Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2023., 00:42   #1
Islamski koncept Raja

Da li uopste vjerujete da Raj postoji?
Sta je za tebe pravi Raj?
Sta bi ti licno volio u Raju u zivotu poslije smrti, ako ga vec ima i udjes tamo?


ovdje imate najdetaljniji opis Raja iz islamskih izvora, mnostvo detalja. kvalitetno uradjen serial, vizelno fantastican i profesioinalan. Toplo preporucujem svima da pogledaju i muslimanima i nemuslimanima


Ako imate kakvih pitanja na ovu temu, opletite onda
Firdevs20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 00:47   #2
Dosta je primjetljiv trend agresivnog muslimanskog misionarstva koje dolazi s Srpsko Hrvatskog govornog područja.
Inace misionarstvo je iskljucivo krscanska privilegija koju islam s dalekog istoka ostro kritizirao i savjetovao da se ne bude poput krscanskih misionara.
Eleleth is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 01:37   #3
Quote:
Firdevs20 kaže: Pogledaj post
Sta je za tebe pravi Raj?
Ja u njemu zivim.
Quote:
Firdevs20 kaže: Pogledaj post
ovdje imate najdetaljniji opis Raja iz islamskih izvora, mnostvo detalja. kvalitetno uradjen serial, vizelno fantastican i profesioinalan.
Nemas nikakvih slika??
U danasnje vrijeme digitalizacije, Alah je informaticki nepismen??
Ima li ocevidaca??

Bez slika i videa, mozes se pokupiti sa svim tim vjerskim sranjima....
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 07:29   #4
Red face XXX

Quote:
RobinUd kaže: Pogledaj post
Nemas nikakvih slika??
U danasnje vrijeme digitalizacije, Alah je informaticki nepismen??
Bez slika i videa, mozes se pokupiti sa svim tim vjerskim sranjima....
Ne smije slike Kuranskoga raja objavljivat, jer u Muhamedovu raju u njegovoj glavi, Allah napravi XXX vazda erekciju svima muškarcima muslimanima. XXX
Za orgije sa hurraiima - naštancanim sexy lutkicama.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 08:35   #5
Da bi vječno materijalno uživao trebaš imati živčani sustav koji beskonačno dugo traje, a to je nemoguće. Sve što je materijalno će se prije ili poslije raspasti
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 10:58   #6
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Da bi vječno materijalno uživao trebaš imati živčani sustav koji beskonačno dugo traje, a to je nemoguće. Sve što je materijalno će se prije ili poslije raspasti
A ne, nisi ti shvatio...uvaženi kolega će doći u raj ( makar sumnjam ) gdje se svi od tridesetak godina seksaju, beskonačni orgazmi, mlade vječne djevice ( sic!) uživaju u finim jelima ( carsko meso i slanina ) i pićima ( pivo, vino , rakija ) jer su si tako zamislili autori svete knjige Kurana, žudeći u svojoj nemoći za svime nabrojanim.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 11:01   #7
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
A ne, nisi ti shvatio...uvaženi kolega će doći u raj ( makar sumnjam ) gdje se svi od tridesetak godina seksaju, beskonačni orgazmi, mlade vječne djevice ( sic!) uživaju u finim jelima ( carsko meso i slanina ) i pićima ( pivo, vino , rakija ) jer su si tako zamislili autori svete knjige Kurana, žudeći u svojoj nemoći za svime nabrojanim.
Što ti vrijedi vječno bančenje u raju ako su ti žena i djeca u paklu?

Ja bih bio jako žalostan da mi je dijete na vječnim mukama bez kraja
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 11:17   #8
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Što ti vrijedi vječno bančenje u raju ako su ti žena i djeca u paklu?

Ja bih bio jako žalostan da mi je dijete na vječnim mukama bez kraja
Dijete ne, ali žena svakako no koga briga za to, ionako to zavrijede...
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 12:46   #9
Quote:
Eleleth kaže: Pogledaj post
Dosta je primjetljiv trend agresivnog muslimanskog misionarstva koje dolazi s Srpsko Hrvatskog govornog područja.
Inace misionarstvo je iskljucivo krscanska privilegija koju islam s dalekog istoka ostro kritizirao i savjetovao da se ne bude poput krscanskih misionara.
Ne Srpsko Hrvatskog nego Srpskog i Hrvatskog govornog područja! Na ovome forumu pravilno bi bilo hrvatskog i srpskog...
rosnatrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 23:43   #10
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Što ti vrijedi vječno bančenje u raju ako su ti žena i djeca u paklu?

Ja bih bio jako žalostan da mi je dijete na vječnim mukama bez kraja
Kvazimodo zvoni dan noć u svojoj mentalnoj džamiji..
Ablathtalba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2023., 08:18   #11
...je mjesto prizemnih kuranskih strasti ...mjesto obilatog jedenja mesa, pića , ladovine, šatora i skrivenih seksualnih igrica sa djevicama i mladićima...
__________________
javi se ...
Vrtlar888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 00:13   #12
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
A ne, nisi ti shvatio...uvaženi kolega će doći u raj ( makar sumnjam ) gdje se svi od tridesetak godina seksaju, beskonačni orgazmi, mlade vječne djevice ( sic!) uživaju u finim jelima ( carsko meso i slanina ) i pićima ( pivo, vino , rakija ) jer su si tako zamislili autori svete knjige Kurana, žudeći u svojoj nemoći za svime nabrojanim.

Quote:
gdje se svi od tridesetak godina seksaju,
samo supruznici se seksaju u Raju

i sta je problem ako se supruznici sexaju u Raju?


Quote:
beskonačni orgazmi
sta je problem sa dugim orgazmima?



Quote:
mlade vječne djevice
svi u Raju su i mladi i vjecni i djevice i djevci kada udju u Raj.


