Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2012., 23:10   #981
Quote:
doriana gray kaže: Pogledaj post
Znači da izazivaju prištiće i to potkožne (jako čudne).

Većina MF kremastih proizvoda je na glasu kao takva, stoga savjetujem da radije isprobaš neko u kamu. Možda Bourjois rumenila - ona su pečena i lako se doziraju. Rose d'Or je neka univerzalna nijansa koja stoji skoro svima.
Hvala na objašnjenju.
Inače volim njihov puder tečni colour adapt i Xperience i onaj u kamenu Cream Puff stalno koristim. Međutim, masnije mi je lice i mislim da definitivno ne bih koristila kremasto rumenilo ( a bojim se da ga ne bih znala ni dozirati ).
Vidjela sam ta Bourjois kod prijateljice jednom. Imala je dva. Jedno skroz svijetlo roza, a drugo nešto tamnije.
To svjetlije mi se svidjelo, ali mi se učinilo da se ne blenda dobro ( ili samo ona nije dobro uradila). Ako znaš kakav je taj essence bronzer ( ono kao prugice u raznim bojama) voljela bih da je tako - praškasto kad uzmem na četku, da ne trljam kao luda po površini, ako me razumiješ
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 07:32   #982
Ja sam imala 3 Bourjois rumenila, ali meni su bila puna pretvrda. Nakon mjesec dana koristenja su bila kao "zalizana" na povrsini i morala sam ih doslovno grebat da daju malo boje. Ali mozda nisu sva takva.
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 08:45   #983
Quote:
piece of a dream kaže: Pogledaj post
Ako znaš kakav je taj essence bronzer ( ono kao prugice u raznim bojama) voljela bih da je tako - praškasto kad uzmem na četku, da ne trljam kao luda po površini, ako me razumiješ
Presjajan i nije za svaki dan. Više je shimmer nego bronzer. Za teksturu nisam sigurna.

Probaj Catrice rumenila, ako su ti dostupna (u drogerijama ih ima). Ona su praškasta, a ima lijep izbor boja.
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 11:37   #984
Zato sad i tražim nešto decentnije, iako to čudo stavljam minimalno, ono mi najbolje stoji, jer ne koristim puno toga za svaki dan. A za ljetno vrijeme mi se to taman baš sviđa.

A brišu li se ta rumenila catrice ako se naslonim obrazom na nešto / nekoga?
Ovaj shimmer spada, pa zato sam htjela nešto MF, Loreal... Nešto čijim sam proizvodima do sad bila zadovoljna što se postojanosti tiče.
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 15:36   #985
Cure, tražim si malo gušći tekući puder za hladnije vrijeme - ramišljam između Max factorovog Experience i Revlonovog Colorstaya. Koža mi je jako suha i tanka (koristim bogate kreme), al se zasjajim u T zoni. Jel ima neka iskustva s oba i kojeg bi preporučila? Hvala!
astra3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 01:24   #986
Quote:
astra3 kaže: Pogledaj post
Cure, tražim si malo gušći tekući puder za hladnije vrijeme - ramišljam između Max factorovog Experience i Revlonovog Colorstaya. Koža mi je jako suha i tanka (koristim bogate kreme), al se zasjajim u T zoni. Jel ima neka iskustva s oba i kojeg bi preporučila? Hvala!
Imah oba. U zadnje vrijeme sam samo na Revlonu.
Koža.. svakakva
Zimi suha sa masnom T zonom, akne, ožiljci, crvenilo.
Experience mi se pokazao kao jako, jako loš odabir. Em nije ništa pokrivao, em bi se zamastila u roku keks (to mi je bila mana br.1) , em prilično brzo padne.

Sa Revlonom sam zadovoljna, svjesna sam da je težak, ali ga koristim svakodnevno dok sam na "terenu" i nemam primjedbe. Treća bočica se koristi
Donki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 11:08   #987
Quote:
Donki kaže: Pogledaj post
Imah oba. U zadnje vrijeme sam samo na Revlonu.
Koža.. svakakva
Zimi suha sa masnom T zonom, akne, ožiljci, crvenilo.
Experience mi se pokazao kao jako, jako loš odabir. Em nije ništa pokrivao, em bi se zamastila u roku keks (to mi je bila mana br.1) , em prilično brzo padne.

