Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2011., 17:38   #1
Komentari dok secete psa :)

Cini mi se da bi ovo bila zanimljiva tema,pa se nadam da ju necete lockat, a i skuzila sam da nema takve teme pa.. Evo ja cu prva poceti :

Dok sam setala njem.ovcara komentari su inace bili : Gle,REEEX ! (zbog one serije ) , gle vuk! , kako je lijepi...
A najvise su me zivcirali komentari tipa : zasto on nema brnjicu,stavi mu brnjicu ( a Leo dusa prava,jednom ga ugrizao neki mali zivcani pas i nije ni zacvilio nit zarezio,kao da nije nista ni bilo,a inace sam znala odbrusit na takve komentare : stavite si vi brnjicu ili za ovakvu vrstu psa ne treba brnjica )

Kada idem u setnju sa svojom Miskicom ( Shi-tzu ) , svi komentiraju kak je slatka i lijepa i raspituju se o njoj,al bilo mi je najjace kad je moja necakinja pitala gdje joj je glava i jedan mali susjed pitao jel to na baterije .

Sada ste vi na redu !
bezimenoime is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 18:04   #2
Čini mi se da imamo već sličnu temu pa ću spojiti kada je i ako je nađem. Ako ne, pisat ćemo ovdje.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 18:41   #3
klinac: "mama, vid' janje!"
mama: "alaaaj, ma to je cuko!"

o mini apricot pudlici se radi.

inace budu klasicni... kak je slatka, zivcana pudlica, buci buci, njaaaa malaaa. naravno da se radi o decku a uvijek se potrudim da mu spangica/gumica na siskama bude plava.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:07   #4
"Ajme, vidi, vuk"
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:10   #5
Meni su najdraži biseri koji kažu djetetu "ovaj će te pojest ako ne budeš dobar" i onda sutra imamo dijete koje sa gađa kamenjem da ga ovaj ne bi pojeo

i ne..nisam nikada čula nikakav komentar loši..bilo je pitanja o pasmini i karakteru ali ništa drugo
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:42   #6
hahahahha
Ma ja mrzim takve bisere koji odmah micu djecu cim vide psa i uteravaju im strah i sta ja znam jos.
Jednom sam ispred jedne trgovine drzala deckovog psa ( Dogo Argentino ), pas je stvarno dobar i obozava se mazit,ali ima brnjicu ( zbog tupavih ljudi koji su ga prijavljivali policiji ) pa izgleda jako strasno. Jako je jaka te sam ju jedva drzala a ljudi su bjezali samo na drugu stranu ulice i gledali onako cudno i zastraseno.
bezimenoime is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:44   #7
meni su najviše bili komentari za mog haskija vidi vuk ! i vidi kak je ljep, vidi isti je ko Balto (ime iz crtića s psima) ali bilo je i onih ludih provala kako ljep škocki ovčar, vidi velika perzijska mačka (to su neki klinci provalili)a največa provala je bila kada je neka luda baba počela se derat na mene -jer vi znate da se ovdije nesmiju držat vukovi ja ču vas prijaviti.. dok babi nisam obijasnila da se radi o pasmini koja samo sliči na vuka.....
Ellany-Haski is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:56   #8
Uvijek me pitaju koja je vrsta. Samo kažem da je mješanac jer je smiksan od 4 pasmine i ne da mi se to nabrajat po 5 puta na dan. Onda se iščuđavaju. Pa nije to mješanac? Pa kako je to mješanaaac? Neee? Toooo?
Ko da ne znam jel mi pas mješanac ili čistokrvan.
Komentiraju kako je lijep, kako je velik. Pitaju jel dobar. Neki pitaju jel grize. Na to vrhunski glupo pitanje je odgovor uvijek da, iako ne grize.
I tak, ne znam. Klasika.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:05   #9
zaobilaze me najcesce. oni koji pasminu poznaju, prilaze i meni i njima bez da znaju kakvi su imam 2 staforda
slanac_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:08   #10
A da. I to. Kad smo imali staforda, bilo je psihijatrijskih slučajeva koji su prelazili cestu čim bi vidjeli mog starog da ga šeće. I to je vrijedno spomenut da se vidi šta je mnogim ljudima u glavi. Ništa korisno.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:10   #11
"joooj izgleda ko maza iz dame i skitnice"
dama se inače zvala dama. i bila je koker. al dobro

"joooj koja vam je to pasmina"
-"kavalirski španijel kralja charlesa"
"a španijel, što odmah ne kažeš da je koker"


a inače ugl da je sladak, mali, koliko je star, misle da je cura "jer ima lijepu glavu" a svi su isti i uvijek me špotaju zašto nosi "trenirkice" ili kabanicu kad je kiša ili kapu za uha kad puše jako pa im ja samo kažem ako će mi ga oni brisat i prat nakon šetnje i liječit mu uha, da neće više nosit.. ono pas je mali, kratkih nogu, blizu zemlji, normalno da će bit prljav i mokar ak ne nosi to.. obrišem mu šape nakon svake šetnje, al da mi ga se briše 2h nakon svake kiše.. not