Quote:
uživaju u finim jelima
sta je problem ako se jedu ukusna jela u Raju?

kao eto na ovom svijetu moze se jesti ukusno ali je nezamislivo da se jede ukusna hrana u Raju.

Quote:
i pićima
nisu alkohola pica koja oduzimaju razum i stvaraju mahmurluk.



Quote:
žudeći u svojoj nemoći za svime nabrojanim
u to vrijeme bilo je i lijepih zena, i ukusnih jela, i pica....o kakvoj ti crnjo nemoci govoris ?
Firdevs20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 00:15   #13
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Da bi vječno materijalno uživao trebaš imati živčani sustav koji beskonačno dugo traje, a to je nemoguće. Sve što je materijalno će se prije ili poslije raspasti
jos kad bi ti imao logike u sebi 1% gdje bi ti bio kraj

kao eto Bogu je nemoguce da uradi vjecni Raj i ljude da vjecno zive
nemoguce je ovdje, jer ovdje nije namijenjeno da ista vjecno bude....ali suditi Raju sa ovozemaljskim zakonima je ludost koja nema kraja.
Firdevs20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 00:18   #14
Quote:
Vrtlar888 kaže: Pogledaj post
...je mjesto prizemnih kuranskih strasti ...mjesto obilatog jedenja mesa, pića , ladovine, šatora i skrivenih seksualnih igrica sa djevicama i mladićima...

Quote:
.je mjesto prizemnih kuranskih strasti
sta je problem imati strasti u Raju?


Quote:
...mjesto obilatog jedenja mesa, pića , ladovine, šatora
sta je problem u tjelesnom uzivanju u Raju, pored onog dusevnog uzivanja?
Jeli to hoces da kazes da je za Raj odredjeno samo dusevno uzivanje a nikakvo tjelesno?


Pa fakticki onda kazes, uzivanje na zemlji je bolje nego u Raju, jer po tvojoj logici tjelesno i dusevno uzivanje je bolje od samo dusevnog uzivanja.

(tjelesno + dusevno) > dusevno



Quote:
seksualnih igrica sa djevicama
sta je problem ako udjem u Raj i ako imam vise zena djevica, i imam sekusalne igrice...sta je problem ako ja imam seks sa zenama kojima sam vjencan u Raju?




Quote:
i mladićima.
samo zene mogu da upraznjavaju seks sa mladicima, a nikakvi pederluci ne dolaze u obzir.
Firdevs20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 12:45   #15
Quote:
Firdevs20 kaže: Pogledaj post
jos kad bi ti imao logike u sebi 1% gdje bi ti bio kraj

kao eto Bogu je nemoguce da uradi vjecni Raj i ljude da vjecno zive
nemoguce je ovdje, jer ovdje nije namijenjeno da ista vjecno bude....ali suditi Raju sa ovozemaljskim zakonima je ludost koja nema kraja.
Ti si ovdje na forumu napisao da Bog ne može napraviti da dva plus dva daju pet, a napraviti atom koji se ne raspada je jednako logički nemoguće
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2023., 14:10   #16
Quote:
Firdevs20 kaže: Pogledaj post
samo zene mogu da upraznjavaju seks sa mladicima, a nikakvi pederluci ne dolaze u obzir.
Kako su većina stanovnika pakla prave zemaljske žene, kako je laprdo Muhamed, s čime onda se seksaju Kur'anski muškarci u Muhamedovu izmišljenom raju?

Jedni s drugima (pederluk) ili naganjaju umjetno kreirana gotova bića huraiii, koja su poslušna i velikih oka prozirne kože da im se vide organi, i ne menstruiraju i ne rađaju i ne prigovaraju stalno uzdignutim alatima koji ih obrađuju.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2023., 23:20   #17
Kako AI (umjetna inteligencija) crta islamski koncept Raja


Kako AI (umjetna inteligencija) crta islamski koncept Pakla
Firdevs20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2023., 23:29   #18
Thumbs up AI nacrtao MUHAMEDA

Treba nam link na program koji to radi da nacrta MUHAMEDA.

Ovdje se možete poigrati sa AI slikanjem Muhameda:

https://www.craiyon.com/

Baš ga je pogodio! Šteta što to ne mogu tu postavit.

Ali neki jesu! Evo Muhameda i njegove supruge Aiše. AI radi čuda!


__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2023., 09:22   #19
Quote:
Firdevs20 kaže: Pogledaj post
jos kad bi ti imao logike u sebi 1% gdje bi ti bio kraj

kao eto Bogu je nemoguce da uradi vjecni Raj i ljude da vjecno zive
nemoguce je ovdje, jer ovdje nije namijenjeno da ista vjecno bude....ali suditi Raju sa ovozemaljskim zakonima je ludost koja nema kraja.
Tvoj svaki odgovor je tipa madjionicar izvuce zeca iz sesira.
On ti je bar argumentirao i jos se usudis reci da nema logike 1% .
Mesće
Ablathtalba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2023., 18:12   #20
U dvanaestom stoljeću je u Iranu živio Hasan ibn Sabah. Regrutirao je mladiće u svoje asasine tako da bi ih drogirao hašišem i prenio u svoje vrtove gdje bi ih pazile i mazile djevojke, gdje se jelo i pilo itd, a onda bi ih ponovo drogirao i izbacio van. Govorio im je da su bili u raju pa su oni izvršavali sve njegove zapovijedi i žudili za pogibijom da ponovo dođu u raj. Muhamed je imao malo drugačiju metodu. Nije okupljao elitu ubojica već ratnike koji se ne libe poginuti pa im je prodavao priću o raju kao o kupleraju za mlade drkadžije. Tko vjeruje, bombu oko pojasa pa udri.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.