Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Pogledaj rezultate ankete: Prebacivanje iz gimnazije u medicinsku
DA 18 66.67%
NE 9 33.33%
Glasovatelji: 27. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2006., 18:31   #41
Prebacivanje iz jedne srednje u drugu

Ovako, idem u treći razred gimnazije i iduće godine bih se vrlo lako mogao preseliti u drugi grad.

Ja sam ovdje gdje živim u gimnaziju upao relativno s malim brojem bodova iz osnovne i zanima me bil na to gledali pri prijepisu u drugu školu ili bi me samo prepisali budući da već idem u gimnaziju?

Hvala unaprijed, nadam se da ste skužili pitanje.
__________________
.
..
...
....
.....
......
.......
........
.........
..........
Ghostface is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 18:35   #42
mislim da bi te trebali sam primit, mislim..
__________________
They won't let me join their games...
H5N1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 19:07   #43
Primaju te na osnovu ocjena iz prethodnog razreda gimnazije. Nema veze kakav si bio učenik u OŠ (makar je moje iskustvo u mojoj školi takvo).
Neka razlika bi mogla biti jedino ako recimo iz opće prelaziš u prirodoslovnu gimnaziju zbog toga što su programi nekih predmeta drukčiji, capisci?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 21:43   #44
ovi šta ja znan da su se pribacivali, pribacili se svi bez problema
a nisu imali bajne ocjene (u srednjoj)
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 21:49   #45
Preciziram: kad sam rekla ocjene iz prethodnog razreda nisam mislila na to da gledaju prosjek ili visinu ocjene iz pojedinih predmeta, već je bitno da je taj razred završen
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 20:03   #46
jedna cura koja je bila u mom razredu u 8. nije imala dovoljno bodova za obicnu gimnaziju, pa je upisala privatnu, ali se u 2 razredu bez problema prebacila u običnu opcu gimnaziju, pa tak da....mislim da je sve jasno.
neda988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 17:26   #47
ej ljudi ..dali se neko preselio iz gimnazije u neku strukovnu šk. .....jer me zanima dali se u 1 .raz ako se preseliš u prvom polugodištu moraš polagat strukovne predmete ili ti se gledaju bodovi iz oš ...... kakva je hoteljerska u Opatiji ????
mysworld050 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 10:53   #48
Quote:
Blue1986 kaže: Pogledaj post
ja bih najradje da sam se predomislila prije 2 godine......
sorry kaj ti moram ovo reći ... ali 2 godine ti je prevelik zaostatak - jesi ti vidjela grčki gramatiku ?? jedino ako si išla u klasičnu osnovnu

Ja sam se preselila iz Klasične u opću ... i tu sam jedno polugodište ... ali bi natrag
__________________
Spinning away,like the night sky..I have no idea exactly where I've been
bee* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 12:52   #49
ja bih se treći i četvrti razred preselila iz sedme u drugu (znači obe opće, ista zgrada, suprotni turnus). što ja moram napraviti, koje ocjene se gledaju, kada najkasnije se predbilježiti za to, koje molbe kome moram pisati, jesu li potrebne preporuke i slično?
__________________
stella, i love you.
lotta mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 21:46   #50
Pitanje o prebacivanju iz jedne tehničke škole u drugu!

Zanima me kaj ja trebam sve napraviti i što sve trebam imati da odem iz ruđera u faust vrančić! Hvala.
__________________
Jel te peku oči?
shpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 21:50   #51
Mene takoder...
mpx200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 07:00   #52
o puno si mi pomogao
__________________
Jel te peku oči?
shpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 11:44   #53
bilo tko?
__________________
Jel te peku oči?
shpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:09   #54
ja sam se prebacio u prvom razredu iz Tesle u Ogulin (smjer teh. za računalstvo) i nije bilo nikakvih problema, a sad sve ovisi o škole do škole, koliko ima učenika itd. a pošto vidim da ne namjeravaš se prebaciti u isti smjer, vjerovatno ćeš morati polagati razliku predmeta. neznam, nisam 100%.
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:15   #55
Ne bi trebao,oba dvije su tehnicke,i smjer je isti!
mpx200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:28   #56
pa onda će te vjerovatno primit. ovisi o broju učenika. makar mislim, da ne bi trebalo biti problema.
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 23:13   #57
ma neces imat problema cim su skole srodne i dolazis iz bolje u losiju
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 00:55   #58
Prebacivanje iz škole u drugu školu

Ja se planiram prebacit iz SS Vice Vlatkovića Zadar kad budem 4. razred, smjer Tehničar Za Računalstvo.
Da li je to moguće? Koji su uvjeti? Da li neko ima iskustva? Da li je to pametno?
vanja1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 13:25   #59
A kamo se misliš prebaciti? I zašto? (Ako to ne napišeš sumnjam da će ti itko moći odgovoriti i je li u tvom slučaju moguće i je li pametno.)
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 21:21   #60
namjeravam se prebaciti u Ruđera Boškovića, u isti smjer tehničar za računalstvo. planiram se prebaciti jer je ova škola smeće, većinu predmeta profesori sucks, to mi virujte na riječ, a ono vama manje važno je da mi je u zagrebu najbolji frend koji se priselija u zagreb kad smo se upisivali u srednju, prje dvi god. ugl. jer namjeravam bar nešto naučiti, a u 3. razredu ću već imati 18 godina tako da mi starci nemogu zabraniti da odem.
btw. namjeravam a fakultet TVZ informatiku
vanja1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.