Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2013., 08:25   #1961
Quote:
pep123 kaže: Pogledaj post
Iduce godine se ide na ekskurziju
Vise-manje smo se odlucili za Grcku?
Mislimo se jos Zakyntos ili Kreta.
Pa da cujem dojmove o Grckoj opcenito, ova dva otoka, kakva je zabava, kakvo putovanje brodom iz Italije u Grcku...

Def. Zakyntos, Kreta je lošija, pogotovo za ono što vi idete na maturalac

A Portugal je moja ljubav Preporučujem isto

Sami Lloret i nije nešto, rađe birajte kombinaciju sa Barcelonom, Madridom ili sl.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 18:43   #1962
Moze li neko napisat svoje iskustvo s maturalcem iz Grcke, Spanjolske ili Ceske?

Netko ko je bio u Spanjolskoj -je li istina da se u Spanjolskoj stalno putuje po nekoliko sati? Koliko treba iz Madrida do Toleda i iz Barcelona do Lloret de Mara?
wonderkidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 17:53   #1963
Quote:
wonderkidd kaže: Pogledaj post
Moze li neko napisat svoje iskustvo s maturalcem iz Grcke, Spanjolske ili Ceske?

Netko ko je bio u Spanjolskoj -je li istina da se u Spanjolskoj stalno putuje po nekoliko sati? Koliko treba iz Madrida do Toleda i iz Barcelona do Lloret de Mara?
Koliko se sjećam, vozili smo se jedno 2 sata. I ono, naporan je i sam put do Španjolske, voziš se praktički 24h
U Češkoj osobno nisam bila, ali znam dosta (bliskih) ljudi koji jesu i svi su se složili da im je bilo odlično.

U Lloret de Maru imaš masu mjesta za izlaske, ali ovisi koji si đir. Kad sam ja bila ( pred 4 godine ), uglavnom se u svim klubovima puštao house, ali smo otkrili i jedan pub u kojem se puštao rock i bila je okej atmosfera. I cijene su majkomila visoke Na kraju smo većinu vremena proveli na balkonu hotelske sobe uz cugu iz lokalnog marketa.

Zadnje uređivanje Verbeia : 27.10.2013. at 17:58.
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 19:58   #1964
Dođeš u Španjolsku iscrpljen već od samog puta autobusom. Puno je bolje ići avionom.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk 4
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 20:35   #1965
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Dođeš u Španjolsku iscrpljen već od samog puta autobusom. Puno je bolje ići avionom.
Ili da se vozite više dana po manji dio dana pa vidite ponešto i usput (Francuska...), ako vam je dosta zadržati se kraće u Španjolskoj. Ako se baš ne želite svaki dan puno voziti na odredištu, možete naći smještaj u Barceloni, iako je smještaj u okoljnjim mjestima obično znatno bolji (brat je bio u Barceloni, ja sam bila u Calelli).
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 15:49   #1966
Mi smo krenuli navečer,ujutro Monako,prespavali u Nici koja je prekrasna i nastavili za Španjolsku sljedeći dan.Puno je lakše tako.I vraćali smo se brodom što je puno olakšavajuće.Prošlogodišnja generacija iz moje škole je tamo išla brodom a nazad busom što po meni nema logike.Čemu ići brodom kad si odmoran a kad si slomljen od diskača i razgledavanja po Barceloni mrcvariti se u busu?
__________________
There is no faith but what we make for ourselves
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 00:41   #1967
Mi idemo u prag brijem pocetak devetog mjeseca.....iako smo bili za spanjolsku cijena je prevagnula
daruoer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 00:51   #1968
Quote:
daruoer kaže: Pogledaj post
Mi idemo u prag brijem pocetak devetog mjeseca.....iako smo bili za spanjolsku cijena je prevagnula
Pa je da,i nama je za Španoljska-Azurna obala bilo puno para al se bome i isplatilo,nema gdje nismo biliarca,Callela,Nica,Monako,Monte Carlo
Bio je 9.mjesec,čak smo se iznenadili,mislili smo da će more bit smeđe i puno trava,algi i inih govana,al je bilo čisto solidno za okupat se
Lazy Eyeball is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 17:27   #1969
Ma nama je spanjolska 3200 8 dana...brod tamo bus nazad...sve plaćeno i dan prije povjerenstva za maturalac prag 8 dana za 2200 sve plaćeno
daruoer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 17:34   #1970
Je bio neko u zemlje Beneluxa za maturalac?

