Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2009., 14:23   #121
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
ja sam se obrezao jos 2002 godine i doista se ne secam kakav je bio seks pre toga i koliko dobar, znam da je definitivno duzi odnos kada je ddecko obrezan i da je qrac drugaciji, ima drugi oblik.. Pa otvaram topic ako nekoga nesto interesuje na ovu temu..
Bez sstida ali se dosad devojkama bas svidelo..
čuj kolko ja znam, priroda nam je dala seksualno uzbuđenje i svu tu uživanciju kao nagradu za nastavak vrste...da je obrezan bolji onda nam priroda nebi dala kožicu...nego bi nam pimpek bio na drugačiji način zaštičen od vanjskih utjecaja...evo naprimjer psi...njima komplet izlazi van tj nije vezan za kožicu...
freeze is offline  
Old 24.09.2009., 15:24   #122
a kaj ces kad nisu mogli muslimani naci gori nacin kako biti IN pa su eto smislili obrezivanje u neke svete svrhe...necu komentirat vjeru, no fakat je smijesno kada vjera zadire toliko u nase zivote..mislim njihove..od muslimana
izotonik69 is offline  
Old 24.09.2009., 15:31   #123
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
a kaj ces kad nisu mogli muslimani naci gori nacin kako biti IN pa su eto smislili obrezivanje u neke svete svrhe...necu komentirat vjeru, no fakat je smijesno kada vjera zadire toliko u nase zivote..mislim njihove..od muslimana
Jesi čuo za onu teoriju da su muslimani možda bili obrezivani zbog pustinjskog pijeska koji im se nakupljao ispod te kožice i tako stvarao velike probleme. S obzirom da su oni iskonski muslimani stvarno živjeli na području pustinje ta teorija i nije nemoguća jel da. Zajebi ti vjeru stari bilo je to prije svega korisno.
nemoralan is offline  
Old 24.09.2009., 15:32   #124
Osim vizualnog dojma, obrezanost ne igra baš neku ulogu.
magnifique is offline  
Old 24.09.2009., 16:01   #125
ja samo znam da susjeda Fata svome Muji svaku vece vice:
"Eh da je samo malkice veci pa makar i za onoliko kozice hehe"..
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Old 27.09.2009., 13:15   #126
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Zajebi ti vjeru stari bilo je to prije svega korisno.
Quote:
magnifique kaže: Pogledaj post
Osim vizualnog dojma, obrezanost ne igra baš neku ulogu.
diskutabilno je dali je korisna kozica ili nije....mozda joj smeta pijesak a opet mozda stiti od raznih drugih stvari koje su bez nje na udaru..hmm ko ce znati..

a i opet,kozica kako god gledali daje neku drugu vrstu stimulansa koju onaj bez kozice nikad ne osjeti.
kazu da s godinama koza postane manje osjetljiva pa je stimulacija duza.

nekada je nuzan kirurski zahvat da bude sve u redu.

ako i je duzi,nakon jednog ili dva svrsavanja ionako je neoboriv vise..dok mu ne naredis..

uglavnom,prednosti lakse higijene(upitno),duze stimulacije,isto tak izgleda kaj je upitno jer se o ukusima jel,ne raspravlja, naspram prednosti sticenja od vanjskih utjecaja,dodatne stimulacije i fizickog sticenja,recimo,da zipperom uhvatis,kaj bi radije,kozicu ili glavic..hmm,sry kozica,al lakse i zacijeli ali i stiti od gorih nehoticnih ozljeda.

priroda ju dala,i ak nije najnuznije,glasam za nju
izotonik69 is offline  
Old 27.09.2009., 16:22   #127
Ja sam čuo da je mogućnost od gubitka erekcije velika jer se smanjuje broj živčanih završetaka na glaviću.
FassGoHard is offline  
Old 27.09.2009., 16:38   #128
http://dnevnik.hr/showbizz/erotika/o...neobrezan.html
antigona. is offline  
Old 27.09.2009., 16:42   #129
Nisam još čuo da ima tipova koji ženama govore prije seksa jesu li obrezani ili ne.
Šta ovo znači "radije biraju obrezane"?
FassGoHard is offline  
Old 27.09.2009., 16:54   #130
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Nisam još čuo da ima tipova koji ženama govore prije seksa jesu li obrezani ili ne.
Šta ovo znači "radije biraju obrezane"?
a valjda ima i takvih
nemam pojma.
ma nasla ja neki bedasti clanak, ali mislim da se obrezivanjem smanjuje osjetljivost i zato sexualni odnos traje duze, kad treba vise vremena da se postigne erekcija

ma nije bitan izgled penisa, vazna je osobnost ( muskarca, a ne njegovog penisa)
antigona. is offline  
Old 27.09.2009., 17:00   #131
Quote:
antigona. kaže: Pogledaj post

ma nije bitan izgled penisa, vazna je osobnost ( muskarca, a ne njegovog penisa)


