Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2007., 23:59   #381
Nisam se presvlacila, bilo je mala cudnih pogleda od starije populacije kad smo se vratili s "presvlacenja", ali to me nije zamaralo, bilo mi je cak malo smjesno, vjerovatno su mislili da sam zaboravila na drugu haljinu, kumin tat ju e cak i pitao sto se dogodilo kad se nisam presvukla. Nisam se htjela presvlaciti iz razloga sto samo jednom u zivotu nosis vjencanicu i niti jedna druga haljina nije kao ona, a osim toga zeljela sam da se cijelo vrijeme zna tko su mladenci, a imam dojam da se stopis s masom kada se presvuces a ipak je to tvoj dan.
Prije nego sam uopce isla gledati vjencanice odlucila sam da se ne zelim presvlaciti, pa sam vise obracala paznju pri odabiru da mi haljina ne bude teska za nositi.
Moja haljina, st.patrick-radiante, bila je jako udobna i uopce mi nije bilo tesko plesati ni kretati se u njoj.
Drago mi je da se nisam presvukla iako sam imala pripremljenu haljinu za svaki slucaj (npr. veeelika crvena mrlja od vina ili sl.)
pinnky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 08:47   #382
ja sam se presvlacila, i nije mi zao.
vjencanica je bila fakat preteska, i nisam to skuzila dok ju nisam skinula.
poslije sam jos vise uzivala.........
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 09:02   #383
Quote:
pinnky kaže: Pogledaj post
Nisam se presvlacila, bilo je mala cudnih pogleda od starije populacije kad smo se vratili s "presvlacenja", ali to me nije zamaralo, bilo mi je cak malo smjesno, vjerovatno su mislili da sam zaboravila na drugu haljinu, kumin tat ju e cak i pitao sto se dogodilo kad se nisam presvukla. Nisam se htjela presvlaciti iz razloga sto samo jednom u zivotu nosis vjencanicu i niti jedna druga haljina nije kao ona, a osim toga zeljela sam da se cijelo vrijeme zna tko su mladenci, a imam dojam da se stopis s masom kada se presvuces a ipak je to tvoj dan.
Prije nego sam uopce isla gledati vjencanice odlucila sam da se ne zelim presvlaciti, pa sam vise obracala paznju pri odabiru da mi haljina ne bude teska za nositi.
Moja haljina, st.patrick-radiante, bila je jako udobna i uopce mi nije bilo tesko plesati ni kretati se u njoj.
Drago mi je da se nisam presvukla iako sam imala pripremljenu haljinu za svaki slucaj (npr. veeelika crvena mrlja od vina ili sl.)