Meni zvuči trulo, a izgleda da ćemo tamo...
baraba36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 00:26   #1971
Quote:
baraba36 kaže: Pogledaj post
Je bio neko u zemlje Beneluxa za maturalac?

Meni zvuči trulo, a izgleda da ćemo tamo...
Ako ste dobro drustvo nigdje nece biti trulo, taman da vas odveli u Sibir (sa vodkom naravno )

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:43   #1972
jel postoji neka razlika izmedu maloljetnosti i punoljetnosti? (odnosi se na ulazak u klubove,kupnju alkohola i slicne stvari)
valsim66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 20:57   #1973
Prag, 5 dana - 3800 kn, potrosio 30 000 kruna bez da sam ista kupio za doma.preedobro je bilo, totalno bez mana, a to za 18 godina-osobnu nisu trazili u niti jednom ni klubu, ni prodavaonici, ni bordelu, ni kockarnici, ni igdje drugo, policajca nijednog vidili nismo. Grad totalno opusten i stvoren za danonocno partijanje, naletilo se i na mnogo totalno bolesnih scena ali... sve u svemu fantasticno
aero777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 21:13   #1974
Idem na ljeto 2 dana razgledavanja klasicne grcke te 7 dana na zakyntosu. ima iskustava?
__________________
every saint has a past, and every sinner has a future...
scooby0726 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 14:30   #1975
Quote:
aero777 kaže: Pogledaj post
Prag, 5 dana - 3800 kn, potrosio 30 000 kruna bez da sam ista kupio za doma.preedobro je bilo, totalno bez mana, a to za 18 godina-osobnu nisu trazili u niti jednom ni klubu, ni prodavaonici, ni bordelu, ni kockarnici, ni igdje drugo, policajca nijednog vidili nismo. Grad totalno opusten i stvoren za danonocno partijanje, naletilo se i na mnogo totalno bolesnih scena ali... sve u svemu fantasticno
i mi idemo u prag krajem 8. mjeseca, imas kakve smjernice, di sta kako?
maraac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 03:49   #1976
Quote:
maraac kaže: Pogledaj post
i mi idemo u prag krajem 8. mjeseca, imas kakve smjernice, di sta kako?
obavezno Duplex, Karlovy Lazne, Roxy, Yes!, Mecca...
a navrati i do Darling Cabareta
možda i do Reggae Bara(na ulici dobijes lošu)

malo sami lutajte, skontajte gdje je najbolje al nemojte na isto mjesto više puta ić jer ima stvarno dosta, sve je većinom blizu glavnog trga ali taxi je prejeftin tako da mozes gdje hoces
aero777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 23:13   #1977
Ide li tko u Cesku krajem 6. mjeseca ?
makinho73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 23:56   #1978
Quote:
aero777 kaže: Pogledaj post
obavezno Duplex, Karlovy Lazne, Roxy, Yes!, Mecca...
a navrati i do Darling Cabareta
možda i do Reggae Bara(na ulici dobijes lošu)

malo sami lutajte, skontajte gdje je najbolje al nemojte na isto mjesto više puta ić jer ima stvarno dosta, sve je većinom blizu glavnog trga ali taxi je prejeftin tako da mozes gdje hoces
a kolke su cijene nocnih dama? i kako izgledaju?
maraac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 10:41   #1979
Quote:
makinho73 kaže: Pogledaj post
Ide li tko u Cesku krajem 6. mjeseca ?
idem. od 24. do 29.6.

salzburg 1. dan, onak u prolazu, zatim prag i zadnji dan u prolazu beč. cijena oko 2550.
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 13:20   #1980
Quote:
maraac kaže: Pogledaj post
a kolke su cijene nocnih dama? i kako izgledaju?
nemoj na ulici nego ajde u npr. Darling Cabaret, ima ih odlicnih
cijene ti mogu biti od 100€ do 200€
na ulici su prejeftine al ti to ne preporucujem jer nisu nesto
aero777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.