Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 22:40   #1
Blokiran studentski račun

Ne znam gdje bi išla ova tema, pa eto molim vas prebacite negdje ako ovo nije pravo mjesto.

Uglavnom, imao sam neke neplaćene kazne za koje sam znao da je samo pitanje vremena kada će mi sjesti na račun, no mislio sam da će mi možda uzeti samo trećinu iznosa ili što ja znam. No račun je sada blokiran i cjelokupnu plaću koju sam dobio su uzeli, s time da mi je žena iz Fine rekla kako će mi uzeti još tisuću kuna sa iduće plaće kako bi se naplatili. Ja sam student i radim preko studentskog servisa, te imam žiroračun u PBZ-u. Na moje pitanje kako su mi mogli uzeti cijeli iznos mi je odgovorila kako studentski računi nisu zaštićeni.

Ne znam koliko je to istina ili ne, no ono što mene zanima je postoji li nešto što mogu napraviti u ovoj situaciji? Mogu li naknadno otvoriti neki drugi zaštićeni račun i da tamo dobijam plaću, pa da mi barem ne uzmu onda odjednom još tih tisuću kuna?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.