Sa Revlonom sam zadovoljna, svjesna sam da je težak, ali ga koristim svakodnevno dok sam na "terenu" i nemam primjedbe. Treća bočica se koristi
hvala!

a kaj veliš na eventualno neki drugi "teži" i dugotrajniji Max factorov (ili eventualno l'orealov) puder?

ma imam problem sama sa sobom - obožavam isprobavati nove stvari (naime, max factorove i l'orealove pudere nisam koristila - osim lumi magique koji je savršen ali za ljeto) - do sad sam (ko' prava snobica ) bila na estee lauder i sličnim preskupim markama.
astra3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 12:54   #988
cure, da pitam ovdje ako netko zna neki puder nekog drugog brenda kojem odgovara nijansa MF Color Adapt 70 Natural?
lakunoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 14:47   #989
Quote:
astra3 kaže: Pogledaj post
hvala!

a kaj veliš na eventualno neki drugi "teži" i dugotrajniji Max factorov (ili eventualno l'orealov) puder?

ma imam problem sama sa sobom - obožavam isprobavati nove stvari (naime, max factorove i l'orealove pudere nisam koristila - osim lumi magique koji je savršen ali za ljeto) - do sad sam (ko' prava snobica ) bila na estee lauder i sličnim preskupim markama.
malo kasnim, sorry
Ja i MF se već duže vrijeme ne družimo, tako da se ne bi štela mešat
Ali ako si svjetlija, mogu ti poslati malo tog Experienca, pa čisto da vidiš kako se slažete

A o Lorealu znam samo da je na akciju 20% u Kozmu
Donki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 18:34   #990
Dali je netko isprobao MF tekuci puder Beatiful Skin Make up? Ako je, kakva su vam iskustva?
KleopatraSelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 16:33   #991
Da li netko ima iskustva sa njihovim lip tintom? Svidaju mi se dvije boje ali imala sam nesto slicno od essenca i osusio mi se nakon dva koristenja pa se bojim da se to opet ne dogodi.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 14:11   #992
Drage devojke, da li bi neka mogla da mi kaze koja nijansa pudera face finity all day flaw less 3 in 1 foundation bi mi odgovarala, imam jako svetlu put zutog podtona.
petrushka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 09:46   #993
cure jel koja probala njihovu debelu olovku-ruz?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 21:41   #994
Ja sam. Sviđa mi se osjećaj na usnama i relativno je trajna. Nije da je nakon 4,5,6 sati nepromijenjena, jednostavno dođe manje intenzivna, ali to bude ravnomjerno pa mi ispadne kao manje intenzivna verzija, što mi je ok.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 18:29   #995
Koja maskara im je najbolja za volumen, da podiže trepavice, ne lijepi ih i da nije premokra? Hvala
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 19:09   #996
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Koja maskara im je najbolja za volumen, da podiže trepavice, ne lijepi ih i da nije premokra? Hvala
ja od prvog dana koristim samo ovu godinama



ne lijepi trepavice, nije premokra, baš ono što tražiš (nadam se!)

probavam već godinama druge, ali ova je jedina koju svaki dan koristim samu ili uz druge koje kad sam već kupila a ne pašu mi pa da ih potrošim. imam ih trenutno cca 6 u zalihi
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 19:47   #997
Thanx, pogledat ću ju baš.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 21:56   #998
peggy, ja preporučujem masterpiece max u crnoj ambalaži
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 13:10   #999
http://www.maxfactor.com.au/make-up-...sting-lip-tint
Cure, jeli zna netko gdje se još u HR može nabaviti ovaj Lip Tint? Povukli su ga iz DM-a, nigdje drugdje ga nisam našla.

Ovaj proizvod ima dosta loše recenzije na svim mogućim stranicama, ali ja sam oduševljena s njim...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 10:15   #1000
zna li netko gdje ima za kupiti max factor creamy blush u zagrebu? ni u jednom dmu ga ne mogu naći :/
Hollow Moon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.