Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2012., 14:08   #1
Kako i gdje upoznati djevojku ???

Lijep pozdrav!

Evo imam jedan mali problemcic, pa bih volio cuti vasa misljenja.
Naime, vec dulje vrijeme pokusavam pronaci djevojku za ozbiljniju vezu, ali nikako da dodjem u takvu situaciju.

Zadnjih desetak godina zivim 300-njak km/h, ritam je uzasno brz. Prije faks, sada posao, treninzi, vlastiti biznis, nerazvijemno okruzenje u kojem zivim, da ne kazem ova financijska depresija, "gubitak" mnogih prijatelja, itd., doveli su me do toga da ne mogu doći u situaciju da upoznam djevojku za nekakvu normalnu vezu.

Analizirao sam sve stvari u kojima griješim i pokusao sam sve popraviti i mislim da sam uspio, ali sada jednostavno nikako da dođem u situaciju da pronađem djevojku.

Zivim u blizini Varaždina. Varaždin je postao grad duhova, "samcima" poprilično otežavajuća okolnost.

Nisam osoba za ceste izlaske (nemam sa kime izaci), trenutno radim 12-ak sati dnevno (vlastiti biznis), a nakon toga jos i treninzi (bavim se fitnessom i bodybuildingom). Tako da tesko dolazim u situaciju gdje mogu upoznati djevojku, bilo za prijateljstvo ili nesto ozbiljnije.

Isto tako pokusavam zivjeti "modernim" stilom zivota, izgledom tijela sam poprilično superiroran, financijski prosječan, te poprilično sramežljiv kada su djevojke u pitanju osim ako mi se stvarno ne pojave leptirici.

Uglavnom, da rezimiram, problem cijele price jeste u tome sto se svakodnevno krecem u istom krugu ljudi i jednostavno ne mogu ili možda ne znam doći u situciju da upoznam interesantnu djevojku za ozbiljnu vezu.

Pokusavam i preko iskrice i drugih web servisa toga tipa, pa cemo vidjeti.

Evo, moje isprike na poduljem postu, ali volio bih cuti vas "samce/samice" kako se vi borite s time, tj. kako da dođete u situaciju da upoznate djevojku i prikazete se u najboljem svjetlu, pa bilo kao prijatelj ili potencijalni partner.

Unaprijed zahvaljujem na svim konstruktivnim komentarima.
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 14:44   #2
nekoliko pitanja:
kako si izgubio prijatelje?
što znači nerazvijeno područje? pomislih da živiš u nekom selu a ne u varaždinu, po svim podacima razvijenijem kraju u hrvatskoj.
jesi li ikad imao ozbiljnu vezu? kakva je bila situacija na faksu što se tiče cura? ovo te pitam jer na faksu nisam imao bog zna kakav ljubavni život pa me zanimaju tuđa iskustva.

kažeš, vrtiš se u istom krugu ljudi. razumijem što time želiš reći ali, opet, tko se ne vrti? zar misliš da drugi, pogotovo upareni, svaki dan upoznaju nekog novog? to je jedna klasična zabluda nas samaca.
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 15:52   #3
Nazalost to je uzasno komplicirana prica, a i nemam volje ni snage ju prepricavati.

Uglavnom, okrenuo sam novu stranicu u svom zivotu, osjecam se super, fizicki sam izuzetno superiroran, obrazovan, imam svoj "obiteljski" biznis, cak i u zadnje vrijeme pun smopouzdanja, mozda sam malo psihicki iscrpljen od
svih zivotnih problema, faks, zivot sa roditeljima, vlastiti biznis, itd. da ne nabrajam.

