Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Gitaristički kutak

Gitaristički kutak Gitare, bass gitare, pojačala, oprema, tehnike sviranja, akordi, tablature...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2011., 21:39   #1
Savjet oko uređivanja gitare

ovak...imam epiphone les paul goth .... htio bi napravit crveni sunburst i trebaju mi savjeti pošto nikad nisam neš previše uređivo gitaru ... hvala
mothafucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 18:30   #2
Koliko ja znam bilo kakvo bojanje gitare dođe minimalno 1000 kn. Ostavi kako je i uloži novce u nešto drugo.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:53   #3
Pitaj Zehehehlja, on je ovdje na forumu i radi custom gitare. I ne, ne dođe minimalno 1000kn ima puno majstora koji će ti to napraviti za puno manje od 1000kn, sve ovisi o materijalima kakve će koristiti.
Imaš i varijantu da to sam napraviš ako imaš "žicu" za takve stvari. Posjeti ultimate-guitar forum, tamo ima puno tih DIY projekata, step by step
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 19:22   #4
oke hvala ...imam ja "žicu" bavio sam se modelarstvom dost dugo, a za to trebas cjepidlacit i imat fintu kad farbas tak da imam to na kj ti misliš
mothafucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 15:00   #5
Moj frend kod Nicka nije baš jeftino prošao što se tiče finisha gitare..
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 17:09   #6
Quote:
mothafucka kaže: Pogledaj post
ovak...imam epiphone les paul goth .... htio bi napravit crveni sunburst i trebaju mi savjeti pošto nikad nisam neš previše uređivo gitaru ... hvala
imaš toga pun internet...znam jer sam tražil, budući da sam ošmirgal svoju drugu gitaru (Framus iz '72.) i sad ju mislim farbat, sam kaj se nemrem odlučit kak.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 20:08   #7
si cou za swirling tehniku farbanja? meni to izgleda sexy
mothafucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 16:54   #8
Uređivanje električne gitare

Kupio bih si električnu gitaru , ali niti jedna mi se ne sviđa, pa mi je palo napamet da kupim neku jeftinu i "nadogradim" ju( pobojam, nesto nacrtam naljepim, napravim unikat) i dodam neku unutrašnjost malo bolju
zanima me misljenje drugih, i moze li se to uopce napraviti
Gmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 13:51   #9
ako planiras to tako,uredivati,najbolje ti je sve kupiti zasebno,drvo,boju i unutrasnje dijelove (pickupove ... )
mrkorkyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 17:34   #10
brusenje, primer, slika, boja, zavrsni lak.. ili boja lak kao zavrsna
za ostalo moras znat sto radis. uglavnom posla, a mala razlika
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 14:08   #11
Koja sedla za Strat

Pozdrav svima trebam savjet koja su sedla po vama bolja za Fender Stratocaster
lijevo ili desno koje ima malo kolo nešto kao vinč.
poz
dinoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 14:15   #12
druga slika

evo i drua slika sedla
dinoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2019., 14:13   #13
Održavanje vrata gitare

imam telecaster s vratom i poljima od javora, rečeno mi je da ih se ne mora mazati nikakvim uljem već samo obrisati krpom, da li netko iam iskustva i dali treba mazati vrat od javora ikakvim uljem.
dinoni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.