Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2014., 09:24   #401
Rad sa psima, šetanje, trening, istrčavanje i ostalo po potrebi

Nemate vremena za svog ljubimca zbog posla i obveza. Ne dozvolite da zbog tog vas pas bude nezadovoljan i ne ispuni svoje svakodnevne potrebe , dugogodišnji uzgajivač, izlagač i ljubitelj pasa i prirode nudi vam usluge, šetanja , istrčavanja, treninga, osnove poslušnosti i sve ostalo vezano uz rad sa psima prema potrebi i dogovoru. Obratite mi se sa povjerenjem a pas ce vam sam pokazat koliko je zadovoljan mojim radom. Zagreb
Darko31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 11:49   #402
Pozdrav! Čuvam i šećem pse u Rijeci (centar i bliža okolica) Javite mi se sa povjerenjem. Radujem se druženju sa Vašim ljubimcem
Sve upite šaljite na mail: [email protected] Hvala!
sani:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 14:04   #403
Pozdrav, ako nemate vremena tijekom tjedna i ako dugo radite, a ne želite da vam pesonja bude sam 8 sati dok ne dodete s posla, mogu vam ja pomoći i poslužit kao jedna od opcija za prošetati, istrčati i nahraniti pesonju. :klap:
U cijenu je uključano i maženje
5 dana u tjednu, ujutro i popodne po sat vremena, ili kak se dogovorimo.
Znam sa pesima te znam kako je to kad pesonja ostaje sam po cijele dane bez obzira na pasminu i starost.
Slobodan sam svaki dan od 7:00-19:00h (knežija, trnje,vrbik,jarun,trešnjevka,)

Ako imate potrebu slobodno me kontaktirajte;

[email protected]
091/2999-588
Valentino
__________________
Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost. A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje.
vale_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 12:58   #404
Imam psa koj ima poremecaj centra za ravnotezu. trenutacno je na terapijama.
Trebam nekoga tko bi mogao 1-2 puta dnevno pomoci u setnji psa(15min, vecinom popodnevni sati, podrucje Tresnjevka) te ga poslje setnje odnjeti uz stepenice na 2 kat.Pas nemoze uz stepenice al se moze normalno spustiti niz stepenice.
Pas ima 35kg tako da po mogucnosti trazim musku osobu koja bi to mogla.
Ako ima netko tko bi mogao pomoci, molim da posalje poruku da dogovorimo cijenu i ostalo. hvala
smoky79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 18:08   #405
Čuvam, šetam , mazim, pazim kućne ljubimce . Javite mi se s povjerenjem! .
[email protected]
+385914780426
+385981306587
http://cuvanjepeseka.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 10:36   #406
Molim preporuku za čuvanje velikog psa 10 dana (oporavak nakon sterilizacije) u Rijeci ali da čuva pse u stanu.
Ostali detalji na pp
Primam i preporuke na pp
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 23:17   #407
Imam dvije mlade mačke, braco i seka koji se dobro slažu jer su zajedno pronađeni i odrasli, zaigrani su ali nisu štetočine.
Trebam preporuku za čuvanje preko ljeta jer me neće biti 3 tjedna, i nemam ih kome ostaviti na tako dug period.
Više bi mi odgovaralo čuvanje u svom stanu da nisu sami non-stop, ali može i dolazak u moj stan, hranjenje, čišćenje wc-a, malo se poigrati , itd...
Mace su u Zagrebu, hvala!
babypanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 10:10   #408
Pozdrav!

Imam 2 najmilije mice ikad, muški i ženka, veliki su, stari oko godinu dana, nešto više.

Idem na 3 dana na put ovaj vikend i nema se tko brinut o njima.

Imate kakav prijedlog kome ih ostaviti?

Jedu 2 puta dnevno, mirni su i vole ljude.
fakatooofakat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 12:17   #409
Zdravo svim zaljubljenicima u životinje!
Imate kućnog ljubimca kojeg obožavate ali zbog putovanja, posla ili drugih obaveza, trebati će Vam netko da ga pričuva na određeno vrijeme tako da neće ni primjetiti da Vas nema?
Obožavam životinje i sa mnom će Vaš ljubimac sigurno biti u dobrim rukama. Imam kuću sa velikim vrtom na osami u Gorskome kotaru, što više Vaš ljubimac može poželjeti? Može čuvanje i na duži period i dogovor oko treninga ako ga želite. Cijena po dogovoru, ovisi i o Vašim mogućnostima. Ako imate bilokakva pitanja, javite se na mail: [email protected]
Pozdrav!
matea19888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 12:29   #410
Ukoliko preko dana niste u mogućnosti izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam iskustva sa psima te sam također i dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Usluge šetanja vršim na ovim lokacijama :
Folnegovićevo naselje, Borovje, Savica-Šanci, Sigečica, Kanal, Peščenica, Donje Svetice, Volovčica, Ferenščica, Savica, Trnje, Kruge, Martinovka, Vrbik, Cvjetno Naselje, Zapruđe.

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje Vam mogu predočiti osobnu iskaznicu.

Cijena : 15 kuna pola sata, 25 kuna sat vremena

Kontakt broj: 091 333 11 43
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 17:15   #411
Molim preporuku za čuvanje mačke preko ljeta na 20 dana.
Maca je kućna, ne izlazi van, voli biti na balkonu. Na moru imamo kuću koju je iz mnogo razloga nemoguće izolirati od njenog bijega. Čim stignemo na more ona ne prestaje bježati, kuća je puna male djece, dvorište se ne može ograditi, itd. Probali i imali godišnji iz noćne more u kombinaciji s izbezumljenom mačkom.