Problem je u tome sto osim roditelja nemam nikoga. "Pale sam na svijetu". Razloga toj samoci ima mnogo, uglavnom krivicu svaljujem na sebe, ali kazem okrenuo sam novu stranicu i u zadnje 2-3 godine potpuno sam se promijenio.
Pocinjem od "nule", ali jednostavno ne znam kako. Necu kukat da je tesko, jer je, ali kazem imam volje, snage, zelje, energije, izuzetno sam karakteran. Ne zanimaju me avanturice i sl. jednostavno zelim pronaci ljude s kojima mogu uzivati
u svakom trenutku, pogotovo djevojku. Ljude kojima mogu vjerovati, pomagati, družiti se, osloniti se, itd. Imam neke svoje kriterije, ali Bože moj svi ih imamo i svi možemo biti fleksibilni.

U okolini u kojoj zivim za sada nisam niti nemogu pronaci takve ljude, a pogotovo djevojku. S obzirom da sam aktivan 15-ak sati dnevno, niti nemam previse vremena za neke "dodatne" aktivnosti gdje bih upoznao nove ljude, pogotovo zene.
Na faksu sam forsirao samo faks, faks i opet samo faks. Izgledom tijela sam superioran i to mi malo otezava stvari zbog predrasuda. Evo u posljednje vrijeme idu stvari na bolje, ali sve je to presporo, bojim se da me vrijeme gazi, imam 28 godina.
Volio bih samo cuti nekakve korisne savjete, jer vjerujem da su i drugi to prozivjeli i mnogi i uspjeli u svom naumu.

Znam da tu ne postoji genericki, univerzalni odgovor na moj problem. Vec jednostavno u Varaždinu ne mogu doci u situaciju da upoznam ljude, muskarce i zene, za prijateljstvo, druzenje, vezu itd.
Ljudi su se zatvorili, tehnologija je napravila svoje, financ. kriza isto i sada je tesko "mladom" muskarcu sa 28 poput mene jednostavno pronaci djevojku ili prijateljicu, a da ne izgledas kao "jebac", ili ocajnik, ili samotnjak ili prevertit ili neko tko hoce sevu, itd, pogotovo ako zivis na selu.

Eto ne znam, samo me zanimaju vasa iskustva kako spojiti sve svoje ajmo reci "atribute" i dobre i lose i gdje i kako pronaci djevojku, prijateljicu, prijatelja itd.
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 16:04   #4
idi od cure do cure i govori im kako si fizicki superioran, to mora upaliti..
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 16:29   #5
Pogledaj malo teme koje se bave tom problematikom:

Gdje/kako naći dečka/curu?
Kako upoznati nove ljude? Gdje izaći?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 16:46   #6
ajde, ne razumijem
bavis se fitnessom sto je samo po sebi zanimljivo, i da u tom krugu i klubovima nisi naisao na jednu zenu, cak ni one sto vise po tretanama ?
Imas obiteljski biznis i opet da bi imao nekakav biznis moras doci u doticaj s nekakvim ljudima i da opet kroz to nisi upoznao nikakvu zenu

Dobro, ok, kuzim ovaj dio da mozda nemas frendove i da ti se drustvo raspalo. Ali, valjda imas nekakvu familiju, bratice, sestricne kumove, bracu, sestre. Nekoga s kime bi mogao izlaziti negdje bilo gdje i tako nekoga upoznati
A to s kriterijima sto se tice zena, jedino ako se palis na bodibilderice( mislim na onaj ekstreman tip) onda je mala vjerojatnost da ces naici na takvu zenu.
U najgorem slucaju imas specijalizirane sajtove za dejtanje. I ovo da te vrijeme gazi u 28, gazi te za sta ?
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 17:00   #7
Quote:
Leonid84 kaže: Pogledaj post
Nisam osoba za ceste izlaske (nemam sa kime izaci), trenutno radim 12-ak sati dnevno (vlastiti biznis), a nakon toga jos i treninzi (bavim se fitnessom i bodybuildingom). Tako da tesko dolazim u situaciju gdje mogu upoznati djevojku, bilo za prijateljstvo ili nesto ozbiljnije.
odabrao si svoje prioritete.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 17:21   #8
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
idi od cure do cure i govori im kako si fizicki superioran, to mora upaliti..
Haha, word!
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 17:29   #9
1. E Tommek u pravu si, pokusat cu. ))))))) To mi je prvo na pameti. Evo upravo se skidam u potkosulju i idem u kino bariti.
.
2. Mantise u tererani se tesko moze naci nova cura (uglavnom dolaze "iste") i ne zanimaju me bodybuilderice. A uostalnom stalno se krece isti krug ljudi.
Biznis je vezan uz servis automobila (lakiranje), vjeruj mi na 100 musterija mozda je jedna zena i to kakva stara baba, uglavnom muskraci dolaze na popravke.
Rodbine nemam, samo roditelje i bake.
Moj jedini kriterij je da je djevojka normalna.
Iskrica je poprilicno besmislena.
Sto se gazenja vremena tice, mislio sam u kontekstu da drugi misle da ako je netko sam sa 28 (tj. nije ozenjen) da nesto ne stima s njime, sto su gluposti, svatko ima svoj put.