kad ste se vratili s presvlacenja? pa di ste vi bili?
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 10:16   #384
Quote:
pinnky kaže: Pogledaj post
Nisam se presvlacila, bilo je mala cudnih pogleda od starije populacije kad smo se vratili s "presvlacenja", ali to me nije zamaralo, bilo mi je cak malo smjesno, vjerovatno su mislili da sam zaboravila na drugu haljinu, kumin tat ju e cak i pitao sto se dogodilo kad se nisam presvukla. Nisam se htjela presvlaciti iz razloga sto samo jednom u zivotu nosis vjencanicu i niti jedna druga haljina nije kao ona, a osim toga zeljela sam da se cijelo vrijeme zna tko su mladenci, a imam dojam da se stopis s masom kada se presvuces a ipak je to tvoj dan.
Prije nego sam uopce isla gledati vjencanice odlucila sam da se ne zelim presvlaciti, pa sam vise obracala paznju pri odabiru da mi haljina ne bude teska za nositi.
Moja haljina, st.patrick-radiante, bila je jako udobna i uopce mi nije bilo tesko plesati ni kretati se u njoj.
Drago mi je da se nisam presvukla iako sam imala pripremljenu haljinu za svaki slucaj (npr. veeelika crvena mrlja od vina ili sl.)
slažem se.Ipak je to moj dan i ne želim se stopiti s masom,hoču iznositi tu vjenčanicu do kraja....pa makar umrla .Istina....dok sam birala,vodila sam računa o težini.
Malo sam se samo zabrinula kad si spomenula fleke od vina i ostalo....Šta u tom slučaju?
Ma baš me briga,ostat ću u njoj i zaflekat je svu ako treba.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 10:18   #385
Quote:
maaalaaa kaže: Pogledaj post
Malo sam se samo zabrinula kad si spomenula fleke od vina i ostalo....Šta u tom slučaju?
Ma baš me briga,ostat ću u njoj i zaflekat je svu ako treba.
Ma tako je, bar ćemo biti jedinstvene i sa tom flekom ako treba....
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 10:25   #386
Ja sam ponijela haljinicu i cipele za svaki slučaj ako se poželim pesvući. No, na kraju je ispalo da se nisam presvukla, do pola 7 ujutro sam bila u vjenčanici i iskreno jedva sam čekala da je skinem jer je bila teška, i još me korzet nažuljao. Nije mi žao što se nisam presvukla, jer sve to nekako proleti, taj dan prođe samo tako, brzinom munje...
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 16:39   #387
nebudem se presvlačila em me to košta ,em nikad više neču obuć na sebe krinolinu osim možda na maškare
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 17:45   #388
Ja sam se presvukla i mislim da mi je to najpametnija stvar koju sam napravila. Bez obzira na to što je moja vjenčanica bila lepršava i, u usporedbi sa drugima koje sam probala, izuzetno lagana - ne mogu vam opisati osjećaj olakšanja kad sam uskočila u večernju haljinu. Pravi preporod! Dobro sad...istina je da sam sklona komociji i ležernosti... Al znam da bi opet tako.
__________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
curlyzea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:11   #389
Ja ću, kako sad stoje stvari, imati kratku vjenčanicu. Dakle, neću se presvlačiti
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:56   #390
Mislim da je u svakom slučaju dobro imati haljinu za presvlačenje u rezervi, čak ako se i nikako niste mislile presvlačiti: naime nikad ne znaš što se može izdogađati zbog čega bi morala proliti haljinu (netko te zalije crnim vinom slučajno, stane ti na šlep koji se razdere pa bespomoćno visi, otiđe nit koja drži sve perlice i nezaustavljivo počnu otpadati... ). Uglavnom, mislim da je dobro imati u pripremi, barem ću ja tako. Ne planiram se presvlačiti, ali možda mi iz nekog razloga baš dobro dođe druga haljina.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:58   #391
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Mislim da je u svakom slučaju dobro imati haljinu za presvlačenje u rezervi, čak ako se i nikako niste mislile presvlačiti: naime nikad ne znaš što se može izdogađati zbog čega bi morala proliti haljinu (netko te zalije crnim vinom slučajno, stane ti na šlep koji se razdere pa bespomoćno visi, otiđe nit koja drži sve perlice i nezaustavljivo počnu otpadati... ). Uglavnom, mislim da je dobro imati u pripremi, barem ću ja tako. Ne planiram se presvlačiti, ali možda mi iz nekog razloga baš dobro dođe druga haljina.
E pa baš tako sam i ja razmišljala. Nadam se da time neću prizvati lošu sreću
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 22:05   #392
Quote:
SubiBubi kaže: Pogledaj post
E pa baš tako sam i ja razmišljala. Nadam se da time neću prizvati lošu sreću
Zakaj?

Ja samo prenosim mudrost jedne mladenke koja je isto tako meni bila rekla.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 22:39   #393
hm... da... ja cu imati malu veceru (kasni rucak) i do ponoci ce svi lijepo u svoje krpe... dakle... kad se to sve zbroji onda ispada da vjecanicu skidam iza ponoci..
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:50   #394
Bez obzira na to što se vjenčanica nosi samo jedan puta u životu, ja se želim presvući poslije ponoći iako ne namjeravam imati krinolinu. Nekako mi je to postao "običaj" koji želim "uprazniti"...
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 22:45   #395
Cure pomagajte- tražim crvenu haljinu, ako ste vidjele negdje u gradu ili znate mjesto gdje ima lijepih, ne skupljih od 1200 kn javite mi! Druga opcija je dobra krojačica koja bi mi primila za sašit do kraja mjeseca, može i na PM.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 10:48   #396
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Cure pomagajte- tražim crvenu haljinu, ako ste vidjele negdje u gradu ili znate mjesto gdje ima lijepih, ne skupljih od 1200 kn javite mi! Druga opcija je dobra krojačica koja bi mi primila za sašit do kraja mjeseca, može i na PM.

ne znam hocu li ti pomoci al ako si iz zagreba vidjela sam prije 1-2 mjeseca u musici u importanne galeriji (odmah na početku kada uđeš na glavni ulaz sa vlaške) prekrasnu crvenu haljinu.
ne znam jel se prodala al odi vidjeti ako te zanima.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 11:39   #397
ej, ekipa helpajte, visoka sam i mrsava, treba mi haljina u kojoj ne izgledam kao stup.bila bih zahvalna za par prijedloga....
__________________
Mare,
marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 11:41   #398
večernja haljina.....help....ocajna sam......
__________________
Mare,
marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 12:11   #399
http://www.edressme.com/
prvo evo ti link
drugo, lako sašiti haljinu kod dobre krojačice!
Ovisi šta ti se sviđa. Probaj pitat Google!
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 12:18   #400
hvala,hvala,hvala,hvala......... ........ ........... ......
__________________
Mare,
marija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.