Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2008., 16:48   #881
Quote:
enzo kaže: Pogledaj post
necim sto je namenjeno za vanjsku upotrebu a sam ces morati odluciti cime kad pogledas cijene.
Pa može Teranil Extra na ljepilo pa boja.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 19:13   #882
moze se sa njim malo igrati(praviti reljefe)bilo bi extra
enzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:37   #883
Valjak za maleraj

Imam par valjaka za maleraj i svi su nekak šugavi... Što vi koristite od valjaka? Gdje kupiti i kakav valjak, a da budem zadovoljan s njime, a to ću biti ako valjak fino pije boju, ne ostavlja mucice i gušt je raditi s njime. Hvala!
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 00:18   #884
Ekipa hvala na savjetima i idejama, probat ću sa extrom i on je odmah bijel tako da neće trebat ni bojati.
audia3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 18:39   #885
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Imam par valjaka za maleraj i svi su nekak šugavi... Što vi koristite od valjaka? Gdje kupiti i kakav valjak, a da budem zadovoljan s njime, a to ću biti ako valjak fino pije boju, ne ostavlja mucice i gušt je raditi s njime. Hvala!
Ja koristim od valjaka i kistova ovo:

http://www.purdycorp.com/

Držače za valjke ove Wooster Sherlock:

http://www.epaintstore.com/brushes/r..._tray_menu.htm

Teleskop ovaj:

http://paint-and-supplies.hardwarest...le-453423.aspx

Zadovoljan potpuno
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 22:16   #886
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Ja koristim od valjaka i kistova ovo:

http://www.purdycorp.com/

Držače za valjke ove Wooster Sherlock:

http://www.epaintstore.com/brushes/r..._tray_menu.htm

Teleskop ovaj:

http://paint-and-supplies.hardwarest...le-453423.aspx

Zadovoljan potpuno
jesi li kad naručivao neki od ovih alata preko interneta, jeli to sigurno i kako to ide ako jesi?
audia3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 03:01   #887
Quote:
audia3 kaže: Pogledaj post
jesi li kad naručivao neki od ovih alata preko interneta, jeli to sigurno i kako to ide ako jesi?
Nisam,znam lika koji ih distribuira po Hrvatskoj,a za net mislim da bi možda ovi na temi Internet znali odgovor.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 08:18   #888
bok!
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 15:31   #889
Bojenje Dulux perivom bojom

evo dosao je konacno i taj dan, plocica na zidu u mojoj kuhinji vise nema , trenutno sam cijeli zid gdje su bile plocice prelijepio knauf-om da bude savrseno ravan i trenutno je u fazi gletanja

znaci za koj dan ide na njega onaj potpuno perivi Dulux ( crveni ) , mislim da se zove "kitchen and bathroom"

kupio sam i impregnaciju za taj zid, no jeli itko bojao tim bojama, svaki trik, savjet i sli je vise nego dobrodosao
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 15:58   #890
Dulux mi je No.1 za boje Kad kazem No.1 onda mislim da je ful jednostavno pobojat zidove jer ne kapa i ne sprica uopce kao jupol ili neka druga (polu)disperzivna boja. Uostalom, sta da kazem kad sam sama pobojala cijeli stan od 70 kvadrata. Istina, nije bilo gletanja i nekih drugih cudesa, ali ono... valjak, boja i to je to! Jedino sto se tice duluxa je da treba uzeti kratkodlaki valjak i samo deres! Ja sam koristila purdy valjak i jako mi je bio dobar iako mi je prodavac nudio duluxov, ali on je bio nesto skuplji. Uzela sam purdy-ev valjak ne zbog cijene nego mi je izgledao bas fora i bas sam bila zadovoljna sa poslom kao i svi koji su dosli na uvidjaj poslije
pitura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 19:03   #891
evo i mene
enzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 00:35   #892
Krvavo ljeto stari moj.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 20:33   #893
gradjevinsko ljepilo i fasadex

ja sam to napravio prije tri godine i za sad je postojano.ako do sad nije postalo nepostojano neznam kad ce.radio sam cokl na kuci stari od morta je postao nepostojan nakon jedno dvadeset godina.onda sam ja uzo cekic potuko napukle djelove postrugo sa spahtlom opro miniwashom i navuko ljepilo zaribo stiroporom i pofarbo dve ruke fasadexom.nisam profic ali mislim da to ljepilo nebi trebalo bit nis manje postojano od starinske zbuke ili grijesim prosvjetlite me
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 01:42   #894
U svakome slučaju saznat češ.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 12:57   #895
a koristila si bijeli dulux?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 15:21   #896
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
U svakome slučaju saznat češ.
ako bog da
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 19:23   #897
He,he,prokleto

maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 19:44   #898
He,he,samo što se sam ne valja po zidu.Do prvoga odjeljivanja i izvlačenja linija.

Bez zamjerke,a moram se malo zajebavati.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 19:51   #899
evo ja lani frabala sa Jupol trend bojama (onim gotovima) i jako je dobro ispalo! Cijena je povoljna s obzirom na kvalitetu jer sve ostale opcije miješanja boja ispadnu puno više!
Samo-miješanje boja u kućnoj radinosti nikako ne preporučujem jer željenu boju nećete nikako postići (znam iz prve ruke)
__________________
--ja vas vidim, uvijek--
anđeo čuvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 10:32   #900
jedno pitanje, naravno za Malera

jutros sam stavio prvu ruku Duluxy "kitchen and bathroom" na prethodno impregnirani knauf ( Dulux impregnacija )

boja je na dodir suha vec nakon sat vremena ali kada da krenem sa drugom rukom, mislim da bi trebalo makar nekih 6-8 sati pricekati ali....

temperatura je cca 25 stupnjeva i vrijeme je fino i suho ( lagana bura )
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.