3. 4fun - nazalost takva je situacija da moram raditi od jutra do sutra, nadam se da ce se stvari u HR promijeniti, ne mogu pustiti posao i traziti curu kada mi se prohtje.

4. Sves - ma sve sam progooglao, zanimaju me vasa misljenja i hvala na tome
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 18:14   #10
nazalost znam kako ti je jer sam u istom sosu kao i ti posao od jutra do sutra, malo vremena, a ono sta i upoznam je preko poslova, al to je strogo poslovno.

upoznala jesam par ljudi preko neta ali to nije to, razilazimo se u misljenjima i stavovima, tako da sam ti ja odustala od toga ako se netko pojavi ok ako ne opet ok. u svemu tome najgore je kad ti posao postane zivot, e onda si nahebao kao zuti, ja i sad kad izadjem van(jednom u ne znam koliko) nimalo ne kuzim da mi se netko upucava blejim ko telac jer sam zaboravila kako je to.
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 18:36   #11
Kad vidis neku nepoznatu curu ( bilo gdje teretana,ulica,kafic,trzni centar,biblioteka,park itd ) koja ti se svidi/privuce te na prvi pogled,pridji joj i pocni neki casual / neobavezan razgovor i upoznavanje.
Ako vidis da je zainteresovana za tebe,i da zeli da prica,popricaj malo i na rastanku joj trazi broj telefona.
Ako dobijes,znas valjda dalje sam ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 19:55   #12
1. Mary - ma da cijeli zivot sam forsirao karijeru 300 na sat sada kada sam usporio na 200 km/h i karijera mi je manje bitna, sada kada sam poceo uzivati malo u svemu, sada nemam priliku (prilika je ono sto me muci, kada mi se pruza onda je to druga stvar)
I ja sam razmisljao unatrag par godina sta bude da bude, ako slucajno naletim na neku djevojku dobro, a ako ne opet dobro. Problem je sto se u posljednje vrijeme osjecam dosta usamljeno po tom pitanju i jednostavno mislim da bi bolje bilo da djelujem
proaktivno nego da cekam nekakvu sudbinu. I mogu ti reci da ima pozitivnih pomaka (vise u stvarnosti nego preko iskrice), ali kazem presporo i prerijetko. Volio bih konacno uzivati u drustvu normalne djevojke, osobe s kojom mogu uzivati u svakom trenutku (ne moramo se zeniti ili imati dijete odmah, ali da je to nesto vise od "nahodavanja" po kavicama ili kinima ili sl.) , ali nikako da dodjem u tu situaciju.