Mislim da muškarci i ovakvi neobrezani imaju dosta problema s održavanjem erekcije (uslijed stresa, napora mačističkog nadigravanja i porasta postotka ženskog kujizma).Ne treba im još i taj zahvat da bi si uništili kurčane živce.
FassGoHard is offline  
Old 27.09.2009., 17:22   #132
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post


Mislim da muškarci i ovakvi neobrezani imaju dosta problema s održavanjem erekcije (uslijed stresa, napora mačističkog nadigravanja i porasta postotka ženskog kujizma).Ne treba im još i taj zahvat da bi si uništili kurčane živce.
patnje mladog pimpeka

dok si s osobom koju volis najlakse je odrzat erekciju,
i ne zamarat se kujizmom i macizmom
a stres--sex je najbolji lijek za to
antigona. is offline  
Old 27.09.2009., 17:29   #133
Obrezan sam.
Jako brzo svrsavam.

Mogu 3 puta da ga ne izvadim!

ne moze iskrenije!
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 27.09.2009., 17:30   #134
Ja mogu šest puta natašte, bez Ribara, da ga ne dotaknem.
FassGoHard is offline  
Old 27.09.2009., 18:31   #135
o cemu ce iskompleksirana balavurdija nego o kurcu. jao,, katastrofa!!
compadre_9999 is offline  
Old 28.09.2009., 09:50   #136
Isus reče: “Ostavite strah onom koji nije obrezao svoju udnu navlaku, jer on je lišen raja”.

http://www.glas-koncila.hr/mak/kviz/...o-s-isusom.htm
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Old 28.09.2009., 13:39   #137
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ja sam čuo da je mogućnost od gubitka erekcije velika jer se smanjuje broj živčanih završetaka na glaviću.
a gdje citas takve gluposti? pa ne rezes glavic vec kozicu. ona je jednim mali dijelom vezana na vrh glavica. tako da njenim odstranjivanjem ne diras one najosjetljivije zivce na vrhu glavica.

a i koje veze ima sama kozica sa zivcima na glavicu? glavic ni ne diras pri obrezivanju.

cudne informacije ti primas...

no kako sam gore rekao, tesko se odluciti koji kurac ima vise prednosti. to zavaravanje s duzinom odnosa..ok,igra kod prvog svrsavanja..no sa svkaim sljedecim je tolerancija povecana a orgazam se jebeno produzava tj odgada...ajde jos drugi put mozda i mozes svrsiti relativno brzo..no treci li svaki sljedeci..neznam za druge no osobno...definitivno prije odustane pickica nego kurcina..

kako god,ako je u medicinske svrhe prihvacam..no kad je to stvar vjere... nisam za to
izotonik69 is offline  
Old 29.09.2009., 01:08   #138
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
a gdje citas takve gluposti? pa ne rezes glavic vec kozicu. ona je jednim mali dijelom vezana na vrh glavica. tako da njenim odstranjivanjem ne diras one najosjetljivije zivce na vrhu glavica.

a i koje veze ima sama kozica sa zivcima na glavicu? glavic ni ne diras pri obrezivanju.

cudne informacije ti primas...
Molio bih te, usiši mudrost iz vasione.
Zdrava logika ti nalaže da ukoliko odstraniš prepucij, glavić više nije zaštićen i da biva sve neosjetljivijim.
FassGoHard is offline  
Old 29.09.2009., 01:17   #139
Istraživanja koja su napravljena kod odraslih muškaraca koji su bili obrezani nakon što su već bili spolno aktivni, pokazala su da se kod mnogih od njih seksualno osjećanje prilikom seksa dramatično pogoršalo u usporedbi sa seksom kada je njihov penis bio neobrezan.

Jedan minus za obrezivanje, idemo dalje...

Btw, jel postoji neka statistika npr. koliko je obrezanih, a koliko neobrezanih...
LostForever is offline  
Old 29.09.2009., 10:33   #140
Quote:
LostForever kaže: Pogledaj post
[
Btw, jel postoji neka statistika npr. koliko je obrezanih, a koliko neobrezanih...
Ako ima 1 000 000 000 muslimana i 12,9 milijuna Židova....
Pa neka su polovina muskarci
Pa oduzmimo one koji nisu obrezani
I dodajmo one koji nisu muslimani ili zidovi a obrezani su...
cca 500 000 000
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger