Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Pogledaj rezultate ankete: Da li biste dosli na druzenje/okupljanje hrv tematike novopridoslih u vasem gradu
bih i nalazim se u Edmontonu 6 26.09%
bih i nalazim se u Calgaryju 5 21.74%
bih i nalazim se u Torontu 4 17.39%
bih i nalazim se u Vancouveru 8 34.78%
Glasovatelji: 23. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2013., 22:03   #1
tema za okupljanje nasih u Kanadi

mislim da nas je najvise tj vise od par u ova 4 grada pa da vidimo koliko ima zainteresiranih! objasnjenje je dao Amstel u temi za druzenje

nisam ukljucivala opciju za nedolazak jer nam to sad nije bitno nego broj koji bi dosao
molim modove da editiraju sto god nije dobro napravljeno

ako vas ima vise u "obitelji"/stanu/vasi prijatelji za koje znate da bi dosli a nisu svi na forumu navedite u komentarima i njih
(nas je dvoje za Toronto)
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:21   #2
Glasovao sam u ime svoje frendice za Vancouver.

Cura ima 25 godina,tamo je već godinu dana i požalila mi se da joj je bed jer nema nikoga iz domovine,fali joj naški jezik i domaćih ljudi.

Izgleda da osim katoličkih misija,ne postoje hrvatski klubovi!?

Bilo bi cool da se negdje okupite,uz malo druženja siguran sam da bi se izrodila neka nova prijateljstva.

Šaljem joj link na ovu temu,pa morti nekaj ispadne
ExAuPair is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 04:37   #3
i ja se nadam! i bilo bi super da je bar moguce organizirati druzenje tipa jednom u 3mj ako nista drugo da se ljudi upoznaju pa da se onda druze kako se tko kome svidi i inace.
mislim da se to sve odvija preko facebooka tj sigurna sam a nemam uvid jer taj servis ne koristim
bas mi je zao sto je ovako mali odaziv, racunala sam da ce dosad bar duplo vise ljudi glasati
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 07:08   #4
odazvat će se ljudi, to je uvijek tako...za edmonton se javilo možda 5-6 ljudi, ruku u vatru dajem da ako išta bude, da će biti preko 50 ljudi

sad ovaj tjedan budem se našao sa likom u kvartu koji vodi tu neku kvartovsku zajednicu gdje je i dvorana, valjda će proći od 8, 9pm do 4,5am
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 20:13   #5
ma znam da hoce, jedan ce reci drugome pa ovaj nekome i tako to.
ne samo iz ankete nego i inace vjerujem da bi u Torontu bio najslabiji odaziv i da je sve to nekako najlabavije ovdje. steta.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 10:57   #6
Organizujte skajp parti Donesete meze i pica i muzike i dernek do zore.
bajlo ofiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 11:04   #7
@chiasm,ne bi trebao biti problem dogovoriti sastanak u nekakvom kafiću,Toronto je najveći grad u Kanadi,tako da ne brini,samo da odljepimo ove ljude sa skajpova i četova i nagovorimo ih na pravo "real life" druženje
ExAuPair is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 20:07   #8
Quote:
bajlo ofiser kaže: Pogledaj post
Organizujte skajp parti Donesete meze i pica i muzike i dernek do zore.


Quote:
ExAuPair kaže: Pogledaj post
@chiasm,ne bi trebao biti problem dogovoriti sastanak u nekakvom kafiću,Toronto je najveći grad u Kanadi,tako da ne brini,samo da odljepimo ove ljude sa skajpova i četova i nagovorimo ih na pravo "real life" druženje
a ono nadam se da ne - samo kako sam rekla, ne koristimo bas facebook pa ce trebati neki drugi nacin.
doc cemo opet do crkve neke nedjelje
a valjda se ljudi druze, samo mi to ne znamo
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 03:07   #9
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ma znam da hoce, jedan ce reci drugome pa ovaj nekome i tako to.
ne samo iz ankete nego i inace vjerujem da bi u Torontu bio najslabiji odaziv i da je sve to nekako najlabavije ovdje. steta.
u torontu je najlakse nakupit hrvate na hrpu. ne zato sta su nesto specificni - nego jednostavno sta ih tu u GTA ima najvise....
ovakvih druzenja (nesluzbenih) je bilo preko nekoliko....
__________________
mog mora nema i neznam sta da radim....
tipST is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 19:38   #10
Quote:
tipST kaže: Pogledaj post
u torontu je najlakse nakupit hrvate na hrpu. ne zato sta su nesto specificni - nego jednostavno sta ih tu u GTA ima najvise....
ovakvih druzenja (nesluzbenih) je bilo preko nekoliko....
a je to vjerujem tj i znam jos od pred godinu i nesto da se islo/spominjalo dok mi nismo bili u mogucnosti ici, samo kazem, problem je doci bez facebooka u kontakt nema druge nego do crkve!
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 00:09   #11
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
a je to vjerujem tj i znam jos od pred godinu i nesto da se islo/spominjalo dok mi nismo bili u mogucnosti ici, samo kazem, problem je doci bez facebooka u kontakt nema druge nego do crkve!
pa zasto takva averzija od fejsbuka ?? mislim stvarno
__________________
mog mora nema i neznam sta da radim....
tipST is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 05:58   #12
ne svidja mi se, volim znati s kim sam si ok i na koga mogu inace racunati i ne zelim kontakte reda radi da stoje, kao sto ih mnogi ljudi skupljaju tek toliko.
i ne volim biti ovisna o nikakvom programu, imam mail, messenger, mobitel, mislim da mi je to dosta i u danasnje doba
i mobitel sam dobila sa skoro 18, prije smo zivjeli i dogovarali se za sve i bez njega pa cak ni preko neta. smatram da se to moze i danas uz ovo sto sam navela
nije iskljuceno da ga necu otvoriti kad upisem opet faks ovdje iduce godine (nadam se) pa kad skupim ljude uzivo.

a muza su zbog neaktivnosti izbacili iz grupe Hrvati u Ontariu. on radi nocu i spava ili uci za certifikate vecinu dana i nema vremena pisati po grupi, jedva se stigne baviti ikakvim hobijem zasad dok malo ispiti ne popuste.
ako im je toliko smetao da samo cita (i pita ako ga stogod zanima, dosad eto nije jos), nekako nam je jadno moliti da ga prime nazad, nije nista lose ucinio. ako im je politika takva, neka ih.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 03:39   #13
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
a muza su zbog neaktivnosti izbacili iz grupe Hrvati u Ontariu. on radi nocu i spava ili uci za certifikate vecinu dana i nema vremena pisati po grupi, jedva se stigne baviti ikakvim hobijem zasad dok malo ispiti ne popuste.
ako im je toliko smetao da samo cita (i pita ako ga stogod zanima, dosad eto nije jos), nekako nam je jadno moliti da ga prime nazad, nije nista lose ucinio. ako im je politika takva, neka ih.
hahahaha - koja komedija - ja san sam sebe izbacia iz te grupe kad sam odselio :P
__________________
mog mora nema i neznam sta da radim....
tipST is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:41   #14
kamo si odselio, Alberta jel?

a stas, tako ti je to imamo prijatelje u Vancouveru i Montrealu zato
ako nista ne uspije, izdrzat cemo jos tu godinu i nesto kao i do sad
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 22:00   #15
Ispričavam se što upadam ovako "s neba pa u rebra", ali idući ponedjeljak 04.03.2013. slijećem u Calgary, ne poznam nikoga tamo, pa ako ima neko društvo i okupljanja, please....
zagivk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.