2. Orhideja - ne prode ni dan kada ne razmisljam na taj nacin.
Evo nedavno samo upoznao prelijepu (za moj ukus), pametnu, dobru i iskrenu zenu u teretani.
Doslovce sam se zaljubio/pregrijao u/za nju, ali se pojavio problem, ona se nedavno rastala i ima malog klinca, te je starija od mene 10 godina.
Naravno, to je definitivno zena za koju mislim da je ona "prava" (za ozbiljnu vezu), pa mi to nista ne smeta. Dobro se slazemo i mislim da postoji i kemija, ali ona je toliko trpjela "sranja" u svom bivsem braku da se sada jednostavno boji ulaziti u bilo kakvu vezu.
Bez obzira sto nemam nista protiv sto je 10 godina starija od mene i sto ima klinca i sto nije situirana. Jednostavno mislim da je ona prava. Jednostavno osjecam prema njoj nesto posebno, a nije zaljubljenost, vise je od toga.
A sto mi to znaci kada je odlucila na jedno dulje vrijeme ne imati ikakvu vezu kako sa mnom tako i s bilo kim drugim. Ostali smo prijatelji, ali to je jako tesko sa moje strane, jer sam lud za njom i ne mogu je izbaciti iz glave.
Ali sta je tu je idemo dalje.

Problem u svemu tome je sto zbog ovih ili onih razloga nemam previse prilika i to me muci, za ostalo i uspjehe i neuspjehe sam ja i samo ja odogovoran, a za prilike su odgovorne okolnosti u kojima zivimo kojima smo okruzeni.

Hvala na odgovorima, volio bih cuti nekoga tko se uspio "iskopati" iz takve situacije i tko je upoznao svoju lijepsu i pametniju polovicu, da me jos malo trgne da se i ja potrudim, jer polako gubim volju i energiju.
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 21:56   #13
mozda previse forisiras stvari s tom ozbiljnom vezom
pa se zene jednostavno prepadnu.
nemoze ti nitko reci gdje ces ti upoznati nekoga, neces nigdje ako se zbilja i ne potrudis nekoga upoznati .

Zadnje uređivanje Mantis Religiosa : 12.08.2012. at 21:58. Reason: .
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 23:27   #14
Da Mantise ima i tu nesto istine, mozda trazim odmah "previse", mozda treba polako, ali vjeruj mi nisam naporan, zahtjevan i ne forsiram ako vidim da je previse ili da nema smisla.
Ma sada ja malo i "meljem" neke stvari previse oko ozbiljnosti veze itd., ali stvarno nisam neki "priljepak" ili primitivac koji ce se odmah zalijepiti za neku djevojku. Imam ja svoj zivot, brige i obveze, samo sto imam
i prazninu u obliku vremena kojeg bih volio provesti sa meni interesantnom djevojkom, cisto da uzivamo zajedno u tom trenutku, bez nekih obaveza, a kasnije sto ce biti, biti ce. Naravno da bih volio nesto ozbiljnije od samih kavica ili ne znam sto vec.
Da, slazem se, mozda se i neke prepadnu, malo vjerojatno, ali nije nemoguce, zato pokusavam na sve to gledati u posljednje vrijeme, tj. ponasati se kao da trazim prijateljicu (a ne djevojku) za ugodno druzenje i razgovor.

Kazem problem je u malobrojnim prilikama zbog, brzine, načina i stila života (vjerujem da i mnogi drugi imaju isti ili slican problem).
Isto tako, stalno razmisljam o tome, kada cu pronaci, gdje da trazim, kako da pristupim nekoj djevojci, itd., prakticki planiram nesto sto se planirati ne moze, "razbijam glavu" 24/7 o tome i tesko mi je to izbaciti
iz glave. Jedini nacin da to izbacim iz glave jest da radim cijeli dan, pa da ne razmisljam o tome, sto je ustvari ironično, ali to je tema za neke druge rasprave.

Kad malo bolje razmislim, pitanje koje sam postavio je stvarno glupo , jer na to pitanje samo ja znam odgovor, moje isprike.

Hvala na odgovorima, pogledat cu malo po ostalim postovima, mozda se zalomi vec kakav savjetic. )))
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.