Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2003., 23:20   #1
Maturalac

iii , ajd da čujem - di ste bili, kolko platili, kak je bilo, blah bla bla?

ja idem tek za jednu godinu.......
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:25   #2
espana.....
nem pojma kolko sam pLatiL.....oko 2.3oo ili više....tu negdje ugLavnom..
i biLo je divLje....ludo.....zabavno....nezaboravno....bježe Li od murije....radio sam one stvari koje nesmijem napisati s ARGentincima bez bibeka.....zatim s marokancom...on je pričao po svojem...nije kužio engleski 5% ali ipak smo se kužiLI.....potuKLi se s nekim kao izbacivačima......jebano kaj svi kuže hrVacki....
maturalac je bio razdobLJe kad sam govorio njemački najbolje u svom životu.....
upoznao sam mnogo ljudi........ugLavnom...ludnica..
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:32   #3
ye, čula sam da svi izbacivači u Španjolskoj znaju hrvatske psovke
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:36   #4
španjolska - loret de mar. to u stvari nije bila španjolska nego veliko hotelsko naselje u kojem su španjolci jedino trgovci....putovanje je bilo iscrpljujuće, totalno, a kad smo došli skužili smo da se tamo nema bogznašta radit - pijančevanje-sunčanje na prljavoj plaži-šoping po trgovinama ili krađa iz zabave po istima. kad nas je murija uhvatila u krađi(jedva smo se izvukli i to samo zahvaljujući mojoj hladnokrvnosti i diplomatskim vještinama) morali smo se zadovoljit zajebavanjem njemaca u hotelu koji su baš onda izgubili na sp u nogometu i tračanjem profesora umjetnosti koji je u ranim jutarnjim satima uočen s jednoim učenicom na povratku u hotel nakon duge šetnje plažom.
vrijeme smo kratili unekom pubu s njemcima i hrvatima, mislim iz čakovca(kloši, pozdravi tončija, tak se zvao, neki glupi metalac ) koji su mislili da sam ja talijan jer sam imao majicu od tal reprezentacije(platio 55 E, čuvajte se španj trgovaca - kod njih morate kupit, ak kažete da nemate love, oni vas tjeraju da praznite džepove ili posudite od frenda ).
osim u loretu bili smo i na flamenco showu - prvo zabavno, al kasnije ti dosadi neprestano cupkanje + loša sangria/barcelona - trebalo je biti dobro, al ja sam se loše osjećao i cijelo vrijemew tražio WC / gardeland - bezveze meni, inače sam aderenalinski otporan na takva sranja, pa čak i tog nivoa - čisto prodavanje gravitacije/ bilo mi je super jedino u dalijevom muzeju(figueras), al smo se tamo zadržali samo 1 sat da što prije stignemo vidjeti naše sobe u loretu i pogled na bazen s balkona.

sve u svemu, više bih volio da smo išli u češku, ali to bi vjerojatno propalo zbog poplave u pragu tak da smo dobro i prošli
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:39   #5
ja bi u Češku.. zbog halucinacija
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:42   #6
Quote:
Luđakinja kaže:
ye, čula sam da svi izbacivači u Španjolskoj znaju hrvatske psovke
ma znaju par riječi i onda se prave važni i pametni. to su teške sirovine - idem ja navečer ulicom sa frendom, okrenem se i njega nema odjednom -- a ono ga uhvatio izbacivač i - UBACIO unutra, jer tamo kad prolaziš ulicom gomila nekih kretena dijeli ti prospekte disko klubova i pokušava te ugurat u svaki, nakon petnaest min skupiš toliko letaka da možeš i sam dijeliti
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:43   #7
panon kad si ti to bijo na maturaLcu....u kojem mjesecu..
6. ili 8?
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:44   #8
kraj šestog pa do početka sedmog
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:48   #9
onda smo biLi v isto vrijemE.....valjda...friK..
ja sam nekima ljudima....nem pojma odkud su....mislim križefci..ili tak nekaj........uglavnom sraL sam im da sam iz bRAziLa....i tak....
a likovi došLi na plažu s radijom......a iz njega dERE...... vOLIm piti.....voLIm piti...
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:51   #10
iiii, ludilo a nisi ono meni rekel da se jedan stalno muval s kamionđijama?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:54   #11
jesi i ti išao u onaj pub, stones, tak se zvao mislim, ono žuto svjetlo pa skreneš, plavi tip kupi goste na glavnoj ulici, čak mislim da sam upoznao nekog marka iz čakovca , a sa tončijem imam i fotku
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 00:19   #12
da, sad bu još ispalo da se vi ustvari poznate.. yeah, right
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 09:13   #13
Lloret de Mar - mjesec kolovoz(točnije, kraj dotičnog)
Vozili se busom koji ima pokvarenu klimu - do španjolske se svi prehladili, ja pao u autobusu sa 2 na prvi kat uz povike SVE OK; SVE OK, moji se derali od smijeha.Bili u hotelu Windsor ( ja soba 208, sva akcija u 107),zalazili u Hollywood I Universe, bili u barceloni, marinelandu, monserratu, nici, cannesu(gledali kak frajer drka na ulici,krepali od smijeha), u barceloni gledali tučnjavu i fontanu 3 SATA jer je profesor išao na utakmicu(grrrr...) vratili se gladni, umorni, pijani...e da, ja otkrio nektar bogova - Red Bull votku...njamanjamanjam
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 09:14   #14
nopE.
bijo sam jedino u jamaica bARu i u nekim lokalnim birtijama gdje si faakat mogeL naći likove tipa meksička sapunicA sa sombrerosima i ostalim.....
nakon 4 tequiLe već nisam mogao stajati...a tek kakfu soL su mi daLi...neku vodenu....onak kaj se cjediLa.....
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 09:18   #15
monSerat ludnica.....imam sliku kak me dvojica hafana skidaju s one sklupture ili koji je ***** već to.......one kocke naslagane jedna na drugu.....
a pajkani tamo glupi ko *****....palili su motor dobrih 2o minuta...onda im se jedan moj frend smilovao, nekaj tam malo pošfrljao i zapalio im moToR.....
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 16:29   #16
grcka, ot 31.08 pa devet iducih dana prosle godine.

