilo za ebay,petcantar, bilo kakve web shopove, i onda ako se i slučajno dogodi da mi ukradu broj kartice onda mi mogu uzeti samo onoliko koliko trenutno imam na žiro računu (jer on ne može ići u minus), a na njemu nikad nemam novaca osim kad plaćam nešto, tad prebacim samo taj iznos.
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 12:17   #2857
Quote:
koraVoda kaže: Pogledaj post
joj ja nikad ne plaćam preko tekućeg nego preko žiro računa - obje su zapravo visa kartica, ali ja to zbog sigurnosti radim preko žiro računa.
Prebacim onoliko novaca koliko mi treba za taj račun, bilo za ebay,petcantar, bilo kakve web shopove, i onda ako se i slučajno dogodi da mi ukradu broj kartice onda mi mogu uzeti samo onoliko koliko trenutno imam na žiro računu (jer on ne može ići u minus), a na njemu nikad nemam novaca osim kad plaćam nešto, tad prebacim samo taj iznos.
To sam i ja nekad radila, ali to ti nije pametno. Naime, žiro račun postoji zbog honorara bla bla bla i na njega ti Porezna ima direktan uvid. Dok po tekućem moš imat razne priljeve (tipa uplaćivat si novce koje dobiješ, bubam, za rođendan i slično), nitko ti ga bez naloga ne smije provjeravati. I to nitko ne radi. Ali zato se žiro račun direktno kontrolira i mogla bi imat sranja dokazivat Poreznoj kakve su ti to transakcije. Taj savjet sam ja dobila od prijateljice koja se bavi knjigovodstvom i koja mi je rekla: ako ti žiro račun ne treba (student servis, honorari), radije ga zatvori.

Ponavljam, ja sam se vodila istom logikom kao i ti, ali malo sam si razmišljala o tome kaj mi je rekla i zatvorila ga. Toplo ti preporučam isto.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 12:36   #2858
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
To sam i ja nekad radila, ali to ti nije pametno. Naime, žiro račun postoji zbog honorara bla bla bla i na njega ti Porezna ima direktan uvid. Dok po tekućem moš imat razne priljeve (tipa uplaćivat si novce koje dobiješ, bubam, za rođendan i slično), nitko ti ga bez naloga ne smije provjeravati. I to nitko ne radi. Ali zato se žiro račun direktno kontrolira i mogla bi imat sranja dokazivat Poreznoj kakve su ti to transakcije. Taj savjet sam ja dobila od prijateljice koja se bavi knjigovodstvom i koja mi je rekla: ako ti žiro račun ne treba (student servis, honorari), radije ga zatvori.

Ponavljam, ja sam se vodila istom logikom kao i ti, ali malo sam si razmišljala o tome kaj mi je rekla i zatvorila ga. Toplo ti preporučam isto.
To sam i ja čuo.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 12:57   #2859
Ako se bojite, uzmite si prepaid karticu negdje.
Ja imam Visu web prepaid u OTP banci, al mislim da i druge banke sada nude nešto slično. (znam da hypo banka ima nekakvu mastercard refresh karticu)
Plaćanje ne prolazi ako na kartici nema dovoljno novaca, tako da kod svake kupovine prvo prebacim lovu na karticu i onda platim. Jednostavno je i sigurno.

A inače sustav ju prepoznaje kao kreditnu karticu tako da mogu svugdje na netu plaćat s njom, provjereno i na PC i zooplusu.
Rosie-Posie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 13:31   #2860
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
To sam i ja nekad radila, ali to ti nije pametno. Naime, žiro račun postoji zbog honorara bla bla bla i na njega ti Porezna ima direktan uvid. Itd.
Nemojmo se zavaravati. Porezna ima uvid u sve. Čak i u račune na koje imaš punomoć Been there, seen that.

Međutim, ovo s plaćanjem preko tekućeg priznajem da zbilja ne vidim u čemu je problem: kao način plaćanja odabere se plaćanje unaprijed, pri čemu nema praktično nikakve razlike u odnosu na plaćanje karticom. Zooplus pošalje mejl "hvala na narudžbi koju mso zaprimili pod tim-i-tim brojem, molimo da na naš račun uplatite taj-i-taj iznos, a svakako navedite broj narudžbe". Ispuniš nalog za uplatu kao kod svakog plaćanja. Mislim po toj logici trebalo bi ukinuti internetsko bankarstvo jer na Veliki Brat i CIA virkaju preko ramena.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.