+ najveći biser: jel to mješanac bigla i kokera??
snowshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:15   #12
dolazimo u zgradu pred lift, mala curica i starija dama, baka valjda, i curica pita, mogu li ga podragat, ja kazem mozes, al ce ti se zaskocit i zaprljat ce te, i naravno to i bilo i nije strasno a cuj staru...iš, iš, zaprljao te...,trebala sam rec, ne brinite gospodjo ne jede svinjetinu hahahaha
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:20   #13
Ne razumijem. Hoćeš reći da je pas skočio i zaprljao curicu, a ti si mu to dopustila ili da je baka to umislila pa počela bez veze vikati?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:03   #14
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ne razumijem. Hoćeš reći da je pas skočio i zaprljao curicu, a ti si mu to dopustila ili da je baka to umislila pa počela bez veze vikati?
ma nije je opce zaprljao..pa jel mogu ja ista rec da se krivo ne protumači..
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:08   #15
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
ma nije je opce zaprljao..pa jel mogu ja ista rec da se krivo ne protumači..
A jesi ti neka mila gera! Zato sam te i pitala jer si nejasno napisala pa da objasniš. Onako je zbilja moglo ispasti kao da si psu dopustila da skače po curi. Nemoj računati da će svi biti tako pametni i domišljati kao ja.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:18   #16
Sad sam se sjetila jedne pyzdarije vezano sa psa..dolazim ja na parking od trgovine sa Beom u autu a jedna moja poznata taman blizu auta telefonira i vidi psa i dojuri
-Ajme kako je sladak, koja je to vrst ??
--mješanac,
-A čega mješanac
--pojma nemam,našli na ulici
-Pa kako ne znaš, na šta ti sliči uopće??
--pa na psa, a tebi??
-Meni na vučjaka
--pa dobro, onda je mješanac vučjaka,
-Ali ti si rekla da ne znaš čega je mješanac

...mislim...
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:27   #17
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
A jesi ti neka mila gera! Zato sam te i pitala jer si nejasno napisala pa da objasniš. Onako je zbilja moglo ispasti kao da si psu dopustila da skače po curi. Nemoj računati da će svi biti tako pametni i domišljati kao ja.
normalno da ne skace po ljudima okolo hahahaha....a dobar je bio jedan slucaj, mi izasli, rano jutro neki covjek u kapi, a on se pravi vazan pa laje na sumnjivce, dodje covjek i veli "bas je sladak peso, jel to pit bull", haha, ja riknula, joj mislim se di je on od pit bula
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:45   #18
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Sad sam se sjetila jedne pyzdarije vezano sa psa..dolazim ja na parking od trgovine sa Beom u autu a jedna moja poznata taman blizu auta telefonira i vidi psa i dojuri
-Ajme kako je sladak, koja je to vrst ??
--mješanac,
-A čega mješanac
--pojma nemam,našli na ulici
-Pa kako ne znaš, na šta ti sliči uopće??
--pa na psa, a tebi??
-Meni na vučjaka
--pa dobro, onda je mješanac vučjaka,
-Ali ti si rekla da ne znaš čega je mješanac

...mislim...


Zapljuvala sam ekran. Ovaj čovjek je .. ma nemam riječi!
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 23:04   #19
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Sad sam se sjetila jedne pyzdarije vezano sa psa..dolazim ja na parking od trgovine sa Beom u autu a jedna moja poznata taman blizu auta telefonira i vidi psa i dojuri
-Ajme kako je sladak, koja je to vrst ??
--mješanac,
-A čega mješanac
--pojma nemam,našli na ulici
-Pa kako ne znaš, na šta ti sliči uopće??
--pa na psa, a tebi??
-Meni na vučjaka
--pa dobro, onda je mješanac vučjaka,
-Ali ti si rekla da ne znaš čega je mješanac

...mislim...
moj mm kaže da je bea čisti primjer mješanca bullmastifa i maltezera.... i po boji i osobinama... a deda i baka su vjerojatno rot i staff
mala30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 23:57   #20
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
A da. I to. Kad smo imali staforda, bilo je psihijatrijskih slučajeva koji su prelazili cestu čim bi vidjeli mog starog da ga šeće. I to je vrijedno spomenut da se vidi šta je mnogim ljudima u glavi. Ništa korisno.
I ja imam stafa jel te pitaju iz pristojne udaljenosti -jel grize???????ja kažem ma neće sad najeo se upravo...
arianka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.