Ako znate nekoga, bili bi zahvalni! Treba nam područje Zagreba. Hoteli su nam preskupi za tako veliki broj dana...
__________________
04.08. Petar...malo crno čupavo čudo
Kater is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 17:00   #412
Pozdrav! Ako idete na put, na more, na godišnji odmor a želite Vašeg ljubimca ostaviti povjerljivoj i odgovornoj osobi na čuvanju stojim Vam na raspolaganju Čuvam Vašeg ljubimca u svom domu, izvodim u šetnje, sa njim sam 24 sata na dan. Javite mi se sa povjerenjem!
Također ako Vaš pas ima neke probleme u ponašanju, kao što je agresivnost, plahost ili bilo šta drugo, ne brinite jer sam već i prije čuvala pse sa takvim problemima i svaki put smo se sprijateljili te nije bilo nikakvih problema. Mali, veliki, dugodlaki, bilokakvi su dobrodošli Radujem se druženju sa Vašim ljubimcem dok Vi uživate bez brige za njega. Cijena je povoljna, po dogovoru, javite mi se na [email protected]
čujemo se! Nalazim se u Rijeci
sani:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 17:48   #413
Trazimo osobu na podrucju Bjelovara i okolice koja bi nam mogla povremeno (vikendima) pricuvati psa. Pod "cuvanjem" podrazumijevamo setnje i igru sa psom.
Pas je muzjak, star 6 godina, pasmine cane corso. Velika je maza, odgojen, poslusan i jako voli ljude. Kastriran je.
Oduvijek zivi s nama u stanu, nikada nije nista unistio niti obavio nuzdu u stanu.

Molim zainteresirane da se jave u inbox. Hvala!
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 14:25   #414
Planirate put, morate duže ostati na poslu, imate dogovor gdje ne možete povesti svog kućnog lubimca, trebate aktivnu šetnju ili istrčavanje svog dlakavca a nemate vremena danas?
Javite mi se s povjerenjem. Čuvam, šetam , mazim, pazim vaše kućne ljubimce. Vlasnica udomljene biglice Tise, velika ljubiteljica životinja.. s iskustvom čuvanja preko 5 godina . Nalazimo se u Zagrebu !
Za sve informacije javiti se na:
+385981306587
[email protected]

http://cuvanjepeseka.blogspot.com/

https://www.facebook.com/tisa.bucko
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 15:25   #415
Evo da malo izreklamiram brata. Moj dragi brat se također počeo baviti šetanjem i čuvanjem pasa, pa eto bacite oko na njegov blog

http://setamicuvampse.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:28   #416
Pozdrav,

Trazim nekoga za cuvanje psa u Osijeku ili okolici. Razdoblje cuvanja je od negdje 19.6. do 10.8. Mozete mi se javiti u inbox.

Hvala!!!
drazenk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 19:50   #417
trazi se osoba za cuvanje psa

Triba mi hitno neko pouzdan ko stvarno voli pse, za cuvati labradora starog 3 godine
Lokacija Split.

Na period 2-3 tjedna.

Ako znate nekog za preporucit ili bi sami bili voljni javite se.
Jako je druzeljubiv i pun energije, uz dva izvodjenja dnevno bilo bi pozeljno s njim provesti i baren uru vrimena na marjanu, nekoj livadici i sl da se istrci.
Hrana moja.

Hvala!
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 19:41   #418
Evo ako nekome treba pricuvati ljubimca, tu sam. Imamo macu pa je pozeljno da trpi mace 😊
Imam stan i dvoriste i livadu u blizini...
Velik sam ljubitelj zivotinja i imam iskustva u cuvanju. Imam i preporuke. 15.07-05.08 imam na cuvanju njeznog i dragog jazavcara pa ako se poklope datumi bitno je da vas ljubimac voli drustvo drugih pasa i maca. Mogu i odlaziti prosetati i hraniti vaseg ljubimca...
Cuvanje kod mene je 60 kn po danu.
Sve pesonje koje sam cuvala se vracaju kod mene a preporuke dobijete u inbox...
Pa eto ako vam je vazno da vas ljubimac sto bezbolnije podnese rastanak od vas i da za vrijeme dok vas nema neko s ljubavlju brine o njemu, javite se... 😊
BUBO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 09:05   #419
Tražim odgovornu osobu za čuvanje jedne mačke par dana u 8-om mjesecu.

S obzirom da još ne znam točno kada cemo mali i ja na more, ne mogu trenutno dati točan datum ali
bi voljela biti spremna pa molim da ponudite uslugu.

U obzir dolazi isključivo da mačka bude kod vas tih par dana.

Nadam se da ima netko dobre volje za pričuvat jednog velikog žderonju.
__________________
..after all, life goes on...
traxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 22:30   #420
HITNO!!! Čuvanje mačaka Stampyja i Fleka

Ljudi, potrebna je HITNA pomoć.

Postoje dva divna mačora Stampy i Flek.

Njihov vlasnik napušta Lijepu Našu početkom kolovoza (dakle SAD) i treba čuvanje mačora na par mjeseci samo dok si u inozemstvu ne nađe stan.

Silno ih voli i plaća sve izdatke za njih koji mogu nastati. Umire i od brige što s njima dok ih ne uspije dopremiti u inozemstvo.

Dobre duše, javite se na 099 313 6840, Jasmin (vlasnik mačora).

Malo o Stampyju i Fleku. Stari su godinu i osam mjeseci, kastrirani, naučeni na stan, dobroćudni, vole djecu, čistokrvni pokućarci.

Ja bih ih istog trena uzela da ne idem na more gdje su mi potrovali 100-tinjak mačaka.

Prilažem fotke tih vitkih ljepotana čim se malo prisjetim kak se ono postavljaju fotke. Flek je bijeli s crnom flekicom, Stampy je orange tabby.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.