Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 13:06   #81
bila sam nekoliko puta u borsalinu (bez O) i bilo je pasa
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 13:06   #82
Mislim da se taj birc više tako ne zove.. To je na uglu Tuškanove i Fra Filipa Grabovca.. odmah preko puta placa.. tramvajska stanica Tuškanova
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 13:12   #83
Ako saznate ime javite, ako ne jednom ću se prošetati pa pogledati
Heidi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 16:33   #84
Evo još jedan birc: prošli tjedan sam bila u Argentini, na početku Tkalče i jedna gđa je tamo bila sa veeelikim retriverom.
*najTanja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 20:53   #85
"Mondo" na Srednjacima
dobijete i zdjelicu kad pitate
 
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 21:18   #86
Na Hvaru gdje hoćete, caffe , restoran, .... pogotovo na terasama. Ja imam bernardinku pa mi baš ne stane u sve birce. Inače jako voli poć popit kavicu, jer se onda druži s ekipom. E da u Staro Gradu postoji i plaža za kućne ljubimce. Tamo nema ovdje mi se kupa dijete i fuj, dlakice...
spyro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:27   #87
Quote:
`bubica` kaže: Pogledaj post
Mislim da se taj birc više tako ne zove.. To je na uglu Tuškanove i Fra Filipa Grabovca.. odmah preko puta placa.. tramvajska stanica Tuškanova
tako je, to je taj birc. s njegove terase vidite onaj dio ograđen za djecu u parku. Zove se tako, prije 20tak dana sam tamo pila kavu, samo se ne mogu sjetiti je li borosalino ili borsalino. Uglavnom, ima naljepnicu na vratima da su psi dobrodošli. Često odem u pet shop Belugo koji je odmah pored birca. Konobari su super, uvijek ima pasa unutra - da mi je malo bliže svaki dan bi pila kavu u njemu. Ovako odem u Purgeraj koji mi je bliži a imaju isto takav odnos prema psima
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 18:07   #88
Borsalino, da. Psi su welcome.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 15:30   #89
Question

Psu nije mjesto u kafićima - jedan veliki (ironični, naravno) svima koji pse žele uvesti u zatvoreni prostor, pogotovo gdje se puši.

To što ima alergičara i što dio ljudi osjeća nelagodu kraj pasa da ne pričam.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 15:51   #90
Ali morao si doći i podijeliti svoje mišljenje o tome u temi koja se uopće time ne bavi
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 16:00   #91
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Ali morao si doći i podijeliti svoje mišljenje o tome u temi koja se uopće time ne bavi
To što ti ne vidiš jasnu poveznicu između ove dvije teme govori samo koliko si kompetentan za raspravu .
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 16:05   #92
Vidim da se ova tema zove "Pet friendly kafići".
A da otvoriš drugu? Prijedlog naziva: "Zašto ne želimo pse u kafićima", ili slično. Možeš i na ovom podforumu
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 16:23   #93
Errm, "pet friendly" u kontekstu ove teme ne znači da je kafić uređen po potrebama pasa već da vlasnici objekta nemaju problem sa dovođenjem tuđih pasa. Pogledaj prvi post, za početak

Pas u restoranu? Maštabilo. Čemu služe knjige žalbe i sanitarna?
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 19:21   #94
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Psu nije mjesto u kafićima - jedan veliki (ironični, naravno) svima koji pse žele uvesti u zatvoreni prostor, pogotovo gdje se puši.

To što ima alergičara i što dio ljudi osjeća nelagodu kraj pasa da ne pričam.
Nekima smetaju pušači, nekima smrdljivi, glasni, arogantni ljudi.. nekima ne ljubazni konobari, nekima djeca.. ljudima svašta smeta, ali i takvi idu u kafiće!
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 23:19   #95
a dali u ovim kaficima koje ste naveli primaju i svinje??

ja imam prase od 120 kila za ljubimca pa bi s njim rado prosetao po trgovackom centru i sjeo u kafic na kavu.

mislim ako moze pas, zasto nebi moglo i prase. sigurno je cistije ako nista drugo.


psi u kaficima i trgovinama

svasta
elsale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 23:31   #96
ako je u stanju sjest kraj tvog stola i bit mirna te ako ne sere i ne piša okolo, možeš, zakaj ne?

i kluni ima pajceka

buš barem zanimljiv curicama na špici
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 23:38   #97
U Sublink http://www.sublink.hr iako nije kafić u užem smislu riječi morete s kim hoćete. Tako mi je tamo rečeno.
__________________
Raj na Zemlji postoji, no ljudima ipak treba neko prikladnije mjesto.
Slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 23:39   #98
zacudio bi se sto je sve svinja u stanju napravit.

moja svinja nije pekinezer. ima 120 kila, tako da bas i ne vjerujem da bi bila dobrodosla
elsale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 00:09   #99
A čuj, pušim doma i zna nekad bit zadimljeno pa se otvori prozor Vidi vraga, tako i u bircevima isto se radi. Radi se o pijenju kave a ne o kakvom koncertu, atmosfera koja vlada u tim bircevima, znači lagana glazba i relativna zadimljenost je kod nas u stanu svakodnevica. ajme jadan moj pas samnom kad ga vodim na takva mjesta umjesto da čami doma sam, vjerujem da mu je to puno bolje i zabavnije
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 00:18   #100
meni je ovo super

odvedeš psa na izlet, da se istrči po šumetini i onda ga zatvoriš u auto dok ti pojedeš/popiješ nekaj


al to je humano dok je smještanje psa kraj tebe pod stol uz vodu i neku igračku - nehumano
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.