isli smo brodom tamo i nazad, i sve skupa - to je najbolji dio putovanja. na brodu je fantasticno, kad si tamo inspiracija za svinjarije ti dolazi kao niagarini slapovi.
grcka je inace zadivljujuce prljava, i ako se netko misli kupati - neka razmisli opet. neam pojma kako je u espani, ali tamo more sucka totalno. ni ostatak prirode se bas ne moze pohvaliti nekim ljepotama. (sad si vi mislite "pa koga to briga?"... tak je i meni bilo dok nisam to vidio)
u patrasu je bilo full dobro, neki lik u lokalnom bircu je kao rodom iz hrvatske i castio je sve okolo tako da je to bila relativno pijana vecer uz bazen.
kad smo dosli u atenu upravo nas je docekao prolom oblaka, nevjerojatno je kako je pljustalo, a buduci da im kanalizacija nije bas spremna na takvo sto ceste su izgledale kao rijeke. ali ono sto zadivljuje, iduce jutro je bilo prekrasno vrijeme i tek se tu i tamo mogla vidjeti pokoja lokva, kao da je kisa padala prije par dana a ne sinoc.
tu su i razgledavanja; partenon, olimpija,... ali koga to briga.
sve skupa, bilo je prilicno zabavno.


ali nekako imam dojam da ce ti biti zabavno gdje god da ides, ako si u dobrom drustvu. inace mozes i u prag a da se dosadjujes.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 16:52   #17
.....ja bio u Grčkoj......prije, koliko je to sad, tri godine.....bilo genijalno......bili smo osam dana....tamo i nazad brodom.....na brodu je bilo genijalno, opijali smo se, glupirali, kockali (i zaradili....ja isto....al sam na povratku sve to popušio...jebiga, ovisnička duša), razvaljivali se.....uglavnom, zajebancija do bola.........bili smo nas trojica u kabini veličine omanje špajze (doslovno).....i svi se najebali da kod nas dolaze i piti i pušiti i sve....na kraju nam je kabina bila ovakve konfiguracije: po sva 4 kreveta su bili čikovi i pepeo od cigareta, kanta za smeće iz hodnika je donešena u našu sobu (naravno, frend se u nju zbljuvao)....lavabo zaštopan od rigotine (mislim, koji mu je k u r a c bio da ide rigati u lavabo, pizda mu strinina).....u kupaoni ambalaže pijače....sve u totalnom kurcu, riječi to ne mogu opisati-.......ostali su svi dobili prilično raskošne kabine....al, eto, nas najebali....radili gluposti po brodu, zajebavali se sa slovencima, vidjeli zriganog recepcionera, vidjeli homoerotični performance našeg frenda.....čuli najkretenskije upucavanje ikada (i to Rojsovoj kćerki....koja je, btw. super cura): Čuo sam da voliš jesti iz tegle .....zatim smo vidjeli moje ležanje za podu kabine (isprika mi je bila da testiram je li istina da se na podu manje ljulja......naravno, bio sam pijan ko Šex).....

.....pa smo došli u Patras, u hotel....i tamo je bilo jebeno.....opet pijanka, kupanje u moru odmah preko ceste, pa opet pijanka, pa golo noćno kupanje sa isto tako golim trebama......moja totalna zgaženost i pokušaj pričanja na engleskom s nekim tipovima.....govorili su mi da sam very drunk .....a ja sam im se samo smješkao i govorio....no, no, just a little.......mo`š mislit kak je bilo đast a litl.....tada sam se zgazio najviše u životu......onda smo se vratili u sobu, ja se u kupaoni zrigao ko svinja....kasnije su mi pričali šta se sve događalo tu večer (ja sam se kasnije i prisjetio toga).....ja s glavom u lavabou s hladnom vodom (nakon što sam negdje, valjda u školjku, katapultirao uzrok svoga stanja)......pa doleti frend i zriga se u školjku, ja ništa ne kužim.....pa dođe frend i isere se, ja svejedno ne trzam, tako sam bio devastiran......pa su me obilazili, zaljevali ko biljku, pitali jel dobro, sve su mi se već ruke smežurale.....i tako skupih konačno snage da izađem iz kupaone, jer mi se činilo da sam već dugo tu, nekih pola sata......izlazim ja iz kupaonice, kad iz sobe začujem pljesak i ovacije.....prvo nisam imao pojma što se dešava.....pa su mi nakon što su se smirili od urlanja i smijanja, rekli da sam proveo 4 i pol sata u kupaonici (vjerojatno rekord neke vrste)....od tada me zovu Puškin... ....odlazimo spavati, čak smo punih pola sata uspjeli složiti, morali na doručak.......i jedino kako me frendica uspjela probuditi je bilo šamaranje....kaže da je skakala, derala se, vrištala, drmala me....ništa....jedva su joj i šamari uspjeli....nekako odteturam do svoje sobe, složim stvari, krenem dolje na doručak, srušim rasku na stepenicama (tek sam kasnije saznao da je to bila raska)....

......zatim smo išli tur d Grčka......amfiteatar, Mikena i tako.....ja sam do navečer osjećao posljedice pijanke.....navečer smo stigli u Atenu i tamo smo odsjeli u hotelu......e, što je tu tek bilo pizdarija......na kraju se još i raska prikrpala curama u sobu, jer ju je ispizdila ova druga profa....onako sva očajna je doletila da ona tak više nemre, da će popizditi s ovom, da stalno nešto sere....pa su je primile cure....

......tu prvu večer smo išli u (jebiga, nemrem se sad sjetiti kak se zove kvart) restoran s jebenom hranom i sirtakijem.....pa smo se i tamo zgazili.....tamo je bilo genijalno......pa onda u disko, pa doma.....pa sutradan na akropolu.....pa opet....uglavnom, kombinacija kulturnog i alkoholnog uzdizanja......

.....sve u svemu, bilo je strava....u pozitivnom smislu......odite u Grčku, kažem vam....mislim, praktički gdje god odete bit će vam odlično ak vam je društv super........ali, svejedno, vrijedi to doživjeti i u Grčkoj.....

Pozdraf...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 19:54   #18
mi smo bili u češkoj......i bilo je....tak...
išli smo sredinom 10. mjeseca jer smo zapravo trebali ići u 8. mj. al je onda bila ona poplava tak da smo morali pomaknut..... (mi smo inače takve sjebane sreće)

platili smo oko 2000 kn, al izašlo je to još više...

uglavnom, bilo nam je dobro u onom smislu opijanja i divljačenja i netriježnjenja svih tih 8 dana kolko smo bili.... , a bilo nam je jadno i dosadno u pogledu razgledavanja grada, koji je stvarno lijep...al je vrijeme bilo ubitačno...kišovito i hladno svaki dan.... i SVAKI božji dan smo morali negdje ići rano ujutro i vraćali se s tih besmislenih razgledavanja kasno navečer jer je to bilo isplanirano tako da nam nakon takvog dana
ne ostane snage za divljanje navečer....ali tko će nas divlje i mlade spriječiti da se izdivljamo usprkos tome što se nismo naspavali ni odmorili od njihovih glupih razgledavanja

zanimljivo je npr bilo kad smo se vozili busom oko sat i pol do karlovih vary........i onda kad smo došli tamo vodič nas nije htio odvest ni do onih toplica ni fontana već se nadrko na nas što smo svi morali na wc, tak da je on otišo sam...bez nas...a mi smo pronašli mc'donalds...tamo zasjeli....tak da je ispalo da smo se vozili sat i pol samo da bi vidjeli mekdonalds u karlovim varima.....ono...toliko o kulturnom prosvijećenju koje je trebalo bit 'glavni cilj našeg maturalca' ko što rekoše profesori.....
inače luda, ak bi išla u češku...onak...nemoj jer su česi ko narod do kurca nadrkani i neljubazni... i jadni......

tak da češka sama po sebi nije ništa posebno...prag je lijep i vrijedi ga vidjet.....jednom....al ne na maturalcu.....
a nama je bilo dobro jer smo bili zajedno.....i pili....

eto....

__________________
Who needs drugs when you have cookies and guns?
quince is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 22:09   #19
Quote:
Luđakinja kaže:
ja bi u Češku.. zbog halucinacija
Ja bila!
U Pragu, 2000. god
Bilo je fenomenalno
Grad je lijep, ima se sta za vidjet, a tek alkohoaaaaa , pivnice, Beherovka, turista, profesori ne gnjave, ne tjeraju te nigdje, uzivancija....
Dala bih sve na svijetu, za jos (makar) jedan dan maturalaca......
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 23:49   #20
jupiiii..... ja nejdem na maturalac.... inače se ide u loret de mar.... al se ide baš kad su popravni.... a ja nejdem na popravni valjda... khm... zakaj onda nejdem na maturalac?
whatever.... ja bih u češkuuuuuuu jako rado.........
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.